Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O vest 2016, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

D -10

1 280 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Mia Vatne Aa Sogndal IL 20:29 16:00
Signe Eskilsson IK Hakarpspojkarna 10:56 8:32
Katrine Svarstad Heggdal Markane IL 12:24 9:41
Olina Svarstad Heggdal Markane IL 14:12 11:05
Julie M Helland Egersund OK 13:07 10:14
Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 18:02 14:05
Johanna Nordli Freidig 17:28 13:38
Liv-Marie Nordli Freidig 15:14 11:54
Tale Nyberg IL Veten 24:40 19:16
Nora Rossvold  Otterlei Byåsen IL 14:44 11:30
Tonje Rykkje Stord Orientering 13:02 10:10
Sanna Sigvardson Bredaryds SOK 12:29 9:45
Elise Heimlid Øiestad IL Veten 24:35 19:12
Frida Heimlid Øiestad IL Veten 24:45 19:20

D 11-12

2 270 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mari Aarseth Nydalens SK 26:55 11:51
2 Veera Turakainen Helsingin Suunistajat 29:03 12:47
3 Alva Ersson IFK Mora OK 29:10 12:50
4 Hanna Alsiö Falköpings AIK OK 32:14 14:11
5 Emma Jussila Tampereen Pyrintö 34:15 15:05
6 Anja Hole Førde IL 37:04 16:19
7 Guro Femsteinevik Varegg Fleridrett 37:21 16:27

D 11-12N

1 280 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Krista Sture Plavinas - OSK Selijas mežs 10:29 8:11
2 Nathalie Vatne Aa Sogndal IL 11:22 8:52
3 Daniela Krasovska OSK Selijas mežs 18:03 14:06
4 Beate Heimlid Øiestad IL Veten 24:34 19:11

D 13-14

2 490 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ida Eskilsson IK Hakarpspojkarna 25:19 10:10
2 Kristin Lundanes Emblem IL 31:22 +6:03 12:35
3 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 31:33 +6:14 12:40
4 Therese Nilsson OK Österåker 31:37 +6:18 12:41
5 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 32:03 +6:44 12:52
6 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 32:55 +7:36 13:13
7 Nina Probst OLG Bern 33:46 +8:27 13:33
8 Ellen Sigvardson Bredaryds SOK 34:52 +9:33 14:00
9 Serine Skogeng Reiten Emblem IL 35:06 +9:47 14:05
10 Tabita Tina Luka OSK Selijas mežs 37:11 +11:52 14:55
11 Agate Sicane OSK Selijas mežs 37:38 +12:19 15:06
12 Petra Hoveid Asker Skiklubb 39:19 +14:00 15:47
13 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 40:16 +14:57 16:10
14 Ine Instanes Sturla, IF 41:17 +15:58 16:34
15 Laine Odzilevica OSK Selijas mežs 46:28 +21:09 18:39
16 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 48:29 +23:10 19:28
17 Malene Instanes Sturla, IF 50:48 +25:29 20:24

D 13-16C

2 270 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Laura Nikola Pinne OSK Selijas mežs 35:56 15:49
2 Henrika Brink Pargas IF 42:40 +6:44 18:47
3 Marta Langenfelde Plavinas - OSK Selijas mežs 46:47 +10:51 20:36
4 Agita Cukanova Plavinas - OSK Selijas mežs 47:59 +12:03 21:08
5 Therese Fetveit Sundal Fana IL 48:47 +12:51 21:29
6 Ella Skoglund IL Veten 56:57 +21:01 25:05

D 13-16N

1 750 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hanne-Emilie Svanberg Helle TIF Viking 23:23 13:21
2 Eliza Luksa Plavinas - OSK Selijas mežs 38:02 +14:39 21:44

D 15-16

3 660 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Venla Turakainen Helsingin Suunistajat 39:50 10:53
2 Ida Jussila Tampereen Pyrintö 42:39 +2:49 11:39
3 Moa Alsiö Falköpings AIK OK 43:26 +3:36 11:52
4 Lotte Myklemyr Eiker OL 44:38 +4:48 12:11
5 Anja Probst OLG Bern 44:49 +4:59 12:14
6 Ane Hagset Stavnesli Molde og Omegn IF 56:26 +16:36 15:25
7 Maarit Myllymäki Kortesjärven Järvi-Veikot 1:04:34 +24:44 17:38

D 17-18

4 100 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 41:20 10:04
2 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 42:18 +0:58 10:19
3 Zuzanna Morawska UKS Azymut 45 Gdynia 42:28 +1:08 10:21
4 Vera Melkild Freidig 42:29 +1:09 10:21
5 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 43:55 +2:35 10:42
6 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 46:02 +4:42 11:13
7 Jenny Perers Korsnäs IF OK 52:57 +11:37 12:54
8 Martha Skogeng Reiten Emblem IL 1:04:10 +22:50 15:39
9 Ieva Ivbule OSK Selijas mežs 1:04:53 +23:33 15:49
10 Hedvig Vollset Heming Orientering 1:06:04 +24:44 16:06

D 19-20

4 370 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 51:50 11:51

D 21-

4 640 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Linda Lindkvist Leksands OK 40:51 8:48
2 Evelina Wickbom Vittjärvs IK 42:36 +1:45 9:10
3 Bodil Helgerud Halden SK 42:45 +1:54 9:12
4 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 44:41 +3:50 9:37
5 Lisa Carlsson OK Linné 45:08 +4:17 9:43
6 Elin Bjerva Larvik OK 47:10 +6:19 10:09
7 Josefine Wallenhammar Hagaby GoIF 47:49 +6:58 10:18
8 Elen Katrine Skjerve Frol IL 48:31 +7:40 10:27
9 Ingvild Rud Skjærstad Løten o-lag 48:59 +8:08 10:33
10 Anna Morawska UKS Azymut 45 Gdynia 54:46 +13:55 11:48
11 Amanda Holmgren Vittjärvs IK 57:29 +16:38 12:23
12 Karolina Borankova USK Prague 59:19 +18:28 12:47
13 Andrea Wickbom Vittjärvs IK 1:06:51 +26:00 14:24
Moa Enmark Göteborg Majorna OK diskvalifisert

D 35-

4 370 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sirkka-Liisa Lauronen Tampereen Pyrintö 40:16 9:12
2 Marie Elise Fred IF Femman 51:36 +11:20 11:48
3 Caroline Westbom OK Österåker 1:02:21 +22:05 14:16
4 Charlotte Lindkvist Leksands OK 1:06:21 +26:05 15:10
5 Lucia Turcanu Attunda OK 1:26:14 +45:58 19:43

D 40-

3 660 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Valborg Madslien Lillehammer OK 39:08 10:41
2 Jorunn Aa Albretsen Sogndal IL 45:00 +5:52 12:17
3 Tanja Instanes Sturla, IF 56:48 +17:40 15:31

D 45-

3 380 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kirsi Boström Lynx 34:55 10:19
2 Hege Feiring IL Tyrving 38:04 +3:09 11:15
3 Sigrid Melkild Freidig 43:29 +8:34 12:51
4 Anne-Kristin Kvamme Ringerike OL 44:17 +9:22 13:06
5 Irene Felde Olaussen Halden SK 45:04 +10:09 13:20
6 Karin Andersson IF Hagen 45:21 +10:26 13:25
7 Åshild Sætren Bøe Markane IL 46:53 +11:58 13:52
8 Silvia Schneider-Schiess LG Stettlen 47:18 +12:23 13:59
9 Marianne Nummedal Fana IL 47:31 +12:36 14:03
10 Astrid Ruud Nittedal OL 47:32 +12:37 14:03
11 Irene Turakainen Helsingin Suunistajat 47:51 +12:56 14:09
12 Kirsti Lysaker Fana IL 48:33 +13:38 14:21
13 Birgitte Torbjørnsen IL Gular 51:47 +16:52 15:19
14 Marianne Lykke Emblem IL 52:06 +17:11 15:24
15 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 53:25 +18:30 15:48
16 Eirin Lodgaard Byåsen IL 53:37 +18:42 15:51
17 Stine Arntzen Sandefjord OK 57:27 +22:32 16:59
18 Heidi Myklemyr Eiker OL 59:19 +24:24 17:32
19 Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1:13:12 +38:17 21:39
20 Maria Brink Pargas IF 1:14:34 +39:39 22:03
21 Merete Undeland Sturla, IF 1:21:33 +46:38 24:07
Therese Achermann OLK Piz Hasi diskvalifisert

D 50-

3 190 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Linda Hanssen Østmarka OK 35:56 11:15
2 Tove Strand Måren OK 38:59 +3:03 12:13
3 Dagrun Melkild Heming Orientering 40:33 +4:37 12:42
4 Sissel Skovly Ringerike OL 41:39 +5:43 13:03
5 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 42:18 +6:22 13:15
6 Hilde Storløkken Kongsberg OL 42:38 +6:42 13:21
7 Åsa Alsiö Falköpings AIK OK 44:49 +8:53 14:02
8 Ingrid Hernes Østmarka OK 45:03 +9:07 14:07
9 Ingrid Alexandersson Stora Tuna OK 45:38 +9:42 14:18
10 Hilde Forbord Malvik IL 47:18 +11:22 14:49
11 Ingrid Gjersvold Ålen IL 48:48 +12:52 15:17
12 Eija Sipponen Paimion Rasti 49:02 +13:06 15:22
13 Marie Högstrand Markbygdens OK 50:34 +14:38 15:51
14 Daina Lukina OSK Selijas mežs 51:32 +15:36 16:09
15 Eirin Mathiesen Ringerike OL 51:38 +15:42 16:11
16 Pia Molnar Mariefors Skidklubb 54:04 +18:08 16:56
17 Hege Heiberg Hadeland OL 59:29 +23:33 18:38
18 Betty De Meyer Trol 1:28:11 +52:15 27:38
Maria Persson Asker Skiklubb diskvalifisert

D 55-

3 190 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Berit Danielsen IL Tyrving 41:58 13:09
2 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 42:50 +0:52 13:25
3 Marianne Rud Skjærstad Løten o-lag 43:09 +1:11 13:31
4 Bente Line Indre Østfold OK 44:42 +2:44 14:00
5 Elisabeth Meum Johansen OK Moss 48:29 +6:31 15:11
6 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 48:43 +6:45 15:16
7 Kjersti Skantze IL Tyrving 49:24 +7:26 15:29
8 Aslaug Thingnes Bø Markane IL 50:40 +8:42 15:52
9 Grete Zachariassen Markane IL 53:35 +11:37 16:47
10 Olaug Bergset Nordreisa IL 55:48 +13:50 17:29
10 Jeanette Frischherz IL Veten 55:48 +13:50 17:29
12 Dace Lukševica OSK Selijas mežs 1:01:15 +19:17 19:12
13 Tove Bakken Lillehammer OK 1:07:35 +25:37 21:11
14 Gro Birkeland Søvik Gneist, IL 1:09:17 +27:19 21:43
15 Gundega Jurane OSK Selijas mežs 1:11:01 +29:03 22:15
Anne Gro Reppesgård Larvik OK diskvalifisert

D 60-

3 010 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Siren Greve Bergens TF 40:33 13:28
2 Nina Soligard Bergens TF 43:02 +2:29 14:17
3 Anne Sørum Ringsaker OK 45:21 +4:48 15:03
4 Linda Verde Sturla, IF 45:43 +5:10 15:11
5 Elle M. Melbye Heming Orientering 48:46 +8:13 16:12
6 Randi Nilstad IL Tyrving 48:48 +8:15 16:12
7 Daina Zolberga OSK Selijas mežs 50:31 +9:58 16:46
8 Inger Tiltnes IL Tyrving 52:42 +12:09 17:30
9 Dace Stagite OSK Selijas mežs 58:41 +18:08 19:29
10 Herdis Alvheim Fana IL 1:00:26 +19:53 20:04

D 65-

3 010 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari Strande Ringerike OL 42:57 14:16
2 Kari Pedersen IL Tyrving 45:33 +2:36 15:07
3 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 46:15 +3:18 15:21
4 Lill Ramberg Skappel Lillehammer OK 51:07 +8:10 16:58
5 Astrid Ormberg Fana IL 59:15 +16:18 19:41
6 Kari Secher Bergens TF 1:03:47 +20:50 21:11
7 Inger Finstad Raumar Orientering 1:07:35 +24:38 22:27
8 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:15:46 +32:49 25:10
9 Astri Ese Hole Bergens TF 1:17:47 +34:50 25:50
10 Kari Natås Bergens TF 1:38:11 +55:14 32:37
Edel Slettemark Stord Orientering diskvalifisert
Eva Krzywinski Bergens TF diskvalifisert
Berit Hegdal Bergens TF diskvalifisert

D 70-

2 370 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Katharina Mo Berge Freidig 32:56 13:53
2 Torid Kvaal Freidig 34:08 +1:12 14:24
3 Audny Totland Fana IL 42:21 +9:25 17:52
4 Elin Dahlen Ringerike OL 44:27 +11:31 18:45
5 Bjørg Gårdhammer Fossekallen IL 49:23 +16:27 20:50
6 Sidsel Sandelien Heming Orientering 50:04 +17:08 21:07
7 Brita Eilertsen Grønli Førde IL 56:27 +23:31 23:49
8 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 1:08:13 +35:17 28:47
9 Hjørdis Øvreås Botne SK 1:19:10 +46:14 33:24
Aina Romsdal Mauritzsen Varanger Orienteringslag diskvalifisert
Else Lerche Raadal Fana IL diskvalifisert

D 75-

2 370 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 48:43 20:33
2 Unni Drage Haugerud IF 49:25 +0:42 20:51

D 80-

2 370 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Roll Fana IL 1:01:33 25:58

H -10

1 280 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jesper Vonen Svae Sarpsborg OL 9:29 7:24
2 Gitle Femsteinevik Varegg Fleridrett 14:16 11:08
3 Oskar Elias Heggset Freidig 15:12 11:52
4 Tarjei Tøfte Heimlid IL Veten 15:21 11:59
5 Haakon Ulvedal IL Veten 15:25 12:02
6 Jens Vonen Svae Sarpsborg OL 15:44 12:17
7 Ivar Kleppa Madslien Lillehammer OK 17:04 13:20
8 Sverre August Heggeset Freidig 17:31 13:41
9 Markus M. Helland Egersund OK 17:56 14:00
10 Jakob Ulvedal IL Veten 20:06 15:42
11 Bjørnar Tøfte Heimlid IL Veten 20:10 15:45
12 Eirik Ulvedal IL Veten 22:52 17:51
13 Ole Magnus Storemyr IL Hauken 28:12 22:01
14 Nauris Pinne OSK Selijas mežs 34:37 27:02

H 11-12

2 270 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Isak Eskilsson IK Hakarpspojkarna 18:55 8:20
2 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 26:57 11:52
3 Linus Nilsson OK Österåker 30:52 13:35
4 Peder Nyberg IL Veten 39:57 17:35
5 Kristians Lipskis OSK Selijas mežs 54:49 24:08
6 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 55:54 24:37
7 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 1:02:14 27:24
Brage Bell Lysaker Fana IL diskvalifisert

H 11-12N

1 280 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hugo Bergenfur IK Vikings OK 10:56 8:32
2 Håkon Grønli Førde IL 11:38 9:05
3 Arnar Tøfte Heimlid IL Veten 22:52 17:51

H 13-14

2 490 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Birk Bell Lysaker Fana IL 23:08 9:17
2 Oscar David Broman Jensen Tisvilde Hegn OK 25:29 +2:21 10:14
3 Henrik R Holt Hedrum OL 26:37 +3:29 10:41
4 Sven Bergset Langvik IL Veten 27:33 +4:25 11:03
5 Kristian Boström Lynx 27:53 +4:45 11:11
6 Ulrik Hellen TIF Viking 29:08 +6:00 11:42
7 Leif-Inge Jevnlid IL Veten 31:42 +8:34 12:43
8 Johan Hedman IF Hagen 34:49 +11:41 13:58
9 Vegard Aa Albretsen Sogndal IL 37:34 +14:26 15:05
10 Vegar Hole Førde IL 42:06 +18:58 16:54
11 Jonas Aarseth Nydalens SK 46:11 +23:03 18:32
Håkon Aa Albretsen Sogndal IL diskvalifisert

H 13-16C

2 270 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Joakim Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 23:23 10:18
2 Renars Lucijanovs OSK Selijas mežs 30:09 +6:46 13:16
3 Fridis Martins Luks OSK Selijas mežs 34:57 +11:34 15:23
4 Jakob Rolfsnes Fitjar IL 36:03 +12:40 15:52
5 Jørgen Westerheim Stord Orientering 39:31 +16:08 17:24
6 Daniel Rolfsnes Fitjar IL 44:09 +20:46 19:26
Helmuts Vitols Plavinas - OSK Selijas mežs diskvalifisert

H 13-16N

1 750 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Runar Tøfte Heimlid IL Veten 20:28 11:41

H 15-16

4 100 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Elias Bergset IL Veten 37:28 9:08
2 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 40:38 +3:10 9:54
3 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 42:18 +4:50 10:19
4 Stian Rykkje Stord Orientering 42:49 +5:21 10:26
5 Egil Frydenlund Sturla, IF 45:15 +7:47 11:02
6 Trygve Nummedal Os Førde IL 48:06 +10:38 11:43
7 Magnus Eide Fjellhug/Vereide IL 52:11 +14:43 12:43
8 Otto Femsteinevik Varegg Fleridrett 58:31 +21:03 14:16
9 Jonas Vindal Wing OK 59:17 +21:49 14:27
10 Magnar Slagstad Fjellhug/Vereide IL 59:35 +22:07 14:31
11 Per Hedman IF Hagen 1:00:56 +23:28 14:51
Elias Bergenfur IK Vikings OK diskvalifisert

H 17-18

4 370 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 30:19 6:56
2 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 33:58 +3:39 7:46
3 Olle Hedman IF Hagen 35:00 +4:41 8:00
4 Sindre R Holt Hedrum OL 35:15 +4:56 8:03
5 Michal Boránek USK Prague 36:03 +5:44 8:14
6 Vegard Myklemyr Eiker OL 36:16 +5:57 8:17
7 Albin Alsiö IF Hagen 37:13 +6:54 8:30
8 Knut Kyrkjebø TIF Viking 43:47 +13:28 10:01
9 Aivars Lucijanovs OSK Selijas mežs 1:22:02 +51:43 18:46
Hannes Bergenfur IK Vikings OK diskvalifisert

H 19-20

4 640 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Håvard Nummedal Os Førde IL 43:41 9:24
2 Jarle Lysnes Hedrum OL 59:56 +16:15 12:55

H 21-

5 690 m, 42 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Joakim Svensk Stora Tuna OK 36:59 6:29
2 Anton Sjökvist Stora Tuna OK 37:40 +0:41 6:37
3 Olle Kalered OK Denseln 38:25 +1:26 6:45
4 Oskar Ljungqvist IK Hakarpspojkarna 38:45 +1:46 6:48
5 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 39:52 +2:53 7:00
6 Per Carlborg Linköpings OK 40:35 +3:36 7:07
7 Jakob Enmark Södertälje-Nykvarn Orientering 41:32 +4:33 7:17
8 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 41:34 +4:35 7:18
9 Erik Blomgren Stora Tuna OK 43:03 +6:04 7:33
10 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 43:29 +6:30 7:38
11 Halvor Saunes Nydalens SK 44:05 +7:06 7:44
12 Jacek Morawski UNTS Warszawa 44:29 +7:30 7:49
13 Emil Kalered OK Denseln 44:58 +7:59 7:54
14 Jere Sipponen Paimion Rasti 45:21 +8:22 7:58
15 Anton Sundgren Långhundra IF 46:25 +9:26 8:09
16 Magne Jutulstad NTNUI 46:31 +9:32 8:10
16 Lars Hol Moholdt Wing OK 46:31 +9:32 8:10
18 Nils Alexandersson Stora Tuna OK 46:53 +9:54 8:14
19 Erik Pettersson OK Denseln 47:46 +10:47 8:23
20 Hans Aleksander Østhagen Byåsen IL 48:04 +11:05 8:26
21 Elias Bäcklund Ekvall Trollhättans SOK 48:50 +11:51 8:34
22 Dag Steinar Ragvin Bø OL 48:57 +11:58 8:36
23 Øyvind Helgerud Halden SK 49:28 +12:29 8:41
24 Timo Huusari Lahden Suunnistajat -37 50:59 +14:00 8:57
25 Markus Glad Nydalens SK 51:33 +14:34 9:03
26 Michal Patek K.O.B. Chocen 51:38 +14:39 9:04
27 Ondrej Pesek K.O.B. Chocen 52:40 +15:41 9:15
28 Lars-Ivar Aarseth Nydalens SK 52:59 +16:00 9:18
29 Kristian Opsahl Bredesen Frol IL 53:41 +16:42 9:26
30 Janis Malcans Emblem IL 54:05 +17:06 9:30
31 Pål Skogedal Asker Skiklubb 55:35 +18:36 9:46
32 Daniel Fløtre Nydalens SK 56:29 +19:30 9:55
33 Jan Shanel K.O.B. Chocen 57:09 +20:10 10:02
34 Stefan Schwarzenberger LG Stettlen 58:09 +21:10 10:13
35 Øyvind Bakken Rognstad Lillehammer OK 59:17 +22:18 10:25
36 Austris Krastins Briksnis SK 1:01:10 +24:11 10:44
37 Magnus Kyrkjebø NTNUI 1:01:12 +24:13 10:45
38 Asgeir Årdal Førde IL 1:04:32 +27:33 11:20 Last ned GPS-spor i gpx-format
39 Bernhard Koiser HSV OL Wiener Neustadt 1:05:19 +28:20 11:28
40 Andreas Haug Førde IL 1:05:40 +28:41 11:32
41 Kenneth Mydland Egersund OK 1:06:15 +29:16 11:38
Johan Ek-Larsson Södertälje-Nykvarn Orientering diskvalifisert

H 35-

4 640 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Dag Jarle Aa Sogndal IL 39:26 8:29
2 Pontus Fred IF Femman 1:15:28 +36:02 16:15

H 40-

4 640 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jesper David Jensen Tisvilde Hegn OK 39:31 8:30
2 Tomas Henriksson Attunda OK 42:35 +3:04 9:10
3 Jørn Sundby Larvik OK 43:33 +4:02 9:23
4 Niklas Henriksson Attunda OK 45:20 +5:49 9:46
5 Petteri Lauronen Lynx 46:48 +7:17 10:05
6 Tomas Albinsson OK Österåker 49:10 +9:39 10:35
7 Pavel Svadlena K.O.B. Chocen 52:29 +12:58 11:18

H 45-

4 370 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kenneth Westerheim Stord Orientering 32:57 7:32
2 Jon Magne Svendsbøe Vikebygd IL 34:48 +1:51 7:57
3 Mikael Boström Lynx 36:15 +3:18 8:17
4 Marc Probst OLG Bern 39:49 +6:52 9:06
5 Bjart Are Hellen TIF Viking 40:34 +7:37 9:16
6 Erik Ersson IFK Mora OK 41:11 +8:14 9:25
7 Robert Otterlei Byåsen IL 41:33 +8:36 9:30
8 Fridolf Eskilsson IK Hakarpspojkarna 41:46 +8:49 9:33
9 Lars Baklid Konnerud IL 41:59 +9:02 9:36
10 Lars Henriksson Sundsvalls OK 42:38 +9:41 9:45
11 Kari Jussila Tampereen Pyrintö 43:09 +10:12 9:52
12 Per Sigvardson Bredaryds SOK 43:51 +10:54 10:02
13 Petr Boránek USK Prague 44:11 +11:14 10:06
14 Truls Kvaase Bækkelagets SK 44:27 +11:30 10:10
15 Martin Svensson Markbygdens OK 45:43 +12:46 10:27
16 Tore Bredalen Nittedal OL 46:14 +13:17 10:34
17 Arto Muhonen Kalevan rasti 46:41 +13:44 10:40
18 Mats Bergenfur IK Vikings OK 47:14 +14:17 10:48
19 Mats Hedman IF Hagen 47:21 +14:24 10:50
20 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 48:12 +15:15 11:01
21 Sveinung Rykkje Stord Orientering 48:25 +15:28 11:04
22 Anders Brink Pargas IF 52:07 +19:10 11:55
23 Rickard Lindkvist Leksands OK 52:47 +19:50 12:04
24 Niclas Nilsson OK Österåker 54:18 +21:21 12:25
25 Jurijs Narels OSK Selijas mežs 54:52 +21:55 12:33
26 Kjetil Damm TIF Viking 55:31 +22:34 12:42
27 Stig Dahle Molde og Omegn IF 57:15 +24:18 13:06
28 Asbjørn Roe Larvik OK 59:26 +26:29 13:36
29 Ole Myklemyr Eiker OL 1:07:55 +34:58 15:32

H 50-

4 100 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arnt Ove Femsteinevik Varegg Fleridrett 37:35 9:10
2 Kristian Kihle Ringerike OL 37:37 +0:02 9:10
3 Geir Frøytlog Egersund OK 42:52 +5:17 10:27
4 Erlend Råheim OK Øst 45:24 +7:49 11:04
5 Stig Bratsberg Molde og Omegn IF 45:39 +8:04 11:08
6 Yngve Nymark Askøy O-lag 48:08 +10:33 11:44
7 Lars D. Fjeldstad Ringerike OL 49:22 +11:47 12:02
8 Kristian Storsveen Løten o-lag 50:29 +12:54 12:18
9 Jon Vindal Wing OK 52:34 +14:59 12:49
10 Bjarte Dyngjeland Fana IL 54:14 +16:39 13:13
11 Snorre Frydenlund Sturla, IF 54:32 +16:57 13:18
12 Justs Lukins OSK Selijas mežs 58:14 +20:39 14:12
13 Karl Vervoort Trol 59:30 +21:55 14:30
14 Geir Paulsen OL Trollelg 59:59 +22:24 14:37
15 Tord Bell Myking Fana IL 1:01:08 +23:33 14:54
Leif Kåre Besseberg Eiker OL diskvalifisert

H 55-

3 660 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Onno Verberne OL Toten-Troll 35:58 9:49
2 Matti Sipponen Paimion Rasti 37:04 +1:06 10:07
2 Ingar Hals Sogndal IL 37:04 +1:06 10:07
4 Geza Molnar Mariefors Skidklubb 37:36 +1:38 10:16
5 Sture Ottesen Indre Østfold OK 37:59 +2:01 10:22
6 Øivind Myhre Kongsberg OL 39:14 +3:16 10:43
7 Tommy Sævareid Os Orienteringsklubb 39:40 +3:42 10:50
8 Bjørn Ødegård IL Veten 39:56 +3:58 10:54
9 Torgeir Strand Fana IL 42:46 +6:48 11:41
10 Frode Løset Ringerike OL 43:18 +7:20 11:49
11 Knut Anders Løken Fossum IF 45:26 +9:28 12:24
12 Jan Magne Herstad IL Tambarskjelvar 45:49 +9:51 12:31
13 Ivar Bergset IL Veten 46:08 +10:10 12:36
14 Leif Gunnar Hovden Halsnøy OL 46:26 +10:28 12:41
15 Terje Gudbrandsen Hamar OK 46:39 +10:41 12:44
16 Lennart Ekvall Trollhättans SOK 47:24 +11:26 12:57
17 Per Gunnar Dahl Ringerike OL 48:20 +12:22 13:12
18 Donald Skantze IL Tyrving 50:18 +14:20 13:44
19 Halvor Jutulstad Bækkelagets SK 51:07 +15:09 13:57
20 Morten Johansen OK Moss 53:46 +17:48 14:41
21 Jan Haugland Årstad IL 1:03:17 +27:19 17:17
22 Gerhard Koiser HSV OL Wiener Neustadt 1:26:56 +50:58 23:45

H 60-

3 380 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Harald Thon Sturla, IF 31:09 9:12
2 Arvid Mydland Egersund OK 35:29 +4:20 10:29
3 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 36:05 +4:56 10:40
4 Leif S. Thingsrud Østmarka OK 38:08 +6:59 11:16
5 Morten Dåsnes Ringerike OL 38:10 +7:01 11:17
6 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 39:25 +8:16 11:39
7 Ørjan Eirik Valestrand Fana IL 40:26 +9:17 11:57
8 Aivars Druvenieks OSK Selijas mežs 41:36 +10:27 12:18
9 Alf Pettersen IL Tyrving 45:00 +13:51 13:18
10 Carl Johan Högstrand Markbygdens OK 46:48 +15:39 13:50
11 Hannu Huusari Lahden Suunnistajat -37 1:02:05 +30:56 18:22
12 Kjell Joar Rognstad Lillehammer OK 1:08:41 +37:32 20:19
Idar Holen Markane IL diskvalifisert

H 65-

3 190 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tor Trøan Hadeland OL 34:23 10:46
2 Torodd Os Førde IL 36:30 +2:07 11:26
3 Sverre Aasen Sogndal IL 36:51 +2:28 11:33
4 Atle Alvheim Fana IL 37:04 +2:41 11:37
5 Atle Støyva Breimsbygda IL 42:48 +8:25 13:25
6 Helge Schei Førde IL 42:51 +8:28 13:25
7 Kurt Grønli Førde IL 44:13 +9:50 13:51
8 Dag Rønning Jensen OL Trollo 44:17 +9:54 13:52
9 Arne Tiltnes IL Tyrving 45:20 +10:57 14:12
10 Bjørn Steen Bø OL 45:54 +11:31 14:23
11 Magnus Natås Bergens TF 47:13 +12:50 14:48
12 Jørn Torgersen TIF Viking 48:42 +14:19 15:15
13 Svein Jarl Hansen Voss IL 49:48 +15:25 15:36
14 Atle Bergseth Varegg Fleridrett 50:45 +16:22 15:54
15 Terje Malm Hamar OK 54:37 +20:14 17:07
16 Jan Holdhus IL Gular 58:01 +23:38 18:11
17 Anders Bjørkaas Askvoll og Holmedal IL 59:21 +24:58 18:36
18 Frank Finstad Raumar Orientering 59:45 +25:22 18:43
19 Jan Olav Ormberg Fana IL 1:03:06 +28:43 19:46
Lars Helge Westerheim Stord Orientering diskvalifisert

H 70-

3 010 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Trond Feiring Hamar OK 35:52 11:54
2 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 38:07 +2:15 12:39
3 Edvin Helle Askvoll og Holmedal IL 39:15 +3:23 13:02
4 Roar Bjordal Oppsal Orientering 39:47 +3:55 13:13
5 Per Vold Fana IL 41:27 +5:35 13:46
6 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 41:34 +5:42 13:48
7 Dagfinn Hole Bergens TF 42:04 +6:12 13:58
8 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 42:36 +6:44 14:09
9 Helge Bjaaland Heming Orientering 42:40 +6:48 14:10
10 Stig Berge Freidig 42:50 +6:58 14:13
11 Einar Skåre Nittedal OL 43:53 +8:01 14:34
12 Svein - Erik Heggenes Voss IL 45:44 +9:52 15:11
13 Bjørn Sandelien Heming Orientering 46:12 +10:20 15:20
14 Egil Repvik OL Trollelg 46:27 +10:35 15:25
15 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 47:14 +11:22 15:41
16 Steinar Slettemark Stord Orientering 48:48 +12:56 16:12
17 Knut Skiple Voss IL 50:13 +14:21 16:40
18 Kjell Meen Porsgrunn OL 50:18 +14:26 16:42
19 Helge Revhaug Ringerike OL 51:54 +16:02 17:14
20 Gunnar J. Alsaker Årstad IL 54:38 +18:46 18:09
21 Magne Raadal Fana IL 56:20 +20:28 18:42
22 Geir Husdal TIF Viking 59:12 +23:20 19:40
23 Magnar Øvreås Botne SK 59:29 +23:37 19:45
24 Hans Jørgen Loe Fossekallen IL 1:10:03 +34:11 23:16
Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking diskvalifisert
Solmund Helle Askvoll og Holmedal IL diskvalifisert

H 75-

3 010 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Lauglo OL Trollelg 38:26 12:46
2 Gunnar Østerbø Freidig 39:18 +0:52 13:03
3 Olav Totland Fana IL 42:24 +3:58 14:05
4 Svein Solerød OL Toten-Troll 43:55 +5:29 14:35
5 Tormod Dahlen Ringerike OL 46:55 +8:29 15:35
6 Egil Nestande Førde IL 47:37 +9:11 15:49
7 Per Haugland Årstad IL 48:13 +9:47 16:01
8 Alfred Steiner OLC Kapreolo 52:29 +14:03 17:26
9 Lars Mauritzsen Varanger Orienteringslag 52:35 +14:09 17:28
10 Ingolf Dybvik Stord Orientering 55:28 +17:02 18:25
11 Trygve Fosse Gimle IF 1:03:50 +25:24 21:12
12 Magnar Reppesgård Hedrum OL 1:04:54 +26:28 21:33
13 Arne Øfsthus Asker Skiklubb 1:18:58 +40:32 26:14
14 Jan R Lien Bergens TF 1:26:04 +47:38 28:35
Per Olaf Tangen Fana IL diskvalifisert

H 80-

2 370 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sveinung Fristad Askvoll og Holmedal IL 33:11 14:00
2 Tor Drage Haugerud IF 38:43 +5:32 16:20
3 Hans Larsen Raumar Orientering 39:44 +6:33 16:45
4 Axel Ingvaldsen TIF Viking 42:49 +9:38 18:03
5 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 46:33 +13:22 19:38

H17AK

4 100 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Tønnessen Rød Fana IL 42:17 10:18
2 Lars Bredalen Nittedal OL 45:20 +3:03 11:03
3 Erik Bäcklund Ekvall Trollhättans SOK 48:49 +6:32 11:54
4 Vemund Hansen TIF Viking 51:14 +8:57 12:29
5 Tormod Kleppa Lillehammer OK 52:10 +9:53 12:43
6 Lars Danielsen Holen Markane IL 52:13 +9:56 12:44
7 Fredrik Danielsen IL Tyrving 1:03:32 +21:15 15:29
8 Anders Hvasshovd Kongsberg OL 1:18:28 +36:11 19:08
9 Daniel Molnar Mariefors Skidklubb 1:19:40 +37:23 19:25

H45AK

3 380 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Kristian Holt Hedrum OL 36:27 10:47
2 Jørn Myrland Notodden OL 36:40 +0:13 10:50
3 Espen Svae Sarpsborg OL 37:09 +0:42 10:59
4 Gunnar Gjeldvik Molde og Omegn IF 38:11 +1:44 11:17
5 Trond Sletner Byåsen IL 41:22 +4:55 12:14
6 Rolf Atle Rolfsnes Fitjar IL 42:13 +5:46 12:29
7 Arild Heggeset Freidig 43:02 +6:35 12:43
8 Trond Foss Sandefjord OK 54:17 +17:50 16:03
9 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:01:57 +25:30 18:19

H17C

2 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Morten Andresen OK Skeidi 35:28 13:38
2 Olav Helland Egersund OK 37:43 +2:15 14:30
3 Sten Øivind Bjerke Larvik OK 50:21 +14:53 19:21
4 Lars-Erik Østerud Eiker OL 53:11 +17:43 20:27

D17AK

3 190 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sofie Aarnes Nydalens SK 37:06 11:37
2 Lene Therese Myrland Notodden OL 38:00 +0:54 11:54
3 Monika Gajda-Morawska UNTS Warszawa 41:48 +4:42 13:06
4 Linda Rykkje Stord Orientering 47:14 +10:08 14:48
5 Jane M Helland Egersund OK 50:35 +13:29 15:51
6 Siv Elin Ødegård IL Veten 51:27 +14:21 16:07
7 Sigrid Søvik Gneist, IL 51:28 +14:22 16:08
8 Julianna Molnar Mariefors Skidklubb 52:16 +15:10 16:23
9 Olita Znotina Plavinas - OSK Selijas mežs 53:02 +15:56 16:37
10 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 53:35 +16:29 16:47
11 Ingunn Sandbakk NTNUI 1:05:42 +28:36 20:35
12 Tora Vollset Heming Orientering 1:06:16 +29:10 20:46

D45AK

3 010 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 May-lill Damm TIF Viking 53:42 17:50
2 Ylva Svanberg Helle TIF Viking 57:38 +3:56 19:08
3 Unn Disch Kihle Ringerike OL 58:19 +4:37 19:22
4 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 58:49 +5:07 19:32
5 Eva-Lill Bergenfur IK Vikings OK 58:54 +5:12 19:34
6 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 1:01:50 +8:08 20:32
7 Torild Myrli TIF Viking 1:02:57 +9:15 20:54
8 Irene Probst OLG Bern 1:18:21 +24:39 26:01
9 Anita Lindvik-Sævareid Os Orienteringsklubb 1:27:22 +33:40 29:01
Annhild Fetveit Fana IL diskvalifisert
Trude Kyrkjebø TIF Viking diskvalifisert

D17C

2 600 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Marie Svarstad Markane IL 29:04 11:10
2 Tiina Ala-Nissilä MS Parma 49:10 +20:06 18:54
3 Olaug F Mydland Egersund OK 49:11 +20:07 18:55
4 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 52:40 +23:36 20:15
5 Siri Spjelkavik IL Tyrving 54:40 +25:36 21:01
6 Marta Ringheim Voss IL 58:37 +29:33 22:32
7 Anne-Grete Olsen Byåsen IL 1:02:56 +33:52 24:12
8 Gry Sveri Lier TIF Viking 1:10:32 +41:28 27:07
9 Else Margrethe Larsen Fjellhug/Vereide IL 1:11:19 +42:15 27:25
10 Karin Loe Fossekallen IL 1:14:04 +45:00 28:29
Tiril Reksnes Hadeland OL diskvalifisert
Eli Stensli Løten o-lag diskvalifisert

D17N

1 750 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tordis Frøytlog Egersund OK 25:54 14:48

Direkte A

3 660 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Henrik Eijsink Nydalens SK 30:46 8:24
2 Fredrik Karlson Göteborg Majorna OK 33:34 +2:48 9:10
3 Gøril Fristad Halden SK 35:19 +4:33 9:38
4 Sindre Løver Hovden Stord Orientering 35:52 +5:06 9:47
5 Jim Olaussen Halden SK 38:27 +7:41 10:30
6 Sindre Hoff Førde IL 39:01 +8:15 10:39
7 Olav Deelstra Oppsal Orientering 40:37 +9:51 11:05
8 Camilla Öhman NTNUI 43:40 +12:54 11:55
9 Bjørnar Olsrød Stokke IL 46:42 +15:56 12:45
10 Marit Vala Oppsal Orientering 47:07 +16:21 12:52
11 Audun Helle Askvoll og Holmedal IL 47:10 +16:24 12:53
12 Johanna Karlsen Pan-Kristianstad 47:52 +17:06 13:04
13 Simon Nordlund Vittjärvs IK 48:17 +17:31 13:11
14 Råmund Løver Hovden Stord Orientering 48:25 +17:39 13:13
15 Bertil Karlsson Hjobygdens OK 49:03 +18:17 13:24
16 Nils Heggdal Markane IL 50:04 +19:18 13:40
17 Erlend Solvang Faaborg OK 50:34 +19:48 13:48
18 Aasmund Femsteinvik TPZ Orienteering 54:31 +23:45 14:53
19 Tiia Tallila Valkeakosken Haka 55:13 +24:27 15:05
20 Hanne-Merete Hagset Molde og Omegn IF 56:04 +25:18 15:19
21 Per Fosser Indre Østfold 59:16 +28:30 16:11
22 Yiching Huang TPZ Orienteering 1:05:26 +34:40 17:52
23 Peichi Chuang TPZ Orienteering 1:06:29 +35:43 18:09
24 Anne Løver Stord Orientering 1:06:31 +35:45 18:10
25 Åge Hovden Stord Orientering 1:08:03 +37:17 18:35
26 Olli Turakainen Helsingin Suunistajat 1:20:48 +50:02 22:04
27 Stefan Karlsson Falköpings AIK OK 1:27:54 +57:08 24:00

Direkte B

2 490 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Åsa Eskilsson IK Hakarpspojkarna 20:48 8:21
2 Kristina Bergset IL Veten 35:15 +14:27 14:09
3 Øistein Paulsen Bergens TF 35:16 +14:28 14:09
4 Erik Haugen Ringsaker OK 38:24 +17:36 15:25
5 Knut Even Hole Førde IL 42:09 +21:21 16:55
6 Åsmund Berthelsen IL Tambarskjelvar 43:27 +22:39 17:26
7 Tom Rådahl IL Tyrving 45:12 +24:24 18:09
8 Anne Fjeldstad Årstad IL 46:46 +25:58 18:46
9 Øystein Skappel Lillehammer OK 47:33 +26:45 19:05
10 Roar Skoglund IL Veten 49:33 +28:45 19:53
11 Ketil Nummedal Fana IL 49:39 +28:51 19:56
12 Geir Nilsen Emblem IL 56:55 +36:07 22:51
13 Sissel Svarstad Markane IL 1:00:59 +40:11 24:29
14 Åse Bergset Halsa 1:03:56 +43:08 25:40
15 Eva Bäcklund Trollhättans SOK 1:14:57 +54:09 30:06
Svein Olav Haug Freidig diskvalifisert

Direkte C

2 600 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Rune Svihus Klepp Kommune BIL 34:53 13:25
2 Gaute Skjelsvik Lillehammer OK 37:42 +2:49 14:30
3 Håvard Nordengen NOTEAM 39:25 +4:32 15:09
4 Harald Aasen Bergen Kommune 49:06 +14:13 18:53
5 Ellen Rolfsnes Fitjar IL 49:23 +14:30 18:59
6 Erik Brysch MS Parma 49:39 +14:46 19:05
7 Trine Selvikvåg Klepp Kommune BIL 53:08 +18:15 20:26
8 Anders Svarstad Hole Markane IL 56:29 +21:36 21:43
9 Beate Moldestad Skanska Norge 1:00:36 +25:43 23:18
10 Anita E. Hole Førde IL 1:10:02 +35:09 26:56
11 Kirsti Danielsen Holen Markane IL 1:39:34 +1:04:41 38:17

Direkte N

1 750 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mari Hage Vikane IL 21:33 12:18
2 Wenixa Weng Askvoll og Holmedal IL 34:38 +13:05 19:47
3 Peder Botn Halsa 34:40 +13:07 19:48

D 15-16B

2 490 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristine Gjersvold Haug Freidig 27:36 11:05
2 Olea Gjeldvik Molde og Omegn IF 46:16 +18:40 18:34

H 15-16B

2 490 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Halvor Fetveit Sundal Fana IL diskvalifisert

D 17-20B

2 490 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nina Marie Undeland Sturla, IF 36:45 14:45

H 17-20B

2 490 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Erling Bell Lysaker Fana IL 40:04 16:05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor