Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Treningsløp 2/ Rekrutt-trening 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Treningsløp 2/ Rekrutt-trening 3
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: tirsdag 21 april 2015

C-Åpen

4 940 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alexander Teigen Stølefjell IK Grane Arendal Orientering 1:00:00 12:08
1 Patrik Andresson IK Grane Arendal Orientering 1:00:00 12:08
1 Martin Husby Dasler IK Grane Arendal Orientering 1:00:00 12:08
1 Amalie Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 1:00:00 12:08
1 Tommy Stålesen IK Grane Arendal Orientering 1:00:00 12:08

N-åpen

4 940 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oskar Bakke Archer IK Grane Arendal Orientering 1:00:00 12:08
1 Tomas Ø. Blokken IK Grane Arendal Orientering 1:00:00 12:08
1 Silje Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 1:00:00 12:08
1 Thea Rose-Bryn IK Grane Arendal Orientering 1:00:00 12:08
1 Tanja Stålsen IK Grane Arendal Orientering 1:00:00 12:08
1 Ben Jones IK Grane Arendal Orientering 1:00:00 12:08
1 Henrik Jones IK Grane Arendal Orientering 1:00:00 12:08
1 Ingrid Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 1:00:00 12:08
1 Maria Rose-Bryn IK Grane Arendal Orientering 1:00:00 12:08
1 Lukas Klubbenes Weiby IK Grane Arendal Orientering 1:00:00 12:08

A-kort

3 410 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Glenn Ager-Wick IK Grane Arendal Orientering 53:48 15:46
2 Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering 1:00:17 +6:29 17:40
3 Kjell Walter Sørensen IK Grane Arendal Orientering 1:02:58 +9:10 18:27
4 Jan Egil Hagli IK Grane Arendal Orientering 1:03:22 +9:34 18:34
5 Erling Lauvrak IL Imås 1:12:05 +18:17 21:08
Morten Benestad IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert
Aud Bull Torbjørnsen IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert

A- Lang

4 940 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Fiane Pedersen IK Grane Arendal Orientering 53:36 10:51
2 Julie Nærestad Vegårshei IL 1:10:50 +17:14 14:20
Per Olav Nærestad IF Trauma diskvalifisert
Steinar Stølefjell IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor