Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O vest 2016, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

D -10

2 480 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Mia Vatne Aa Sogndal IL 46:01 18:33
Emma Drønnesund Emblem IL 37:58 15:18
Signe Eskilsson IK Hakarpspojkarna 25:10 10:08
Katrine Svarstad Heggdal Markane IL 29:24 11:51
Julie M Helland Egersund OK 37:07 14:57
Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 33:24 13:28
Nora Rossvold  Otterlei Byåsen IL 37:33 15:08
Tonje Rykkje Stord Orientering 30:31 12:18
Sanna Sigvardson Bredaryds SOK 30:00 12:05
Eline Kaldhusdal Solibakke Emblem IL 34:11 13:47
Marie Ramsevik Teigene Emblem IL 34:12 13:47
Sophia Johanne Holmberg Velledalen IL diskvalifisert

D 11-12

2 880 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Veera Turakainen Helsingin Suunistajat 23:28 8:08
2 Emma Jussila Tampereen Pyrintö 24:43 +1:15 8:34
3 Mari Aarseth Nydalens SK 25:00 +1:32 8:40
4 Hanna Alsiö Falköpings AIK OK 26:35 +3:07 9:13
5 Guro Femsteinevik Varegg Fleridrett 26:59 +3:31 9:22
6 Alva Ersson IFK Mora OK 27:06 +3:38 9:24
7 Anja Hole Førde IL 32:18 +8:50 11:12
8 Julie Drønnesund Emblem IL 42:39 +19:11 14:48

D 11-12N

2 480 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Krista Sture Plavinas - OSK Selijas mežs 21:49 8:47
2 Daniela Krasovska OSK Selijas mežs 22:25 +0:36 9:02
3 Nathalie Vatne Aa Sogndal IL 30:52 +9:03 12:26

D 13-14

3 510 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida Eskilsson IK Hakarpspojkarna 28:16 8:03
2 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 31:09 +2:53 8:52
3 Therese Nilsson OK Österåker 32:57 +4:41 9:23
4 Nina Probst OLG Bern 33:55 +5:39 9:39
5 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 34:13 +5:57 9:44
6 Ellen Sigvardson Bredaryds SOK 34:23 +6:07 9:47
7 Laine Odzilevica OSK Selijas mežs 34:42 +6:26 9:53
8 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 35:00 +6:44 9:58
9 Tabita Tina Luka OSK Selijas mežs 37:21 +9:05 10:38
10 Agate Sicane OSK Selijas mežs 41:47 +13:31 11:54
11 Sunniva Paulsen Limstrand Bodø og Omegn IF Orientering 49:24 +21:08 14:04
12 Ine Instanes Sturla, IF 53:17 +25:01 15:10
13 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 1:01:17 +33:01 17:27
14 Malene Instanes Sturla, IF 1:05:07 +36:51 18:33

D 13-16C

2 880 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrika Brink Pargas IF 27:01 9:22
2 Agita Cukanova Plavinas - OSK Selijas mežs 29:07 +2:06 10:06
3 Laura Nikola Pinne OSK Selijas mežs 29:25 +2:24 10:12
4 Ella Skoglund IL Veten 37:48 +10:47 13:07
5 Therese Fetveit Sundal Fana IL 40:21 +13:20 14:00
6 Marta Langenfelde Plavinas - OSK Selijas mežs 45:42 +18:41 15:52

D 13-16N

2 810 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eliza Luksa Plavinas - OSK Selijas mežs 35:31 12:38
2 Hanne-Emilie Svanberg Helle TIF Viking 49:48 +14:17 17:43

D 15-16

5 680 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Moa Alsiö Falköpings AIK OK 57:53 10:11
2 Anja Probst OLG Bern 59:04 +1:11 10:23
3 Venla Turakainen Helsingin Suunistajat 1:00:01 +2:08 10:33
4 Lotte Myklemyr Eiker OL 1:02:10 +4:17 10:56
5 Ida Jussila Tampereen Pyrintö 1:02:43 +4:50 11:02
6 Maarit Myllymäki Kortesjärven Järvi-Veikot 1:25:12 +27:19 15:00

D 17-18

6 040 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 53:05 8:47
2 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 54:00 +0:55 8:56
3 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 57:05 +4:00 9:27
4 Vera Melkild Freidig 1:09:48 +16:43 11:33
5 Zuzanna Morawska UKS Azymut 45 Gdynia 1:10:31 +17:26 11:40
6 Ieva Ivbule OSK Selijas mežs 1:18:46 +25:41 13:02
7 Hedvig Vollset Heming Orientering 1:23:30 +30:25 13:49

D 21-

7 690 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bodil Helgerud Halden SK 1:05:01 8:27
2 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 1:07:47 +2:46 8:48
3 Linda Lindkvist Leksands OK 1:07:49 +2:48 8:49
4 Elen Katrine Skjerve Frol IL 1:13:45 +8:44 9:35
5 Evelina Wickbom Vittjärvs IK 1:14:22 +9:21 9:40
6 Elin Bjerva Larvik OK 1:14:50 +9:49 9:43
7 Amanda Holmgren Vittjärvs IK 1:15:09 +10:08 9:46
8 Camilla Stridsklev IL Tyrving 1:34:00 +28:59 12:13
9 Anna Morawska UKS Azymut 45 Gdynia 1:36:25 +31:24 12:32
10 Synnøve Lofthus NTNUI 1:36:36 +31:35 12:33
11 Karolina Borankova USK Prague 1:41:58 +36:57 13:15
Andrea Wickbom Vittjärvs IK diskvalifisert
Moa Enmark Göteborg Majorna OK diskvalifisert

D 35-

6 680 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sirkka-Liisa Lauronen Tampereen Pyrintö 1:01:43 9:14
2 Marie Elise Fred IF Femman 1:24:33 +22:50 12:39
3 Charlotte Lindkvist Leksands OK 1:51:21 +49:38 16:40
4 Caroline Westbom OK Österåker 1:56:50 +55:07 17:29
5 Lucia Turcanu Attunda OK 2:15:50 +1:14:07 20:20

D 40-

5 680 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Valborg Madslien Lillehammer OK 55:30 9:46
2 Anne Marthe Limstrand Bodø og Omegn IF Orientering 56:17 +0:47 9:54
3 Jorunn Aa Albretsen Sogndal IL 1:05:56 +10:26 11:36

D 45-

4 920 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 56:28 11:28
2 Marianne Nummedal Fana IL 59:13 +2:45 12:02
3 Anne-Kristin Kvamme Ringerike OL 59:25 +2:57 12:04
4 Irene Turakainen Helsingin Suunistajat 1:00:09 +3:41 12:13
5 Birgitte Torbjørnsen IL Gular 1:00:48 +4:20 12:21
6 Kirsi Boström Lynx 1:01:23 +4:55 12:28
7 Kirsti Lysaker Fana IL 1:04:22 +7:54 13:04
8 Silvia Schneider-Schiess LG Stettlen 1:05:24 +8:56 13:17
9 Irene Felde Olaussen Halden SK 1:07:53 +11:25 13:47
10 Astrid Ruud Nittedal OL 1:14:08 +17:40 15:04
11 Heidi Myklemyr Eiker OL 1:14:27 +17:59 15:07
12 Åshild Sætren Bøe Markane IL 1:16:35 +20:07 15:33
13 Karin Andersson IF Hagen 1:18:31 +22:03 15:57
14 Sigrid Melkild Freidig 1:24:11 +27:43 17:06
15 Therese Achermann OLK Piz Hasi 1:27:48 +31:20 17:50
16 Maria Brink Pargas IF 1:42:38 +46:10 20:51
17 Merete Undeland Sturla, IF 1:55:52 +59:24 23:33

D 50-

4 410 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Alexandersson Stora Tuna OK 43:34 9:52
2 Dagrun Melkild Heming Orientering 47:45 +4:11 10:49
3 Tove Strand Måren OK 50:55 +7:21 11:32
4 Hilde Storløkken Kongsberg OL 52:37 +9:03 11:55
5 Ingrid Hernes Østmarka OK 53:31 +9:57 12:08
6 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 53:39 +10:05 12:09
7 Eija Sipponen Paimion Rasti 55:51 +12:17 12:39
8 Ingrid Gjersvold Ålen IL 56:35 +13:01 12:49
9 Grethe K. Løvald Asker Skiklubb 57:26 +13:52 13:01
10 Eirin Mathiesen Ringerike OL 57:45 +14:11 13:05
11 Anne Lofthus Lillehammer OK 57:54 +14:20 13:07
12 Sissel Skovly Ringerike OL 58:23 +14:49 13:14
13 Marie Högstrand Markbygdens OK 1:01:05 +17:31 13:51
14 Åsa Alsiö Falköpings AIK OK 1:02:15 +18:41 14:06
15 Hanne-Merete Hagset Molde og Omegn IF 1:06:25 +22:51 15:03
16 Pia Molnar Mariefors Skidklubb 1:08:46 +25:12 15:35
17 Daina Lukina OSK Selijas mežs 1:09:18 +25:44 15:42
18 Hege Heiberg Hadeland OL 1:20:27 +36:53 18:14
19 Betty De Meyer Trol 1:47:50 +1:04:16 24:27

D 55-

4 410 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Rud Skjærstad Løten o-lag 49:14 11:09
2 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 51:26 +2:12 11:39
3 Berit Danielsen IL Tyrving 51:37 +2:23 11:42
4 Kjersti Skantze IL Tyrving 54:37 +5:23 12:23
5 Bente Line Indre Østfold OK 57:28 +8:14 13:01
6 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 57:59 +8:45 13:08
7 Gundega Jurane OSK Selijas mežs 1:01:43 +12:29 13:59
8 Elisabeth Meum Johansen OK Moss 1:06:57 +17:43 15:10
9 Olaug Bergset Nordreisa IL 1:13:04 +23:50 16:34
10 Gro Birkeland Søvik Gneist, IL 1:17:26 +28:12 17:33
11 Dace Lukševica OSK Selijas mežs 1:20:09 +30:55 18:10

D 60-

3 320 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Sørum Ringsaker OK 40:05 12:04
2 Linda Verde Sturla, IF 44:01 +3:56 13:15
3 Elle M. Melbye Heming Orientering 45:40 +5:35 13:45
4 Inger Tiltnes IL Tyrving 47:09 +7:04 14:12
5 Daina Zolberga OSK Selijas mežs 48:29 +8:24 14:36
6 Siren Greve Bergens TF 52:27 +12:22 15:47
7 Herdis Alvheim Fana IL 52:44 +12:39 15:53
8 Nina Soligard Bergens TF 53:10 +13:05 16:00
9 Randi Nilstad IL Tyrving 54:11 +14:06 16:19
10 Dace Stagite OSK Selijas mežs 1:08:36 +28:31 20:39

D 65-

3 320 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Strande Ringerike OL 38:33 11:36
2 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 41:26 +2:53 12:28
3 Lill Ramberg Skappel Lillehammer OK 44:21 +5:48 13:21
4 Berit Hegdal Bergens TF 48:40 +10:07 14:39
5 Kari Pedersen IL Tyrving 49:01 +10:28 14:45
6 Stina Elfving Byåsen IL 50:24 +11:51 15:10
7 Kari Secher Bergens TF 57:34 +19:01 17:20
8 Inger Finstad Raumar Orientering 58:28 +19:55 17:36
9 Astrid Ormberg Fana IL 1:06:13 +27:40 19:56
10 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:26:01 +47:28 25:54
11 Kari Natås Bergens TF 1:42:19 +1:03:46 30:49
Astri Ese Hole Bergens TF diskvalifisert

D 70-

2 630 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Katharina Mo Berge Freidig 35:12 13:23
2 Torid Kvaal Freidig 45:12 +10:00 17:11
3 Brita Eilertsen Grønli Førde IL 55:11 +19:59 20:58
4 Else Lerche Raadal Fana IL 58:32 +23:20 22:15
5 Audny Totland Fana IL 59:24 +24:12 22:35
6 Sidsel Sandelien Heming Orientering 1:02:23 +27:11 23:43
7 Elin Dahlen Ringerike OL 1:08:12 +33:00 25:55
8 Hjørdis Øvreås Botne SK 1:20:43 +45:31 30:41
9 Randi Helland Wing OK 1:22:54 +47:42 31:31
10 Bjørg Gårdhammer Fossekallen IL 1:27:48 +52:36 33:23
Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering diskvalifisert

D 75-

2 630 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 41:09 15:38
2 Unni Drage Haugerud IF 51:17 +10:08 19:29

D 80-

2 630 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Roll Fana IL 1:48:04 41:05

H -10

2 480 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Nilssen Lande Emblem IL 36:14 14:36
2 Henrik Ramsevik Teigene Emblem IL 36:16 +0:02 14:37
3 Gitle Femsteinevik Varegg Fleridrett 37:50 +1:36 15:15
4 Ivar Kleppa Madslien Lillehammer OK 43:35 +7:21 17:34
5 Iver Aarseth Nydalens SK 44:52 +8:38 18:05
6 Markus M. Helland Egersund OK 45:10 +8:56 18:12
7 Ole Magnus Storemyr IL Hauken 49:06 +12:52 19:47
Nauris Pinne OSK Selijas mežs diskvalifisert

H 11-12

2 880 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Isak Eskilsson IK Hakarpspojkarna 18:00 6:15
2 Linus Nilsson OK Österåker 22:34 +4:34 7:50
3 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 25:44 +7:44 8:56
4 Brage Bell Lysaker Fana IL 30:01 +12:01 10:25
5 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 32:20 +14:20 11:13
6 Kristians Lipskis OSK Selijas mežs 32:22 +14:22 11:14
7 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 32:33 +14:33 11:18
8 Heine Elias Husdal Stavanger Orienteringsklubb 38:55 +20:55 13:30
9 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 41:11 +23:11 14:17

H 11-12N

2 480 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Grønli Førde IL 21:36 8:42
2 Hugo Bergenfur IK Vikings OK 25:47 +4:11 10:23

H 13-14

3 510 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristian Boström Lynx 26:21 7:30
2 Birk Bell Lysaker Fana IL 26:39 +0:18 7:35
3 Oscar David Broman Jensen Tisvilde Hegn OK 28:00 +1:39 7:58
4 Håkon Aa Albretsen Sogndal IL 28:23 +2:02 8:05
5 Ulrik Hellen TIF Viking 29:05 +2:44 8:17
6 Sven Bergset Langvik IL Veten 31:04 +4:43 8:51
7 Leif-Inge Jevnlid IL Veten 33:01 +6:40 9:24
8 Johan Hedman IF Hagen 34:25 +8:04 9:48
9 Henrik R Holt Hedrum OL 41:05 +14:44 11:42
10 Vegard Aa Albretsen Sogndal IL 42:28 +16:07 12:05
11 Jonas Aarseth Nydalens SK 48:14 +21:53 13:44
12 Vegar Hole Førde IL 48:45 +22:24 13:53

H 13-16C

2 880 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jakob Rolfsnes Fitjar IL 21:51 7:35
2 Renars Lucijanovs OSK Selijas mežs 22:55 +1:04 7:57
3 Daniel Rolfsnes Fitjar IL 24:52 +3:01 8:38
4 Helmuts Vitols Plavinas - OSK Selijas mežs 27:57 +6:06 9:42
5 Fridis Martins Luks OSK Selijas mežs 31:44 +9:53 11:01
6 Jørgen Westerheim Stord Orientering 34:10 +12:19 11:51

H 15-16

6 040 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Rykkje Stord Orientering 44:46 7:24
2 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 52:47 +8:01 8:44
3 Magne Angelhus Morstøl Molde og Omegn IF 56:51 +12:05 9:24
4 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 57:05 +12:19 9:27
5 Jonas Vindal Wing OK 57:18 +12:32 9:29
6 Elias Bergset IL Veten 59:22 +14:36 9:49
7 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 59:29 +14:43 9:50
8 Elias Bergenfur IK Vikings OK 1:01:44 +16:58 10:13
9 Per Hedman IF Hagen 1:03:44 +18:58 10:33
10 Otto Femsteinevik Varegg Fleridrett 1:06:59 +22:13 11:05
11 Trygve Nummedal Os Førde IL 1:10:18 +25:32 11:38
12 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 1:18:48 +34:02 13:02
13 Øystein Moltumyr Malvik IL 1:48:13 +1:03:27 17:55
Egil Frydenlund Sturla, IF diskvalifisert

H 17-18

6 680 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 52:04 7:47
2 Albin Alsiö IF Hagen 58:13 +6:09 8:42
3 Sindre R Holt Hedrum OL 59:58 +7:54 8:58
4 Michal Boránek USK Prague 1:02:42 +10:38 9:23
5 Olle Hedman IF Hagen 1:06:46 +14:42 9:59
6 Hannes Bergenfur IK Vikings OK 1:12:15 +20:11 10:48
7 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 1:13:16 +21:12 10:58
8 Aivars Lucijanovs OSK Selijas mežs 1:39:30 +47:26 14:53
Vegard Myklemyr Eiker OL diskvalifisert

H 19-20

7 690 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Nummedal Os Førde IL 1:14:58 9:44
2 Einar Lofthus Hamar OK 1:15:11 +0:13 9:46
3 Jarle Lysnes Hedrum OL 1:34:41 +19:43 12:18

H 21-

10 220 m, 48 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anton Sjökvist Stora Tuna OK 1:06:56 6:32
2 Isak Bergset NTNUI 1:07:25 +0:29 6:35
3 Joakim Svensk Stora Tuna OK 1:07:28 +0:32 6:36
4 Olle Kalered OK Denseln 1:11:55 +4:59 7:02
5 Emil Kalered OK Denseln 1:13:11 +6:15 7:09
6 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1:13:39 +6:43 7:12
7 Dag Lofthus NTNUI 1:13:51 +6:55 7:13
8 Oskar Ljungqvist IK Hakarpspojkarna 1:14:02 +7:06 7:14
9 Per Carlborg Linköpings OK 1:14:53 +7:57 7:19
10 Håvard Vassenden Frol IL 1:14:55 +7:59 7:19
11 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 1:15:59 +9:03 7:26
12 Jakob Enmark Södertälje-Nykvarn Orientering 1:16:01 +9:05 7:26
13 Lars Hol Moholdt Wing OK 1:16:21 +9:25 7:28
14 Elias Bäcklund Ekvall Trollhättans SOK 1:16:23 +9:27 7:28
15 Øyvind Helgerud Halden SK 1:17:05 +10:09 7:32
16 Halvor Saunes Nydalens SK 1:17:31 +10:35 7:35
17 Erik Pettersson OK Denseln 1:18:14 +11:18 7:39
18 Jere Sipponen Paimion Rasti 1:19:12 +12:16 7:44
19 Magne Jutulstad NTNUI 1:21:25 +14:29 7:57
20 Dag Steinar Ragvin Bø OL 1:23:36 +16:40 8:10
21 Hans Aleksander Østhagen Byåsen IL 1:24:18 +17:22 8:14
22 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 1:24:24 +17:28 8:15
23 Jacek Morawski UNTS Warszawa 1:24:47 +17:51 8:17
24 Sindre Jansson Haverstad NTNUI 1:25:47 +18:51 8:23
25 Erik Blomgren Stora Tuna OK 1:27:23 +20:27 8:33
26 Kristian Opsahl Bredesen Frol IL 1:29:30 +22:34 8:45
27 Andreas Haug Førde IL 1:30:45 +23:49 8:52
28 Ondrej Pesek K.O.B. Chocen 1:35:10 +28:14 9:18
29 Timo Huusari Lahden Suunnistajat -37 1:35:16 +28:20 9:19
30 Jan Erik Paulsen Bodø og Omegn IF Orientering 1:37:22 +30:26 9:31
31 Kenneth Mydland Egersund OK 1:39:35 +32:39 9:44
32 Olli-Jussi Korpinen Anttolan Urheilijat 1:40:37 +33:41 9:50
33 Michal Patek K.O.B. Chocen 1:42:14 +35:18 10:00
34 Øyvind Bakken Rognstad Lillehammer OK 1:42:21 +35:25 10:00
35 Jan Shanel K.O.B. Chocen 1:43:16 +36:20 10:06
35 Markus Glad Nydalens SK 1:43:16 +36:20 10:06
37 Daniel Fløtre Nydalens SK 1:44:20 +37:24 10:12
38 Knut Kyrkjebø TIF Viking 1:46:56 +40:00 10:27
39 Asgeir Årdal Førde IL 1:53:22 +46:26 11:05
40 Austris Krastins Briksnis SK 2:09:25 +1:02:29 12:39
41 Bernhard Koiser HSV OL Wiener Neustadt 2:19:05 +1:12:09 13:36
42 Pål Skogedal Asker Skiklubb 2:21:44 +1:14:48 13:52
43 Robert Fredriksen Notodden OL 2:22:07 +1:15:11 13:54
44 Stefan Schwarzenberger LG Stettlen 2:38:00 +1:31:04 15:27
Lars-Ivar Aarseth Nydalens SK diskvalifisert
Nils Alexandersson Stora Tuna OK diskvalifisert
Janis Malcans Emblem IL diskvalifisert
Anton Sundgren Långhundra IF diskvalifisert

H 35-

7 690 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Jarle Aa Sogndal IL 1:07:21 8:45
2 Jari Jaakkola Maarian Mahti 1:14:09 +6:48 9:38
3 Pontus Fred IF Femman 1:53:27 +46:06 14:45

H 40-

7 690 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pavel Svadlena K.O.B. Chocen 1:04:58 8:26
2 Jørn Sundby Larvik OK 1:05:35 +0:37 8:31
3 Petteri Lauronen Lynx 1:06:33 +1:35 8:39
4 Tomas Henriksson Attunda OK 1:07:39 +2:41 8:47
5 Jesper David Jensen Tisvilde Hegn OK 1:08:34 +3:36 8:54
6 Tomas Albinsson OK Österåker 1:14:25 +9:27 9:40
7 Stig Instanes Sturla, IF 1:19:41 +14:43 10:21
8 Karl Helge Albretsen Sogndal IL 1:22:40 +17:42 10:44
9 Niklas Henriksson Attunda OK 1:27:48 +22:50 11:25
10 Jens Erik Mortensen Asker Skiklubb 1:28:06 +23:08 11:27
Mads Ingvardsen FIF Hillerød Orientering diskvalifisert

H 45-

6 680 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fridolf Eskilsson IK Hakarpspojkarna 53:34 8:01
2 Jon Magne Svendsbøe Vikebygd IL 55:12 +1:38 8:15
3 Kenneth Westerheim Stord Orientering 56:38 +3:04 8:28
4 Mikael Boström Lynx 58:06 +4:32 8:41
5 Sveinung Rykkje Stord Orientering 59:36 +6:02 8:55
6 Erik Ersson IFK Mora OK 1:02:56 +9:22 9:25
7 Bjart Are Hellen TIF Viking 1:09:57 +16:23 10:28
8 Arto Muhonen Kalevan rasti 1:10:37 +17:03 10:34
9 Petr Boránek USK Prague 1:10:40 +17:06 10:34
10 Truls Kvaase Bækkelagets SK 1:11:16 +17:42 10:40
11 Marc Probst OLG Bern 1:14:08 +20:34 11:05
12 Tore Bredalen Nittedal OL 1:15:44 +22:10 11:20
13 Kjetil Damm TIF Viking 1:18:10 +24:36 11:42
14 Mats Bergenfur IK Vikings OK 1:20:26 +26:52 12:02
15 Anders Brink Pargas IF 1:21:10 +27:36 12:09
16 Lars Henriksson Sundsvalls OK 1:21:39 +28:05 12:13
17 Lars Erik Strømsnes Malvik IL 1:23:18 +29:44 12:28
18 Niclas Nilsson OK Österåker 1:25:16 +31:42 12:45
19 Rickard Lindkvist Leksands OK 1:25:40 +32:06 12:49
20 Mats Hedman IF Hagen 1:27:46 +34:12 13:08
21 Kari Jussila Tampereen Pyrintö 1:29:13 +35:39 13:21
22 Jurijs Narels OSK Selijas mežs 1:31:57 +38:23 13:45
23 Per Sigvardson Bredaryds SOK 1:32:03 +38:29 13:46
24 Asbjørn Roe Larvik OK 2:00:12 +1:06:38 17:59
25 Ole Myklemyr Eiker OL 2:08:26 +1:14:52 19:13

H 50-

6 040 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristian Kihle Ringerike OL 51:20 8:29
2 Anders Bergset IL Veten 52:56 +1:36 8:45
3 Arnt Ove Femsteinevik Varegg Fleridrett 53:17 +1:57 8:49
4 Yngve Nymark Askøy O-lag 56:11 +4:51 9:18
5 Eivind Morstøl Molde og Omegn IF 56:58 +5:38 9:25
6 Leif Kåre Besseberg Eiker OL 57:08 +5:48 9:27
7 Geir Frøytlog Egersund OK 57:18 +5:58 9:29
8 Einar Lund Verdal OK 58:02 +6:42 9:36
9 Stig Bratsberg Molde og Omegn IF 1:00:16 +8:56 9:58
10 Kristian Storsveen Løten o-lag 1:00:31 +9:11 10:01
11 Christer Mikaelsson Husums IF OK 1:04:23 +13:03 10:39
12 Lars D. Fjeldstad Ringerike OL 1:05:02 +13:42 10:46
13 Erlend Råheim OK Øst 1:06:06 +14:46 10:56
14 Karl Vervoort Trol 1:10:44 +19:24 11:42
15 Jon Vindal Wing OK 1:15:10 +23:50 12:26
16 Snorre Frydenlund Sturla, IF 1:23:13 +31:53 13:46
17 Justs Lukins OSK Selijas mežs 1:33:59 +42:39 15:33
18 Hans-Olof Lindgren OK Skogshjortarna 1:40:56 +49:36 16:42

H 55-

5 680 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingar Hals Sogndal IL 47:07 8:17
2 Onno Verberne OL Toten-Troll 47:22 +0:15 8:20
3 Geza Molnar Mariefors Skidklubb 52:23 +5:16 9:13
4 Frode Løset Ringerike OL 56:59 +9:52 10:01
5 Sture Ottesen Indre Østfold OK 57:30 +10:23 10:07
6 Lennart Ekvall Trollhättans SOK 57:42 +10:35 10:09
7 Gunnar Veastad Lillehammer OK 57:52 +10:45 10:11
8 Halvor Jutulstad Bækkelagets SK 1:00:10 +13:03 10:35
9 Torgeir Strand Fana IL 1:00:40 +13:33 10:40
10 Øivind Myhre Kongsberg OL 1:00:42 +13:35 10:41
11 Knut Anders Løken Fossum IF 1:04:02 +16:55 11:16
12 Jan Magne Herstad IL Tambarskjelvar 1:05:14 +18:07 11:29
13 Leif Gunnar Hovden Halsnøy OL 1:07:02 +19:55 11:48
14 Per Gunnar Dahl Ringerike OL 1:07:42 +20:35 11:55
15 Tommy Sævareid Os Orienteringsklubb 1:07:55 +20:48 11:57
16 Ivar Bergset IL Veten 1:10:09 +23:02 12:21
17 Donald Skantze IL Tyrving 1:11:16 +24:09 12:32
18 Jan Haugland Årstad IL 1:22:10 +35:03 14:27
19 Morten Johansen OK Moss 1:22:45 +35:38 14:34
Gerhard Koiser HSV OL Wiener Neustadt diskvalifisert
Matti Sipponen Paimion Rasti diskvalifisert
Ingvar Braaten Modum OL brutt

H 60-

4 920 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 42:25 8:37
2 Leif S. Thingsrud Østmarka OK 46:16 +3:51 9:24
3 Arvid Mydland Egersund OK 47:32 +5:07 9:39
4 Harald Thon Sturla, IF 48:04 +5:39 9:46
5 Morten Dåsnes Ringerike OL 50:36 +8:11 10:17
6 Norvald Ospehaug IL Tambarskjelvar 50:59 +8:34 10:21
7 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 52:25 +10:00 10:39
8 Jarle Botnen Bø OL 52:57 +10:32 10:45
9 Aivars Druvenieks OSK Selijas mežs 56:58 +14:33 11:34
10 Ørjan Eirik Valestrand Fana IL 58:13 +15:48 11:49
11 Alf Pettersen IL Tyrving 1:02:07 +19:42 12:37
12 Carl Johan Högstrand Markbygdens OK 1:07:34 +25:09 13:43
13 Kjell Joar Rognstad Lillehammer OK 1:15:36 +33:11 15:21
Hannu Huusari Lahden Suunnistajat -37 diskvalifisert

H 65-

4 410 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Trøan Hadeland OL 42:57 9:44
2 Lars Helge Westerheim Stord Orientering 45:05 +2:08 10:13
3 Bjørn Berger Byåsen IL 45:42 +2:45 10:21
4 Atle Alvheim Fana IL 47:10 +4:13 10:41
5 Magnus Natås Bergens TF 51:50 +8:53 11:45
6 Jørn Torgersen TIF Viking 52:30 +9:33 11:54
7 Kurt Grønli Førde IL 52:58 +10:01 12:00
8 Arne Tiltnes IL Tyrving 53:03 +10:06 12:01
9 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 53:36 +10:39 12:09
10 Dag Rønning Jensen OL Trollo 55:06 +12:09 12:29
11 Bjørn Steen Bø OL 55:24 +12:27 12:33
12 Helge Schei Førde IL 57:11 +14:14 12:58
13 Torodd Os Førde IL 58:07 +15:10 13:10
14 Frank Finstad Raumar Orientering 1:02:40 +19:43 14:12
15 Terje Malm Hamar OK 1:13:47 +30:50 16:43
16 Svein Jarl Hansen Voss IL 1:20:01 +37:04 18:08
17 Jan Olav Ormberg Fana IL 1:39:27 +56:30 22:33
Jan Holdhus IL Gular diskvalifisert

H 70-

3 320 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Revhaug Ringerike OL 32:42 9:50
2 Edvin Helle Askvoll og Holmedal IL 32:52 +0:10 9:53
3 Dagfinn Hole Bergens TF 34:10 +1:28 10:17
4 Solmund Helle Askvoll og Holmedal IL 35:59 +3:17 10:50
5 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 39:32 +6:50 11:54
6 Stig Berge Freidig 40:08 +7:26 12:05
7 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 41:12 +8:30 12:24
8 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 43:52 +11:10 13:12
9 Einar Skåre Nittedal OL 45:18 +12:36 13:38
10 Geir Husdal TIF Viking 46:11 +13:29 13:54
11 Knut Skiple Voss IL 47:06 +14:24 14:11
12 Per Vold Fana IL 47:56 +15:14 14:26
13 Svein - Erik Heggenes Voss IL 49:24 +16:42 14:52
14 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 50:40 +17:58 15:15
15 Bjørn Sandelien Heming Orientering 53:32 +20:50 16:07
16 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 55:21 +22:39 16:40
17 Magne Raadal Fana IL 58:35 +25:53 17:38
18 Egil Repvik OL Trollelg 1:04:07 +31:25 19:18
19 Helge Bjaaland Heming Orientering 1:07:39 +34:57 20:22
Magnar Øvreås Botne SK diskvalifisert
Roar Bjordal Oppsal Orientering diskvalifisert
Steinar Slettemark Stord Orientering diskvalifisert

H 75-

3 320 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunnar Østerbø Freidig 35:08 10:34
2 Anders Lauglo OL Trollelg 38:46 +3:38 11:40
3 Trygve Fosse Gimle IF 45:15 +10:07 13:37
4 Magnar Reppesgård Hedrum OL 47:39 +12:31 14:21
5 Svein Solerød OL Toten-Troll 48:29 +13:21 14:36
6 Olav Totland Fana IL 49:33 +14:25 14:55
7 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 51:06 +15:58 15:23
8 Per Haugland Årstad IL 53:01 +17:53 15:58
9 Lars Mauritzsen Varanger Orienteringslag 54:03 +18:55 16:16
10 Tormod Dahlen Ringerike OL 54:59 +19:51 16:33
11 Ingolf Dybvik Stord Orientering 58:54 +23:46 17:44
12 Leif Engen Nidarøst OK 58:56 +23:48 17:45
13 Alfred Steiner OLC Kapreolo 1:02:08 +27:00 18:42
14 Arne Øfsthus Asker Skiklubb 1:13:55 +38:47 22:15

H 80-

2 630 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Axel Ingvaldsen TIF Viking 40:48 15:30
2 Tor Drage Haugerud IF 43:39 +2:51 16:35
3 Hans Larsen Raumar Orientering 1:01:32 +20:44 23:23
Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK diskvalifisert

H17AK

6 040 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Steinar Kvaale Bø OL 56:27 9:20
2 Vemund Hansen TIF Viking 57:57 +1:30 9:35
3 Erik Bäcklund Ekvall Trollhättans SOK 58:05 +1:38 9:36
4 Lars Danielsen Holen Markane IL 58:13 +1:46 9:38
5 Lars Bredalen Nittedal OL 1:08:04 +11:37 11:16
6 Tormod Kleppa Lillehammer OK 1:17:55 +21:28 12:54
7 Fredrik Danielsen IL Tyrving 1:18:40 +22:13 13:01
8 Simon Hill NTNUI 1:19:01 +22:34 13:04
9 Daniel Molnar Mariefors Skidklubb 1:41:23 +44:56 16:47

H45AK

4 920 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunnar Gjeldvik Molde og Omegn IF 49:47 10:07
2 Rolf Atle Rolfsnes Fitjar IL 50:19 +0:32 10:13
3 Trond Sletner Byåsen IL 59:54 +10:07 12:10
4 Jørn Myrland Notodden OL 1:00:09 +10:22 12:13
5 Arild Heggeset Freidig 1:00:42 +10:55 12:20
6 Anders Kristian Holt Hedrum OL 1:04:56 +15:09 13:11
7 Erik Utne Vie Haugesund IL Orientering 1:05:27 +15:40 13:18
8 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:08:35 +18:48 13:56
9 Trond Foss Sandefjord OK 1:25:37 +35:50 17:24
Bjarne Sjåholm Molde og Omegn IF diskvalifisert

H17C

3 130 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bernt Are Lervåg Velledalen IL 29:14 9:20
2 Olav Helland Egersund OK 30:42 +1:28 9:48
3 Morten Andresen OK Skeidi 34:38 +5:24 11:03
4 Sten Øivind Bjerke Larvik OK 46:02 +16:48 14:42
5 Lars-Erik Østerud Eiker OL 51:53 +22:39 16:34

D17AK

4 410 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marita Weierud Kvaale Røyken OL 44:26 10:04
2 Ingvild Rud Skjærstad Løten o-lag 44:45 +0:19 10:08
3 Sofie Aarnes Nydalens SK 45:12 +0:46 10:14
4 Lene Therese Myrland Notodden OL 46:08 +1:42 10:27
5 Pernille Ibsen Lervåg Velledalen IL 48:21 +3:55 10:57
6 Linda Rykkje Stord Orientering 52:08 +7:42 11:49
7 Guro Torpe Frol IL 52:22 +7:56 11:52
8 Jane M Helland Egersund OK 54:17 +9:51 12:18
9 Monika Gajda-Morawska UNTS Warszawa 56:35 +12:09 12:49
10 Olita Znotina Plavinas - OSK Selijas mežs 58:26 +14:00 13:15
11 Sigrid Søvik Gneist, IL 1:01:06 +16:40 13:51
12 Tora Vollset Heming Orientering 1:06:50 +22:24 15:09
13 Ingunn Sandbakk NTNUI 1:08:32 +24:06 15:32
14 Julianna Molnar Mariefors Skidklubb 1:15:34 +31:08 17:08

D45AK

3 320 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Irene Kroken Bergset IL Veten 40:46 12:16
2 Eva-Lill Bergenfur IK Vikings OK 43:44 +2:58 13:10
3 May-lill Damm TIF Viking 47:27 +6:41 14:17
4 Ylva Svanberg Helle TIF Viking 50:29 +9:43 15:12
5 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 52:36 +11:50 15:50
6 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 55:43 +14:57 16:46
7 Trude Kyrkjebø TIF Viking 55:55 +15:09 16:50
8 Unn Disch Kihle Ringerike OL 59:51 +19:05 18:01
9 Torild Myrli TIF Viking 1:00:16 +19:30 18:09
10 Irene Probst OLG Bern 1:01:25 +20:39 18:29
11 Annhild Fetveit Fana IL 1:12:35 +31:49 21:51
12 Anita Lindvik-Sævareid Os Orienteringsklubb 1:47:28 +1:06:42 32:22

D17C

3 130 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Marie Svarstad Markane IL 29:24 9:23
2 Olaug F Mydland Egersund OK 37:12 +7:48 11:53
3 Tiina Ala-Nissilä MS Parma 37:45 +8:21 12:03
4 Tiril Reksnes Hadeland OL 39:30 +10:06 12:37
5 Anne Gro Reppesgård Larvik OK 41:47 +12:23 13:20
6 Siri Spjelkavik IL Tyrving 46:29 +17:05 14:51
7 Anne-Grete Olsen Byåsen IL 47:46 +18:22 15:15
8 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 56:13 +26:49 17:57
9 Marta Ringheim Voss IL 58:09 +28:45 18:34
10 Karin Loe Fossekallen IL 59:09 +29:45 18:53
11 Eli Stensli Løten o-lag 59:29 +30:05 19:00
Gry Sveri Lier TIF Viking brutt

D17N

2 810 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christina Linnea Holmberg Velledalen IL 28:58 10:18
1 Emma Olin Holmberg Velledalen IL 28:58 10:18
3 Tordis Frøytlog Egersund OK 40:57 +11:59 14:34
4 Torild Hole Velledalen IL 44:50 +15:52 15:57

Direkte A

5 680 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Eijsink Nydalens SK 36:53 6:29
2 Fredrik Karlson Göteborg Majorna OK 44:37 +7:44 7:51
3 Sindre Løver Hovden Stord Orientering 47:01 +10:08 8:16
4 Audun Helle Askvoll og Holmedal IL 49:04 +12:11 8:38
5 Henrik Peterson OK Denseln 51:31 +14:38 9:04
6 Råmund Løver Hovden Stord Orientering 51:33 +14:40 9:04
7 Johanna Karlsen Pan-Kristianstad 57:18 +20:25 10:05
8 Jim Olaussen Halden SK 57:39 +20:46 10:08
9 Bjørnar Olsrød Stokke IL 57:51 +20:58 10:11
10 Amelie Wallenhammar Hagaby GoIF 59:27 +22:34 10:27
11 JP Lande Rocky Mountain Orienteering Cl 1:01:28 +24:35 10:49
12 Bertil Karlsson Hjobygdens OK 1:07:14 +30:21 11:50
13 Lars Gustav Rogne Nittedal OL 1:08:04 +31:11 11:59
14 Marianne Dæhlie Halden SK 1:15:05 +38:12 13:13
15 Anne Løver Stord Orientering 1:15:57 +39:04 13:22
16 Peichi Chuang TPZ Orienteering 1:32:30 +55:37 16:17
17 Åge Hovden Stord Orientering 1:38:19 +1:01:26 17:18
18 Lita Dudele Briksnis SK 1:46:13 +1:09:20 18:42
19 Yiching Huang TPZ Orienteering 1:47:59 +1:11:06 19:00
20 Olli Turakainen Helsingin Suunistajat 2:05:07 +1:28:14 22:01

Direkte B

3 510 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åsa Eskilsson IK Hakarpspojkarna 31:33 8:59
2 Jon Arvid Haug Freidig 31:49 +0:16 9:03
3 Øistein Paulsen Bergens TF 32:53 +1:20 9:22
4 Roar Skoglund IL Veten 34:21 +2:48 9:47
5 Alfons Peterson OK Denseln 36:26 +4:53 10:22
6 Gaute Skjelsvik Lillehammer OK 37:18 +5:45 10:37
7 Erik Haugen Ringsaker OK 37:34 +6:01 10:42
8 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 37:59 +6:26 10:49
9 Åsmund Berthelsen IL Tambarskjelvar 38:45 +7:12 11:02
10 Anne Breivik Nydalens SK 39:04 +7:31 11:07
11 Ola Frode Bråten Asker Skiklubb 39:12 +7:39 11:10
12 Anders Hvasshovd Kongsberg OL 40:24 +8:51 11:30
13 Ragnhild B Elvestad IL BUL-Tromsø 40:56 +9:23 11:39
14 Knut Even Hole Førde IL 41:58 +10:25 11:57
15 Ketil Nummedal Fana IL 45:25 +13:52 12:56
16 Øystein Skappel Lillehammer OK 45:58 +14:25 13:05
17 Eva Bäcklund Trollhättans SOK 48:58 +17:25 13:57
18 Tiina Jussila Tampereen Pyrintö 50:06 +18:33 14:16
19 Åse Bergset Halsa 51:33 +20:00 14:41
20 Svein Grotli Skogen Freidig 51:38 +20:05 14:42
21 Karen Clementsen Kayser Fana IL 52:03 +20:30 14:49
22 Stefan Karlsson Falköpings AIK OK 53:53 +22:20 15:21
23 Lena Nilson OK Österåker 54:43 +23:10 15:35
24 Ragnar Kayser Fana IL 58:22 +26:49 16:37
25 Stein Olav  Haug Freidig 1:02:07 +30:34 17:41
26 Susanne Mikaelsen Husums IF OK 1:03:06 +31:33 17:58
Sissel Svarstad Markane IL diskvalifisert

Direkte C

3 130 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Magne Solibakke Emblem IL 29:49 9:31
2 Elis Peterson OK Denseln 35:37 +5:48 11:22
3 Erik Brysch MS Parma 38:52 +9:03 12:25
4 Anne Fjeldstad Årstad IL 40:53 +11:04 13:03
5 Harald Aasen Bergen Kommune 50:05 +20:16 16:00
6 Anita E. Hole Førde IL 53:26 +23:37 17:04

Direkte N

2 810 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristoffer Gleditsch IL Tyrving 33:23 11:52
Wenixa Weng Askvoll og Holmedal IL diskvalifisert

D 15-16B

3 510 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Gjersvold Haug Freidig 30:46 8:45
2 Ane Hagset Stavnesli Molde og Omegn IF 40:34 +9:48 11:33
3 Sofie Sjåholm Molde og Omegn IF 42:04 +11:18 11:59
4 Olea Gjeldvik Molde og Omegn IF 1:06:46 +36:00 19:01

H 15-16B

3 510 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Halvor Fetveit Sundal Fana IL 39:57 11:22
2 Petter Stensli Forseth Løten o-lag 54:53 +14:56 15:38

D 17-20B

3 510 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nina Marie Undeland Sturla, IF 42:31 12:06

H 17-20B

3 510 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erling Bell Lysaker Fana IL 39:27 11:14
2 Eirik Andreas Albretsen Sogndal IL 50:23 +10:56 14:21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor