Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM natt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM natt
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: fredag 20 april 2012

H17-18

6 600 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg56:40
2Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett56:42+0:02
3Hallvard HaugenFossum IF56:45+0:05
4Sigur HeggedalKongsberg OL56:46+0:06
5Anders Sommerstad JuveliLillomarka OL56:49+0:09
6Gaute FriestadKristiansand OK56:52+0:12
7Anders Felde OlaussenHalden SK56:53+0:13
8Mathias DrageKongsberg OL56:54+0:14
9Jon NilsenVegårshei IL56:55+0:15
10Per Øyvind ValenHaugesund IL Orientering56:56+0:16
11Jørgen MadslienNydalens SK57:00+0:20
12Gustav FiskumIL Tyrving57:01+0:21
13Erik Olsvik DengerudNydalens SK57:02+0:22
14Vegard RessemFrol IL57:04+0:24
15Johannes OkkenhaugFrol IL57:05+0:25
16Morten JørgensenKristiansand OK57:06+0:26
17Paul Martin RemmePorsgrunn OL57:07+0:27
18Harald Astrup ArnesenHeming Orientering57:08+0:28
19Erlend FjeldRingsaker OK57:09+0:29
20Jørgen Hjellup HorneIL Tyrving57:10+0:30
21Lars Henrik ThonIF Sturla57:11+0:31
22Øystein StorsveenLøten OL57:12+0:32
23Petter MoeSandefjord OK57:13+0:33
24Simen BordalRingsaker OK57:14+0:34
25Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla57:15+0:35
26Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb57:21+0:41
27Lars Harald AasheimBækkelagets SK57:26+0:46
28Per Ola OttesenVaregg Fleridrett57:30+0:50
29Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb57:42+1:02
30Brage SætherFreidig57:57+1:17
31Anders EmilssonOppsal IF Orientering58:02+1:22
32Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL58:12+1:32Last ned GPS-spor i gpx-format
33Thomas SchiveBækkelagets SK58:15+1:35
34Sebastian TorgersenBækkelagets SK58:16+1:36
35Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett58:17+1:37
36Paul SirumFrol IL58:25+1:45
37Magne JutulstadBækkelagets SK58:26+1:46
38Tord BjørnsenIL Express58:43+2:03
39Lars Hole MikalsenSandnes IL (Rogaland)58:48+2:08
40Lars TreekremÅs-UMB Orientering58:52+2:12
41Jonas RessemFrol IL58:54+2:14
42Erlend IsachsenAsker Skiklubb58:55+2:15
43Sigurd Tandberg RyanAsker Skiklubb58:56+2:16
44Olav VestølVegårshei IL58:57+2:17
45Simen Eid NielsenNydalens SK59:13+2:33
46Martin Susort KvaleHaugesund IL Orientering1:01:10+4:30
47Sigurd StenvikByåsen IL1:01:31+4:51
48Ove BaardsgaardOL Trollelg1:03:59+7:19
49Andreas SølbergOL Trollelg1:07:05+10:25
50Håkon SelmerFreidig1:07:07+10:27
51Rasmus Rørholt TheisenIL BUL-Tromsø1:07:22+10:42
52Gard-Martin JohnsonOppsal IF Orientering1:07:26+10:46
53Tord E. AndersenEiker OL1:19:04+22:24
54Sigve Wanvik KrogstadmoSelbu OK1:19:52+23:12
55Andreas MoanFossum IF1:22:14+25:34
56Pierre ChambenoitFossum IF2:58:04+2:01:24
Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubbdiskvalifisert
Eivind HøydalNydalens SKdiskvalifisert
Håvard MyhreKongsberg OLdiskvalifisert
Sindre SandvenKongsberg OLdiskvalifisert
Lars SkantzeIL Tyrvingdiskvalifisert
Morten BujordetKristiansand OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor