Offisiell resultatliste for Foll-o-karusellen #2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-o-karusellen #2
Arrangørorganisasjon: Hauketo IF
Dato: onsdag 3 juni 2015

D 11-12

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christine Kure Ås-NMBU Orientering 21:13
2 Tiril Lilleheier Ås-NMBU Orientering 21:14 +0:01
3 Selma Færden Kolbotn og Skimt OL 25:53 +4:40
4 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 34:17 +13:04
Noor Dirro Måren OK diskvalifisert

D 11-12N

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Synnøve Arnesen Kolbotn og Skimt OL 43:14
Michelle Berge-Kvarme Kolbotn og Skimt OL 36:21
Guro Frøseth Kolbotn og Skimt OL 36:18
Malin Gjetanger Måren OK 27:25
Wiel Marie Lillehammer Ås-NMBU Orientering 30:04
Camilla Lundqvist Ås-NMBU Orientering 35:58
Sigrid Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 21:19
Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 22:44
Marie Rød Kolbotn og Skimt OL 32:43
Johanne Helene Walker Ørka Ås-NMBU Orientering 41:36

D 13-14

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Carmen Dirro Måren OK 32:49
Marthe Lundqvist Ås-NMBU Orientering ikke startet

D 13-16N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Maria Bertelsen Kolbotn og Skimt OL 1:04:13
2 Maiken Langli Kolbotn og Skimt OL 1:04:15 +0:02

D 15-16

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjersti Lundqvist Ås-NMBU Orientering 31:47
2 Linn Mei Waaler Måren OK 1:01:02 +29:15

D 17-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kine Odden Østmarka OK 49:12
2 Hege Ynn Jødal Bækkelagets SK 1:09:27 +20:15
3 Maria Torgersen Bækkelagets SK 1:28:18 +39:06
4 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:38:10 +48:58
Goro Tillerås Urset Ås-NMBU Orientering diskvalifisert
Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering brutt

D 40-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 38:56
2 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 52:23 +13:27
Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering diskvalifisert

D 50-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tove Strand Måren OK 32:47
2 Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL 39:51 +7:04
3 Mona Strand Måren OK 44:06 +11:19
4 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 44:19 +11:32
5 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 1:02:12 +29:25
6 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 1:15:58 +43:11
Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering diskvalifisert
Grete Berntsen Måren OK diskvalifisert
Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering diskvalifisert

D 60-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bodil Klakegg Kolbotn og Skimt OL 1:01:44
2 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 1:06:37 +4:53
Anne Kaasa Driv IL diskvalifisert

D 70-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Unni Bøhlerengen Måren OK 40:54
2 Inger Halck Måren OK 48:42 +7:48
3 Ingrid Lome-Hagman Kolbotn og Skimt OL 56:09 +15:15
4 Aud Margret Kirkhorn Måren OK 1:14:15 +33:21

H 11-12

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 17:35
2 Andreas Gjetanger Måren OK 17:40 +0:05
3 Magnus Endresen Måren OK 22:25 +4:50
4 Trygve Lillehammer Ås-NMBU Orientering 36:54 +19:19
5 David Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 57:03 +39:28

H 11-12N

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Leo Dahlstrøm Kolbotn og Skimt OL 29:12
Håvard Endresen Måren OK 36:36
Magnus Kvarme Gangnæs Ås-NMBU Orientering 22:51
Magnus Klaveness Måren OK 19:46
Tor Kvåle Ås-NMBU Orientering 28:00
Sigurd Storaunet Ås-NMBU Orientering 34:42
Torbjørn Walker Ørka Ås-NMBU Orientering 33:38
Sondre Lundqvist Ås-NMBU Orientering ikke startet

H 13-14

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 24:13
2 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 43:01 +18:48

H 15-16

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Olav Torgersen Bækkelagets SK 55:53
2 Andreas Vaage Bækkelagets SK 59:45 +3:52
3 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 1:01:49 +5:56
4 Markus Månum Moen Måren OK 1:32:14 +36:21
5 Lukas Bjelde Måren OK 1:34:15 +38:22

H 17-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 52:55
2 Gløer Winsvold Sentrum OK 1:02:27 +9:32
3 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 1:04:54 +11:59
4 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 1:06:51 +13:56
5 Audun Bjerknes Måren OK 1:09:52 +16:57
6 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:11:38 +18:43
7 Morten Tangen Måren OK 1:35:31 +42:36
Johan Johansen Sentrum OK diskvalifisert
David Gottfridsson Lillomarka OL diskvalifisert
Magnus Nordbrøden Halden SK ikke startet

H 40-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erlend Rehn Kolbotn og Skimt OL 50:19
2 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 56:04 +5:45
3 Henrik Vaage Bækkelagets SK 58:42 +8:23
4 Lars Petter Endresen Måren OK 1:03:07 +12:48
5 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 1:21:46 +31:27
Kai Fredrik Langebeck Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert
Erlend Rehn Kolbotn og Skimt OL ikke startet

H 50-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 39:08
2 Bård Bjørhei Kolbotn og Skimt OL 46:40 +7:32
3 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 47:11 +8:03
4 Morten Karlsen Måren OK 50:03 +10:55
5 Ove Kristian Jødal Bækkelagets SK 50:40 +11:32
6 Per Arne Andresen Kolbotn & Skimt 54:38 +15:30
7 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 56:47 +17:39
8 Karl Aasmund Erøy OK Moss 1:02:26 +23:18
9 Clas Svanteson Kolbotn og Skimt OL 1:03:54 +24:46
10 Lars Arnesen Bækkelagets SK 1:16:50 +37:42
Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert
Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert

H 60-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Stein Turtumøygard Måren OK 35:07
Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering diskvalifisert
Per-Erik Østlie Driv IL diskvalifisert
Trond Wettergreen Driv IL diskvalifisert
Peter Klaveness Måren OK diskvalifisert

H 70-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Åsmund Jahr Driv IL 56:40
2 Magnar Nilsen Kolbotn og Skimt OL 1:11:47 +15:07
3 Kolbjørn Megard Kolbotn og Skimt OL 1:17:41 +21:01
Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF diskvalifisert
Bjørn Tveite Ås-NMBU Orientering diskvalifisert
Johan Theisen Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert
Harald Wibye OK Moss diskvalifisert

Åpen B

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jon Møretrø Kolbotn og Skimt OL 29:57
2 Espen Delp Måren OK 34:52 +4:55
3 Andreas Lundqvist Ås-NMBU Orientering 36:12 +6:15
4 Eli Moe Ås-NMBU Orientering 36:16 +6:19
5 Andrine Langebeck Kolbotn og Skimt OL 38:16 +8:19
6 Fredrik Færden Kolbotn og Skimt OL 38:49 +8:52
7 Tora Frøseth Kolbotn og Skimt OL 39:03 +9:06
8 Monica Strand Måren OK 39:36 +9:39
9 Trond Møretrø Kolbotn og Skimt OL 42:49 +12:52
10 Kjetil Jacobsen Hamar OK 50:32 +20:35
11 Vera Telje Sjølie Norges Bank 52:07 +22:10
12 Linda Fredh Måren OK 1:27:15 +57:18
13 Tor Kaurin Måren OK 1:30:00 +1:00:03

åpen C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Thor Ivar Gangnæs Ås-NMBU Orientering 18:40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor