Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Treningsløp 5/ Rekrutt-trening 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Treningsløp 5/ Rekrutt-trening 9
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: tirsdag 2 juni 2015

C-Åpen

1 870 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Husby Dasler IK Grane Arendal Orientering 1:00:00 32:05

N-åpen

1 660 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Oskar Bakke Archer IK Grane Arendal Orientering 1:00:00 36:08
Tomas Ø. Blokken IK Grane Arendal Orientering 1:00:00 36:08
Dag Dalby Jensen IK Grane Arendal Orientering 1:00:00 36:08
Lukas Klubbenes Weiby IK Grane Arendal Orientering 1:00:00 36:08

A-kort

3 230 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Fiane Pedersen IK Grane Arendal Orientering 38:38 11:57
2 Rune Pedersen IK Grane Arendal Orientering 51:58 +13:20 16:05

A- Lang

4 940 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erling Fredriksen IF Trauma 49:38 10:02
2 Svein Rosland Hope IL 1:02:00 +12:22 12:33
3 Glenn Ager-Wick IK Grane Arendal Orientering 1:04:43 +15:05 13:06

Bronse

1 660 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ben Jones IK Grane Arendal Orientering 35:50 21:35
2 Henrik Jones IK Grane Arendal Orientering 39:01 +3:11 23:30
3 Hannah Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 50:39 +14:49 30:30
4 Sara Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 52:01 +16:11 31:20
5 Ingrid Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 59:43 +23:53 35:58
6 Maria Rose-Bryn IK Grane Arendal Orientering 1:01:26 +25:36 37:00
7 Silje Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 1:11:22 +35:32 42:59
Thea Rose-Bryn IK Grane Arendal Orientering brutt

Sølv

1 870 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 40:16 21:31
2 Amalie Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 42:12 +1:56 22:34
3 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 42:28 +2:12 22:42
4 Alexander Teigen Stølefjell IK Grane Arendal Orientering 55:18 +15:02 29:34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor