Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: tirsdag 16 juni 2015

D -10

1 690 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 23:33 13:56
2 Ingrid Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 32:01 +8:28 18:56
3 Thea Rose-Bryn IK Grane Arendal Orientering 51:42 +28:09 30:35
4 Tiril Øyrås Nordby IK Grane Arendal Orientering 53:59 +30:26 31:56

D 11-12

1 770 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 23:26 13:14
2 Amalie Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 39:31 +16:05 22:19
3 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 40:36 +17:10 22:56

D 17-

3 430 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 38:15 11:09
2 Ellen Sundsdal IK Grane Arendal Orientering 42:56 +4:41 12:31

H -10

1 690 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Jones IK Grane Arendal Orientering 33:30 19:49
2 Dag Dalby Jensen IK Grane Arendal Orientering 39:04 +5:34 23:06
3 Oskar B. Archer IK Grane Arendal Orientering 39:34 +6:04 23:24
4 Lukas Klubbenes Weiby IK Grane Arendal Orientering 51:40 +18:10 30:34

H 11-12N

1 690 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Dasler IK Grane Arendal Orientering 31:38 18:43
2 Richards Gothardsons IK Grane Arendal Orientering 1:06:02 +34:24 39:04

H 17-

3 500 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jostein Utstumo IK Grane Arendal Orientering 42:40 12:11
2 Gunnar Dag Tørå IK Grane Arendal Orientering 43:03 +0:23 12:18
3 Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering 43:35 +0:55 12:27
4 Magnus Johnsson IK Grane Arendal Orientering 44:49 +2:09 12:48
5 Per Reidas Speieler IK Grane Arendal Orientering 45:10 +2:30 12:54
6 Geir Jonny Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 48:56 +6:16 13:58
7 Rune Pedersen IK Grane Arendal Orientering 50:25 +7:45 14:24
8 Jan Egil Hageli IK Grane Arendal Orientering 51:49 +9:09 14:48
9 Sverre Valvik IK Grane Arendal Orientering 53:14 +10:34 15:12
10 Magne Blågestad IK Grane Arendal Orientering 53:23 +10:43 15:15
11 Audun Bjørkenes IK Grane Arendal Orientering 54:01 +11:21 15:26
12 Tore Bjørn Torbjørnsen IK Grane Arendal Orientering 58:20 +15:40 16:40
13 Karl Johan Emanuelsen IK Grane Arendal Orientering 1:20:06 +37:26 22:53
Glenn Ager-Wick IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert
Morten Benestad IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert
Vegard Fiane Pedersen IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert
Odd Utstumo IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert
Kjell Walter Sørensen IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert

Damer åpen

3 410 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Malin Hauge Hisøy OK 1:14:24 21:49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor