Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #4
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: onsdag 2 september 2015

D 11-12

1 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christine Kure Ås-NMBU Orientering 10:51 7:14
2 Synnøve Arnesen Kolbotn og Skimt OL 15:02 +4:11 10:01
3 Tiril Lilleheier Ås-NMBU Orientering 19:31 +8:40 13:00
4 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 24:31 +13:40 16:20

D 13-14

1 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marthe Lundqvist Ås-NMBU Orientering 18:58 9:58
2 Synnøve Arnesen 2 Kolbotn og Skimt OL 23:52 +4:54 12:33
3 Maiken Langli Kolbotn og Skimt OL 33:28 +14:30 17:36
4 Maria Bertelsen Kolbotn og Skimt OL 33:30 +14:32 17:37

D 13-16N

1 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Selma Dæhlen Kolbotn og Skimt OL 15:10 10:06
2 Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL 17:43 +2:33 11:48

D 15-16

2 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 17:50 8:06
2 Kjersti Lundqvist Ås-NMBU Orientering 23:49 +5:59 10:49
3 Linn Mei Waaler Måren OK 24:48 +6:58 11:16

D 17-

2 400 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 18:25 7:40
2 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 19:18 +0:53 8:02
3 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 20:22 +1:57 8:29
4 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 22:54 +4:29 9:32
5 Ingrid Løset Ringerike OL 23:36 +5:11 9:50
6 Mari jensen Aas Nord-Østerdal OK 25:42 +7:17 10:42
7 Linda Fredh Måren OK 32:21 +13:56 13:28

D 40-

2 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingunn Schei Ås-NMBU Orientering 25:13 11:27
2 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 26:33 +1:20 12:04

D 50-

2 200 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 21:31 9:46
2 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 24:05 +2:34 10:56
3 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 26:41 +5:10 12:07
4 Ellen Christine Koren Ås-NMBU Orientering 29:25 +7:54 13:22
5 Grete Berntsen Måren OK 36:31 +15:00 16:35
Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering diskvalifisert

D 60-

2 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Vaagsnes Kolbotn og Skimt OL 35:42 16:13
2 Unni Sandbekk Kolbotn og Skimt OL 44:17 +8:35 20:07
Ingeborg Bakken Måren OK ikke startet

D 70-

1 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Lome-Hagman Kolbotn og Skimt OL 24:17 12:46

H 11-12

1 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 9:45 6:30
2 Andreas Gjetanger Måren OK 10:40 +0:55 7:06
3 Magnus Endresen Måren OK 15:34 +5:49 10:22
4 Erlend Bjerknes Fagerlid Måren OK 16:38 +6:53 11:05
5 Simen Rønning Johansen Måren OK 16:57 +7:12 11:18
6 David Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 17:10 +7:25 11:26
7 Torbjørn Walker Ørka Ås-NMBU Orientering 19:18 +9:33 12:52
Anders Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering ikke startet

H 13-14

1 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 12:42 6:41
Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering diskvalifisert

H 13-16N

1 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Isak Kråkevik Åberg Måren OK 12:21 8:14

H 15-16

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sebastian Feyling Kolbotn og Skimt OL 24:09 10:03
2 Markus Moen Måren OK 31:09 +7:00 12:58
3 Lukas Bjelde Fossheim Måren OK 35:50 +11:41 14:55

H 17-

3 000 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 18:06 6:02
2 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 18:27 +0:21 6:09
3 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering 18:44 +0:38 6:14
4 Per Anders U. Engebakken Ås-NMBU Orientering 19:05 +0:59 6:21
5 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 22:22 +4:16 7:27
6 Morten Tangen Måren OK 22:32 +4:26 7:30
7 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 23:10 +5:04 7:43
8 Andreas Stenstad Oppsal Orientering 24:39 +6:33 8:13
9 Arturs Putnins Ås-NMBU Orientering 27:47 +9:41 9:15

H 40-

2 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Bjerknes Måren OK 17:13 7:10
2 Erlend Rehn Kolbotn og Skimt OL 20:01 +2:48 8:20
3 Lars Petter Endresen Måren OK 21:09 +3:56 8:48
4 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 25:28 +8:15 10:36
5 Andreas Lundqvist Ås-NMBU Orientering 28:33 +11:20 11:53

H 50-

2 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 18:08 7:33
2 Ove Martinsen Hauketo IF 19:38 +1:30 8:10
3 Morten Karlsen Måren OK 21:03 +2:55 8:46
4 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 24:12 +6:04 10:05
5 Petter Fure Oppsal Orientering 26:55 +8:47 11:12

H 60-

2 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 21:33 9:47
2 Jon Fredriksen Hauketo IF 22:23 +0:50 10:10
Stein Turtumøygard Måren OK brutt

H 70-

2 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 43:22 19:42
2 Kolbjørn Megard Kolbotn og Skimt OL 44:50 +1:28 20:22
3 Magnar Nilsen Kolbotn og Skimt OL 56:43 +13:21 25:46

D -12N

1 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Malin Gjetanger Måren OK 12:20 11:12
Camilla Lundqvist Ås-NMBU Orientering 14:16 12:58
Sigrid Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 9:28 8:36
Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 10:54 9:54
Kaja Christine Wæhler-Delp Måren OK 26:18 23:54
Alva Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering ikke startet

H -12N

1 100 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Philip Berglie Kolbotn og Skimt OL 17:43 16:06
Bjørn Emil Damlien Måren OK 32:10 29:14
Håvard Endresen Måren OK 21:23 19:26
Magnus Kvarme Gangnæs Ås-NMBU Orientering 10:00 9:05
Jørgen Rønning Johansen Måren OK 19:49 18:00
Thor Kvåle Ås-NMBU Orientering 11:20 10:18
Sondre Lundqvist Ås-NMBU Orientering 12:19 11:11
Jakob Klaren Nielsen Ås-NMBU Orientering 23:02 20:56
Arthur Sævareid Kolbotn og Skimt OL 17:38 16:01

Åpen B

1 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Espen Delp Måren OK 18:32 9:45
2 Trond Møretrø Kolbotn og Skimt OL 18:43 +0:11 9:51
Jan Sævareid Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert
Kjetil Jacobsen Hamar OK ikke startet

LangLett

2 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Kvåle Ås-NMBU Orientering 26:28 12:01
Stina G Karlsen Klubbløs diskvalifisert
Thor Ivar Gangnæs Ås-NMBU Orientering diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor