Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O vest 2016, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

D -10

1 890 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Mia Vatne Aa Sogndal IL 25:04 13:15
Signe Eskilsson IK Hakarpspojkarna 15:11 8:02
Katrine Svarstad Heggdal Markane IL 15:27 8:10
Olina Svarstad Heggdal Markane IL 21:04 11:08
Julie M Helland Egersund OK 15:20 8:06
Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 26:43 14:08
Tale Nyberg IL Veten 27:38 14:37
Nora Rossvold  Otterlei Byåsen IL 23:24 12:22
Tonje Rykkje Stord Orientering 18:03 9:33
Sanna Sigvardson Bredaryds SOK 16:17 8:36
Madeleine Steinsåker Veddegjerde IL Veten 27:37 14:36
Elise Heimlid Øiestad IL Veten 25:46 13:37
Frida Heimlid Øiestad IL Veten 25:58 13:44

D 11-12

2 650 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Veera Turakainen Helsingin Suunistajat 21:56 8:16
2 Mari Aarseth Nydalens SK 22:03 +0:07 8:19
3 Alva Ersson IFK Mora OK 22:10 +0:14 8:21
4 Hanna Alsiö Falköpings AIK OK 23:19 +1:23 8:47
5 Guro Femsteinevik Varegg Fleridrett 23:24 +1:28 8:49
6 Anja Hole Førde IL 23:38 +1:42 8:55
7 Emma Jussila Tampereen Pyrintö 26:09 +4:13 9:52

D 11-12N

1 890 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Daniela Krasovska OSK Selijas mežs 13:31 7:09
2 Krista Sture Plavinas - OSK Selijas mežs 14:04 +0:33 7:26
3 Nathalie Vatne Aa Sogndal IL 17:30 +3:59 9:15
4 Liv-Marie Nordli Freidig 21:39 +8:08 11:27
5 Beate Heimlid Øiestad IL Veten 25:50 +12:19 13:40
6 Johanna Nordli Freidig 27:16 +13:45 14:25

D 13-14

3 630 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ida Eskilsson IK Hakarpspojkarna 27:42 7:37
2 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 31:52 +4:10 8:46
3 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 32:26 +4:44 8:56
4 Nina Probst OLG Bern 32:43 +5:01 9:00
5 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 33:10 +5:28 9:08
6 Therese Nilsson OK Österåker 34:48 +7:06 9:35
7 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 37:57 +10:15 10:27
8 Laine Odzilevica OSK Selijas mežs 38:25 +10:43 10:34
9 Kristin Lundanes Emblem IL 39:21 +11:39 10:50
10 Ine Instanes Sturla, IF 39:49 +12:07 10:58
11 Agate Sicane OSK Selijas mežs 39:52 +12:10 10:58
12 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 43:21 +15:39 11:56
13 Serine Skogeng Reiten Emblem IL 45:02 +17:20 12:24
14 Malene Instanes Sturla, IF 45:28 +17:46 12:31
15 Petra Hoveid Asker Skiklubb 46:12 +18:30 12:43
16 Ellen Sigvardson Bredaryds SOK 49:27 +21:45 13:37
17 Tabita Tina Luka OSK Selijas mežs 51:36 +23:54 14:12

D 13-16C

2 650 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Laura Nikola Pinne OSK Selijas mežs 24:01 9:03
2 Henrika Brink Pargas IF 28:02 +4:01 10:34
3 Marta Langenfelde Plavinas - OSK Selijas mežs 28:53 +4:52 10:53
4 Agita Cukanova Plavinas - OSK Selijas mežs 31:34 +7:33 11:54
5 Therese Fetveit Sundal Fana IL 32:13 +8:12 12:09
6 Ella Skoglund IL Veten 34:43 +10:42 13:06

D 13-16N

2 540 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hanne-Emilie Svanberg Helle TIF Viking 32:48 12:54
2 Eliza Luksa Plavinas - OSK Selijas mežs 37:23 +4:35 14:43

D 15-16

5 380 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anja Probst OLG Bern 49:08 9:07
2 Ida Jussila Tampereen Pyrintö 55:25 +6:17 10:18
3 Moa Alsiö Falköpings AIK OK 55:40 +6:32 10:20
4 Lotte Myklemyr Eiker OL 59:42 +10:34 11:05
5 Venla Turakainen Helsingin Suunistajat 1:01:55 +12:47 11:30
6 Maarit Myllymäki Kortesjärven Järvi-Veikot 1:14:13 +25:05 13:47

D 17-18

6 040 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 50:13 8:18
2 Vera Melkild Freidig 52:06 +1:53 8:37
3 Zuzanna Morawska UKS Azymut 45 Gdynia 52:46 +2:33 8:44
4 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 57:01 +6:48 9:26
5 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 59:45 +9:32 9:53
6 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 59:49 +9:36 9:54
7 Martha Skogeng Reiten Emblem IL 1:21:48 +31:35 13:32
Hedvig Vollset Heming Orientering diskvalifisert

D 19-20

6 040 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 57:22 9:29

D 21-

8 010 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Linda Lindkvist Leksands OK 1:06:28 8:17
2 Evelina Wickbom Vittjärvs IK 1:07:18 +0:50 8:24
3 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 1:12:14 +5:46 9:01
4 Lisa Carlsson OK Linné 1:12:19 +5:51 9:01
5 Josefine Wallenhammar Hagaby GoIF 1:14:01 +7:33 9:14
6 Bodil Helgerud Halden SK 1:14:06 +7:38 9:15
7 Elin Bjerva Larvik OK 1:17:56 +11:28 9:43
8 Elen Katrine Skjerve Frol IL 1:18:15 +11:47 9:46
9 Amanda Holmgren Vittjärvs IK 1:21:50 +15:22 10:12
10 Andrea Wickbom Vittjärvs IK 1:28:46 +22:18 11:04
11 Anna Morawska UKS Azymut 45 Gdynia 1:29:02 +22:34 11:06
12 Karolina Borankova USK Prague 1:56:14 +49:46 14:30
Moa Enmark Göteborg Majorna OK brutt

D 35-

6 040 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marie Elise Fred IF Femman 1:08:45 11:22
2 Sirkka-Liisa Lauronen Tampereen Pyrintö 1:09:16 +0:31 11:28
3 Caroline Westbom OK Österåker 1:16:19 +7:34 12:38
4 Charlotte Lindkvist Leksands OK 1:23:17 +14:32 13:47
5 Lucia Turcanu Attunda OK 1:43:04 +34:19 17:03

D 40-

5 380 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Valborg Madslien Lillehammer OK 51:38 9:35
2 Tanja Instanes Sturla, IF 1:11:58 +20:20 13:22

D 45-

5 060 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kirsi Boström Lynx 45:21 8:57
2 Hege Feiring IL Tyrving 48:35 +3:14 9:36
3 Astrid Ruud Nittedal OL 48:38 +3:17 9:36
4 Sigrid Melkild Freidig 48:47 +3:26 9:38
5 Anne-Kristin Kvamme Ringerike OL 50:27 +5:06 9:58
6 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 51:12 +5:51 10:07
7 Silvia Schneider-Schiess LG Stettlen 51:51 +6:30 10:14
8 Marianne Nummedal Fana IL 51:53 +6:32 10:15
9 Irene Felde Olaussen Halden SK 54:51 +9:30 10:50
10 Irene Turakainen Helsingin Suunistajat 55:54 +10:33 11:02
10 Åshild Sætren Bøe Markane IL 55:54 +10:33 11:02
12 Karin Andersson IF Hagen 56:00 +10:39 11:04
13 Eirin Lodgaard Byåsen IL 57:21 +12:00 11:20
14 Birgitte Torbjørnsen IL Gular 57:28 +12:07 11:21
15 Heidi Myklemyr Eiker OL 58:17 +12:56 11:31
16 Marianne Lykke Emblem IL 58:19 +12:58 11:31
17 Kirsti Lysaker Fana IL 1:02:12 +16:51 12:17
18 Therese Achermann OLK Piz Hasi 1:18:59 +33:38 15:36
19 Maria Brink Pargas IF 1:42:41 +57:20 20:17
Merete Undeland Sturla, IF diskvalifisert
Stine Arntzen Sandefjord OK brutt

D 50-

4 240 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Dagrun Melkild Heming Orientering 40:38 9:35
2 Tove Strand Måren OK 41:00 +0:22 9:40
3 Linda Hanssen Østmarka OK 43:21 +2:43 10:13
4 Sissel Skovly Ringerike OL 44:24 +3:46 10:28
5 Hanne-Merete Hagset Molde og Omegn IF 46:12 +5:34 10:53
6 Grethe K. Løvald Asker Skiklubb 46:53 +6:15 11:03
7 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 46:55 +6:17 11:03
8 Hilde Storløkken Kongsberg OL 50:11 +9:33 11:50
9 Eija Sipponen Paimion Rasti 51:53 +11:15 12:14
10 Ingrid Alexandersson Stora Tuna OK 52:01 +11:23 12:16
11 Åsa Alsiö Falköpings AIK OK 52:03 +11:25 12:16
12 Ingrid Hernes Østmarka OK 52:14 +11:36 12:19
13 Hilde Forbord Malvik IL 52:52 +12:14 12:28
14 Pia Molnar Mariefors Skidklubb 54:17 +13:39 12:48
15 Marie Högstrand Markbygdens OK 56:18 +15:40 13:16
16 Eirin Mathiesen Ringerike OL 57:41 +17:03 13:36
17 Ingrid Gjersvold Ålen IL 58:48 +18:10 13:52
18 Daina Lukina OSK Selijas mežs 1:01:45 +21:07 14:33
19 Maria Persson Asker Skiklubb 1:05:55 +25:17 15:32
20 Anne-Kristin Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 1:09:37 +28:59 16:25
21 Hege Heiberg Hadeland OL 1:30:17 +49:39 21:17
22 Betty De Meyer Trol 1:38:15 +57:37 23:10

D 55-

4 240 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Berit Danielsen IL Tyrving 42:16 9:58
2 Bente Line Indre Østfold OK 44:44 +2:28 10:33
3 Marianne Rud Skjærstad Løten o-lag 44:49 +2:33 10:34
4 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 46:45 +4:29 11:01
5 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 47:14 +4:58 11:08
6 Kjersti Skantze IL Tyrving 49:26 +7:10 11:39
7 Gundega Jurane OSK Selijas mežs 1:00:17 +18:01 14:13
8 Gro Birkeland Søvik Gneist, IL 1:08:09 +25:53 16:04
9 Dace Lukševica OSK Selijas mežs 1:10:57 +28:41 16:44
10 Olaug Bergset Nordreisa IL 1:14:43 +32:27 17:37
11 Tove Bakken Lillehammer OK 1:21:49 +39:33 19:17
12 Jeanette Frischherz IL Veten 1:23:16 +41:00 19:38
Anne Gro Reppesgård Larvik OK diskvalifisert

D 60-

3 560 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Elle M. Melbye Heming Orientering 41:11 11:34
2 Nina Soligard Bergens TF 41:30 +0:19 11:39
3 Linda Verde Sturla, IF 43:01 +1:50 12:05
4 Randi Nilstad IL Tyrving 44:47 +3:36 12:34
5 Siren Greve Bergens TF 45:37 +4:26 12:48
6 Anne Sørum Ringsaker OK 45:49 +4:38 12:52
7 Herdis Alvheim Fana IL 48:30 +7:19 13:37
8 Inger Tiltnes IL Tyrving 53:01 +11:50 14:53
9 Daina Zolberga OSK Selijas mežs 1:09:56 +28:45 19:38
10 Dace Stagite OSK Selijas mežs 1:19:36 +38:25 22:21

D 65-

3 560 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari Pedersen IL Tyrving 40:35 11:23
2 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 43:20 +2:45 12:10
3 Kari Strande Ringerike OL 45:13 +4:38 12:42
4 Berit Hegdal Bergens TF 45:53 +5:18 12:53
5 Lill Ramberg Skappel Lillehammer OK 47:31 +6:56 13:20
6 Inger Finstad Raumar Orientering 52:20 +11:45 14:42
7 Astrid Ormberg Fana IL 1:01:46 +21:11 17:21
8 Kari Secher Bergens TF 1:05:58 +25:23 18:31
9 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:09:09 +28:34 19:25
10 Astri Ese Hole Bergens TF 1:11:36 +31:01 20:06
11 Eva Krzywinski Bergens TF 1:25:09 +44:34 23:55
Kari Natås Bergens TF diskvalifisert

D 70-

3 110 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torid Kvaal Freidig 36:54 11:51
2 Katharina Mo Berge Freidig 37:29 +0:35 12:03
3 Elin Dahlen Ringerike OL 41:26 +4:32 13:19
4 Audny Totland Fana IL 43:21 +6:27 13:56
5 Bjørg Gårdhammer Fossekallen IL 48:46 +11:52 15:40
6 Else Lerche Raadal Fana IL 50:38 +13:44 16:16
7 Brita Eilertsen Grønli Førde IL 51:41 +14:47 16:37
8 Sidsel Sandelien Heming Orientering 52:01 +15:07 16:43
9 Hjørdis Øvreås Botne SK 58:33 +21:39 18:49
10 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 1:03:24 +26:30 20:23
11 Berit Louise Eskerud Lillehammer OK 1:14:17 +37:23 23:53
Aina Romsdal Mauritzsen Varanger Orienteringslag diskvalifisert

D 75-

3 110 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Drage Haugerud IF 43:48 14:05
2 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 46:38 +2:50 14:59

D 80-

3 110 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Roll Fana IL 1:02:34 20:07

H -10

1 890 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jesper Vonen Svae Sarpsborg OL 14:28 7:39
2 Nauris Pinne OSK Selijas mežs 16:29 +2:01 8:43
3 Jens Vonen Svae Sarpsborg OL 19:44 +5:16 10:26
4 Oskar Elias Heggset Freidig 21:38 +7:10 11:26
5 Ivar Kleppa Madslien Lillehammer OK 25:25 +10:57 13:26
6 Iver Aarseth Nydalens SK 27:09 +12:41 14:21
7 Tarjei Tøfte Heimlid IL Veten 27:18 +12:50 14:26
8 Sverre August Heggeset Freidig 27:30 +13:02 14:33
9 Gitle Femsteinevik Varegg Fleridrett 27:46 +13:18 14:41
10 Bjørnar Tøfte Heimlid IL Veten 27:56 +13:28 14:46
11 Jakob Ulvedal IL Veten 28:58 +14:30 15:19
12 Ole Magnus Storemyr IL Hauken 29:44 +15:16 15:43
13 Markus M. Helland Egersund OK 32:03 +17:35 16:57
14 Haakon Ulvedal IL Veten 35:18 +20:50 18:40

H 11-12

2 650 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Isak Eskilsson IK Hakarpspojkarna 16:16 6:08
2 Linus Nilsson OK Österåker 20:29 +4:13 7:43
3 Kristians Lipskis OSK Selijas mežs 23:46 +7:30 8:58
4 Peder Nyberg IL Veten 24:34 +8:18 9:16
5 Brage Bell Lysaker Fana IL 28:31 +12:15 10:45
6 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 31:44 +15:28 11:58
7 Oskar Baklid Konnerud IL 32:04 +15:48 12:06
8 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 36:03 +19:47 13:36
9 Heine Elias Husdal Stavanger Orienteringsklubb 39:29 +23:13 14:53

H 11-12N

1 890 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Håkon Grønli Førde IL 13:37 7:12
2 Hugo Bergenfur IK Vikings OK 15:20 +1:43 8:06
3 Arnar Tøfte Heimlid IL Veten 35:16 +21:39 18:39

H 13-14

3 630 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Birk Bell Lysaker Fana IL 26:45 7:22
2 Oscar David Broman Jensen Tisvilde Hegn OK 27:57 +1:12 7:41
3 Kristian Boström Lynx 30:28 +3:43 8:23
4 Johan Hedman IF Hagen 32:46 +6:01 9:01
5 Vegar Hole Førde IL 34:11 +7:26 9:25
6 Henrik R Holt Hedrum OL 34:22 +7:37 9:28
6 Leif-Inge Jevnlid IL Veten 34:22 +7:37 9:28
8 Sven Bergset Langvik IL Veten 38:59 +12:14 10:44
9 Ulrik Hellen TIF Viking 39:38 +12:53 10:55
10 Jonas Aarseth Nydalens SK 1:05:57 +39:12 18:10

H 13-16C

2 650 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Joakim Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 18:09 6:50
2 Renars Lucijanovs OSK Selijas mežs 22:43 +4:34 8:34
3 Fridis Martins Luks OSK Selijas mežs 23:32 +5:23 8:52
4 Daniel Rolfsnes Fitjar IL 29:39 +11:30 11:11
5 Jørgen Westerheim Stord Orientering 29:51 +11:42 11:15
6 Helmuts Vitols Plavinas - OSK Selijas mežs 31:33 +13:24 11:54
Jakob Rolfsnes Fitjar IL diskvalifisert

H 13-16N

2 540 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Runar Tøfte Heimlid IL Veten 41:30 16:20

H 15-16

6 040 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stian Rykkje Stord Orientering 45:44 7:34
2 Elias Bergset IL Veten 50:12 +4:28 8:18
3 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 51:56 +6:12 8:35
4 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 57:46 +12:02 9:33
5 Jonas Vindal Wing OK 1:03:05 +17:21 10:26
6 Otto Femsteinevik Varegg Fleridrett 1:04:38 +18:54 10:42
7 Magnar Slagstad Fjellhug/Vereide IL 1:06:30 +20:46 11:00
8 Elias Bergenfur IK Vikings OK 1:10:38 +24:54 11:41
9 Egil Frydenlund Sturla, IF 1:12:07 +26:23 11:56
10 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 1:13:07 +27:23 12:06
11 Trygve Nummedal Os Førde IL 1:14:17 +28:33 12:17
12 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 1:15:50 +30:06 12:33
13 Per Hedman IF Hagen 1:19:46 +34:02 13:12
Magnus Eide Fjellhug/Vereide IL diskvalifisert

H 17-18

6 040 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Michal Boránek USK Prague 41:27 6:51
2 Sindre R Holt Hedrum OL 42:38 +1:11 7:03
3 Vegard Myklemyr Eiker OL 43:57 +2:30 7:16
4 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 44:24 +2:57 7:21
5 Olle Hedman IF Hagen 48:55 +7:28 8:05
6 Albin Alsiö IF Hagen 56:47 +15:20 9:24
7 Knut Kyrkjebø TIF Viking 58:00 +16:33 9:36
8 Aivars Lucijanovs OSK Selijas mežs 1:09:11 +27:44 11:27
Hannes Bergenfur IK Vikings OK diskvalifisert

H 19-20

8 010 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Håvard Nummedal Os Førde IL 1:11:59 8:59
2 Jarle Lysnes Hedrum OL 1:20:03 +8:04 9:59

H 21-

10 390 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Joakim Svensk Stora Tuna OK 1:03:33 6:06
2 Anton Sjökvist Stora Tuna OK 1:06:39 +3:06 6:24
3 Olle Kalered OK Denseln 1:07:07 +3:34 6:27
4 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1:07:11 +3:38 6:27
5 Jakob Enmark Södertälje-Nykvarn Orientering 1:07:56 +4:23 6:32
6 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 1:08:36 +5:03 6:36
7 Johan Ek-Larsson Södertälje-Nykvarn Orientering 1:09:02 +5:29 6:38
8 Erik Pettersson OK Denseln 1:09:27 +5:54 6:41
9 Erik Blomgren Stora Tuna OK 1:09:32 +5:59 6:41
10 Oskar Ljungqvist IK Hakarpspojkarna 1:09:38 +6:05 6:42
11 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 1:11:00 +7:27 6:50
12 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 1:12:04 +8:31 6:56
13 Øyvind Helgerud Halden SK 1:12:11 +8:38 6:56
14 Per Carlborg Linköpings OK 1:12:45 +9:12 7:00
15 Lars Hol Moholdt Wing OK 1:12:57 +9:24 7:01
16 Jacek Morawski UNTS Warszawa 1:13:59 +10:26 7:07
17 Elias Bäcklund Ekvall Trollhättans SOK 1:14:11 +10:38 7:08
18 Jere Sipponen Paimion Rasti 1:15:35 +12:02 7:16
19 Anton Sundgren Långhundra IF 1:15:36 +12:03 7:16
20 Magne Jutulstad NTNUI 1:16:54 +13:21 7:24
21 Dag Steinar Ragvin Bø OL 1:19:01 +15:28 7:36
22 Emil Kalered OK Denseln 1:19:02 +15:29 7:36
23 Hans Aleksander Østhagen Byåsen IL 1:19:18 +15:45 7:37
24 Halvor Saunes Nydalens SK 1:22:29 +18:56 7:56
25 Olli-Jussi Korpinen Anttolan Urheilijat 1:23:00 +19:27 7:59 Last ned GPS-spor i gpx-format
26 Kristian Opsahl Bredesen Frol IL 1:25:04 +21:31 8:11
27 Ondrej Pesek K.O.B. Chocen 1:25:47 +22:14 8:15
28 Michal Patek K.O.B. Chocen 1:27:00 +23:27 8:22
29 Andreas Haug Førde IL 1:28:08 +24:35 8:28
30 Lars-Ivar Aarseth Nydalens SK 1:29:31 +25:58 8:36
31 Timo Huusari Lahden Suunnistajat -37 1:30:04 +26:31 8:40
32 Kenneth Mydland Egersund OK 1:30:42 +27:09 8:43
33 Markus Glad Nydalens SK 1:33:15 +29:42 8:58
34 Magnus Kyrkjebø NTNUI 1:33:39 +30:06 9:00
35 Daniel Fløtre Nydalens SK 1:34:17 +30:44 9:04
36 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1:37:08 +33:35 9:20
37 Øyvind Bakken Rognstad Lillehammer OK 1:39:08 +35:35 9:32
38 Austris Krastins Briksnis SK 1:39:30 +35:57 9:34
39 Stefan Schwarzenberger LG Stettlen 1:40:35 +37:02 9:40
40 Janis Malcans Emblem IL 1:41:28 +37:55 9:45
41 Asgeir Årdal Førde IL 1:42:36 +39:03 9:52
42 Bernhard Koiser HSV OL Wiener Neustadt 1:55:24 +51:51 11:06
Nils Alexandersson Stora Tuna OK diskvalifisert
Jan Shanel K.O.B. Chocen brutt

H 35-

8 010 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Dag Jarle Aa Sogndal IL 1:05:48 8:12
2 Pontus Fred IF Femman 2:15:39 +1:09:51 16:56

H 40-

8 010 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jesper David Jensen Tisvilde Hegn OK 1:05:02 8:07
2 Pavel Svadlena K.O.B. Chocen 1:05:31 +0:29 8:10
3 Petteri Lauronen Lynx 1:07:35 +2:33 8:26
4 Jørn Sundby Larvik OK 1:10:54 +5:52 8:51
5 Tomas Henriksson Attunda OK 1:12:10 +7:08 9:00
6 Niklas Henriksson Attunda OK 1:12:12 +7:10 9:00
7 Tomas Albinsson OK Österåker 1:15:38 +10:36 9:26
Stig Instanes Sturla, IF diskvalifisert

H 45-

6 040 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mikael Boström Lynx 43:37 7:13
2 Jon Magne Svendsbøe Vikebygd IL 45:28 +1:51 7:31
3 Erik Ersson IFK Mora OK 45:57 +2:20 7:36
4 Kenneth Westerheim Stord Orientering 47:46 +4:09 7:54
5 Per Sigvardson Bredaryds SOK 48:55 +5:18 8:05
6 Fridolf Eskilsson IK Hakarpspojkarna 50:05 +6:28 8:17
7 Sveinung Rykkje Stord Orientering 51:02 +7:25 8:26
8 Lars Baklid Konnerud IL 53:19 +9:42 8:49
9 Tore Bredalen Nittedal OL 53:36 +9:59 8:52
10 Mats Hedman IF Hagen 54:35 +10:58 9:02
11 Marc Probst OLG Bern 55:42 +12:05 9:13
12 Kjetil Damm TIF Viking 56:08 +12:31 9:17
13 Lars Henriksson Sundsvalls OK 56:09 +12:32 9:17
14 Petr Boránek USK Prague 56:24 +12:47 9:20
15 Bjart Are Hellen TIF Viking 56:31 +12:54 9:21
16 Martin Svensson Markbygdens OK 58:35 +14:58 9:41
17 Arto Muhonen Kalevan rasti 58:51 +15:14 9:44
18 Truls Kvaase Bækkelagets SK 58:55 +15:18 9:45
19 Robert Otterlei Byåsen IL 59:48 +16:11 9:54
20 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 59:59 +16:22 9:55
21 Mats Bergenfur IK Vikings OK 1:02:16 +18:39 10:18
22 Stig Dahle Molde og Omegn IF 1:02:19 +18:42 10:19
23 Kari Jussila Tampereen Pyrintö 1:04:20 +20:43 10:39
24 Rickard Lindkvist Leksands OK 1:08:19 +24:42 11:18
25 Jurijs Narels OSK Selijas mežs 1:09:27 +25:50 11:29
26 Anders Brink Pargas IF 1:13:06 +29:29 12:06
27 Asbjørn Roe Larvik OK 1:28:26 +44:49 14:38
28 Ole Myklemyr Eiker OL 1:44:13 +1:00:36 17:15
Niclas Nilsson OK Österåker diskvalifisert

H 50-

6 040 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arnt Ove Femsteinevik Varegg Fleridrett 46:38 7:43
2 Kristian Kihle Ringerike OL 49:41 +3:03 8:13
3 Yngve Nymark Askøy O-lag 56:26 +9:48 9:20
4 Stig Bratsberg Molde og Omegn IF 58:46 +12:08 9:43
5 Geir Frøytlog Egersund OK 59:12 +12:34 9:48
6 Lars D. Fjeldstad Ringerike OL 1:03:14 +16:36 10:28
7 Snorre Frydenlund Sturla, IF 1:08:53 +22:15 11:24
8 Karl Vervoort Trol 1:10:18 +23:40 11:38
9 Bjarte Dyngjeland Fana IL 1:17:03 +30:25 12:45
10 Justs Lukins OSK Selijas mežs 1:18:24 +31:46 12:58
11 Leif Kåre Besseberg Eiker OL 1:26:26 +39:48 14:18
12 Kristian Storsveen Løten o-lag 1:26:34 +39:56 14:19
13 Jon Vindal Wing OK 1:28:06 +41:28 14:35
14 Erlend Råheim OK Øst 1:28:57 +42:19 14:43
15 Geir Paulsen OL Trollelg 1:30:06 +43:28 14:55
Tord Bell Myking Fana IL brutt

H 55-

5 380 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Geza Molnar Mariefors Skidklubb 45:16 8:24
2 Sture Ottesen Indre Østfold OK 45:32 +0:16 8:27
3 Matti Sipponen Paimion Rasti 47:54 +2:38 8:54
4 Onno Verberne OL Toten-Troll 51:18 +6:02 9:32
5 Øivind Myhre Kongsberg OL 51:34 +6:18 9:35
6 Bjørn Ødegård IL Veten 51:53 +6:37 9:38
7 Torgeir Strand Fana IL 55:11 +9:55 10:15
8 Tommy Sævareid Os Orienteringsklubb 55:38 +10:22 10:20
9 Leif Gunnar Hovden Halsnøy OL 56:22 +11:06 10:28
10 Frode Løset Ringerike OL 56:30 +11:14 10:30
11 Lennart Ekvall Trollhättans SOK 58:08 +12:52 10:48
12 Knut Anders Løken Fossum IF 59:02 +13:46 10:58
13 Halvor Jutulstad Bækkelagets SK 1:00:45 +15:29 11:17
14 Jan Magne Herstad IL Tambarskjelvar 1:01:34 +16:18 11:26
15 Ivar Bergset IL Veten 1:02:43 +17:27 11:39
16 Per Gunnar Dahl Ringerike OL 1:12:35 +27:19 13:29
17 Jan Haugland Årstad IL 1:13:17 +28:01 13:37
18 Gerhard Koiser HSV OL Wiener Neustadt 1:40:08 +54:52 18:36
Donald Skantze IL Tyrving diskvalifisert

H 60-

5 060 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 39:52 7:52
2 Morten Dåsnes Ringerike OL 40:18 +0:26 7:57
3 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 40:37 +0:45 8:01
4 Harald Thon Sturla, IF 40:45 +0:53 8:03
5 Leif S. Thingsrud Østmarka OK 41:17 +1:25 8:09
6 Arvid Mydland Egersund OK 41:23 +1:31 8:10
7 Carl Johan Högstrand Markbygdens OK 50:45 +10:53 10:01
8 Alf Pettersen IL Tyrving 50:59 +11:07 10:04
9 Ørjan Eirik Valestrand Fana IL 52:03 +12:11 10:17
10 Kjell Joar Rognstad Lillehammer OK 1:15:35 +35:43 14:56
11 Aivars Druvenieks OSK Selijas mežs 1:18:20 +38:28 15:28
12 Hannu Huusari Lahden Suunnistajat -37 1:30:10 +50:18 17:49

H 65-

4 240 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Magnus Natås Bergens TF 36:33 8:37
2 Atle Støyva Breimsbygda IL 41:24 +4:51 9:45
3 Sverre Aasen Sogndal IL 42:38 +6:05 10:03
4 Tor Trøan Hadeland OL 43:38 +7:05 10:17
5 Dag Rønning Jensen OL Trollo 45:39 +9:06 10:45
6 Torodd Os Førde IL 45:53 +9:20 10:49
7 Arne Tiltnes IL Tyrving 47:36 +11:03 11:13
8 Lars Helge Westerheim Stord Orientering 49:54 +13:21 11:46
9 Terje Malm Hamar OK 50:42 +14:09 11:57
10 Atle Alvheim Fana IL 51:07 +14:34 12:03
11 Kurt Grønli Førde IL 54:30 +17:57 12:51
12 Helge Schei Førde IL 55:33 +19:00 13:06
13 Bjørn Steen Bø OL 57:41 +21:08 13:36
14 Jørn Torgersen TIF Viking 58:22 +21:49 13:45
15 Jan Olav Ormberg Fana IL 1:00:53 +24:20 14:21
16 Anders Bjørkaas Askvoll og Holmedal IL 1:08:29 +31:56 16:09
17 Svein Jarl Hansen Voss IL 1:14:12 +37:39 17:30
18 Frank Finstad Raumar Orientering 1:17:58 +41:25 18:23
19 Atle Bergseth Varegg Fleridrett 1:27:17 +50:44 20:35

H 70-

3 560 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Edvin Helle Askvoll og Holmedal IL 32:57 9:15
2 Roar Bjordal Oppsal Orientering 34:50 +1:53 9:47
3 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 36:08 +3:11 10:08
4 Dagfinn Hole Bergens TF 36:53 +3:56 10:21
5 Helge Bjaaland Heming Orientering 39:22 +6:25 11:03
6 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 40:11 +7:14 11:17
7 Einar Skåre Nittedal OL 40:23 +7:26 11:20
8 Solmund Helle Askvoll og Holmedal IL 41:02 +8:05 11:31
9 Trond Feiring Hamar OK 41:03 +8:06 11:31
10 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 41:15 +8:18 11:35
11 Egil Repvik OL Trollelg 41:46 +8:49 11:43
12 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 42:58 +10:01 12:04
13 Bjørn Sandelien Heming Orientering 43:14 +10:17 12:08
14 Knut Skiple Voss IL 44:14 +11:17 12:25
15 Stig Berge Freidig 45:11 +12:14 12:41
16 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 46:51 +13:54 13:09
17 Per Vold Fana IL 46:56 +13:59 13:11 Last ned GPS-spor i gpx-format
18 Magnar Øvreås Botne SK 47:17 +14:20 13:16
19 Steinar Slettemark Stord Orientering 47:46 +14:49 13:25
20 Kjell Meen Porsgrunn OL 47:58 +15:01 13:28
21 Magne Raadal Fana IL 49:59 +17:02 14:02
22 Helge Revhaug Ringerike OL 53:25 +20:28 15:00
23 Gunnar J. Alsaker Årstad IL 54:19 +21:22 15:15
24 Svein - Erik Heggenes Voss IL 56:22 +23:25 15:50
Geir Husdal TIF Viking diskvalifisert

H 75-

3 560 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gunnar Østerbø Freidig 36:29 10:14
2 Anders Lauglo OL Trollelg 41:16 +4:47 11:35
3 Per Haugland Årstad IL 45:57 +9:28 12:54
4 Ingolf Dybvik Stord Orientering 48:20 +11:51 13:34
5 Olav Totland Fana IL 49:01 +12:32 13:46
6 Lars Mauritzsen Varanger Orienteringslag 50:00 +13:31 14:02
7 Svein Solerød OL Toten-Troll 51:15 +14:46 14:23
8 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 58:25 +21:56 16:24
9 Alfred Steiner OLC Kapreolo 1:02:20 +25:51 17:30
10 Magnar Reppesgård Hedrum OL 1:08:06 +31:37 19:07
11 Arne Øfsthus Asker Skiklubb 1:10:26 +33:57 19:47
12 Jan R Lien Bergens TF 1:23:24 +46:55 23:25
Per Olaf Tangen Fana IL diskvalifisert
Trygve Fosse Gimle IF diskvalifisert
Tormod Dahlen Ringerike OL brutt

H 80-

3 110 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sveinung Fristad Askvoll og Holmedal IL 33:48 10:52
2 Hans Larsen Raumar Orientering 38:05 +4:17 12:14
3 Axel Ingvaldsen TIF Viking 41:40 +7:52 13:23
4 Tor Drage Haugerud IF 41:44 +7:56 13:25
5 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 43:09 +9:21 13:52

H17AK

6 040 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Tønnessen Rød Fana IL 52:29 8:41
2 Lars Danielsen Holen Markane IL 53:47 +1:18 8:54
3 Vemund Hansen TIF Viking 59:19 +6:50 9:49
4 Lars Bredalen Nittedal OL 1:00:38 +8:09 10:02
5 Erik Bäcklund Ekvall Trollhättans SOK 1:04:05 +11:36 10:36
6 Fredrik Danielsen IL Tyrving 1:17:19 +24:50 12:48
7 Tormod Kleppa Lillehammer OK 1:18:37 +26:08 13:00
8 Daniel Molnar Mariefors Skidklubb 1:37:17 +44:48 16:06
9 Anders Hvasshovd Kongsberg OL 1:58:26 +1:05:57 19:36

H45AK

5 060 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gunnar Gjeldvik Molde og Omegn IF 41:09 8:07
2 Espen Svae Sarpsborg OL 43:21 +2:12 8:34
3 Jørn Myrland Notodden OL 44:46 +3:37 8:50
4 Trond Sletner Byåsen IL 44:49 +3:40 8:51
5 Rolf Atle Rolfsnes Fitjar IL 45:55 +4:46 9:04
6 Anders Kristian Holt Hedrum OL 47:24 +6:15 9:22
7 Arild Heggeset Freidig 50:41 +9:32 10:00
8 Roger Lysnes Hedrum OL 51:43 +10:34 10:13
9 Trond Foss Sandefjord OK 1:02:39 +21:30 12:22
10 Erik Utne Vie Haugesund IL Orientering 1:06:48 +25:39 13:12
11 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:08:11 +27:02 13:28

H17C

2 990 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Olav Helland Egersund OK 27:28 9:11
2 Morten Andresen OK Skeidi 28:52 +1:24 9:39
3 Sten Øivind Bjerke Larvik OK 35:50 +8:22 11:59
4 Lars-Erik Østerud Eiker OL 43:15 +15:47 14:27

D17AK

4 240 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingvild Rud Skjærstad Løten o-lag 36:54 8:42
2 Sofie Aarnes Nydalens SK 37:56 +1:02 8:56
3 Linda Rykkje Stord Orientering 46:07 +9:13 10:52
4 Monika Gajda-Morawska UNTS Warszawa 48:42 +11:48 11:29
5 Lene Therese Myrland Notodden OL 48:58 +12:04 11:32
6 Olita Znotina Plavinas - OSK Selijas mežs 49:29 +12:35 11:40
7 Julianna Molnar Mariefors Skidklubb 51:04 +14:10 12:02
8 Ingunn Sandbakk NTNUI 54:29 +17:35 12:50
9 Sigrid Søvik Gneist, IL 54:56 +18:02 12:57
10 Tora Vollset Heming Orientering 55:50 +18:56 13:10
11 Siv Elin Ødegård IL Veten 59:19 +22:25 13:59
12 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:18:06 +41:12 18:25
Jane M Helland Egersund OK brutt

D45AK

3 560 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Irene Probst OLG Bern 40:55 11:29
2 Trude Kyrkjebø TIF Viking 40:58 +0:03 11:30
3 Eva-Lill Bergenfur IK Vikings OK 43:49 +2:54 12:18
4 Ylva Svanberg Helle TIF Viking 54:06 +13:11 15:11
5 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 56:08 +15:13 15:46
6 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 1:01:43 +20:48 17:20
7 May-lill Damm TIF Viking 1:03:16 +22:21 17:46
8 Annhild Fetveit Fana IL 1:28:11 +47:16 24:46
9 Torild Myrli TIF Viking 1:28:30 +47:35 24:51
10 Anita Lindvik-Sævareid Os Orienteringsklubb 1:42:03 +1:01:08 28:39
Unn Disch Kihle Ringerike OL brutt

D17C

2 990 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Marie Svarstad Markane IL 24:39 8:14
2 Eli Stensli Løten o-lag 30:39 +6:00 10:15
3 Tiina Ala-Nissilä MS Parma 31:08 +6:29 10:24
4 Else Margrethe Larsen Fjellhug/Vereide IL 34:07 +9:28 11:24
5 Olaug F Mydland Egersund OK 34:50 +10:11 11:38
6 Tiril Reksnes Hadeland OL 35:20 +10:41 11:49
7 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 39:07 +14:28 13:04
8 Gry Sveri Lier TIF Viking 41:13 +16:34 13:47
9 Siri Spjelkavik IL Tyrving 42:03 +17:24 14:03
10 Anne-Grete Olsen Byåsen IL 45:00 +20:21 15:03
11 Marta Ringheim Voss IL 45:37 +20:58 15:15
12 Karin Loe Fossekallen IL 1:01:19 +36:40 20:30

D17N

2 540 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tordis Frøytlog Egersund OK 33:17 13:06

Direkte A

5 380 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Henrik Eijsink Nydalens SK 34:43 6:27
2 Fredrik Karlson Göteborg Majorna OK 44:39 +9:56 8:17
3 Råmund Løver Hovden Stord Orientering 44:59 +10:16 8:21
4 Bjørn Martini Asker Skiklubb 45:17 +10:34 8:25
5 Gøril Fristad Halden SK 48:52 +14:09 9:04
6 Sindre Løver Hovden Stord Orientering 50:11 +15:28 9:19
7 Johanna Karlsen Pan-Kristianstad 50:34 +15:51 9:23
8 Sindre Hoff Førde IL 52:14 +17:31 9:42
9 Bjørnar Olsrød Stokke IL 53:43 +19:00 9:59
10 Jim Olaussen Halden SK 54:45 +20:02 10:10
11 Emil Alexandersson Stora Tuna OK 55:11 +20:28 10:15
12 Amelie Wallenhammar Hagaby GoIF 56:42 +21:59 10:32
13 Benjamin Langebekk IL Veten 58:59 +24:16 10:57
14 Audun Helle Askvoll og Holmedal IL 59:52 +25:09 11:07
15 Tiia Tallila Valkeakosken Haka 1:07:13 +32:30 12:29
16 Lita Dudele Briksnis SK 1:08:01 +33:18 12:38
17 Camilla Öhman NTNUI 1:08:35 +33:52 12:44
18 Bertil Karlsson Hjobygdens OK 1:08:59 +34:16 12:49
19 Anne Løver Stord Orientering 1:14:47 +40:04 13:54
20 Nils Heggdal Markane IL 1:15:04 +40:21 13:57
21 Peichi Chuang TPZ Orienteering 1:20:02 +45:19 14:52
22 Åge Hovden Stord Orientering 1:38:51 +1:04:08 18:22
23 Yiching Huang TPZ Orienteering 1:46:19 +1:11:36 19:45
24 Olli Turakainen Helsingin Suunistajat 1:51:53 +1:17:10 20:47

Direkte B

3 630 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helge Brynestad Ringsaker OK 29:53 8:13
2 Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK 32:36 +2:43 8:58
3 Åsa Eskilsson IK Hakarpspojkarna 32:38 +2:45 8:59
4 Ketil Nummedal Fana IL 35:50 +5:57 9:52
5 Ragnhild Bergset Elvestad IL BUL-Tromsø 37:30 +7:37 10:19
6 Sjur Langedal Nydalens SK 38:54 +9:01 10:42
7 Erik Haugen Ringsaker OK 39:06 +9:13 10:46
8 Svein Olav Haug Freidig 40:23 +10:30 11:07
9 Kristina Bergset IL Veten 42:35 +12:42 11:43
10 Ina Martini Asker Skiklubb 43:45 +13:52 12:03
11 Øistein Paulsen Bergens TF 44:55 +15:02 12:22
12 Geir Nilsen Emblem IL 45:29 +15:36 12:31
13 Åsmund Berthelsen IL Tambarskjelvar 45:42 +15:49 12:35
14 Aase Ranheim Ringsaker OK 49:37 +19:44 13:40
15 Tom Rådahl IL Tyrving 50:45 +20:52 13:58
16 Øystein Skappel Lillehammer OK 51:08 +21:15 14:05
17 Tiina Jussila Tampereen Pyrintö 52:16 +22:23 14:23
18 Anne Breivik Nydalens SK 52:41 +22:48 14:30
19 Moa Larsson NOTEAM 53:22 +23:29 14:42
20 Åse Bergset Halsa 58:18 +28:25 16:03
21 Roar Skoglund IL Veten 1:01:32 +31:39 16:57
22 Olav Frode Bråten Asker Skiklubb 1:02:40 +32:47 17:15
23 Eva Bäcklund Trollhättans SOK 1:12:58 +43:05 20:06
24 Sølvi Martini Asker Skiklubb 1:23:44 +53:51 23:04

Direkte C

2 990 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tord Sølvberg IL Veten 20:18 6:47
2 Rune Svihus Klepp Kommune BIL 20:58 +0:40 7:00
3 Trine Selvikvåg Klepp Kommune BIL 25:22 +5:04 8:29
4 Gaute Skjelsvik Lillehammer OK 27:53 +7:35 9:19
5 Svein Grotli Skogen Freidig 28:01 +7:43 9:22
6 Erik Brysch MS Parma 28:25 +8:07 9:30
7 Idar Holen Markane IL 32:36 +12:18 10:54
8 Ellen Rolfsnes Fitjar IL 35:05 +14:47 11:44
9 Beate Moldestad Skanska Norge 35:32 +15:14 11:53
10 Lena Nilsson OK Österåker 36:39 +16:21 12:15
11 Sara Martini Asker Skiklubb 36:41 +16:23 12:16
12 Åsmund Vie Haugesund IL Orientering 53:03 +32:45 17:44

Direkte N

2 540 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mari Hage Vikane IL 26:45 10:31
Wenixa Weng Askvoll og Holmedal IL diskvalifisert

D 15-16B

3 630 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristine Gjersvold Haug Freidig 33:09 9:07
2 Ane Hagset Stavnesli Molde og Omegn IF 58:47 +25:38 16:11
3 Olea Gjeldvik Molde og Omegn IF 1:05:12 +32:03 17:57

H 15-16B

3 630 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Halvor Fetveit Sundal Fana IL 1:13:15 20:10

D 17-20B

3 630 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nina Marie Undeland Sturla, IF 49:53 13:44

H 17-20B

3 630 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Erling Bell Lysaker Fana IL 48:24 13:20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor