Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Norsk O-Festival, Eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival, Eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellom - lørdagMellom - lørdag (totalt)Lang - søndagLang - søndag (totalt)

D 17-18 E

5 240 m, 63 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marie Olaussen Fredrikstad SK 1:26:38
2 Åshild Kolstad Mo OK 1:30:38 +4:00
3 Ingeborg Eide Byåsen IL 1:32:44 +6:06
4 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 1:35:50 +9:12
5 Gina Granstedt Halden SK 1:36:45 +10:07
6 Astrid Fiskum IL Tyrving 1:38:46 +12:08
7 Sigrid Bjørgen Hamar OK 1:41:13 +14:35
8 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 1:41:39 +15:01
9 Oda Sikkeland IL Tyrving 1:44:01 +17:23
10 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 1:44:10 +17:32
11 Siri Moholth Kongsberg OL 1:44:36 +17:58
12 Åshild Faller Råheim Fet OL 1:46:13 +19:35
13 Line Wegner Hodt Fossum IF 1:46:18 +19:40
14 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 1:47:46 +21:08
15 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 1:47:51 +21:13
16 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 1:50:43 +24:05
17 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 1:52:13 +25:35
18 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:52:55 +26:17
19 Silje Hauge Hisøy OK 1:54:29 +27:51
20 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 1:54:48 +28:10
21 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 1:57:42 +31:04
22 Hedda Vonen Lillomarka OL 1:58:53 +32:15
23 Julie Nærestad Vegårshei IL 2:00:15 +33:37
24 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 2:00:54 +34:16
25 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 2:03:26 +36:48
26 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 2:05:05 +38:27
27 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 2:07:20 +40:42
28 Emma Waddington DontGetLost Adventure Running 2:08:29 +41:51
29 Marie Dale Steinkjer OK 2:09:12 +42:34
30 Jonna Halonen Fjärås AIK 2:09:47 +43:09
31 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 2:11:30 +44:52
32 Idunn Haavengen Kongsberg OL 2:12:58 +46:20
33 Fride Sørensen Sturla, IF 2:13:19 +46:41
34 Emilie Westin Porsgrunn OL 2:13:54 +47:16
35 Oda Q Fossum Freidig 2:14:50 +48:12
36 Line Sølberg OL Trollelg 2:16:31 +49:53
37 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 2:18:37 +51:59
38 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 2:19:17 +52:39
39 Merel Dirksen KOVZ 2:20:06 +53:28
40 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 2:21:39 +55:01
41 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 2:21:48 +55:10
42 Linn Hege Roso Lardal OL 2:30:36 +1:03:58
43 Sigrid Marie Ståhl Vik Fredrikstad SK 2:31:36 +1:04:58
44 Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK 2:32:58 +1:06:20
45 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 2:48:00 +1:21:22
46 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 2:54:38 +1:28:00
Kristin Brekke Lillomarka OL brutt
Isabel Bryant OUSA brutt
Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering brutt
Tyra Christopherson OUSA brutt
Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL brutt
Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL brutt
Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering brutt
Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering brutt
Margrete Krage Sarpsborg OL brutt
Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) brutt
Pernille Opheim Freidig brutt
Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK brutt
Lotte Eriksen Reitan Bodø og Omegn IF Orientering brutt
Emma Sherwood Foothills Wanderers Orienteeri brutt
Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) brutt
Stine Frogner Tømmervold Hamar OK brutt
Karine Vestøl Vegårshei IL brutt

D 19-20 E

6 260 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anine Ahlsand Nydalens SK 1:41:37
2 Synnøve Bråten Vegårshei IL 1:43:03 +1:26
3 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:46:31 +4:54
4 Evine Westli Andersen Løten o-lag 1:52:38 +11:01
5 Frida Sæther Freidig 1:53:59 +12:22
6 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 1:56:09 +14:32
7 Karen Oline Kolstad Freidig 2:01:09 +19:32
8 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 2:01:35 +19:58
9 Maja Morawska UKS Azymut 45 Gdynia 2:03:06 +21:29
10 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 2:05:07 +23:30
11 Julie Hjortland Larvik OK 2:07:12 +25:35
12 Ingvild Wang Lillomarka OL 2:08:03 +26:26
13 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 2:10:34 +28:57
14 Karen Bjergaard Nydalens SK 2:13:23 +31:46
15 Silje Arntzen Asker Skiklubb 2:27:11 +45:34
16 Pia Blake Yukon O Association 2:46:14 +1:04:37
Sigrid Alexandersen Fossum IF brutt
Nora Hui Andersen Hamar OK brutt
Elif Gokce Avci Turkish Orienteering Federatio brutt
Andrine Benjaminsen Lillomarka OL brutt
Nina Asheim Birkeland Halden SK brutt
Ayse Bozkurt Turkish Orienteering Federatio brutt
Evalin Brautigam OUSA brutt
Selma Cabri Turkish Orienteering Federatio brutt
Sakire Celik Turkish Orienteering Federatio brutt
Lovise Fremstad Larvik OK brutt
Marte Hoff Hagen Byåsen IL brutt
Amanda Johansson OUSA brutt
Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb brutt
Angelika Maciejewska UKS Traper Z¿ocieniec brutt
Melike Sancak Turkish Orienteering Federatio brutt
Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL brutt

H 17-18E

7 750 m, 77 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Audun Heimdal Konnerud IL 1:37:21
2 Peter Nordbrøden Halden SK 1:48:37 +11:16
3 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 1:51:11 +13:50
4 Anders Haga Raumar Orientering 1:52:57 +15:36
5 Håvard Eidsmo Freidig 1:53:54 +16:33
6 Vegard Myklemyr Eiker OL 1:54:43 +17:22
7 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 1:56:18 +18:57
8 Kjetil Mølnvik Freidig 1:56:47 +19:26
9 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 1:57:29 +20:08
10 Trygve Heggedal Kongsberg OL 1:57:34 +20:13
11 Marius Landsem Melhus Steinkjer OK 2:00:52 +23:31
12 Johannes Bordal Ringsaker OK 2:01:08 +23:47
13 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 2:01:38 +24:17
14 Ole Kostøl Kristiansand OK 2:02:38 +25:17
15 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 2:02:51 +25:30
16 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 2:04:23 +27:02
17 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 2:05:31 +28:10
18 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 2:06:25 +29:04
19 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 2:06:46 +29:25
20 Tobias Kristensen Larvik OK 2:07:15 +29:54
21 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 2:08:18 +30:57
22 Adrian Opheim Freidig 2:09:26 +32:05
23 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 2:09:31 +32:10
24 Sturla Frydenlund Sturla, IF 2:10:22 +33:01
25 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 2:10:27 +33:06
26 Tarjei Holo Fossum IF 2:11:28 +34:07
27 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 2:13:16 +35:55
28 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 2:13:26 +36:05
29 Trygve Lægran Steinkjer OK 2:13:39 +36:18
30 Kristoffer Nygård Varegg Fleridrett 2:13:41 +36:20
31 Brage Jørum Byåsen IL 2:14:02 +36:41
32 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 2:15:37 +38:16
33 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 2:17:36 +40:15
34 Lars Solli Mo OK 2:17:43 +40:22
35 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 2:18:31 +41:10
36 Magnus Wølneberg IL Tyrving 2:19:02 +41:41
37 Even Lindstad Børresen Hamar OK 2:20:54 +43:33
38 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 2:25:12 +47:51
39 Asger Kirkegaard CopenhagenO 2:27:21 +50:00
40 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 2:29:20 +51:59
41 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 2:31:10 +53:49
42 Go Inamori Team Japan 2:34:11 +56:50
43 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 2:40:04 +1:02:43
44 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 2:42:10 +1:04:49
45 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 2:45:13 +1:07:52
46 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 2:48:08 +1:10:47
47 Jarle Lysnes Hedrum OL 2:52:47 +1:15:26
48 Håvard Ulsaker Hemsedal IL 2:57:16 +1:19:55
49 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 2:59:41 +1:22:20
50 Thomas Tubbehagen OK Moss 3:15:28 +1:38:07
51 Emil Løwengreen Fredrikstad SK 3:18:27 +1:41:06
52 Raku Kunisawa Team Japan 3:31:45 +1:54:24
Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK brutt
Simen Åmodt Amundsen Lardal OL brutt
Sander Arnevik Ringerike OL brutt
Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett brutt
Addison Bosley OUSA brutt
Sondre Damm TIF Viking brutt
Ole Flaatten OK Skeidi brutt
Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett brutt
Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering brutt
Albin Larsson Katrineholms OK brutt
Sondre Lorentsen OK Silsand brutt
Sam Lunøe Nydalens SK brutt
Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF brutt
Bjørnar Løvli Asker Skiklubb brutt
Petter Markhus Verdal OK brutt
Vegard Myhre Kristiansand OK brutt
Jan Erik Naess Chicago Area Orienteering Club brutt
Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL brutt
Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL brutt
Marius Pytten Kristiansand OK brutt
John Runde Kristiansand OK brutt
Sverre Bang Støeng Hamar OK brutt
Audun Midttun Systad Lyn Ski brutt
Jostein Tandberg Nydalens SK brutt
Jørgen Vister Indre Østfold OK brutt

H 19-20E

9 430 m, 54 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oskar Størmer Fossum IF 1:54:46
2 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 1:57:15 +2:29
3 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 1:59:32 +4:46
4 Håvard Irgens Fossum IF 2:00:02 +5:16
5 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 2:00:09 +5:23
6 Elias T. Mølnvik Fossum IF 2:01:16 +6:30
7 Vetle Christiansen Raumar Orientering 2:01:47 +7:01
8 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 2:03:58 +9:12
9 Jonas Ressem Frol IL 2:07:37 +12:51
10 Krzysztof Rzenca Raumar Orientering 2:11:21 +16:35
11 Simen Bordal Fossum IF 2:13:12 +18:26
12 Krzysztof Wolowczyk UNTS Warszawa 2:16:23 +21:37
13 Joe Woodley Lillomarka OL 2:17:19 +22:33
14 Rein Helle Mårdalen Freidig 2:18:59 +24:13
15 Malthe Gaarsdal Halden SK 2:23:26 +28:40
16 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 2:33:36 +38:50
17 Timothy Chambers TEAM SA 2:35:25 +40:39
18 Matej Sebo OUSA 2:37:20 +42:34
19 Ola Jordheim Hemsedal IL 2:40:50 +46:04
20 Bjørn André Aaslund Fet OL 2:44:57 +50:11
21 Claus Martinsen Heming Orientering 2:50:01 +55:15
22 Niall McCarthy University College Dublin OC 2:50:26 +55:40
23 Roark Robinson TEAM SA 3:04:06 +1:09:20
24 Ole-Kristian Kaspersen Mo OK 3:07:50 +1:13:04
25 Andreas Alvem NTNUI 3:16:34 +1:21:48
Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering brutt
Harald Astrup Arnesen Heming Orientering brutt
Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL brutt
Dylan Barry TEAM SA brutt
Alexander Bergstrom Orienteering Ottawa brutt
Runar Bjørhovde Bækkelagets SK brutt
Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn brutt
Austin Fowler OUSA brutt
Gaute Friestad Kristiansand OK brutt
Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK brutt
Markus Holter Halden SK brutt
Will Hubsch OUSA brutt
Magne Jutulstad NTNUI brutt
Morten Jørgensen Kristiansand OK brutt
Oguzhan Karatepe Turkish Orienteering Federatio brutt
Takatsugu Kobayashi Team Japan brutt
Orhan Kutlu Turkish Orienteering Federatio brutt
Erland Kvisle Asker Skiklubb brutt
Michael Laraia OUSA brutt
Einar Lofthus Hamar OK brutt
Sigurd Melsom Fossum IF brutt
Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL brutt
Anders Felde Olaussen Halden SK brutt
Rados¿aw Piotrowski Täby OK brutt
Can Huseyin Sapul Turkish Orienteering Federatio brutt
Huzeyfe Sigirci Turkish Orienteering Federatio brutt
Henrik Upsal Kristiansand OK brutt
Øyvind Wiggen Byåsen IL brutt
Musa Yeli Turkish Orienteering Federatio brutt

H 21E

10 680 m, 67 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Håvard Lucasen Ås-NMBU Orientering 2:07:55
2 Matthew Speake Lillomarka OL 2:10:27 +2:32
3 Sindre Rønning Fossum IF 2:11:03 +3:08
4 Borger Melsom Fossum IF 2:13:37 +5:42
5 Leon Russell - Keely Lillomarka OL 2:16:33 +8:38
6 Carl Petter Lyngen Frol IL 2:16:38 +8:43
7 Paul Sirum Frol IL 2:16:55 +9:00
8 Simen Aamodt NTNUI 2:17:43 +9:48
9 Kjetil Okkenhaug NTNUI 2:20:46 +12:51
10 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 2:21:58 +14:03
11 Halvor Eid Nielsen NTNUI 2:22:15 +14:20
12 Jonas Sommerstad Juveli Konnerud IL 2:22:17 +14:22
13 Eirik Rustad Raumar Orientering 2:22:46 +14:51
14 Bjørn Lundanes NTNUI 2:24:30 +16:35
15 Sindre Sandven Fossum IF 2:26:38 +18:43
16 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 2:27:37 +19:42
17 Leif Størmer Fossum IF 2:39:33 +31:38
18 Erik Persson Oppsal Orientering 2:42:35 +34:40
19 Jonas Klausen Espedal NTNUI 2:43:15 +35:20
20 Jørgen Fiskum Frol IL 2:45:52 +37:57
21 Jørgen Frøyd Larvik OK 2:50:47 +42:52
22 Miko¿aj Dutkowski UKS ARKADY Raszków 2:54:44 +46:49
23 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 3:11:49 +1:03:54
24 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 3:13:48 +1:05:53
Kenan Aksin Turkish Orienteering Federatio brutt
Ilyas Avci Turkish Orienteering Federatio brutt
Mathias Benjaminsen Lillomarka OL brutt
Ola Berger Byåsen IL brutt
Håvard Berget Fredrikstad SK brutt
Anders Bjergaard NTNUI brutt
Alan Cherry Varegg Fleridrett brutt
Ethan Childs OUSA brutt
Yasar Ismet Demiröz NEO DSK brutt
Mathias Drage Kongsberg OL brutt
Erik Feyling Haare Konnerud IL brutt
Magne Haga Raumar Orientering brutt
Øyvind Helgerud Halden SK brutt
Sjur Hovi Kristiansand OK brutt
Jo Forseth Indgaard Frol IL brutt
Sindre Johannessen Freidig brutt
Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett brutt
Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK brutt
Harald Kalager NTNUI brutt
Bryan Keely Bendigo Orienteers brutt
Truls Kvaase Bækkelagets SK brutt
Mathias Stensland Lillevold NTNUI brutt
Dag Lofthus NTNUI brutt
Ivar Lundanes Emblem IL brutt
Eirik W. Moe Lierbygda OL brutt
Rune Nygaard IL Gular brutt
Lars Owren Freidig brutt
Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering brutt
Andreas G. Polden Gneist, IL brutt
Dag Steinar Ragvin Bø OL brutt
Térence Risse Nydalens SK brutt
Sverre Turter Sandvold NTNUI brutt
Ledig Startnr NOTEAM brutt
Øyvind Stokseth Halden SK brutt
Johan Svedberg Heming Orientering brutt
Magnus Svingheim Raumar Orientering brutt
Lars Henrik Thon Sturla, IF brutt
Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering brutt
Sigve Vågsnes Oppsal Orientering brutt
Audun Weltzien IL Tyrving brutt
Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering brutt
Emil Wingstedt Halden SK brutt
Fatih Özdemir Turkish Orienteering Federatio brutt

D 21E

8 180 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Maren Jansson Haverstad NTNUI 1:56:32
2 Hanne Sandstad Freidig 2:02:05 +5:33
3 Linn Hokholt NTNUI 2:02:27 +5:55
4 Lone Brochmann Bækkelagets SK 2:06:38 +10:06
5 Therese Haare Konnerud IL 2:07:02 +10:30
6 Anna Ulvensøen NTNUI 2:10:02 +13:30
7 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 2:13:05 +16:33
8 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 2:15:27 +18:55
9 Kristine Fjeldbo NTNUI 2:15:43 +19:11
10 Kristine Fjellanger NTNUI 2:23:23 +26:51
11 Gunhild Rogne Halland NTNUI 2:23:44 +27:12
12 Julie Bøbel Nydalens SK 2:30:40 +34:08
13 Dagrun Daltveit Slettebø Fana IL 2:34:23 +37:51
14 Laurina Neumann Bendigo Orienteers 2:37:10 +40:38
15 Aurora Fossøy NTNUI 2:37:24 +40:52
16 Siri Kollerud Lillomarka OL 2:41:16 +44:44
17 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 2:47:10 +50:38
18 Gry Granstedt NTNUI 2:57:21 +1:00:49
19 Katharina Rogstad NTNUI 3:18:59 +1:22:27
Kristine Berglia Eiker OL brutt
Solveig Blindheim Lillomarka OL brutt
Maria Brodin Fossum IF brutt
Kine Gulliksen Bækkelagets SK brutt
Bodil Helgerud Halden SK brutt
Elin-Kristin Hem NTNUI brutt
Anette Juveli Konnerud IL brutt
Live Bredholt Jørgensen NTNUI brutt
Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK brutt
Live Lindemark Asker Skiklubb brutt
Tone E Lye IL Tyrving brutt
Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK brutt
Britt Ingunn Nydal NTNUI brutt
Guro Vassend Fossum IF brutt
Camilla Øhman NTNUI brutt
Hedvig Åstebøl NTNUI brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor