Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattkøpp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattkøpp 3
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: onsdag 6 mai 2015

H-lang

7 640 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sverre Bang Støeng Hamar OK 49:18 6:27
2 Ove Antvord Haugereid Løten o-lag 49:42 +0:24 6:30
3 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 49:57 +0:39 6:32
4 Even Lindstad Børresen Hamar OK 50:17 +0:59 6:34
5 Yngve Volden Løten o-lag 55:17 +5:59 7:14
6 Jan Ola Pedersen Vang OL 56:23 +7:05 7:22
7 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 56:31 +7:13 7:23
8 Rolf Pettersen Mo OL Toten-Troll 1:05:05 +15:47 8:31
9 Anders Skjeset Vang OL 1:05:49 +16:31 8:36

D-lang

7 640 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Evine Westli Andersen Løten o-lag 56:44 7:25
Sofie Johansson Løten o-lag diskvalifisert

H-mellom

5 400 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even Lindaas Elverum OK 34:06 6:18
2 Sigurd Dæhli Løten o-lag 35:26 +1:20 6:33
3 Trond Olsen Løten o-lag 39:48 +5:42 7:22
4 Eskil Frøisland Vang OL 39:49 +5:43 7:22
5 Lars Erik Bakke Løten o-lag 43:49 +9:43 8:06
6 Sverre Narum OL Vallset/Stange 43:50 +9:44 8:07
7 Stein Arne Negård Vang OL 44:02 +9:56 8:09
8 Harald Østbye Elverum OK 44:15 +10:09 8:11
9 Øivind Frøisland Vang OL 44:50 +10:44 8:18
10 Svein Thorsberg Grue IL 51:16 +17:10 9:29
11 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 58:21 +24:15 10:48
12 Herman Bakke Løten o-lag 58:58 +24:52 10:55
13 Stein Magnus Moen Grue IL 1:05:33 +31:27 12:08
Terje Gudbrandsen Hamar OK diskvalifisert
Kjell Magne Nordvi Grue IL diskvalifisert

D-mellom

5 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Therese Wiest Vang OL 51:10 9:28

H-kort

3 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 32:24 9:00
2 Trond Ivar Tømmervold Hamar OK 35:40 +3:16 9:54
3 Stig Wiest Vang OL 40:01 +7:37 11:06
4 Oddvar Gravingen Grue IL 40:25 +8:01 11:13

D-kort

3 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stine Tømmervold Hamar OK 31:02 8:37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor