Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar o-karusell 4.løp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell 4.løp
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 27 mai 2015

6 km Herrer

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eirik Rustad Gjerdrum OL 46:19
2 Pål Stenslet Akershus og Oslo 1:03:48 +17:29
3 Dag Økern Frogner IL 1:04:20 +18:01
4 Terje Bråten Ullensaker OL 1:15:16 +28:57
5 Ottar Moum Larsen Ullensaker OL 1:22:12 +35:53
6 Tommy Skårbø Akershus og Oslo 1:25:51 +39:32
7 Bent Skatvedt Ullensaker OL 1:30:34 +44:15
Ole Gunnar Johnsen Ullensaker OL diskvalifisert

6 km Damer

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Grethe Rustad Gjerdrum OL 1:06:50
2 Silje Ekroll Jahren Ullensaker OL 1:13:41 +6:51

3,5 km Herrer

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Per Østereng Gjerdrum OL 31:01
2 Knut Engen Nes OL 32:14 +1:13
3 Odd Gundersen Eidsvoll OL 36:50 +5:49
4 Geir Andersen Eidsvoll OL 39:12 +8:11
5 Robert Øksnes Gjerdrum OL 39:53 +8:52
6 Jan Tore Gundersen Eidsvoll OL 40:20 +9:19
7 Even Nygaard Østreng Gjerdrum OL 46:49 +15:48
8 Gunnar Fosstveit Ullensaker OL 47:31 +16:30
9 Christoffer Sletten Ullensaker OL 50:04 +19:03
10 Tore Lund Gjerdrum OL 56:28 +25:27
11 Mathias Andreassen Ullensaker OL 1:00:12 +29:11
12 Simen Dehli Saxhaug Eidsvoll OL 1:01:33 +30:32
13 Håvard Gundersen Eidsvoll OL 1:01:34 +30:33
14 Joakim Ryen Ullensaker OL 1:03:37 +32:36
15 Kristian Ryen Ullensaker OL 1:03:47 +32:46
Erlend Bjørge Bogstad Ullensaker OL diskvalifisert

3,5 km Damer

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Katja Jahren Gjerdrum OL 39:39
2 Ann Kristin Moelanden Gjerdrum OL 41:05 +1:26
3 Ida Engen Nes OL 41:26 +1:47
4 Hedda Skatvedt Ullensaker OL 48:15 +8:36
5 Anne Arntsen Gjerdrum OL 53:48 +14:09
5 Anne Arntsen Gjerdrum OL 53:48 +14:09
7 Ingjerd Vestengen Lillomarka OL 56:29 +16:50
Andrea Bakken Ullensaker OL diskvalifisert
Solvor Bjørge Ullensaker OL diskvalifisert

2,5 km Herrer

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Stian Moseide Sørlie Gjerdrum OL fullført
2 Herman Hvideberg Moer Gjerdrum OL fullført
3 Hans Larsen Gjerdrum OL 27:08
4 Gaute Fosstveit Ullensaker OL 29:57
5 Martin Skuterud Gjerdrum OL 43:35 +3:56
6 William Jødahl Gjerdrum OL 43:43 +4:04
7 Kristian Skuterud Gjerdrum OL 44:39 +5:00
8 Alvin Andersen Maribo Eidsvoll OL 1:05:12 +25:33
9 Kevin Rommetvedt Eidsvoll OL 1:05:15 +25:36

2,5 km Damer

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eli Anne Nyerød Nes OL 37:23
2 Eveline Hoppa Gjerdrum OL 39:27 +2:04
3 Julie Hvideberg Moer Gjerdrum OL 47:07 +9:44
4 Sigrid Skaramyren Ullensaker OL 1:11:30 +34:07
Live Arntsen Gjerdrum OL diskvalifisert

2,0 km Herrer

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sigve Snerlebakken Aamodt Gjerdrum OL 17:37
2 Sindre Moe Landen Gjerdrum OL 20:01 +2:24
3 Brage Fosstveit Ullensaker OL 20:34 +2:57
4 Ove Werner Eidsvoll OL 24:11 +6:34
5 Magnus Flyvholm Berg Akershus og Oslo 26:25 +8:48

2,0 km Damer

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Thea Flatås Gjerdrum OL 21:42
2 Jenny Skuterud Gjerdrum OL 21:47 +0:05
3 Emma Ailin Skårbø Ullensaker OL 21:55 +0:13
4 Eirill Andersen Maribo Eidsvoll OL 23:56 +2:14
5 Nora Flyvholm Berg Akershus og Oslo 26:16 +4:34
6 Hedda Herseth Bjerke Akershus og Oslo 26:20 +4:38
7 Anita Hvam Gjerdrum OL 39:42 +18:00
8 Therese Moe Landem Gjerdrum OL 43:04 +21:22
9 Erle Fosstveit Ullensaker OL 44:35 +22:53

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor