Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #3
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: onsdag 10 juni 2015

D 11-12

1 660 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christine Kure Ås-NMBU Orientering 12:06 7:17
2 Noor Dirro Måren OK 13:03 +0:57 7:51
3 Tiril Lilleheier Ås-NMBU Orientering 15:23 +3:17 9:16
4 Guro Frøseth Kolbotn og Skimt OL 17:05 +4:59 10:17
5 Michelle Berge-Kvarme Kolbotn og Skimt OL 17:11 +5:05 10:21
6 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 17:13 +5:07 10:22
7 Wiel Marie Lillehammer Ås-NMBU Orientering 38:23 +26:17 23:07

D -12N

1 370 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Alva Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering 16:54 12:20
Sofia Cortez Ås-NMBU Orientering 21:50 15:56
Oline Bjerknes Fagerlid Måren OK 23:13 16:56
Malin Gjetanger Måren OK 17:19 12:38
Camilla Lundqvist Ås-NMBU Orientering 18:49 13:44
Johanne Moen Ås-NMBU Orientering 16:53 12:19
Sigrid Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 15:13 11:06
Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 13:32 9:52
Helene Røsvik Ås-NMBU Orientering 21:25 15:37
Klara Aas Sandtrø Måren OK 23:05 16:50
Johanne Helene Walker Ørka Ås-NMBU Orientering 21:51 15:56
Kaja Christine Wæhler-Delp Måren OK 17:48 12:59

D 13-14

2 130 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Carmen Dirro Måren OK 26:09 12:16
2 Marthe Lundqvist Ås-NMBU Orientering 37:07 +10:58 17:25
3 Maiken Langli Kolbotn og Skimt OL 53:50 +27:41 25:16
4 Maria Bertelsen Kolbotn og Skimt OL 53:59 +27:50 25:20
Andrea Sævereid Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert

D 15-16

2 250 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 26:07 11:36
2 Kjersti Lundqvist Ås-NMBU Orientering 29:37 +3:30 13:09
3 Linn Mei Waaler Måren OK 32:18 +6:11 14:21

D 17-

2 940 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kine Bøhlerengen Østmarka OK 36:11 12:18
2 Ina Catharina Storrønning Ås-NMBU Orientering 37:50 +1:39 12:52
3 Goro Tillerås Urset Ås-NMBU Orientering 55:24 +19:13 18:50
4 Linda Fredh Måren OK 1:23:04 +46:53 28:15

D 40-

2 250 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 25:12 11:12
2 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 32:50 +7:38 14:35
3 Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering 37:49 +12:37 16:48
Christine Handstanger Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert

D 50-

2 250 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL 23:39 10:30
2 Tove Strand Måren OK 26:16 +2:37 11:40
3 Mona Strand Måren OK 28:40 +5:01 12:44
4 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 36:23 +12:44 16:10
5 Grete Berntsen Måren OK 37:14 +13:35 16:32

D 60-

2 250 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Bakken Måren OK 38:14 16:59
2 Bodil Klakegg Kolbotn og Skimt OL 40:21 +2:07 17:56
3 Anne Kaasa Driv IL 41:00 +2:46 18:13
4 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 46:01 +7:47 20:27

D 70-

2 130 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Bøhlerengen Måren OK 38:06 17:53
2 Inger Halck Måren OK 45:43 +7:37 21:27
3 Aud Margret Kirkhorn Måren OK 1:09:03 +30:57 32:25

H 11-12

1 660 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 10:02 6:02
2 Andreas Gjetanger Måren OK 10:42 +0:40 6:26
3 Anders Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering 11:36 +1:34 6:59
4 Simen Rønning Johansen Måren OK 15:14 +5:12 9:10
5 Trygve Lillehammer Ås-NMBU Orientering 15:56 +5:54 9:35
6 Mikkel Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 20:42 +10:40 12:28
7 Anders Haugene Måren OK 21:45 +11:43 13:06
8 Magnus Endresen Måren OK 22:17 +12:15 13:25
9 David Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 23:58 +13:56 14:26
10 Erlend Sævareid Kolbotn og Skimt OL 36:22 +26:20 21:54
10 Mathias Pedersen Kolbotn og Skimt OL 36:22 +26:20 21:54

H -12N

1 370 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Philip Berglie Kolbotn og Skimt OL 16:14 11:50
Bjørn Emil Damlien Måren OK 26:59 19:41
Håvard Endresen Måren OK 26:06 19:03
Erlend Bjerknes Fagerlid Måren OK 11:58 8:44
Magnus Kvarme Gangnæs Ås-NMBU Orientering 13:08 9:35
Bernhard Husabø Måren OK 27:06 19:46
Jørgen Rønning Johansen Måren OK 26:06 19:03
Mathias Rønning Johansen Måren OK 41:13 30:05
Magnus Klaveness Måren OK 39:29 28:49
Thor Trandem Kvåle Ås-NMBU Orientering 15:21 11:12
Sondre Lundqvist Ås-NMBU Orientering 13:23 9:46
Øyvind Røsvik Ås-NMBU Orientering 13:06 9:33
Arthur Sævareid Kolbotn og Skimt OL 16:15 11:51
Halvor Walker Ørka Ås-NMBU Orientering 23:33 17:11
Torbjørn Walker Ørka Ås-NMBU Orientering 16:15 11:51

H 13-14

2 130 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 21:58 10:18
2 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 26:46 +4:48 12:33

H 13-16N

1 660 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terjei Lillehammer Ås-NMBU Orientering 15:52 9:33

H 15-16

2 940 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 45:33 15:29
2 Markus Månum Moen Måren OK 48:25 +2:52 16:28
3 Lukas Bjelde Måren OK 50:13 +4:40 17:04

H 17-

3 770 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 35:23 9:23
2 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 47:10 +11:47 12:30
3 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 47:30 +12:07 12:35
4 Halvor Steinsholt Ås-NMBU Orientering 47:44 +12:21 12:39
5 Magnus Nordbrøden Halden SK 48:46 +13:23 12:56
6 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 57:20 +21:57 15:12
7 Arturs Putnins Ås-NMBU Orientering 57:41 +22:18 15:18

H 40-

2 940 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Sigvald Hetland Kolbotn og Skimt OL 35:41 12:08
2 Erlend Rehn Kolbotn og Skimt OL 36:44 +1:03 12:29
3 Lars Petter Endresen Måren OK 39:38 +3:57 13:28
4 Bjørn Aasestad Ås-NMBU Orientering 40:53 +5:12 13:54
5 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 54:00 +18:19 18:22
Dag Strisland Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert
Audun Bjerknes Måren OK diskvalifisert

H 50-

2 940 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 26:07 8:52
2 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 30:30 +4:23 10:22
3 Tormod Strand Måren OK 32:08 +6:01 10:55
4 Håvard Steinsholt Ås-NMBU Orientering 32:45 +6:38 11:08
5 Karl Aasmund Erøy OK Moss 33:19 +7:12 11:19
6 Morten Karlsen Måren OK 36:14 +10:07 12:19
7 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 36:27 +10:20 12:23
8 Dag Amundsen Kolbotn og Skimt OL 40:04 +13:57 13:37

H 60-

2 250 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per-Erik Østlie Driv IL 22:52 10:09
2 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 24:57 +2:05 11:05
3 Knut Vidar Johansen Måren OK 27:16 +4:24 12:07
4 Stein Turtumøygard Måren OK 29:39 +6:47 13:10
5 Trond Wettergreen Driv IL 33:35 +10:43 14:55

H 70-

2 250 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åsmund Jahr Driv IL 39:29 17:32
2 Kolbjørn Megard Kolbotn og Skimt OL 41:05 +1:36 18:15
3 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 51:37 +12:08 22:56
4 Bjørn Tveite Ås-NMBU Orientering 58:07 +18:38 25:49

LangLett

2 970 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wendy Fjellstad Ås-NMBU Orientering 28:23 9:33
2 Thor Ivar Gangnæs Ås-NMBU Orientering 31:35 +3:12 10:38
3 Siv Skeie Måren OK 32:03 +3:40 10:47
4 Svein Kvåle Ås-NMBU Orientering 33:20 +4:57 11:13
5 Jan Sævareid Kolbotn og Skimt OL 47:52 +19:29 16:07
6 Sigrid Tveit Mjanger Ås-NMBU Orientering 49:38 +21:15 16:42
7 Frode Waaler Måren OK 58:14 +29:51 19:36

Åpen B

2 130 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Monica Strand Måren OK 28:22 13:19
2 Kjetil Jacobsen Hamar OK 29:15 +0:53 13:43
3 Trond Møretrø Kolbotn og Skimt OL 31:32 +3:10 14:48
4 Espen Delp Måren OK 35:13 +6:51 16:32
5 Nina Lundqvist Ås-NMBU Orientering 36:37 +8:15 17:11
6 Tora Frøseth Kolbotn og Skimt OL 47:20 +18:58 22:13

Åpen C

1 660 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Fagerlid Måren OK 14:51 8:56
2 Stian Lillegård Lillomarka OL 23:46 +8:55 14:19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor