Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Sørreisa OL
Dato: lørdag 6 juni 2015

N-åpen

760 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Astrid Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 12:00:00 15:47:22
Eline Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 12:00:00 15:47:22
Pia Furøy Sørreisa OL 12:00:00 15:47:22
Susanne Furøy Sørreisa OL 12:00:00 15:47:22
Ronja Götsch Iversen IL BUL-Tromsø 12:00:00 15:47:22
Håkon Stangnes OK Silsand 12:00:00 15:47:22
Kristoffer Nian Brovoll Vaeng Sørreisa OL 12:00:00 15:47:22

D -10

990 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Friederike Bie Sørreisa OL 12:45 12:52
Lise Marcussen Sørreisa OL 21:07 21:19

D 11-12

1 180 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elisa Götsch Iversen IL BUL-Tromsø 11:03 9:21
2 Hanne Marcussen Sørreisa OL 12:26 +1:23 10:32
3 Julie Helena Møller Jørgensen Sørreisa OL 12:39 +1:36 10:43
4 Nanna Agersborg Moan Sørreisa OL 22:34 +11:31 19:07

D 13-14

1 950 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Idunn Strand IL BUL-Tromsø 35:43 18:18
2 Malin Kristina Møller Jørgensen Sørreisa OL 43:13 +7:30 22:09
3 Anna Jacobsen-Gaski Bardu IL 54:06 +18:23 27:44

D 15-16

2 480 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tora Indregard IL BUL-Tromsø 28:01 11:17
2 Ellinor Agersborg Moan Sørreisa OL 46:02 +18:01 18:33
3 Ane-Marte Borg Hanssen IL BUL-Tromsø 50:58 +22:57 20:33
4 Ida Urset IL BUL-Tromsø 53:45 +25:44 21:40

D 17-20

2 870 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvild Margrete Ofstad IL BUL-Tromsø 53:56 18:47

D 21-

3 550 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Karen Johannessen IL BUL-Tromsø 46:54 13:12
2 Torun Ankjell Nordreisa IL 48:38 +1:44 13:41
3 Ingvild Blomseth Helgesen Sørreisa OL 49:57 +3:03 14:04
4 Anne Urset IL BUL-Tromsø 50:20 +3:26 14:10
5 Margrete Gaski Bardu IL 52:27 +5:33 14:46

D 35-

2 870 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Birgitte Jensen IL BUL-Tromsø 1:46:32 37:07

D 45-

2 480 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eli Charlotte Nordmo Mellembygd OL 37:48 15:14
2 Lill-Grete Bie Sørreisa OL 46:04 +8:16 18:34

D 55-

1 950 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Lofthus IL BUL-Tromsø 24:10 12:23

D 65-

1 950 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åse Flydal IL BUL-Tromsø 33:27 17:09
2 Anne-Marie Pedersen Bjerkvik IF 43:30 +10:03 22:18

H 11-12

1 180 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Urset IL BUL-Tromsø 7:40 6:29
2 Kasper Ankjell Holmöy Nordreisa IL 9:53 +2:13 8:22

H 13-14

1 950 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Stangnes OK Silsand 28:57 14:50
2 Ferdinand Bie Sørreisa OL 31:12 +2:15 16:00
3 Jesper Lundin IL BUL-Tromsø 48:10 +19:13 24:42

H 15-16

2 480 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erling Stangnes OK Silsand 29:45 11:59
2 Håvard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 31:50 +2:05 12:50

H 17-C

1 950 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ted Bernhardsen IL BUL-Tromsø 32:53 16:51
2 Vegard Stakkevold Sørreisa OL 42:54 +10:01 22:00

H 17-20

3 550 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Yngve Blomseth Helgesen Sørreisa OL 36:10 10:11
2 Mats Jørgen Nordmo Ingdal Mellembygd OL 38:40 +2:30 10:53
3 Maximilian Bie Sørreisa OL 46:46 +10:36 13:10
4 Vegard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 56:37 +20:27 15:56

H 21-

4 270 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gjermund Urset IL BUL-Tromsø 29:05 6:48
2 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 29:42 +0:37 6:57
3 Håvard Krey Hansen OK Silsand 32:13 +3:08 7:32
4 Børge Harvey IL BUL-Tromsø 35:11 +6:06 8:14
5 Thomas Johnsen IL BUL-Tromsø 35:24 +6:19 8:17
6 Jan-Hugo Hanssen IL BUL-Tromsø 37:25 +8:20 8:45
7 Odd-Ivan Lorentsen OK Silsand 39:15 +10:10 9:11
8 Daniel Carløy Skjønsfjell Nordreisa IL 39:59 +10:54 9:21

H 35-

3 550 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ola Bratlie IL BUL-Tromsø 44:27 12:31
Mats Lundin IL BUL-Tromsø diskvalifisert

H 45-

2 870 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Arne Engstad IL BUL-Tromsø 25:16 8:48
2 Svein Harald Hansen OK Silsand 25:53 +0:37 9:01
3 Jonny I Hansen IL BUL-Tromsø 27:15 +1:59 9:29
3 Trond-Henry Skjønsfjell Nordreisa IL 27:15 +1:59 9:29
5 Atle Iversen IL BUL-Tromsø 27:38 +2:22 9:37
6 Bengt Haugen IL BUL-Tromsø 28:43 +3:27 10:00
7 Håkon Brynjulfsen OK Silsand 29:41 +4:25 10:20
8 Hans-Martin Vaeng Sørreisa OL 30:23 +5:07 10:35
9 Morten Bie Sørreisa OL 31:04 +5:48 10:49
10 Arild Ingdal Mellembygd OL 31:07 +5:51 10:50
11 Axel Juell Theisen Mellembygd OL 36:01 +10:45 12:32
12 Roar Jørgensen Sørreisa OL 36:56 +11:40 12:52
13 Ingemar Eriksen Målselv IL 39:50 +14:34 13:52
14 Jon Helge Vaeng Sørreisa OL 39:54 +14:38 13:54

H 65-

2 480 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Asgaut Løkse Sørreisa OL 36:03 14:32
2 Gunnar Kvaal Storsteinnes IL 36:51 +0:48 14:51
3 Roar Flydal IL BUL-Tromsø 40:41 +4:38 16:24
4 Knut Engstad IL BUL-Tromsø 43:31 +7:28 17:32
5 Jan Løvlund Nordreisa IL 56:05 +20:02 22:36

H 75-

1 950 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gerhard Brandsegg IL Kampen 55:20 28:22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor