Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #1
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: onsdag 27 mai 2015

D -12N

1 800 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Synnøve Arnesen Kolbotn og Skimt OL 24:57 13:51
Guro Frøseth Kolbotn og Skimt OL 30:34 16:58
Malin Gjetanger Måren OK 23:09 12:51
Sol Haraldsen Måren OK 23:34 13:05
Tor Kvåle Ås-NMBU Orientering 23:50 13:14
Wiel Marie Lillehammer Ås-NMBU Orientering 31:29 17:29
Camilla Lundqvist Ås-NMBU Orientering 26:04 14:28
Sigrid Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 21:42 12:03
Solveig Gangstad Norhøi Kolbotn og Skimt OL 55:13 30:40
Michelle Berge-Kvarme Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert

D 11-12

1 900 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Noor Dirro Måren OK 17:18 9:06
2 Christine Kure Ås-NMBU Orientering 20:02 +2:44 10:32
2 Tiril Lilleheier Ås-NMBU Orientering 20:02 +2:44 10:32
4 Synnøve Arnesen Kolbotn og Skimt OL 25:34 +8:16 13:27
5 Luiciana Svads Måren OK 25:44 +8:26 13:32
6 Jane Moen Ås-NMBU Orientering 27:37 +10:19 14:32
7 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 1:14:58 +57:40 39:27

D 13-14

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Carmen Dirro Måren OK 30:56 11:53
2 Marthe Lundqvist Ås-NMBU Orientering 35:40 +4:44 13:43

D 13-16N

1 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Øydis Herland Kolbotn og Skimt OL 25:21 13:20
2 Idun Frislid Kolbotn og Skimt OL 25:23 +0:02 13:21

D 15-16

3 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Lundqvist Ås-NMBU Orientering 37:16 12:01
2 Linn Mei Waaler Måren OK 38:46 +1:30 12:30
3 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 40:18 +3:02 13:00

D 17-

4 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 40:59 9:59
2 Ina Catharina Storrønning Ås-NMBU Orientering 45:15 +4:16 11:02
3 Marianne Strandseter IL Tyrving 1:26:37 +45:38 21:07

D 40-

3 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 43:52 14:09
2 Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering 45:25 +1:33 14:39

D 50-

3 100 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gunn Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL 36:49 11:52
2 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 39:18 +2:29 12:40
3 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 41:21 +4:32 13:20
4 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 47:07 +10:18 15:11
5 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 48:48 +11:59 15:44
6 Anne Nydal Asker Skiklubb 52:36 +15:47 16:58
7 Grete Berntsen Måren OK 53:46 +16:57 17:20

D 60-

3 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 1:02:40 20:12

D 70-

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Bøhlerengen Måren OK 37:37 14:28
2 Ingrid Lome-Hagman Kolbotn og Skimt OL 42:44 +5:07 16:26

H -12N

1 800 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Bjørn Emil Damlien Måren OK 40:36 22:33
Håvard Endresen Måren OK 28:17 15:42
Erlend Bjerknes Fagerlid Måren OK 21:44 12:04
Sander Frantzen Kolbotn og Skimt OL 23:39 13:08
Magnus Kvarme Gangnæs Ås-NMBU Orientering 16:52 9:22
Jørgen Rønning Johansen Måren OK 26:25 14:40
Mathias Rønning Johansen Måren OK 54:11 30:06
Magnus Klaveness Måren OK 19:18 10:43
Sondre Lundqvist Ås-NMBU Orientering 22:38 12:34
Sigurd Storaunet Ås-NMBU Orientering 31:44 17:37
Theo Winsents Sæter Måren OK 50:56 28:17
Ask Emanuel Vinjar Haug Måren OK 21:42 12:03

H 11-12

1 900 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 14:49 7:47
2 Andreas Gjetanger Måren OK 15:13 +0:24 8:00
3 Trygve Lillehammer Ås-NMBU Orientering 22:28 +7:39 11:49
4 Mikkel Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 25:00 +10:11 13:09
5 Anders Haugene Måren OK 25:50 +11:01 13:35
6 Simen Rønning Johansen Måren OK 29:05 +14:16 15:18
7 Anders Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering 30:54 +16:05 16:15
8 Magnus Endresen Måren OK 38:57 +24:08 20:30

H 13-14

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 18:52 7:15
Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering diskvalifisert

H 13-16N

1 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Terjei Lillehammer Ås-NMBU Orientering 20:48 10:56

H 15-16

4 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 47:42 11:38
2 Andreas Vaage Bækkelagets SK 52:25 +4:43 12:47
3 Lukas Bjelde Måren OK 1:01:09 +13:27 14:54
4 Markus Månum Moen Måren OK 1:19:16 +31:34 19:20

H 17-

6 100 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 53:30 8:46
2 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 55:07 +1:37 9:02
3 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 58:48 +5:18 9:38 Last ned GPS-spor i gpx-format
4 Håvard Steinsholt Ås-NMBU Orientering 59:57 +6:27 9:49
5 Halvor Steinsholt Ås-NMBU Orientering 1:00:56 +7:26 9:59
6 Magnus Nordbrøden Halden SK 1:04:38 +11:08 10:35
7 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 1:13:31 +20:01 12:03
8 Morten Tangen Måren OK 1:16:46 +23:16 12:35

H 40-

4 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Audun Bjerknes Måren OK 37:42 9:11
2 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 48:15 +10:33 11:46
3 Pål Winsents Måren OK 50:45 +13:03 12:22
4 Lars Petter Endresen Måren OK 51:06 +13:24 12:27
Henrik Vaage Bækkelagets SK diskvalifisert

H 50-

4 100 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 36:22 8:52
2 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 37:08 +0:46 9:03
3 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 39:20 +2:58 9:35
4 Ove Martinsen Hauketo IF 39:57 +3:35 9:44
5 Bård Bjørhei Kolbotn og Skimt OL 40:08 +3:46 9:47
6 Ove Kristian Jødal Bækkelagets SK 42:21 +5:59 10:19
7 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 48:39 +12:17 11:51
8 Roar Nydal Asker Skiklubb 50:52 +14:30 12:24
9 Petter Fure Oppsal Orientering 1:09:35 +33:13 16:58
10 Rune Moian Asker Skiklubb 1:17:25 +41:03 18:52

H 60-

3 100 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per-Erik Østlie Driv IL 27:49 8:58
2 Nils-Petter Wiik Driv IL 32:39 +4:50 10:31
3 Per Hermann Krøger Måren OK 33:43 +5:54 10:52
4 Stein Turtumøygard Måren OK 35:31 +7:42 11:27
5 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 36:24 +8:35 11:44
6 Jon Fredriksen Hauketo IF 36:47 +8:58 11:51
7 Knut Vidar Johansen Måren OK 42:56 +15:07 13:50
8 Trond Wettergreen Driv IL 44:52 +17:03 14:28
9 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 45:48 +17:59 14:46
10 Peter Klaveness Måren OK 50:35 +22:46 16:19

H 70-

3 100 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 38:23 12:22
2 Bjørn Tveite Ås-NMBU Orientering 57:13 +18:50 18:27
3 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 59:47 +21:24 19:17
4 Åsmund Jahr Driv IL 1:07:23 +29:00 21:44
5 Per Erik Sørensen Haugerud IF 1:11:42 +33:19 23:07
6 Kolbjørn Megard Kolbotn og Skimt OL 1:34:35 +56:12 30:30
Magnar Nilsen Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert
Harald Wibye OK Moss diskvalifisert

LangLett

4 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Thor Ivar Gangnæs Ås-NMBU Orientering 39:29 9:52
2 Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering 49:56 +10:27 12:29
3 Kai Fredrik Langebeck Kolbotn og Skimt OL 1:38:24 +58:55 24:36

Åpen B

2 600 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nina Lundqvist Ås-NMBU Orientering 31:27 12:05
2 Andreas Lundqvist Ås-NMBU Orientering 35:10 +3:43 13:31
3 Kjetil Jacobsen Hamar OK 36:00 +4:33 13:50
4 Trond Møretrø Kolbotn og Skimt OL 41:40 +10:13 16:01
5 Monica Strand Måren OK 41:52 +10:25 16:06
6 Tora Frøseth Kolbotn og Skimt OL 42:03 +10:36 16:10
7 Linda Fredh Måren OK 46:08 +14:41 17:44
8 Espen Delp Måren OK 52:50 +21:23 20:19

Åpen C

1 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Daniel Mania Ås-NMBU Orientering 22:55 12:03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor