Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattkøpp finale/Råtassnatta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattkøpp finale/Råtassnatta
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: onsdag 23 september 2015

H-lang

5 490 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stein H. Hagen Fossum IF 1:05:24 11:54
2 Ove Antvord Haugereid Løten o-lag 1:23:10 +17:46 15:08
3 Torstein Berg Løten o-lag 1:42:27 +37:03 18:39

D-lang

5 490 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Evine Westli Andersen Løten o-lag 59:22 10:48

H-mellom

4 310 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurd Dæhli Løten o-lag 41:42 9:40
2 Sverre Narum OL Vallset/Stange 44:28 +2:46 10:19
3 Even Lindaas Elverum OK 45:12 +3:30 10:29
4 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 46:29 +4:47 10:47
5 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 48:30 +6:48 11:15
6 Stein Arne Negård Vang OL 51:19 +9:37 11:54
7 Eskil Frøisland Vang OL 57:28 +15:46 13:20
8 Terje Gudbrandsen Hamar OK 58:10 +16:28 13:29
9 Harald Østbye Elverum OK 1:00:45 +19:03 14:05
10 Stian Lundteppen Elverum OK 1:02:13 +20:31 14:26
11 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 1:13:11 +31:29 16:58
12 Fredrik Sveen Vang OL 1:17:53 +36:11 18:04
13 Arnstein Dale OL Vallset/Stange 1:25:29 +43:47 19:50
14 Herman Bakke Løten o-lag 1:29:09 +47:27 20:41
Jon Gunnar Henriksen Rudsbygden IL diskvalifisert
Svein Thorsberg Grue IL diskvalifisert

H-kort

3 140 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 54:46 17:26
2 Martin Alfei Løten o-lag 58:29 +3:43 18:37
3 Oddvar Gravingen Grue IL 1:16:15 +21:29 24:17
Trond Ivar Tømmervold Hamar OK brutt

D-kort

3 140 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 56:57 18:08

Råtass

960 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 June Rogstad Bekkevold Løten o-lag 18:33 19:19
0 Sondre Nygårdseter OL Vallset/Stange 22:52 +4:19 23:49
0 Johanne Berg Løten o-lag 16:39 17:20
0 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 11:26 11:54
0 Henriette Berg Løten o-lag 13:31 14:04
0 Åshild Hyttebakk Løten o-lag 15:36 16:15
0 Oline Hyttebakk Løten o-lag 10:07 10:32
0 Heidi Nohr Løten o-lag 13:44 14:18
0 Oliver Nygård Løten o-lag 17:38 18:22
0 Marius Nygård Løten o-lag 13:40 14:14
0 Ingeborg Søberg Blystad Løten o-lag 16:43 17:24
0 Selma Søberg Blystad Løten o-lag 30:54 +12:21 32:11
0 Mia Ringnes Kildal Løten o-lag 16:42 17:23
0 Synne Hagen Evensen Løten o-lag 27:42 +9:09 28:51
0 Kaia Sofie Berg Østgård Løten o-lag 27:45 +9:12 28:54
0 Eira Solberg Løten o-lag 13:31 14:04
Robert Jevne Pettersen Løten o-lag brutt
Benjamin Rudshaug Berntsen Løten o-lag brutt
Emil Løvås Hagavei Løten o-lag brutt
Savannah Rudshaug Berntsen Løten o-lag brutt

C-åpen

1 450 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Iver Hyttebakk Løten o-lag 31:48 21:55
2 Petter Stensli Forseth Løten o-lag 32:51 +1:03 22:39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor