Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkampen - Mellomdistanse Krossberg

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkampen - Mellomdistanse Krossberg
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 8 september 2015

Jenter under 17-over 59

3 000 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 31:37 10:32
2 Ingrid Lamark Ganddal IL 32:21 +0:44 10:47
3 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 38:37 +7:00 12:52
4 Alida Oftedal Ålgård Orientering 38:49 +7:12 12:56
5 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 40:52 +9:15 13:37
6 Nora Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 42:42 +11:05 14:14
7 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 44:40 +13:03 14:53
8 Anna Taksdal Ganddal IL 48:37 +17:00 16:12
9 Elise Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 51:07 +19:30 17:02
10 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 55:42 +24:05 18:34
11 Hilde Ohr Ganddal IL 59:57 +28:20 19:59
12 Pernille Hovstad Ganddal IL 1:24:04 +52:27 28:01
Emma Gilje Ålgård Orientering diskvalifisert

Jenter 17-59

4 100 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 37:26 9:07
2 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 44:12 +6:46 10:46
3 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 47:16 +9:50 11:31
4 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 47:38 +10:12 11:37
5 Brit Nilsen Vaulen Orienteringsklubb 48:33 +11:07 11:50
6 Vibeke Lamark Ganddal IL 51:26 +14:00 12:32
7 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 52:55 +15:29 12:54
8 Nina Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 58:17 +20:51 14:12
9 Barbro Sandal Ganddal IL 1:07:25 +29:59 16:26
10 Kristin Skadsem Ganddal IL 1:11:28 +34:02 17:25
Brit Vivian Meling Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert
Solveig Mæland Ålgård Orientering diskvalifisert
Anne Sæbø Vik Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert

Gutter under 17-over 59

3 000 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 21:37 7:12
2 Per Ivar Stokland Ganddal IL 22:52 +1:15 7:37
3 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 25:08 +3:31 8:22
4 Harry Breiland Ålgård Orientering 28:27 +6:50 9:29
5 Kjell Svihus Ganddal IL 30:02 +8:25 10:00
6 Arne Østensen Stavanger Orienteringsklubb 33:12 +11:35 11:04
7 Anders T Kristensen Stavanger Orienteringsklubb 36:42 +15:05 12:14
8 Cato Molthe Stavanger Orienteringsklubb 37:50 +16:13 12:36
9 Ove Oaland Ganddal IL 38:29 +16:52 12:49
10 Knut Jonas Espedal Stavanger Orienteringsklubb 38:53 +17:16 12:57
11 Samuel Kleppa Ålgård Orientering 39:36 +17:59 13:12
12 181758 U1 Ukjent løper181758 NOTEAM 41:05 +19:28 13:41
13 Markus Richter Sandnes IL (Rogaland) 41:27 +19:50 13:49
14 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 41:41 +20:04 13:53
15 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 44:35 +22:58 14:51
16 Geir Husdal TIF Viking 47:00 +25:23 15:40
17 Svein Leonard Eliassen Vaulen Orienteringsklubb 50:46 +29:09 16:55
18 Stian Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 51:04 +29:27 17:01
19 172109 U1 Ukjent løper172109 NOTEAM 58:39 +37:02 19:33
20 Markus Andreas Breivold Ganddal IL 1:02:17 +40:40 20:45
21 Tor Øystein Håkon Nilsen Vaulen Orienteringsklubb 1:06:17 +44:40 22:05
22 Elias Eidsvåg Ganddal IL 1:10:44 +49:07 23:34
23 211775 U1 Ukjent løper211775 NOTEAM 1:11:47 +50:10 23:55
24 Fredrik Hovstad Ganddal IL 1:24:10 +1:02:33 28:03
25 Johannes Kjosavik Sandnes IL (Rogaland) 1:25:08 +1:03:31 28:22
Magnus Bjerkreim Ålgård Orientering diskvalifisert
Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert
Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert
Gunnar Sakseid Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert
Finn-Morten Årstad Vaulen Orienteringsklubb diskvalifisert

Gutter 17-59

4 100 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 30:14 7:22
2 207017 U1 Ukjent løper207017 NOTEAM 32:42 +2:28 7:58
3 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 33:18 +3:04 8:07
4 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 33:59 +3:45 8:17
5 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 34:41 +4:27 8:27
6 Fredrik Sandal Ganddal IL 35:21 +5:07 8:37
7 Paul Terje Haarr Ganddal IL 37:04 +6:50 9:02
8 Arild Aasheim Ganddal IL 37:28 +7:14 9:08
9 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 39:05 +8:51 9:31
10 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 39:53 +9:39 9:43
11 Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb 41:33 +11:19 10:08
12 Otte Omdal Ganddal IL 41:34 +11:20 10:08
13 Per Frode Sandal Ganddal IL 42:17 +12:03 10:18
14 Trond Lamark Ganddal IL 43:39 +13:25 10:38
15 Mathieu McGuire Stavanger Orienteringsklubb 44:02 +13:48 10:44
16 Ove Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 44:35 +14:21 10:52
17 Rune Karstensen Stavanger Orienteringsklubb 44:49 +14:35 10:55
18 Kjetil Svihus Ganddal IL 46:36 +16:22 11:21
19 Per Ingar Hadland Ganddal IL 47:58 +17:44 11:41
20 Per Martin Stokland Ganddal IL 48:22 +18:08 11:47
21 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 49:18 +19:04 12:01
22 Hans Christian Granly Falkenberg Stavanger Orienteringsklubb 50:41 +20:27 12:21
23 Sveinung Overøye Ganddal IL 51:41 +21:27 12:36
24 99120 U1 Ukjent løper99120 NOTEAM 54:44 +24:30 13:20
25 Raymond B Pettersen Ålgård Orientering 1:01:58 +31:44 15:06
26 Mikael Lüthje Søllerød OK 1:05:02 +34:48 15:51
27 Øivind Hansen Ganddal IL 1:07:18 +37:04 16:24
28 Jan Henrik Neuenkirchen Ganddal IL 1:11:34 +41:20 17:27
29 Tore Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 1:11:42 +41:28 17:29
30 Arild Svihus Ganddal IL 1:13:19 +43:05 17:52
Rune Christiansen Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert
Per Olav Haarr Ganddal IL diskvalifisert
Svein-Erik Kvame Ganddal IL diskvalifisert
Frode Halvor Lund Ålgård Orientering diskvalifisert
Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering diskvalifisert
Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert
Kim Richter Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert
Oddvar Taksdal Ganddal IL diskvalifisert
211701 U1 Ukjent løper211701 NOTEAM diskvalifisert

Jenter - Ny

1 400 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Ingeborg Roth Aarskog Sandnes IL (Rogaland) 26:39 +4:02 19:02
0 Marte Roth Aarskog Sandnes IL (Rogaland) 22:23 15:59
0 Norah Breivold Ganddal IL 22:37 16:09
0 Alva Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 21:20 15:14
0 Marie Fjelldal NOTEAM 25:19 +2:42 18:05
0 Gezien Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 16:35 11:50
0 Gunvor Kleppa Ålgård Orientering 17:22 12:24
0 Kristina Kleppa Ålgård Orientering 17:01 12:09
0 Silje Kristensen Ganddal IL 18:02 12:52
0 Bjørg Elin Levang Sandnes IL (Rogaland) 16:59 12:07
0 Therese Alisa Lund Ålgård Orientering 19:05 13:37
0 Veronica Sunisa Lund Ålgård Orientering 21:14 15:10
0 Marthe Heigre Mæland Ålgård Orientering 19:06 13:38
0 Maren Oftedal Ålgård Orientering 23:51 +1:14 17:02
0 Randi Roth NOTEAM 14:57 10:40
0 Elisabeth Sandve Ganddal IL 27:21 +4:44 19:32
0 Natalie Sandve Ganddal IL 27:24 +4:47 19:34
0 Åsne Myklebost Torgersen Sandnes IL (Rogaland) 18:20 13:05
0 Christina Wensink Stavanger Orienteringsklubb 17:59 12:50
Rikke Kristina Lende Idland Ganddal IL diskvalifisert
Monica Lende Ganddal IL diskvalifisert

Gutter - Ny

1 400 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 11:58 8:32
2 Jonas Årvik Sandal Ganddal IL 12:46 +0:48 9:07
3 Thomas Valdal Sandnes IL (Rogaland) 12:54 +0:56 9:12
4 Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) 13:31 +1:33 9:39
5 Jakob Hovland Wadel Ganddal IL 15:10 +3:12 10:50
6 Gustav Levang Sandnes IL (Rogaland) 15:27 +3:29 11:02
7 Sondre Svihus Ganddal IL 15:33 +3:35 11:06
8 Daniel de Jong Njaa Ganddal IL 15:50 +3:52 11:18
9 Erlend Bremnes Ganddal IL 15:54 +3:56 11:21
10 Aksel Dommersnes Ganddal IL 16:11 +4:13 11:33
11 Arild Pfluger Hundeide Sandnes IL (Rogaland) 16:31 +4:33 11:47
12 Idar Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 17:56 +5:58 12:48
13 Morten Heigre Mæland Ålgård Orientering 18:38 +6:40 13:18
14 Kristoffer Levang Sandnes IL (Rogaland) 18:40 +6:42 13:20
15 Bjørnar Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 19:08 +7:10 13:40
16 Alfred Svihus Ganddal IL 21:03 +9:05 15:02
17 Knut Halvor Amdal Ålgård Orientering 21:14 +9:16 15:10
18 Eivind Roth Ganddal IL 21:18 +9:20 15:12
19 Alexander Sandve Ganddal IL 27:27 +15:29 19:36
20 Olav Roth Ganddal IL 30:57 +18:59 22:06
21 211834 U1 Ukjent løper211834 NOTEAM 31:16 +19:18 22:20
22 Adrian Mork-Jansson Sandnes IL (Rogaland) 31:17 +19:19 22:20
197802 U1 Ukjent løper197802 NOTEAM diskvalifisert
Daniel Halleraker Vihovde Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018