Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkamp Ålgård

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp Ålgård
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 2 juni 2015

Jenter under 17-over 59

2 360 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 21:07 8:56
2 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 21:24 +0:17 9:04
3 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 24:42 +3:35 10:27
4 Vilde Idland Ålgård Orientering 28:06 +6:59 11:54
5 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 28:30 +7:23 12:04
6 Ingrid Lamark Ganddal IL 29:39 +8:32 12:33
7 Nora Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 30:46 +9:39 13:02
8 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 31:50 +10:43 13:29
9 Anna Taksdal Ganddal IL 33:04 +11:57 14:00
10 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 34:53 +13:46 14:46
11 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 34:54 +13:47 14:47
12 Elise Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 35:11 +14:04 14:54
13 Dina Sofie Falkenberg Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 35:56 +14:49 15:13
14 Hilde Ohr Ganddal IL 37:11 +16:04 15:45
15 Berit Ebbell Olsen Stavanger Orienteringsklubb 44:58 +23:51 19:03
Emma Gilje Ålgård Orientering diskvalifisert
Alida Oftedal Ålgård Orientering diskvalifisert

Jenter 17-59

2 360 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 18:34 7:52
2 Jorunn Hadland Egersund OK 20:49 +2:15 8:49
3 Trine Bolstad Ganddal IL 22:04 +3:30 9:21
4 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 22:09 +3:35 9:23
5 Hilde Skretting Ålgård Orientering 23:08 +4:34 9:48
6 Ane Oftedal Ålgård Orientering 23:53 +5:19 10:07
7 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 24:16 +5:42 10:16
8 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 24:44 +6:10 10:28
9 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 25:55 +7:21 10:58
10 Vibeke Lamark Ganddal IL 25:59 +7:25 11:00
11 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 26:00 +7:26 11:01
12 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 26:31 +7:57 11:14
13 Berit-Kristine Lima Ganddal IL 26:33 +7:59 11:15
14 Otilie Oftedal Ålgård Orientering 26:49 +8:15 11:21
15 Anita Glenne Kallhovd Egersund OK 26:53 +8:19 11:23
16 Grethe Stokland Ganddal IL 27:37 +9:03 11:42
17 Henriette Nesset Ålgård Orientering 30:17 +11:43 12:49
18 Ingunn kanne Risa Stavanger Orienteringsklubb 33:59 +15:25 14:23
19 Toril Granly Stavanger Orienteringsklubb 35:44 +17:10 15:08
20 Brit Vivian Meling Sandnes IL (Rogaland) 37:03 +18:29 15:41
21 Solveig Mæland Ålgård Orientering 41:18 +22:44 17:30
Ane Klepsvik Vinsjansen Ganddal IL diskvalifisert
Janne Thygesen Ganddal IL diskvalifisert

Gutter under 17-over 59

2 360 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Nevland Ålgård Orientering 18:53 8:00
2 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 18:55 +0:02 8:00
3 Per Ivar Stokland Ganddal IL 18:59 +0:06 8:02
4 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 20:22 +1:29 8:37
5 Eivind Sporaland Sandnes IL (Rogaland) 22:49 +3:56 9:40
6 Magnus Bjerkreim Ålgård Orientering 24:33 +5:40 10:24
7 Samuel Kleppa Ålgård Orientering 24:34 +5:41 10:24
8 Ove Oaland Ganddal IL 25:47 +6:54 10:55
9 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 26:54 +8:01 11:23
10 Markus Andreas Breivold Ganddal IL 27:09 +8:16 11:30
11 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 27:20 +8:27 11:34
12 Bjarne Gimre Ganddal IL 27:36 +8:43 11:41
13 Tobias Rødde Ganddal IL 27:40 +8:47 11:43
14 Kjell Svihus Ganddal IL 28:09 +9:16 11:55
15 Finn-Morten Årstad Vaulen Orienteringsklubb 28:13 +9:20 11:57
16 Brostrup Landstad Sandnes IL (Rogaland) 29:01 +10:08 12:17
17 Jakob Karlsen Ganddal IL 29:18 +10:25 12:24
18 Jan Inge Lunde Ganddal IL 30:18 +11:25 12:50
19 Erik Sporaland Sandnes IL (Rogaland) 32:53 +14:00 13:56
20 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 33:16 +14:23 14:05
21 Kalle Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 33:56 +15:03 14:22
22 Joel Skoge Sandnes IL (Rogaland) 34:02 +15:09 14:25
23 Simon Lauvås Ganddal IL 34:53 +16:00 14:46
24 Olav A. Hognestad Ganddal IL 37:44 +18:51 15:59
25 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 39:33 +20:40 16:45
26 Johannes Kjosavik Sandnes IL (Rogaland) 41:22 +22:29 17:31
27 Jakob Hovland Wadel Ganddal IL 55:10 +36:17 23:22
28 Vegard Haug Sandnes IL (Rogaland) 56:38 +37:45 23:59
29 Leif Sundli Ganddal IL 1:04:42 +45:49 27:24
Harry Breiland Ålgård Orientering diskvalifisert
Knut Jonas Espedal Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert
Eivind Lars Rake Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert
Ola Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert

Gutter 17-59

2 360 m, 48 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torgeir Nevland Ålgård Orientering 16:00 6:46
2 Fredrik Sandal Ganddal IL 16:55 +0:55 7:10
3 Magnus Landstad Sandnes IL (Rogaland) 17:42 +1:42 7:30
4 Kristoffer Nygård Varegg Fleridrett 17:51 +1:51 7:33
5 Arild Aasheim Ganddal IL 18:25 +2:25 7:48
6 Lars Sigve Oftedal Ålgård Orientering 18:29 +2:29 7:49
7 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 18:32 +2:32 7:51
8 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 18:34 +2:34 7:52
9 Joar Eilevstjønn Ganddal IL 18:40 +2:40 7:54
10 Kristian Frafjord Haarr Ganddal IL 18:45 +2:45 7:56
11 Stig Alvestad Ganddal IL 18:47 +2:47 7:57
12 Per Olav Haarr Ganddal IL 18:56 +2:56 8:01
13 Oddvar Taksdal Ganddal IL 19:11 +3:11 8:07
14 Odd Fuglestad Ålgård Orientering 19:18 +3:18 8:10
15 Magnus Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 19:31 +3:31 8:16
16 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 19:37 +3:37 8:18
17 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 19:40 +3:40 8:20
18 Tim Griffin Ganddal IL 19:53 +3:53 8:25
19 Thomas Maudal Gilje Ålgård Orientering 20:13 +4:13 8:33
19 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 20:13 +4:13 8:33
21 Andreas Segadal Breiland Ålgård Orientering 20:34 +4:34 8:42
22 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 20:54 +4:54 8:51
23 Trond Lamark Ganddal IL 21:02 +5:02 8:54
24 Vegard Karlsen Ålgård Orientering 21:03 +5:03 8:55
25 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 21:32 +5:32 9:07
26 Per Martin Stokland Ganddal IL 21:34 +5:34 9:08
27 Kurt Kleppa Ålgård Orientering 21:51 +5:51 9:15
28 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 22:10 +6:10 9:23
29 Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb 22:38 +6:38 9:35
30 Paul Terje Haarr Ganddal IL 23:05 +7:05 9:46
30 Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 23:05 +7:05 9:46
32 Bjørnar André Haug Sandnes IL (Rogaland) 23:19 +7:19 9:52
33 Terje Sporaland Sandnes IL (Rogaland) 24:01 +8:01 10:10
34 Hans Christian Granly Falkenberg Stavanger Orienteringsklubb 24:07 +8:07 10:13
35 Svein-Erik Kvame Ganddal IL 24:10 +8:10 10:14
36 Jørgen Nilsen Sandnes IL (Rogaland) 25:23 +9:23 10:45
37 Børge Brubæk Stavanger Orienteringsklubb 26:56 +10:56 11:24
38 Raymond B Pettersen Ålgård Orientering 27:41 +11:41 11:43
39 Jone Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 28:36 +12:36 12:07
40 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 28:49 +12:49 12:12
41 Stig Arild Skretting Ålgård Orientering 31:21 +15:21 13:17
42 Arild Svihus Ganddal IL 34:59 +18:59 14:49
43 Frode Halvor Lund Ålgård Orientering 36:17 +20:17 15:22
Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering diskvalifisert
Nils Tore Puntervold Egersund OK diskvalifisert
Ørjan Ravndal Ålgård Orientering diskvalifisert
Helge Risa Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert
Njål Helge Vølstad Ålgård Orientering diskvalifisert

Jenter - Ny

1 150 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Alva Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 25:47 22:25
Tuva Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 25:48 22:26
Mille Sofie Eidsaa Ålgård Orientering 17:33 15:15
Marte K Fuglestad Ålgård Orientering 18:12 15:49
Vera Gabrielsen Ålgård Orientering 21:22 18:34
Stine Gilje Ålgård Orientering 20:20 17:40
Pernille Hovstad Ganddal IL 24:08 20:59
Gunvor Kleppa Ålgård Orientering 14:37 12:42
Kristina Kleppa Ålgård Orientering 14:34 12:40
Stine Kleppa Ålgård Orientering 25:30 22:10
Silje Kristensen Ganddal IL 17:17 15:01
Anne Langmyr Ganddal IL 38:45 33:41
Maria Langmyr Ganddal IL 43:41 37:59
Ane Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 17:11 14:56
Synne Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 21:10 18:24
Therese Alisa Lund Ålgård Orientering 21:19 18:32
Veronica Sunisa Lund Ålgård Orientering 22:56 19:56
Kristina Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 35:22 30:45
Marta Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 36:24 31:39
Marthe Heigre Mæland Ålgård Orientering 24:27 21:15
Morten Heigre Mæland Ålgård Orientering 25:55 22:32
Ida Sofie Nevland Ålgård Orientering 13:22 11:37
Maren Oftedal Ålgård Orientering 25:09 21:52
Synne Skeie Petterson Egersund OK 16:04 13:58
Thea Beate Puntervold Egersund OK 21:32 18:43
Ella Nesset Ravndal Ålgård Orientering 34:30 30:00
Ihne Rode Ålgård Orientering 20:02 17:25
Maiken Rode Ålgård Orientering 19:56 17:20
Elisabeth Sandve Ganddal IL 29:59 26:04
Natalie Sandve Ganddal IL 29:32 25:40
Grete Stokke Seljeskog Ganddal IL 33:44 29:20
Malena Sirekrok Ålgård Orientering 18:03 15:41
Ingrid Skretting Ålgård Orientering 45:57 39:57
Ingvill Sporaland Sandnes IL (Rogaland) 19:55 17:19
Tuva Stensland Sandnes IL (Rogaland) 36:18 31:33
Ada C Stokkeland Ålgård Orientering 19:16 16:45
Lea Stokkeland Ålgård Orientering 32:39 28:23
Tea Stokkeland Ålgård Orientering 32:49 28:32
Johanne Bjøberg Stokland Ganddal IL 28:58 25:11
Ane Hagalid Sæbø Sandnes IL (Rogaland) 21:47 18:56
Selma Lothine Fridheim Torp Sandnes IL (Rogaland) 21:56 19:04
Hanna Vølstad Ålgård Orientering 31:00 26:57
Bjørg Elin Levang Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert
Berit Ravndal Ålgård Orientering diskvalifisert

Gutter - Ny

1 150 m, 42 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Knut Halvor Amdal Ålgård Orientering 29:31 25:40
Erlend Bremnes Ganddal IL 19:43 17:08
Aksel Dommersnes Ganddal IL 19:48 17:13
Finlay Duncan Sandnes IL (Rogaland) 23:33 20:28
Oliver Duncan Sandnes IL (Rogaland) 23:21 20:18
Thomas Duncan Sandnes IL (Rogaland) 21:44 18:53
Skjalg K Fuglestad Ålgård Orientering 14:12 12:20
Noah Griffin Ganddal IL 25:30 22:10
Samuel Griffin Ganddal IL 12:41 11:01
Magnus Haug Sandnes IL (Rogaland) 28:30 24:46
Fredrik Hovstad Ganddal IL 31:11 27:06
Arild Pfluger Hundeide Sandnes IL (Rogaland) 22:29 19:33
Vetle Idland Ålgård Orientering 14:33 12:39
Idar Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 25:22 22:03
Magnus Landa Dahle Sandnes IL (Rogaland) 26:41 23:12
Tallak Langmyr Ganddal IL 43:32 37:51
Gustav Levang Sandnes IL (Rogaland) 25:13 21:55
Kristoffer Levang Sandnes IL (Rogaland) 26:26 22:59
Adrian Mork-Jansson Sandnes IL (Rogaland) 26:34 23:06
Aksel Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 30:34 26:34
Vebjørn Oftedal Ålgård Orientering 25:10 21:53
Marius Rødde Ganddal IL 28:59 25:12
Tore Rødde Ganddal IL 28:55 25:08
Alexander Sandve Ganddal IL 30:05 26:09
Thomas Sandve Ganddal IL 29:44 25:51
Håkon Stokke Seljeskog Ganddal IL 33:42 29:18
Øyvind Stokke Seljeskog Ganddal IL 33:56 29:30
Olav Sirekrok Ålgård Orientering 18:03 15:41
Sondre Skretting Ålgård Orientering 45:28 39:32
Arnfinn Solheim Sandnes IL (Rogaland) 30:10 26:13
Thord Solheim Sandnes IL (Rogaland) 53:02 46:06
Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 13:47 11:59
Sturla Bjøberg Stokland Ganddal IL 22:17 19:22
Vegard Stokland Ganddal IL 12:39 11:00
Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 26:41 23:12
Adrian Ueland Ålgård Orientering 21:22 18:34
Marius Ueland Ålgård Orientering 19:56 17:20
Sjur Undheim Ålgård Orientering 29:51 25:57
Thomas Valdal Sandnes IL (Rogaland) 13:55 12:06
Dirk Einar van Zanten Sandnes IL (Rogaland) 24:27 21:15
Emil Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 31:40 27:32
Sveinung Overøye Ganddal IL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor