Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Karusell 3 / Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Karusell 3 / Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 4 juni 2015

C-åpen

1 900 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jarle Ravndal Ålgård Orientering 17:11 9:02
2 Torunn Laugaland Ålgård Orientering 25:51 +8:40 13:36
3 Hanne Linn Tolleshaug Ålgård Orientering 39:22 +22:11 20:43
4 William Tønnesen Ålgård Orientering 39:28 +22:17 20:46
5 Ingrid Wik Ålgård Orientering 40:59 +23:48 21:34
6 Olav Frøyvik Ålgård Orientering 1:23:12 +1:06:01 43:47
7 Martin Ravdal Ålgård Orientering 1:23:54 +1:06:43 44:09
Tobias Edland Ålgård Orientering diskvalifisert

D 10-12

1 900 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nora Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 27:39 14:33
2 Emma Gilje Ålgård Orientering 28:23 +0:44 14:56
3 Alida Oftedal Ålgård Orientering 28:32 +0:53 15:01
4 Ane Nevland Ålgård Orientering 33:15 +5:36 17:30
5 Sina Edland Ålgård Orientering 1:24:01 +56:22 44:13

D 17-

2 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Skretting Ålgård Orientering 39:13 14:00

D 50-

2 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Solveig Mæland Ålgård Orientering 1:12:17 25:48

H 10-12

1 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Samuel Kleppa Ålgård Orientering 19:23 10:12
2 Magnus Bjerkreim Ålgård Orientering 22:43 +3:20 11:57
3 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 29:35 +10:12 15:34
4 Vetle Eidsaa Ålgård Orientering 30:33 +11:10 16:04

H 17-

3 900 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 31:03 7:57
2 Torgeir Nevland Ålgård Orientering 31:44 +0:41 8:08
3 Terje Michaelsen Ålgård Orientering 35:28 +4:25 9:05
4 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 38:34 +7:31 9:53
5 Lars Sigve Oftedal Ålgård Orientering 40:18 +9:15 10:20
6 Andreas Segadal Breiland Ålgård Orientering 40:25 +9:22 10:21
7 Per Olav Haarr Ganddal IL 42:03 +11:00 10:46
8 Oddvar Taksdal Ganddal IL 43:57 +12:54 11:16
9 Paul Terje Haarr Ganddal IL 47:47 +16:44 12:15
10 Kurt Kleppa Ålgård Orientering 51:43 +20:40 13:15
11 Thomas Eikum Ålgård Orientering 55:22 +24:19 14:11
Ole Gilje Ålgård Orientering diskvalifisert
Thomas Maudal Gilje Ålgård Orientering diskvalifisert

H 50-

2 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harry Breiland Ålgård Orientering 28:57 10:20
2 Terje Stokkeland Ålgård Orientering 44:44 +15:47 15:58
Stig Arild Skretting Ålgård Orientering diskvalifisert

Ny

1 500 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida Sofie Nevland Ålgård Orientering 14:57 9:58
2 Kristina Kleppa Ålgård Orientering 15:12 +0:15 10:08
3 Jasper Herredsvela Ålgård Orientering 15:25 +0:28 10:16
4 Torjus Håland Ålgård Orientering 17:34 +2:37 11:42
5 Sindre Andresen Ålgård Orientering 18:27 +3:30 12:18
6 Vette Pettersen Ålgård Orientering 18:28 +3:31 12:18
7 Mille Sofie Eidsaa Ålgård Orientering 18:47 +3:50 12:31
8 Ida Sofie Wold Ålgård Orientering 19:50 +4:53 13:13
9 Malena Sirekrok Ålgård Orientering 20:12 +5:15 13:28
10 Olav Sirekrok Ålgård Orientering 20:14 +5:17 13:29
11 Marte K Fuglestad Ålgård Orientering 20:48 +5:51 13:52
12 Andrea Oftedal Ålgård Orientering 21:03 +6:06 14:02
13 Mari Maudal Ålgård Orientering 21:07 +6:10 14:04
14 Skjalg K Fuglestad Ålgård Orientering 21:11 +6:14 14:07
15 Ane Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 21:48 +6:51 14:32
16 Marte Wold Ålgård Orientering 23:26 +8:29 15:37
17 Synne Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 25:23 +10:26 16:55
18 Vilde Pettersen Ålgård Orientering 27:01 +12:04 18:00
19 Victoria Efteland Ålgård Orientering 27:02 +12:05 18:01
20 Julie Berge Ålgård Orientering 27:12 +12:15 18:08
21 Knut Halvor Amdal Ålgård Orientering 27:18 +12:21 18:12
22 Maiken Rode Ålgård Orientering 27:29 +12:32 18:19
23 Ihne Rode Ålgård Orientering 27:32 +12:35 18:21
24 Mads Håland Ålgård Orientering 27:36 +12:39 18:24
25 Stine Gilje Ålgård Orientering 27:39 +12:42 18:26
25 Elvira Maudal Sævland Ålgård Orientering 27:39 +12:42 18:26
27 Mari Vølstad Ålgård Orientering 29:50 +14:53 19:53
28 Morten Heigre Mæland Ålgård Orientering 30:09 +15:12 20:06
29 Julie Gilje Ålgård Orientering 30:33 +15:36 20:22
30 Lea Stokkeland Ålgård Orientering 33:41 +18:44 22:27
31 Lineah Slettebø Ålgård Orientering 33:46 +18:49 22:30
32 Marthe Heigre Mæland Ålgård Orientering 38:34 +23:37 25:42
33 Susanne Grimsmo Ålgård Orientering 40:16 +25:19 26:50
34 Celin Moseposse Ålgård Orientering 45:28 +30:31 30:18
35 Eira Apeland Ålgård Orientering 45:31 +30:34 30:20
36 Ingrid Skretting Ålgård Orientering 49:53 +34:56 33:15
Stine Kleppa Ålgård Orientering diskvalifisert
Livar Oftedal Ålgård Orientering diskvalifisert
Ada C Stokkeland Ålgård Orientering diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor