Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Gate-O #6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Gate-O #6
Arrangørorganisasjon: IL Tyrving
Dato: torsdag 19 mars 2015

D-kort

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Åshild Flatebakken IL Tyrving 26:42
2 Tuva Flatebakken IL Tyrving 29:09 +2:27
3 Solveig Eline Berg IL Tyrving 29:27 +2:45
4 Marianne Arnesen Asker 30:02 +3:20
5 Ingrid Hasaas Fossum IF 32:14 +5:32
6 Anna Gøhlman Tyrving, IL 38:30 +11:48
7 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 47:02 +20:20
Maren Norderud IL Tyrving diskvalifisert

D-lang

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 40:49
2 Nora Synnøve Woxholt Asker Skiklubb 43:28 +2:39
3 Hege Feiring IL Tyrving 45:42 +4:53
4 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 45:53 +5:04
5 Åsne Holo Fossum IF 47:18 +6:29
6 Synne Flatebakken Tyrving 47:41 +6:52
7 Marit Isachsen Asker 47:47 +6:58
8 Kjersti Skantze IL Tyrving 48:16 +7:27
9 Margrete Engzelius Asker 59:28 +18:39
Siri Grandal Tyrving, IL diskvalifisert
Marianne Njåstein IL Tyrving diskvalifisert
Ingrid Trondshaug STokke diskvalifisert

H-kort

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ådne Skjærstein Tyrving, IL 20:34
2 Hallvard Berg IL Tyrving 24:16 +3:42
3 Odd Eide-Fredriksen Kamp Vestheim 26:40 +6:06
4 Petter Næss Oppsal Orientering 35:55 +15:21
5 Håvard Hågård STjørdals Blink 41:23 +20:49
6 Olav Hasaas Fossum IF 45:58 +25:24
Terje Melsom Fossum IF diskvalifisert
Vegard Brun Saga Tyrving, IL diskvalifisert

H-lang

41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anders Tiltnes Tyrving, IL 27:28
2 Øyvind Hjermstad Fossum IF 30:23 +2:55
3 Jim Øystein Nybråten Tyrving, IL 30:37 +3:09
4 Torbjørn Sagberg Tyrving, IL 30:41 +3:13
5 Einar Melsom Fossum IF 32:16 +4:48
6 Erling Hjermstad Fossum IF 33:18 +5:50
7 Trond Lund Tyrving, IL 35:45 +8:17
8 Svein Nygård Norges Bank BIL 36:59 +9:31
9 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 37:40 +10:12
10 Nils Eddie Hæstad Fossum IF 38:18 +10:50
11 Øystein Holo Fossum IF 39:02 +11:34
12 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 39:07 +11:39
13 Klaus Horne Tyrving, IL 39:41 +12:13
14 Stein Blomseth Vålerengen 39:59 +12:31
15 Kim Farnes Hansen Asker Skiklubb 40:07 +12:39
16 Svein S Jacobsen IL Tyrving 40:10 +12:42
17 Håkon Njåstein Tyrving, IL 40:44 +13:16
18 Frode Kamsvåg IL Tyrving 41:13 +13:45
19 Skjalg Hundseid Kamsvåg Tyrving, IL 41:23 +13:55
20 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 42:23 +14:55
21 Einar Gisholt Fossum IF 43:02 +15:34
22 Peter Gisholt Fossum IF 46:17 +18:49
23 Kyongsa Ri NYDALEN 46:24 +18:56
24 Ivar Mølnvik Fossum IF 46:49 +19:21
25 Lars Erik Fiskum Tyrving, IL 47:17 +19:49
25 Anton Plaian Asker 47:17 +19:49
27 Nipen Olav Tyrving, IL 47:19 +19:51
28 Bent Sande Kverme Fossum IF 47:56 +20:28
29  Håkon Berg STokke IL 48:06 +20:38
30 Are Eriksen Oslostudentenes IK 49:48 +22:20
31 Tarjei Holo Fossum IF 51:21 +23:53
32 Emil Størmer Fossum IF 51:56 +24:28
33 Sivert Sande Kverme Fossum IF 52:01 +24:33
34 Donald Skantze IL Tyrving 53:48 +26:20
35 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 53:51 +26:23
36 Kjell Røkke Tyrving, IL 54:49 +27:21
37 Per Øhlckers IL Tyrving 58:23 +30:55
Lars Hjermstad Fossum IF diskvalifisert
Are Kristiansen IL Tyrving diskvalifisert
Leif Størmer Fossum IF diskvalifisert
Arne Tiltnes Tyrving, IL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor