Offisiell resultatliste for Onsdagskarusellen H8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Onsdagskarusellen H8
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: onsdag 7 oktober 2015

N

1 610 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sereina Snerthammer Oddersjaa SSK 34:39 21:31
2 Maria Tørum Oddersjaa SSK 34:52 +0:13 21:39
Malia Kind Oddersjaa SSK diskvalifisert

C

1 680 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oskar Salthaug Messenlien Kristiansand OK 18:05 10:45
2 Tony Halsall Otra IL 18:06 +0:01 10:46
3 Eirik Hodnemyr IL Vindbjart 24:38 +6:33 14:39
4 Markus Omdal Tharaldsen IL Vindbjart 24:51 +6:46 14:47
5 Hanne Hermansen Kristiansand OK 29:35 +11:30 17:36
6 Solveig Schou OK Sør 30:03 +11:58 17:53
7 Håkon Smith Eide Vindbjart 34:31 +16:26 20:32
8 Svein Eide Vindbjart 34:47 +16:42 20:42
9 I.Lise Jensen Oddersjaa SSK 35:24 +17:19 21:04
Odd Jakobsen Kristiansand OK diskvalifisert

B

3 210 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erlend Odd Berge Oddersjaa SSK 33:14 10:21
2 Ole Gunnar Lund Jensen Oddersjaa SSK 33:21 +0:07 10:23
3 Morten Coward OK Sør 33:23 +0:09 10:23
4 Simon Beckmann Kristiansen Oddersjaa SSK 33:24 +0:10 10:24
5 Linn Carina Daland Kristiansand OK 36:21 +3:07 11:19
6 Arild Jørgensen Oddersjaa SSK 36:42 +3:28 11:25
7 Jo Vegard Aardal Oddersjaa SSK 37:31 +4:17 11:41
8 Sanna Aurora Sandell Kristiansand OK 41:40 +8:26 12:58
9 Trygve Håland Oddersjaa SSK 42:20 +9:06 13:11
10 Mette Heddeland Kristiansand OK 44:38 +11:24 13:54
11 Bjørn A. Schou OK Sør 46:18 +13:04 14:25
12 Tuva Hepburn Kristiansand OK 47:36 +14:22 14:49
13 Ingrid Elise Vingerrhagen Kristiansand OK 47:37 +14:23 14:50
14 Anne Marie Ekeland Oddersjaa SSK 48:31 +15:17 15:06
15 Eiliv Bjarne Lønningen Otra IL 51:06 +17:52 15:55
16 Audun Kjøstvedt IL Høvdingen 52:36 +19:22 16:23
17 Halvard Vesterhus IL Høvdingen 53:32 +20:18 16:40
Ingunn Gåsvær Torridal IL diskvalifisert
Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK diskvalifisert
Lise Pettersen Torridal IL diskvalifisert
Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK ikke startet

A-kort

3 660 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Jørgensen Kristiansand OK 27:05 7:23
2 Marianne Andersen Konnerud IL 29:53 +2:48 8:09
3 Kristian Pytten Kristiansand OK 32:16 +5:11 8:48
4 Asbjørn Byggland Høydalsmo IL 34:31 +7:26 9:25
5 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 36:14 +9:09 9:53
6 Rune Tobiassen Kristiansand OK 36:21 +9:16 9:55
7 Helge Hodnemyr IL Vindbjart 36:27 +9:22 9:57
8 Eirik Balchen Oddersjaa SSK 38:42 +11:37 10:34
9 Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering 38:48 +11:43 10:36
10 Henrik Svaland Aas Kristiansand OK 39:03 +11:58 10:40
11 Rune Skogerbø Kristiansand OK 39:28 +12:23 10:46
12 Isak Aasemoen Aardal Oddersjaa SSK 39:38 +12:33 10:49
13 Roar Myhre Kristiansand OK 39:46 +12:41 10:51
14 Pål Runde Kristiansand OK 40:20 +13:15 11:01
15 Bjørn Stormoen Birkenes IL 41:07 +14:02 11:14
16 Harald Vingerhagen Kristiansand OK 41:55 +14:50 11:27
17 Reidar Sæstad Kristiansand OK 42:11 +15:06 11:31
18 Kristen Ribe Søgne og Songdalen OK 43:30 +16:25 11:53
19 Harald Eik Kristiansand OK 44:13 +17:08 12:04
20 Øystein Dybesland Søgne og Songdalen OK 44:24 +17:19 12:07
21 Inger Reinhartsen Kristiansand OK 44:50 +17:45 12:14
22 Mette Mestad Torridal IL 45:06 +18:01 12:19
23 Ove Kjetså Otra IL 46:34 +19:29 12:43
24 Christiane Bøckman Kristiansand OK 47:08 +20:03 12:52
25 Eirik Sundby Håland Oddersjaa SSK 48:45 +21:40 13:19
26 Magne Reier Jørgensen Kristiansand OK 48:52 +21:47 13:21
27 Bente Mestad Torridal IL 49:01 +21:56 13:23
28 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 49:41 +22:36 13:34
29 Jon A Bjørgum IL Vindbjart 50:51 +23:46 13:53
30 Gro Børte Kristiansand OK 1:03:56 +36:51 17:28
31 Atle Solheim Kristiansand OK 1:21:07 +54:02 22:09
John Hansen Kristiansand OK diskvalifisert
Ingvild Mulen Kristiansand OK diskvalifisert

A-lang

4 730 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 33:09 7:00
2 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 33:18 +0:09 7:02
3 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 37:13 +4:04 7:52
4 Marius Pytten Kristiansand OK 37:15 +4:06 7:52
5 David Runde Kristiansand OK 38:42 +5:33 8:10
6 Sebastian Daland Kristiansand OK 39:13 +6:04 8:17
7 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 43:10 +10:01 9:07
8 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 43:21 +10:12 9:09
9 Stig Dalsøren Kristiansand OK 43:45 +10:36 9:14
10 Øyvind Mikkelsen Kristiansand OK 44:55 +11:46 9:29
11 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 45:04 +11:55 9:31
12 Marius Aurebekk Kristiansand OK 45:31 +12:22 9:37
13 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 45:40 +12:31 9:39
14 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 46:45 +13:36 9:53
15 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 48:03 +14:54 10:09
16 Ola Sløgedal Marnardal IL 49:35 +16:26 10:28
17 Knut Aurebekk Torridal IL 49:42 +16:33 10:30
18 Svein Wigemyr Oddersjaa SSK 52:32 +19:23 11:06
19 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 53:54 +20:45 11:23
20 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 54:42 +21:33 11:33
21 Oluf Bøckman Kristiansand OK 55:02 +21:53 11:38
22 Ida Aurebekk Torridal IL 55:25 +22:16 11:42
23 Roy Birkeland Søgne og Songdalen OK 57:12 +24:03 12:05
24 Stein Coward OK Sør 58:25 +25:16 12:21
25 Silje Kregnes Kristiansand OK 59:14 +26:05 12:31
26 Svein Erik Wiig Søgne og Songdalen OK 59:33 +26:24 12:35
27 Esa Viitanen Turun Suunnistajat 1:07:21 +34:12 14:14
Arild Knutsen Søgne og Songdalen OK diskvalifisert
Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor