Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Elgsprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Elgsprinten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: lørdag 26 mai 2012

N-åpen

1 300 m, 62 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Mads Jevanord Fossum IF 21:42 16:41
0 Magnus Jevanord Fossum IF 16:36 12:46
0 Julie Mykleset Vang OL 1:01:25 +35:22 47:14
0 Selma Gillard Lillehammer OK 19:50 15:15
0 Silje Vangen Hamar OK 29:29 +3:26 22:40
0 Martin Bakke Aamodt Odal OL - Orientering 26:03 20:02
0 Launy Wiseth Lillehammer OK 32:42 +6:39 25:09
0 Christian Funderud Wedum Lillehammer OK 14:20 11:01
0 Ingrid Stigen Byggland Høydalsmo IL 13:49 10:37
0 Benjamin Buraas Vang OL 28:04 +2:01 21:35
0 Tobias Sommerfelt Stenberg Lillehammer OK 14:44 11:20
0 Sigurd Kvamme OL Toten-Troll 15:55 12:14
0 Ingeborg Hasle Haslestad Lillehammer OK 28:49 +2:46 22:10
0 Halvor Opheim Gjø-Vard OL 21:29 16:31
0 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 15:57 12:16
0 Mats Lindaas Elverum OK 19:33 15:02
0 August Melhus Lilleheier Gjø-Vard OL 29:06 +3:03 22:23
0 Martin Alexander Solbakken Stenberg Vang OL 17:19 13:19
0 Eira Kjus Brumoen Lillehammer OK 15:58 12:16
0 Caroline Eide Gjø-Vard OL 13:00 10:00
0 Anne Frøisland Vang OL 15:06 11:36
0 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 19:01 14:37
0 Axel Bjørnsgaard Lenndin Lillehammer OK 17:07 13:10
0 Johannes Lindberget Vang OL 24:58 19:12
0 Ingrid Larsen Ringsaker OK 18:54 14:32
0 Eyvind Hasle Haslestad Lillehammer OK 28:43 +2:40 22:05
0 Ragnar Lande Eidskog OL 18:53 14:31
0 Hans Matias Glomsrud Skaukameratene OL 21:54 16:50
0 Emma Visted-Hansen Gjø-Vard OL 23:35 18:08
0 Anders Lohne Aarstad Odal OL - Orientering 19:24 14:55
0 Tage Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 36:30 +10:27 28:04
0 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 19:05 14:40
0 Berthe Teslo Hadeland OL 22:59 17:40
0 Marie Melhus Lilleheier Gjø-Vard OL 19:31 15:00
0 Pernille Sletten Hånes Lillehammer OK 28:14 +2:11 21:43
0 Ole Marius Glomsrud Skaukameratene OL 23:55 18:23
0 Anton Øyvindsson Ringsaker OK 21:35 16:36
0 Jørgen Holm Grøneng Lillehammer OK 15:03 11:34
0 Sebastian Aldár Trøsken IL 21:39 16:39
0 Mari McCarthy Rørlien Fossum IF 20:07 15:28
0 Aurora Sørli Grande Eidskog OL 35:03 +9:00 26:57
0 Isak Skari Berger Lillehammer OK 14:52 11:26
0 Ola Sander Martinsen Trøsken IL 15:52 12:12
0 Anna Emilie Torseth Gjø-Vard OL 21:27 16:30
0 Lars Wiken Vang OL 25:05 19:17
0 Mathea Spets Storhov Freidig 12:31 9:37
0 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 14:25 11:05
0 Benjamin Elverhøi Vang OL 29:23 +3:20 22:36
0 Ingrid Bratland Tjernshaugen OK Moss 24:26 18:47
0 Aksel Holmen Synnfjell OK 20:40 15:53
0 Live Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 25:04 19:16
0 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 21:01 16:10
0 Mari Ovidia Ranestad Hamar OK 21:36 16:36
0 Sjur Holm Grøneng Lillehammer OK 12:07 9:19
0 Emil Skytteren Grue IL 22:08 17:01
0 Sander Jevanord OL Trollo 12:34 9:40
0 Tuva Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 20:12 15:32
0 Carina Sveen Elverum OK 13:57 10:43
0 Selma Bjørnsgaard Lenndin Lillehammer OK 32:50 +6:47 25:15
0 Ingrid Stenberg Elverum OK 13:50 10:38
0 Jenny Veidahl Martinsen Vang OL 14:13 10:56
0 Gaute Lindaas Elverum OK 19:11 14:45
Halvor Løvli Raumar Orientering ikke startet
Ella Sandstad Freidig ikke startet

D -10

1 510 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 20:01 13:15
2 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 22:04 +2:03 14:36
3 Randi Marie Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 51:52 +31:51 34:20

D 11-12

1 510 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mari Robøle Lien Hamar OK 10:21 6:51
2 Lotte Sølvsberg Noren Hamar OK 12:32 +2:11 8:18
3 Emma Ryen Hamar OK 14:40 +4:19 9:42
4 Tilde Eine Fossum IF 15:57 +5:36 10:33
5 Anna Vangen Lunåsmo Tynset IF 16:39 +6:18 11:01
6 Anna Renolen Wing OK 17:00 +6:39 11:15
7 Johanne Klynderud Sundfør Lillehammer OK 17:20 +6:59 11:28
8 Kamilla Lome Hamar OK 19:11 +8:50 12:42
9 Charlotte Eide Gjø-Vard OL 19:52 +9:31 13:09
10 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 19:54 +9:33 13:10
11 Elida Veidahl Martinsen Vang OL 26:26 +16:05 17:30
12 Amelia Gillard Lillehammer OK 42:21 +32:00 28:02

D 11-12N

1 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tone Line Kristiansen Eidskog OL 14:09 10:53
Anna Austad Sveen Raumar Orientering ikke startet

D 13-14

2 200 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anine Lome Hamar OK 20:12 9:10
2 Ragnhild Eide Byåsen IL 22:38 +2:26 10:17
3 Ingrid Aaslund Fet OL 22:40 +2:28 10:18
4 Malin Sandstad Freidig 24:17 +4:05 11:02
5 Heidi Therese Wiest OL Vallset/Stange 24:26 +4:14 11:06
6 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 25:09 +4:57 11:25
7 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 26:43 +6:31 12:08
8 Agnethe Hasli Synnfjell OK 26:55 +6:43 12:14
9 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 33:22 +13:10 15:10
10 Guro Skari Berger Lillehammer OK 38:49 +18:37 17:38
11 Malin Opøien OL Trollelg 41:07 +20:55 18:41
12 Janne Cummins Raufoss IL Orientering 50:14 +30:02 22:49
13 Guro Karlsen Lillehammer OK 51:10 +30:58 23:15
Mari Halvas-Svendsen Hamar OK diskvalifisert
Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert
Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss diskvalifisert

D 13-16C

1 810 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Christina Sveen Elverum OK 32:13 17:47
2 Silje Marie Nordvik Asker Skiklubb 34:21 +2:08 18:58

D 13-16N

1 790 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emilie Aamodt Odal OL - Orientering 22:24 12:30

D 15-16

2 220 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Evine Westli Andersen Løten OL 16:34 7:27
2 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 18:21 +1:47 8:15
3 Emma Arnesen Byåsen IL 18:23 +1:49 8:16
4 Karoline Haug Hamar OK 19:07 +2:33 8:36
5 Nora Hui Andersen Hamar OK 19:20 +2:46 8:42
6 Sigrid Bjørgen OL Vallset/Stange 20:00 +3:26 9:00
7 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 20:15 +3:41 9:07
8 Idun Bækken Nord-Østerdal OK 20:51 +4:17 9:23
9 Ida Berg Hanssen Byåsen IL 21:30 +4:56 9:41
10 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 22:25 +5:51 10:05
11 Sara Græsli Hamar OK 22:40 +6:06 10:12
12 Ane Svegård Bye Byåsen IL 24:39 +8:05 11:06
13 Ingrid Liabakk Eriksen Byåsen IL 37:40 +21:06 16:58
Kristina Linesdatter Bakken Hamar OK brutt
Ingeborg Eide Byåsen IL ikke startet

D 17-

2 600 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hanne Sandstad Freidig 17:28 6:43
2 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 19:37 +2:09 7:32
3 Inga Ekeberg Schjerve Løten OL 20:05 +2:37 7:43
4 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 21:44 +4:16 8:21
5 Nina Smestad Løten OL 22:50 +5:22 8:46
6 Heidi Tronbøl Fet OL 22:52 +5:24 8:47
7 Kine Sofie Sandstad Frol IL 22:55 +5:27 8:48
8 Karen Marie Haug OL Vallset/Stange 22:57 +5:29 8:49
9 Ane Baldishol Brevig Røyken OL 22:58 +5:30 8:50
10 Guri Stenseth Kjøs Lillehammer OK 23:52 +6:24 9:10
11 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 25:25 +7:57 9:46
12 Marit Thea Lillehov Løten OL 25:42 +8:14 9:53
13 Svenja Kernstock Oslostudentenes IK 28:12 +10:44 10:50
14 Selma Tonjer Nydalens SK 28:31 +11:03 10:58
15 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 28:38 +11:10 11:00
16 Hanne Holmen Synnfjell OK 29:38 +12:10 11:23
17 Kristine Gaarder Brandval/Kongsvinger OK 30:13 +12:45 11:37
18 Anne Larsen Ringsaker OK 33:00 +15:32 12:41
19 Undis Ellevog Oslostudentenes IK 33:21 +15:53 12:49
20 Anbjørg Søberg Henriksen Rudsbygd IL 33:48 +16:20 13:00
21 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 38:07 +20:39 14:39
22 Gunn Camilla Stang Oslostudentenes IK 42:42 +25:14 16:25
23 Elianne Haneberg OL Vallset/Stange 45:58 +28:30 17:40
24 Ane Eline Herlyng Grue IL 53:14 +35:46 20:28
Trine Lise Strøm Hamar OK ikke startet
Bjørg Granly NTNUI ikke startet
Stine Austad Raumar Orientering ikke startet

D 17-C

1 810 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marianne Sveen Elverum OK 17:23 9:36
2 Anne Grethe Gustavsen Nittedal OL 18:42 +1:19 10:19
3 Bente Aaslund Fet OL 22:22 +4:59 12:21
4 Margit Husevåg Hamar OK 24:41 +7:18 13:38
5 Kaisa Svergja Nord-Østerdal OK 25:26 +8:03 14:03
6 Maja Seigerud Haugen Lunderseter IL 27:59 +10:36 15:27
7 Guro Mo OL Toten-Troll 32:50 +15:27 18:08
8 Kristin Søberg Henriksen Rudsbygd IL 39:39 +22:16 21:54
9 Maren Sogstad Gjø-Vard OL 40:05 +22:42 22:08
10 Sigrun Sigurjonsdottir Ringsaker OK 52:52 +35:29 29:12
Kari Klynderud Sundfør Lillehammer OK diskvalifisert
Kristin Tjernshaugen OK Moss diskvalifisert
Wenche Brobakken Synnfjell OK ikke startet
Aase Ranheim Ringsaker OK ikke startet

D 17-N

1 790 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Celine Visted Gjø-Vard OL 15:03 8:24
2 Marissa Penelope Bergersen Eidskog OL 26:54 +11:51 15:01
3 Liv Simonsen OK Øst 33:17 +18:14 18:35
4 Kristiane Slupstad Elverum OK 49:15 +34:12 27:30

D 35-

2 190 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Valborg Madslien Lillehammer OK 20:21 9:17
2 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 21:11 +0:50 9:40
3 Bente Konst Tønsberg Og Omegn 27:44 +7:23 12:39
4 Elin Bergseng Oslostudentenes IK 32:47 +12:26 14:58
5 Mona Mykleset Vang OL 40:18 +19:57 18:24
6 Ida Christine Parnemo Oslostudentenes IK 52:52 +32:31 24:08
Hilde Sørli Eidskog OL ikke startet

D 40-

2 190 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hilde Grøneng Lillehammer OK 16:46 7:39
2 Ane Bjørnsgaard Lillehammer OK 20:16 +3:30 9:15
3 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 20:43 +3:57 9:27
4 Kristin Hasle Haslestad Lillehammer OK 21:26 +4:40 9:47
5 Unn Mette Klopbakken Synnfjell OK 22:24 +5:38 10:13
6 Anne Kari Bakkland Sørreisa 24:42 +7:56 11:16
7 Anita Stenseth Synnfjell OK 27:40 +10:54 12:37
8 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 30:02 +13:16 13:42
9 Eivor Stensrud Raufoss IL Orientering 33:15 +16:29 15:10
10 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 35:25 +18:39 16:10
11 Anne Berit Rørlien Fossum IF 35:47 +19:01 16:20
12 Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF 36:09 +19:23 16:30
13 Heidi Gabrielsen Raumar Orientering 37:29 +20:43 17:06
Laila H. Herlyng Grue IL diskvalifisert
Anne-Grete Austad Raumar Orientering ikke startet

D 45-

2 220 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torunn Spets Storhov Freidig 17:10 7:43
2 Rine Hanssen Byåsen IL 22:11 +5:01 9:59
3 Vanja Staff OL Toten-Troll 22:18 +5:08 10:02
4 Trine Bjerva Drangedal OL 23:27 +6:17 10:33
5 Hilde Forbord Malvik IL 25:15 +8:05 11:22
6 Kristin Johnsen Lillehammer OK 27:18 +10:08 12:17
7 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 29:39 +12:29 13:21
8 Siw Solstad IL Tyrving 37:03 +19:53 16:41
Kjersti Frøisland Vang OL diskvalifisert
Ragnhild Bolstad Rena IL ikke startet

D 50-

2 020 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Turid Arnesen Byåsen IL 18:58 9:23
2 Anne Grethe Rustad Raumar Orientering 19:49 +0:51 9:48
3 Berit Danielsen IL Tyrving 21:54 +2:56 10:50
4 Mari Hernandez OL Toten-Troll 22:41 +3:43 11:13
5 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 23:55 +4:57 11:50
6 Inger Marie Øygard Løten OL 28:54 +9:56 14:18
7 Marit Sophie Berger Raumar Orientering 55:17 +36:19 27:22

D 55-

2 020 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 21:34 10:40
2 Lis Dæhli Løten OL 23:53 +2:19 11:49
3 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 23:57 +2:23 11:51
4 Guri Larssen Lillehammer OK 25:09 +3:35 12:27
5 Marit Engelstad Ringsaker OK 25:29 +3:55 12:36
6 Kari Osmoen Os IL 25:34 +4:00 12:39
7 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 26:20 +4:46 13:02
8 Aud Mona Røste Hadeland OL 29:20 +7:46 14:31
9 Toril Eine Fossum IF 35:55 +14:21 17:46
10 Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK 47:40 +26:06 23:35

D 60-

1 770 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sidsel Storihle Ringsaker OK 20:22 11:30
2 Marit Tyldum Rudsbygd IL 21:30 +1:08 12:08
3 Berit Røste Ringsaker OK 22:51 +2:29 12:54
4 Sylvia Andersen Elverum OK 23:28 +3:06 13:15
5 Inger Brøndbo OL Vallset/Stange 23:47 +3:25 13:26

D 65-

1 770 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Liv Røe Rudsbygd IL 27:07 15:19
2 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 27:19 +0:12 15:25
3 Kari Vikerhaugen Odal OL - Orientering 28:25 +1:18 16:03
4 Turid Sørlien Ringsaker OK 28:30 +1:23 16:06
5 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 29:22 +2:15 16:35
6 Åse Konst Elverum OK 48:25 +21:18 27:21
7 Berit Louise Eskerud Lillehammer OK 58:00 +30:53 32:46
Elise Jevanord Ringsaker OK ikke startet
Turid Margrete Arnesen Grue IL ikke startet

D 70-

1 610 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vesle Mari Pran Odal OL - Orientering 32:19 20:04
2 Aase Tove Golden Måren OK 35:35 +3:16 22:06
3 Eli Hasle Lillehammer OK 57:16 +24:57 35:34
4 Synøve Amundsen Kolbotn og Skimt OL 58:19 +26:00 36:13

H -10

1 510 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Einar Eide Byåsen IL 16:33 10:57
2 Vegard Ranestad Hamar OK 17:09 +0:36 11:21
3 Sune Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 32:33 +16:00 21:33
4 Nikolai Renolen Wing OK 36:31 +19:58 24:10
Sondre Robøle Lien Hamar OK diskvalifisert

H 11-12

1 510 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Andreas Bjørgen OL Vallset/Stange 10:46 7:07
2 Frikk Dukefoss Lillehammer OK 11:17 +0:31 7:28
3 Simen Spets Storhov Freidig 12:01 +1:15 7:57
4 Njaal Ellegård Melbye Hamar OK 12:14 +1:28 8:06
5 Eskil Frøisland Vang OL 12:22 +1:36 8:11
6 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 12:23 +1:37 8:12
7 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 12:52 +2:06 8:31
8 Lars Sandstad Freidig 13:29 +2:43 8:55
9 Ole Johan Bråten Vang OL 13:38 +2:52 9:01
10 Jostein Karlsen Lillehammer OK 15:16 +4:30 10:06
11 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 16:13 +5:27 10:44
12 Fredrik Sveen Vang OL 17:53 +7:07 11:50
13 Johannes Wiken Vang OL 17:54 +7:08 11:51
14 Even Lindaas Elverum OK 20:15 +9:29 13:24
15 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 21:07 +10:21 13:59
16 Thomas Gillard Lillehammer OK 22:13 +11:27 14:42
17 Johan Storebakken Hamar OK 22:55 +12:09 15:10
18 Even Karlsen Lillehammer OK 23:03 +12:17 15:15
19 Jakob Mo OL Toten-Troll 26:06 +15:20 17:17
20 Sondre Skytteren Grue IL 29:27 +18:41 19:30
21 Rolf Martin Glomsrud Skaukameratene OL 37:07 +26:21 24:34
Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK ikke startet

H 11-12N

1 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Petter Stensli Forseth Løten OL 16:39 12:48
2 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 19:30 +2:51 15:00

H 13-14

2 200 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 19:09 8:42
2 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 19:59 +0:50 9:05
3 Oskar Spets Storhov Freidig 20:04 +0:55 9:07
4 Jonas Mo OL Toten-Troll 20:44 +1:35 9:25
5 Martin Nordvi Grue IL 21:59 +2:50 9:59
6 Lars Risebrobakken Raumar Orientering 22:22 +3:13 10:09
7 Anders Rogne Nittedal OL 25:07 +5:58 11:24
8 Sondre Korstad Stjørdals-Blink Orientering 26:00 +6:51 11:49
9 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 26:33 +7:24 12:04
10 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 27:54 +8:45 12:40
11 Sverre Narum OL Vallset/Stange 28:13 +9:04 12:49
12 Sander Berntsen Ringsaker OK 34:30 +15:21 15:40
13 Andreas Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 42:56 +23:47 19:30
Kasper Melgalvis Vang OL diskvalifisert
Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL diskvalifisert
Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK ikke startet

H 13-16C

1 810 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Fredrik Helgestad Hamar OK 17:29 9:39
2 Samuel Braaten Odal OL - Orientering 27:09 +9:40 15:00

H 15-16

2 190 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 13:55 6:21
2 Øystein Tallhaug Engelstad Ringsaker OK 15:56 +2:01 7:16
3 Brage Jørum Byåsen IL 16:11 +2:16 7:23
4 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 16:26 +2:31 7:30
5 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 18:05 +4:10 8:15
6 Øyvind Wiggen Byåsen IL 18:10 +4:15 8:17
7 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 18:12 +4:17 8:18
8 Johannes Løvås Byåsen IL 19:10 +5:15 8:45
9 Matias Sølvsberg Noren Hamar OK 21:01 +7:06 9:35
10 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 26:20 +12:25 12:01
11 Preben Antonsen Byåsen IL 26:44 +12:49 12:12
12 John Kasper Svergja Nord-Østerdal OK 27:02 +13:07 12:20
13 Sverre Bang Støeng Hamar OK 29:19 +15:24 13:23
14 Lars Kringlebotn Hamar OK 29:26 +15:31 13:26
15 Lars Gustav Rogne Nittedal OL 29:31 +15:36 13:28
Bjørn André Aaslund Fet OL diskvalifisert
Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert

H 17-

2 870 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Johan Ivarsson Freidig 15:59 5:34
2 Eirik Kamstrup Hovind Raumar Orientering 16:16 +0:17 5:40
2 Eirik Rustad Raumar Orientering 16:16 +0:17 5:40
4 Kenneth Bilstad Vang OL 16:36 +0:37 5:47
5 Vetle Ruud Bråten IFK Göteborg 16:40 +0:41 5:48
6 Ragnar Tonjer Nydalens SK 16:47 +0:48 5:50
7 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 16:56 +0:57 5:54
8 Per Andreasson Skogsfalken Ok 18:26 +2:27 6:25
9 David Schneider Løten OL 18:32 +2:33 6:27
10 Simen Smestad Bækkelagets SK 19:28 +3:29 6:46
11 Pål Stenberg Vang OL 19:55 +3:56 6:56
12 Trygve Olsen NTNUI 20:15 +4:16 7:03
13 Petter Hallerby Løten OL 20:16 +4:17 7:03
14 Haakon Ingvaldsen Nydalens SK 20:37 +4:38 7:11
15 Sindre Bæk Løten OL 20:56 +4:57 7:17
16 Asbjørn Byggland Høydalsmo IL 21:02 +5:03 7:19
17 Tor Kristian Buraas Vang OL 21:49 +5:50 7:36
18 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 22:21 +6:22 7:47
19 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 22:25 +6:26 7:48
20 Stein Vidar Thun Klæbu IL 22:29 +6:30 7:50
21 Erik Woodward OK Moss 23:01 +7:02 8:01
22 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 23:07 +7:08 8:03
23 Ulf Erik Strand Brandval/Kongsvinger OK 23:38 +7:39 8:14
24 Vegard Urset Vang OL 25:46 +9:47 8:58
25 Ove Antvord Haugereid Løten OL 26:37 +10:38 9:16
26 Hans Olav Kjøs Lillehammer OK 27:26 +11:27 9:33
27 Toralf Foss Vaaland Hamar OK 28:57 +12:58 10:05
Magnus Ombustvedt Ås-UMB Orientering diskvalifisert
Even Brøndbo Dahl OL Vallset/Stange ikke startet

H 17-C

1 810 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Espen Torseth Gjø-Vard OL 30:05 16:37
2 Fredrik Martinsen Trøsken IL 32:14 +2:09 17:48
Tor Sætaberget Lunderseter IL diskvalifisert
Helge Brynestad Ringsaker OK ikke startet

H 17-N

1 790 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tor Petter Lunåsmo Tynset IF 15:08 8:27
2 Lenny Viking Enström Oslostudentenes IK 18:51 +3:43 10:31
3 tor Simonsen OK Øst 25:21 +10:13 14:09

H 35-

2 570 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 20:29 7:58
2 Bjørn Erik Glomsrud Skaukameratene OL 20:40 +0:11 8:02
3 Stefan Kernstock Oslostudentenes IK 22:38 +2:09 8:48
4 Øyvind Sollerud Haugen Tønsberg Og Omegn 27:43 +7:14 10:47
5 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 54:24 +33:55 21:10

H 40-

2 570 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gerrit Rode Fet OL 17:06 6:39
2 Jon Arne Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 17:11 +0:05 6:41
3 Asgeir Lium Fet OL 18:13 +1:07 7:05
4 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 19:47 +2:41 7:41
5 Hans Jevanord Fossum IF 20:18 +3:12 7:53
6 Svein Erik Larsen Ringsaker OK 20:45 +3:39 8:04
7 Rolf Pettersen Mo OL Toten-Troll 23:12 +6:06 9:01
8 Pål Jevanord OL Trollo 24:52 +7:46 9:40
9 Tormod Kleppa Lillehammer OK 26:22 +9:16 10:15
9 Arne Sørli Eidskog OL 26:22 +9:16 10:15 Last ned GPS-spor i gpx-format
11 Kristian Holm Lillehammer OK 28:57 +11:51 11:15
12 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 29:19 +12:13 11:24
13 Øyvind Edvardsen Ringsaker OK 29:27 +12:21 11:27
14 Øyvind Solli Fet OL 29:44 +12:38 11:34
15 Martin Skytteren Grue IL 31:38 +14:32 12:18
Kyrre Gran Fet OL diskvalifisert

H 45-

2 600 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jan Ola Pedersen Vang OL 16:53 6:29
2 Jens Even Storhov Freidig 17:56 +1:03 6:53
3 John Svergja Nord-Østerdal OK 17:59 +1:06 6:55
4 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 21:36 +4:43 8:18
5 Frode Ødegårdstuen Synnfjell OK 22:36 +5:43 8:41
6 Michael Sætvedt Gjø-Vard OL 22:45 +5:52 8:45
7 Morten Stenberg Vang OL 23:07 +6:14 8:53
8 Agnar Renolen Wing OK 24:01 +7:08 9:14
9 Øystein Wiggen Byåsen IL 24:38 +7:45 9:28
10 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL 24:39 +7:46 9:28
11 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 25:45 +8:52 9:54
12 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 26:19 +9:26 10:07
13 Jan Axel Lenndin Lillehammer OK 26:49 +9:56 10:18
14 Stein Magnus Moen Grue IL 27:06 +10:13 10:25
15 Bent Ove Barmoen Rinden Oslostudentenes IK 28:06 +11:13 10:48
16 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 29:39 +12:46 11:24
17 Harald Storrønning Byåsen IL 29:46 +12:53 11:26
18 Viggo Eriksen Fossum IF 31:21 +14:28 12:03
19 Terje Aldár Trøsken IL 36:05 +19:12 13:52
20 Geir Paulsen OL Trollelg 36:42 +19:49 14:06
Øystein Jensen Sarpsborg OL diskvalifisert
Thorsteinn Sigurjonsson Elverum OK diskvalifisert
Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering brutt

H 50-

2 020 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nils Hæstad Fossum IF 14:34 7:12
2 Trond Olsen Løten OL 14:58 +0:24 7:24
3 Terje Schjølberg Røros IL 16:01 +1:27 7:55
4 Haakon Arnesen Byåsen IL 16:05 +1:31 7:57
5 Bjørn Solbergseter Austmarka Il 17:25 +2:51 8:37
6 Pål Woldstad Hanssen Eiker OL 18:27 +3:53 9:08
7 Egil Eide IL Tyrving 19:06 +4:32 9:27
8 Petter Gullikstad Røros IL 19:33 +4:59 9:40
9 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 20:52 +6:18 10:19
10 Truls Tallhaug Johansen Ringsaker OK 21:17 +6:43 10:32
11 Eirik Jørum Byåsen IL 22:07 +7:33 10:56
12 Tore Lindaas Elverum OK 23:04 +8:30 11:25
13 Kai Funderud Lillehammer OK 25:15 +10:41 12:30

H 55-

2 020 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 16:13 8:01
2 Einar Lien Løten OL 17:14 +1:01 8:31
3 Terje Tangen Ringsaker OK 17:25 +1:12 8:37
4 Per Hermann Krøger Måren OK 17:41 +1:28 8:45
5 Kjell Magne Nordvi Grue IL 18:33 +2:20 9:10
6 Svein Reidar Tonjer Tyrving 18:49 +2:36 9:18
7 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 19:24 +3:11 9:36
8 Edvard Dahl OL Vallset/Stange 25:57 +9:44 12:50
Helge Eriksen Byåsen IL diskvalifisert
Jan Sveen Raumar Orientering ikke startet

H 60-

1 770 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 12:59 7:20
2 Asbjørn Schjerve Løten OL 14:46 +1:47 8:20
3 Stein Nordvi Elverum OK 15:28 +2:29 8:44
4 Paul Skjaker Hadeland OL 17:23 +4:24 9:49
5 Jon Gunnar Henriksen Rudsbygd IL 17:51 +4:52 10:05
6 Karl Petter Opsahl Løten OL 19:19 +6:20 10:54
7 Knut Malmo Ringsaker OK 21:14 +8:15 11:59
8 Torbjørn Nørbech Ringerike OL 21:15 +8:16 12:00
9 Per Oskar Larsen Indre Østfold OK 22:53 +9:54 12:55
10 Terje Hermansen Raumar Orientering 23:04 +10:05 13:01
11 Roar Sætaberget Lunderseter IL 24:03 +11:04 13:35
12 Arne Tømta Raumar Orientering 31:59 +19:00 18:04

H 65-

1 770 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Knut Skjeset Vang OL 13:28 7:36
2 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 15:09 +1:41 8:33
3 Helge Revhaug Ringerike OL 15:40 +2:12 8:51
4 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 17:07 +3:39 9:40
5 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 17:38 +4:10 9:57
6 Tore Stubbe Nord-Østerdal OK 18:06 +4:38 10:13
7 Hans Petter Jevanord Ringsaker OK 20:14 +6:46 11:25
8 Magne Smeland Vang OL 24:00 +10:32 13:33
9 John Birger Skansen Rudsbygd IL 25:53 +12:25 14:37
10 Halvor  Svenkerud Elverum OK 26:22 +12:54 14:53
11 Arne Sveen Ringsaker OK 26:59 +13:31 15:14
12 Roald Bjerva Drangedal OL 37:18 +23:50 21:04
Håkon Halvorsen Elverum OK diskvalifisert

H 70-

1 610 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Olav Høiås Vang OL 14:26 8:57
2 Jon Tyldum Rudsbygd IL 17:52 +3:26 11:05
3 Erik Engebråten Rudsbygd IL 18:42 +4:16 11:36
4 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 19:44 +5:18 12:15
5 Johan Arnt Johansen Nord-Østerdal OK 20:08 +5:42 12:30
6 Bjørn Eriksrud Raufoss IL Orientering 23:42 +9:16 14:43

H 75-

1 610 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Aage Øyvann Nittedal OL 22:24 13:54
2 Tore Hals Vingrom IL 28:41 +6:17 17:48
3 Olaf Småstuen Gjø-Vard OL 29:32 +7:08 18:20
4 Mads Berg Nord-Østerdal OK 30:34 +8:10 18:59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor