Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, Eliteklasser, mellom - lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival, Eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellom - lørdagMellom - lørdag (totalt)Lang - søndagLang - søndag (totalt)

D 17-18 E

3 660 m, 64 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marie Olaussen Fredrikstad SK 31:50 8:41
2 Ingeborg Eide Byåsen IL 32:36 +0:46 8:54
3 Åshild Kolstad Mo OK 33:13 +1:23 9:04
4 Line Wegner Hodt Fossum IF 35:53 +4:03 9:48
5 Astrid Fiskum IL Tyrving 37:10 +5:20 10:09
6 Sigrid Bjørgen Hamar OK 37:53 +6:03 10:21
7 Siri Moholth Kongsberg OL 38:19 +6:29 10:28
8 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 39:41 +7:51 10:50
9 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 39:42 +7:52 10:50
10 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 39:48 +7:58 10:52
11 Oda Sikkeland IL Tyrving 40:06 +8:16 10:57
12 Kristin Brekke Lillomarka OL 40:24 +8:34 11:02
13 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 41:02 +9:12 11:12
14 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 41:04 +9:14 11:13
15 Gina Granstedt Halden SK 41:06 +9:16 11:13
16 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 41:07 +9:17 11:14
17 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 41:25 +9:35 11:18
18 Åshild Faller Råheim Fet OL 41:42 +9:52 11:23
19 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 41:47 +9:57 11:24
20 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 42:43 +10:53 11:40
21 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 43:04 +11:14 11:46
22 Isabel Bryant OUSA 44:53 +13:03 12:15
23 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 44:59 +13:09 12:17
24 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 45:05 +13:15 12:19
25 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 45:08 +13:18 12:19
26 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 45:13 +13:23 12:21
27 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 46:05 +14:15 12:35
28 Silje Hauge Hisøy OK 46:15 +14:25 12:38
29 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 46:46 +14:56 12:46
30 Anine Hallén Nydalens SK 46:49 +14:59 12:47
31 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 47:32 +15:42 12:59
32 Hedda Vonen Lillomarka OL 48:09 +16:19 13:09
33 Fride Sørensen Sturla, IF 48:30 +16:40 13:15
34 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 48:35 +16:45 13:16
35 Jonna Halonen Fjärås AIK 48:54 +17:04 13:21
36 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 49:11 +17:21 13:26
37 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 50:17 +18:27 13:44
38 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 50:34 +18:44 13:48
39 Emma Waddington DontGetLost Adventure Running 50:53 +19:03 13:54
40 Sigrid Marie Ståhl Vik Fredrikstad SK 51:01 +19:11 13:56
41 Emilie Westin Porsgrunn OL 51:16 +19:26 14:00
42 Lotte Eriksen Reitan Bodø og Omegn IF Orientering 53:03 +21:13 14:29
43 Idunn Haavengen Kongsberg OL 53:52 +22:02 14:43
44 Julie Nærestad Vegårshei IL 53:56 +22:06 14:44
45 Karine Vestøl Vegårshei IL 54:24 +22:34 14:51
46 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 54:33 +22:43 14:54
47 Merel Dirksen KOVZ 54:36 +22:46 14:55
48 Marie Dale Steinkjer OK 55:55 +24:05 15:16
49 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 56:14 +24:24 15:21
50 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 56:29 +24:39 15:25
51 Marthe Ramstad Fet OL 58:23 +26:33 15:57
52 Line Sølberg OL Trollelg 58:45 +26:55 16:03
53 Mina Haver Lillomarka OL 59:15 +27:25 16:11
54 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 59:41 +27:51 16:18
55 Oda Q Fossum Freidig 1:00:06 +28:16 16:25
56 Tyra Christopherson OUSA 1:01:53 +30:03 16:54
57 Linn Hege Roso Lardal OL 1:03:25 +31:35 17:19
58 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 1:03:50 +32:00 17:26
59 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 1:04:01 +32:11 17:29
60 Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK 1:06:16 +34:26 18:06
61 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 1:06:35 +34:45 18:11
62 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:15:18 +43:28 20:34
Margrete Krage Sarpsborg OL diskvalifisert
Stine Njåstein IL Tyrving diskvalifisert

D 19-20 E

3 790 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Synnøve Bråten Vegårshei IL 33:12 8:45
2 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 33:52 +0:40 8:56
3 Sigrid Alexandersen Fossum IF 33:59 +0:47 8:57
4 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 35:07 +1:55 9:15
5 Anine Ahlsand Nydalens SK 36:18 +3:06 9:34
6 Karen Oline Kolstad Freidig 36:54 +3:42 9:44
7 Evine Westli Andersen Løten o-lag 37:35 +4:23 9:54
8 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 37:52 +4:40 9:59
9 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 38:20 +5:08 10:06
10 Tonje Vassend Porsgrunn OL 40:04 +6:52 10:34
11 Eldbjørg Narum Fossum IF 40:30 +7:18 10:41
12 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 40:59 +7:47 10:48
13 Ingvild Wang Lillomarka OL 41:21 +8:09 10:54
14 Frida Sæther Freidig 41:47 +8:35 11:01
15 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 42:50 +9:38 11:18
16 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 43:05 +9:53 11:22
17 Maja Morawska UKS Azymut 45 Gdynia 43:07 +9:55 11:22
18 Nina Asheim Birkeland Halden SK 43:18 +10:06 11:25
19 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 45:30 +12:18 12:00
20 Karen Bjergaard Nydalens SK 47:24 +14:12 12:30
21 Amanda Johansson OUSA 49:03 +15:51 12:56
22 Julie Hjortland Larvik OK 50:53 +17:41 13:25
23 Silje Arntzen Asker Skiklubb 54:38 +21:26 14:24
24 Nora Hui Andersen Hamar OK 55:51 +22:39 14:44
25 Pia Blake Yukon O Association 56:17 +23:05 14:51
26 Lene Therese Myrland Notodden OL 56:56 +23:44 15:01
27 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno OL Trollelg 59:52 +26:40 15:47
28 Lovise Fremstad Larvik OK 1:02:20 +29:08 16:26
29 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 1:04:44 +31:32 17:04
30 Evalin Brautigam OUSA 1:08:18 +35:06 18:01
31 Mana Nakamura Team Japan 1:13:32 +40:20 19:24
32 Nastuki Yamagishi Team Japan 1:20:32 +47:20 21:14
Angelika Maciejewska UKS Traper Z¿ocieniec diskvalifisert
Selma Øfsthus Gravir Asker Skiklubb diskvalifisert
Melanie Sergiev OUSA diskvalifisert
Ragnhild Løvli Asker Skiklubb diskvalifisert

H 17-18E

4 120 m, 76 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Audun Heimdal Konnerud IL 32:22 7:51
2 Peter Nordbrøden Halden SK 34:24 +2:02 8:20
3 Tobias Kristensen Larvik OK 35:46 +3:24 8:40
4 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 36:58 +4:36 8:58
5 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 37:17 +4:55 9:02
6 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 38:09 +5:47 9:15
7 Vegard Myklemyr Eiker OL 38:44 +6:22 9:24
8 Trygve Heggedal Kongsberg OL 39:15 +6:53 9:31
9 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 39:17 +6:55 9:32
10 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 39:48 +7:26 9:39
11 Sturla Frydenlund Sturla, IF 39:48 +7:26 9:39
12 Anders Haga Raumar Orientering 39:56 +7:34 9:41
13 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 40:26 +8:04 9:48
14 Kjetil Mølvik Freidig 40:39 +8:17 9:51
15 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 41:03 +8:41 9:57
16 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 41:19 +8:57 10:01
17 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 41:50 +9:28 10:09
18 Håvard Eidsmo Freidig 41:56 +9:34 10:10
19 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 42:02 +9:40 10:12
20 Johannes Bordal Ringsaker OK 42:29 +10:07 10:18
21 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 42:42 +10:20 10:21
22 Adrian Opheim Freidig 43:08 +10:46 10:28
23 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 43:30 +11:08 10:33
24 Tarjei Holo Fossum IF 43:47 +11:25 10:37
25 Ole Kostøl Kristiansand OK 44:15 +11:53 10:44
26 Sam Lunøe Nydalens SK 44:26 +12:04 10:47
27 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 44:29 +12:07 10:47
28 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 44:43 +12:21 10:51
29 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 44:52 +12:30 10:53
30 Ola Løvald Bråten Asker Skiklubb 44:53 +12:31 10:53
31 Magnus Wølneberg IL Tyrving 45:28 +13:06 11:02
32 Marius Landsem Melhus Steinkjer OK 45:39 +13:17 11:04
33 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 45:47 +13:25 11:06
34 Kristoffer Nygård Varegg Fleridrett 46:05 +13:43 11:11
35 Albin Larsson Katrineholms OK 47:40 +15:18 11:34
36 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 48:15 +15:53 11:42
37 Trygve Lægran Steinkjer OK 48:19 +15:57 11:43
38 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 48:25 +16:03 11:45
39 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 48:38 +16:16 11:48
40 Lars Solli Mo OK 48:52 +16:30 11:51
41 Brage Jørum Byåsen IL 49:08 +16:46 11:55
42 Go Inamori Team Japan 50:06 +17:44 12:09
43 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 50:07 +17:45 12:09
44 Even Lindstad Børresen Hamar OK 51:44 +19:22 12:33
45 Asger Kirkegaard CopenhagenO 52:31 +20:09 12:44
46 Herman Aarstrand Kirste Skien OK 52:44 +20:22 12:47
47 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 53:58 +21:36 13:05
48 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 54:10 +21:48 13:08
49 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 54:17 +21:55 13:10
50 Truls Sildnes Baklid Konnerud IL 54:45 +22:23 13:17
51 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 56:18 +23:56 13:39
52 Ole Flaatten OK Skeidi 56:29 +24:07 13:42
53 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 57:00 +24:38 13:50
54 Thomas Tubbehagen OK Moss 58:18 +25:56 14:09
55 Håvard Ulsaker Hemsedal IL 58:23 +26:01 14:10
56 Petter Markhus Verdal OK 58:46 +26:24 14:15
57 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 59:47 +27:25 14:30
58 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 1:00:16 +27:54 14:37
59 Addison Bosley OUSA 1:00:19 +27:57 14:38
60 Jarle Lysnes Hedrum OL 1:01:49 +29:27 15:00
61 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 1:04:40 +32:18 15:41
62 Sander Arnevik Ringerike OL 1:09:03 +36:41 16:45
63 Emil Løwengreen Fredrikstad SK 1:14:07 +41:45 17:59
64 Audun Midttun Systad Lyn Ski 1:14:55 +42:33 18:11
65 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 1:15:19 +42:57 18:16
66 Raku Kunisawa Team Japan 1:17:47 +45:25 18:52
Jostein Tandberg Nydalens SK diskvalifisert
John Runde Kristiansand OK diskvalifisert
Jan Erik Naess Chicago Area Orienteering Club diskvalifisert
Simen Åmodt Amundsen Lardal OL diskvalifisert
Jørgen Vister Indre Østfold OK diskvalifisert
Sondre Lorentsen OK Silsand diskvalifisert
Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF diskvalifisert
Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett diskvalifisert
Sverre Bang Støeng Hamar OK diskvalifisert
Sondre Damm TIF Viking brutt

H 19-20E

4 260 m, 55 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Oskar Størmer Fossum IF 30:48 7:13
2 Elias T. Mølnvik Fossum IF 32:49 +2:01 7:42
3 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 33:17 +2:29 7:48
4 Håvard Irgens Fossum IF 33:30 +2:42 7:51
5 Vetle Christiansen Raumar Orientering 33:52 +3:04 7:56
6 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 34:19 +3:31 8:03
7 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 34:44 +3:56 8:09
8 Steinar Kollerud Lillomarka OL 34:48 +4:00 8:10
9 Jonas Ressem Frol IL 35:48 +5:00 8:24
10 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 35:59 +5:11 8:26
11 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 36:13 +5:25 8:30
12 Vebjørn Tandberg Nydalens SK 36:58 +6:10 8:40
13 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 37:19 +6:31 8:45
14 Gaute Friestad Kristiansand OK 37:32 +6:44 8:48
15 Morten Jørgensen Kristiansand OK 38:02 +7:14 8:55
16 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 38:03 +7:15 8:55
17 Simen Bordal Fossum IF 38:23 +7:35 9:00
18 Krzysztof Rzenca Raumar Orientering 38:46 +7:58 9:06
19 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 38:58 +8:10 9:08
20 Rein Helle Mårdalen Freidig 39:36 +8:48 9:17
21 Øyvind Wiggen Byåsen IL 39:47 +8:59 9:20
22 Joe Woodley Lillomarka OL 40:20 +9:32 9:28
23 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 40:32 +9:44 9:30
24 Sigurd Melsom Fossum IF 41:38 +10:50 9:46
25 Malthe Gaarsdal Halden SK 42:09 +11:21 9:53
26 Krzysztof Wolowczyk UNTS Warszawa 43:45 +12:57 10:16
27 Karl Fremstad Kongsberg OL 45:08 +14:20 10:35
28 Henrik Bordal Ringsaker OK 46:47 +15:59 10:58
29 Claus Martinsen Heming Orientering 47:16 +16:28 11:05
30 Alexander Bergstrom Orienteering Ottawa 48:13 +17:25 11:19
31 Timothy Chambers TEAM SA 48:45 +17:57 11:26
32 Ola Jordheim Hemsedal IL 49:20 +18:32 11:34
33 Tord Haflan Nydalens SK 49:20 +18:32 11:34
34 Matej Sebo OUSA 50:37 +19:49 11:52
35 Bjørn André Aaslund Fet OL 50:49 +20:01 11:55
36 Austin Fowler OUSA 51:07 +20:19 11:59
37 Niall McCarthy University College Dublin OC 52:03 +21:15 12:13
38 Einar Lofthus Hamar OK 52:55 +22:07 12:25
39 Ole-Kristian Kaspersen Mo OK 53:33 +22:45 12:34
40 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 54:17 +23:29 12:44
41 Will Hubsch OUSA 55:26 +24:38 13:00
42 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 55:30 +24:42 13:01
43 Andreas Alvem NTNUI 56:11 +25:23 13:11
44 Takaya Sakanashi Team Japan 57:18 +26:30 13:27
45 Takashi Hitrahara Team Japan 57:44 +26:56 13:33
46 Roark Robinson TEAM SA 59:56 +29:08 14:04
47 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 1:05:42 +34:54 15:25
48 Taiki Tanaka Team Japan 1:14:23 +43:35 17:27
49 Lars Treekrem Heming Orientering 1:15:46 +44:58 17:47
50 Takatsugu Kobayashi Team Japan 1:20:37 +49:49 18:55
51 Dylan Barry TEAM SA 1:43:31 +1:12:43 24:17
Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert
Rados¿aw Piotrowski Täby OK diskvalifisert
Henrik Upsal Kristiansand OK diskvalifisert
Magne Jutulstad NTNUI brutt

H 21E

4 830 m, 87 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Magne Dæhli Halden SK 32:41 6:46
2 Torgeir Nørbech IL Tyrving 32:52 +0:11 6:48
3 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 33:06 +0:25 6:51
4 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 33:29 +0:48 6:55
5 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 34:02 +1:21 7:02
6 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 34:23 +1:42 7:07
7 Sindre Rønning Fossum IF 34:38 +1:57 7:10
8 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 35:37 +2:56 7:22
9 Håvard Lucasen Ås-NMBU Orientering 35:43 +3:02 7:23
10 Carl Petter Lyngen Frol IL 35:49 +3:08 7:24
11 Jo Forseth Indgaard Frol IL 36:01 +3:20 7:27
12 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 36:17 +3:36 7:30
13 Emil Ahlbäck Fossum IF 36:19 +3:38 7:31
14 Espen Weltzien Järla Orientering 36:19 +3:38 7:31
15 Simen Aamodt NTNUI 36:23 +3:42 7:31
16 Mats Nordbrøden Järla Orientering 36:51 +4:10 7:37
17 Matthew Speake Lillomarka OL 36:58 +4:17 7:39
18 Paul Sirum Frol IL 37:15 +4:34 7:42
19 Vegard Danielsen Kristiansand OK 37:57 +5:16 7:51
20 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 38:30 +5:49 7:58
21 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 38:44 +6:03 8:01
22 Leon Russell - Keely Lillomarka OL 38:52 +6:11 8:02
23 Espen Jakobsen IL Tyrving 38:52 +6:11 8:02
24 Halvor Eid Nielsen NTNUI 38:58 +6:17 8:04
25 Jonas Sommerstad Juveli Konnerud IL 39:04 +6:23 8:05
26 Kjetil Okkenhaug NTNUI 39:23 +6:42 8:09
27 Tore Sandvik Halden SK 39:31 +6:50 8:10
28 Vegard Ruttenborg NTNUI 39:51 +7:10 8:15
29 Rune Nygaard IL Gular 39:57 +7:16 8:16
30 Emil Wingstedt Halden SK 40:14 +7:33 8:19
31 Eirik Rustad Raumar Orientering 40:14 +7:33 8:19
32 Borger Melsom Fossum IF 40:53 +8:12 8:27
33 Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 41:01 +8:20 8:29
34 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 41:02 +8:21 8:29
35 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 41:19 +8:38 8:33
36 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 41:31 +8:50 8:35
37 Martin Hoset NTNUI 41:51 +9:10 8:39
38 Anders Bjergaard NTNUI 42:15 +9:34 8:44
39 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 42:20 +9:39 8:45
40 Simen Jevne Arnesen Varegg Fleridrett 42:32 +9:51 8:48
41 Yasar Ismet Demiröz NEO DSK 42:39 +9:58 8:49 Last ned GPS-spor i gpx-format
42 Sindre Sandven Fossum IF 42:56 +10:15 8:53
43 Leif Størmer Fossum IF 43:16 +10:35 8:57
44 Dag Lofthus NTNUI 44:03 +11:22 9:07
45 Sverre Turter Sandvold NTNUI 44:10 +11:29 9:08
46 Erik Feyling Haare Konnerud IL 44:41 +12:00 9:15
47 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 44:43 +12:02 9:15
48 Jørgen Frøyd Larvik OK 45:07 +12:26 9:20
49 Magnus Svingheim Raumar Orientering 45:20 +12:39 9:23
50 Johannes Narum Varegg Fleridrett 45:54 +13:13 9:30
51 Ola Berger Byåsen IL 46:23 +13:42 9:36
52 Eirik W. Moe Lierbygda OL 46:34 +13:53 9:38
53 Bjørn Lundanes NTNUI 46:48 +14:07 9:41
54 Daniel Oliversen Trøsken IL 47:00 +14:19 9:43
55 Jonas Klausen Espedal NTNUI 47:00 +14:19 9:43
56 Andreas G. Polden Gneist, IL 47:04 +14:23 9:44
57 Stefan Ring OK Löftan 48:06 +15:25 9:57
58 Mattis Holt Freidig 48:20 +15:39 10:00
59 Espen Fiskum Halden SK 48:29 +15:48 10:02
60 Jørgen Fiskum Frol IL 48:53 +16:12 10:07
61 Erik Persson Oppsal Orientering 49:02 +16:21 10:09
62 Harald Kalager NTNUI 49:38 +16:57 10:16
63 Henning Spjelkavik IL Tyrving 50:39 +17:58 10:29
64 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 50:45 +18:04 10:30
65 Håvard Berget Fredrikstad SK 50:57 +18:16 10:32
66 Kristian Opsahl Bredesen NTNUI 52:09 +19:28 10:47
67 Øyvind Stokseth Halden SK 52:10 +19:29 10:48
68 Miko¿aj Dutkowski UKS ARKADY Raszków 54:06 +21:25 11:12
69 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 55:14 +22:33 11:26
70 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 55:16 +22:35 11:26
71 Johan Svedberg Heming Orientering 55:28 +22:47 11:29
72 Raphael Ferrand Bækkelagets SK 57:05 +24:24 11:49
73 Truls Kvaase Bækkelagets SK 57:15 +24:34 11:51
74 Lars Henrik Thon Sturla, IF 57:51 +25:10 11:58
75 Ethan Childs OUSA 57:53 +25:12 11:59
76 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 59:54 +27:13 12:24
77 Stian Stærkeby Jelstad Modum OL 1:00:41 +28:00 12:33
78 Simen Smestad Bækkelagets SK 1:14:47 +42:06 15:28
Sindre Johannessen Freidig diskvalifisert
Sjur Hovi Kristiansand OK diskvalifisert
Térence Risse Nydalens SK diskvalifisert
Jarkko Huovila Halden SK diskvalifisert
Lars Owren Freidig diskvalifisert
Morten Jarvis Westergård Järla Orientering diskvalifisert
Øyvind Helgerud Halden SK diskvalifisert
Ivar Lundanes Emblem IL diskvalifisert
Hans Petter Mathisen NTNUI diskvalifisert

D 21E

4 010 m, 58 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mari Fasting Halden SK 31:54 7:57
2 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 32:23 +0:29 8:04
3 Maren Jansson Haverstad NTNUI 34:01 +2:07 8:28
4 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 34:07 +2:13 8:30
5 Bodil Helgerud Halden SK 35:14 +3:20 8:47
6 Helen Palmer Halden SK 36:17 +4:23 9:02
7 Hanne Sandstad Freidig 36:25 +4:31 9:04
8 Lone Brochmann Bækkelagets SK 36:26 +4:32 9:05
9 Kine Hallan Steiwer Halden SK 36:32 +4:38 9:06
10 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 36:45 +4:51 9:09
11 Linn Hokholt NTNUI 37:40 +5:46 9:23
12 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 37:53 +5:59 9:26
13 Marianne Andersen Konnerud IL 38:14 +6:20 9:32
14 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 39:15 +7:21 9:47
15 Runa Fremstad Larvik OK 39:17 +7:23 9:47
16 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 39:20 +7:26 9:48
17 Julie Størmer NTNUI 39:28 +7:34 9:50
18 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 39:37 +7:43 9:52
19 Therese Haare Konnerud IL 40:13 +8:19 10:01
20 Anna Ulvensøen NTNUI 40:39 +8:45 10:08
21 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 41:30 +9:36 10:20
22 Kristine Fjeldbo NTNUI 41:36 +9:42 10:22
23 Gunhild Rogne Halland NTNUI 42:10 +10:16 10:30
24 Kristine Berglia Eiker OL 42:25 +10:31 10:34
25 Ingunn Hultgreen Weltzien IL Tyrving 42:37 +10:43 10:37
26 Anette Juveli Konnerud IL 43:04 +11:10 10:44
27 Elen Katrine Skjerve NTNUI 43:20 +11:26 10:48
28 Ingrid Berge NTNUI 43:24 +11:30 10:49
29 Julie Bøbel Nydalens SK 43:26 +11:32 10:49
30 Kristine Fjellanger NTNUI 44:00 +12:06 10:58
31 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 44:11 +12:17 11:01
32 Josefin Persson Järla Orientering 45:15 +13:21 11:17
33 Maria Brodin Fossum IF 45:48 +13:54 11:25
34 Solveig Blindheim Lillomarka OL 46:20 +14:26 11:33
35 Heidi Stokseth Halden SK 46:52 +14:58 11:41
36 Zsuzsa Fey IL Tyrving 46:55 +15:01 11:41
37 Dagrun Daltveit Slettebø Fana IL 47:32 +15:38 11:51
38 Aurora Fossøy NTNUI 47:33 +15:39 11:51
39 Live Lindemark Asker Skiklubb 48:32 +16:38 12:06
40 Laurina Neumann Bendigo Orienteers 50:35 +18:41 12:36
41 Jenny Andreassen Moe Oppsal Orientering 51:05 +19:11 12:44
42 Ida Mari Borge Hovi Konnerud IL 51:47 +19:53 12:54
43 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 51:57 +20:03 12:57
44 Åsta Venås Flægstad NTNUI 52:06 +20:12 12:59
45 Siri Kollerud Lillomarka OL 52:35 +20:41 13:06
46 Marit Isachsen Asker Skiklubb 53:52 +21:58 13:25
47 Camilla Øhman NTNUI 53:55 +22:01 13:26
48 Gry Granstedt NTNUI 53:57 +22:03 13:27
49 Anne Kamstrup Hovind Raumar Orientering 53:59 +22:05 13:27
50 Marie Hammer Håversen Østmarka OK 56:29 +24:35 14:05
51 Katharina Rogstad NTNUI 56:33 +24:39 14:06
52 Hedvig Åstebøl NTNUI 58:29 +26:35 14:35
53 Marta Ulvensøen NTNUI 1:06:18 +34:24 16:32
54 Marianne Dæhli NTNUI 1:21:38 +49:44 20:21
Kjersti Adéla Westin Kristiansand OK diskvalifisert
Britt Ingunn Nydal NTNUI diskvalifisert
Eline Drage Kongsberg OL diskvalifisert
Tone E Lye IL Tyrving diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor