Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ås by Night & Fog Cup #7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #7
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 10 mars 2015

D 17-

6 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 55:23 8:39
2 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 1:11:02 +15:39 11:05
3 Monica Feyling Kolbotn og Skimt OL 1:16:59 +21:36 12:01

H 17-

8 030 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Kortner Østmarka OK 57:02 7:06
2 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 59:12 +2:10 7:22
3 Thomas Bedin Indre Østfold OK 1:00:38 +3:36 7:33
4 Svein Nygård Lillomarka OL 1:05:14 +8:12 8:07
5 David Gottfridsson Lillomarka OL 1:07:27 +10:25 8:23
6 Bjørn Håvard Evjen Ås-NMBU Orientering 1:12:50 +15:48 9:04
7 Stein H. Hagen Fossum IF 1:13:49 +16:47 9:11

H 17-A kort

6 400 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 50:35 7:54
2 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 54:57 +4:22 8:35
3 Morten Tangen Måren OK 55:45 +5:10 8:42
4 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 59:24 +8:49 9:16
5 Trond Hetland Kolbotn og Skimt OL 1:00:32 +9:57 9:27
6 Karl Aasmund Erøy OK Moss 1:01:33 +10:58 9:37
7 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 1:02:03 +11:28 9:41
8 Bendik Myrvang Bjerkvik IF 1:02:21 +11:46 9:44
9 Morten Karlsen Måren OK 1:04:10 +13:35 10:01
10 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 1:05:31 +14:56 10:14
11 Idar Brekke Ås-NMBU Orientering 1:06:58 +16:23 10:27
12 Donatas Kontautas OK Moss 1:10:48 +20:13 11:03
13 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 1:17:44 +27:09 12:08
14 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 1:21:39 +31:04 12:45
Terje Wiig Mathisen Evry Oslo BIL diskvalifisert
Olav Eide Oslostudentenes IK diskvalifisert
Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering brutt
Magnus Nordbrøden Halden SK ikke startet

H/D 13-16B

3 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 57:23 14:42

Åpen B

3 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 42:07 10:47
2 Linda Fredh Måren OK 57:22 +15:15 14:42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor