Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, Eliteklasser, sprint - fredag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival, Eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellom - lørdagMellom - lørdag (totalt)Lang - søndagLang - søndag (totalt)

D 17-18 E

2 280 m, 65 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marie Olaussen Fredrikstad SK 12:43 5:34
2 Ingeborg Eide Byåsen IL 12:44 +0:01 5:35
3 Gina Granstedt Halden SK 13:18 +0:35 5:50
4 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 13:45 +1:02 6:01
5 Åshild Kolstad Mo OK 13:52 +1:09 6:04
6 Sigrid Bjørgen Hamar OK 14:13 +1:30 6:14
7 Åshild Faller Råheim Fet OL 14:16 +1:33 6:15
8 Astrid Fiskum IL Tyrving 14:24 +1:41 6:18
9 Emma Waddington DontGetLost Adventure Running 14:30 +1:47 6:21
9 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 14:30 +1:47 6:21
11 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 14:39 +1:56 6:25
12 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 14:54 +2:11 6:32
13 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 14:55 +2:12 6:32
14 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 15:04 +2:21 6:36
14 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 15:04 +2:21 6:36
16 Hedda Vonen Lillomarka OL 15:07 +2:24 6:37
17 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 15:13 +2:30 6:40
18 Julie Nærestad Vegårshei IL 15:14 +2:31 6:40
19 Anine Hallén Nydalens SK 15:15 +2:32 6:41
20 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 15:18 +2:35 6:42
21 Tyra Christopherson OUSA 15:21 +2:38 6:43
22 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 15:23 +2:40 6:44
23 Silje Hauge Hisøy OK 15:25 +2:42 6:45
24 Oda Sikkeland IL Tyrving 15:36 +2:53 6:50
25 Marie Dale Steinkjer OK 15:42 +2:59 6:53
25 Siri Moholth Kongsberg OL 15:42 +2:59 6:53
27 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 15:43 +3:00 6:53
28 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 15:46 +3:03 6:54
29 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 15:48 +3:05 6:55
30 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 16:14 +3:31 7:07
31 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 16:17 +3:34 7:08
32 Stine Njåstein IL Tyrving 16:23 +3:40 7:11
33 Line Wegner Hodt Fossum IF 16:38 +3:55 7:17
34 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 16:44 +4:01 7:20
35 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 16:47 +4:04 7:21
36 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 16:50 +4:07 7:22
37 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 16:55 +4:12 7:25
38 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 17:04 +4:21 7:29
39 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 17:17 +4:34 7:34
40 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 17:18 +4:35 7:35
41 Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK 17:25 +4:42 7:38
42 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 17:37 +4:54 7:43
43 Marthe Ramstad Fet OL 17:38 +4:55 7:44
44 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 17:44 +5:01 7:46
45 Karine Vestøl Vegårshei IL 18:03 +5:20 7:55
46 Idunn Haavengen Kongsberg OL 18:04 +5:21 7:55
47 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 18:13 +5:30 7:59
48 Line Sølberg OL Trollelg 18:17 +5:34 8:01
49 Margrete Krage Sarpsborg OL 18:21 +5:38 8:02
50 Emilie Westin Porsgrunn OL 18:26 +5:43 8:05
51 Oda Q Fossum Freidig 18:41 +5:58 8:11
52 Sigrid Marie Ståhl Vik Fredrikstad SK 18:48 +6:05 8:14
53 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 18:57 +6:14 8:18
54 Jonna Halonen Fjärås AIK 18:58 +6:15 8:19
55 Elise Ullern IL Tyrving 18:59 +6:16 8:19
56 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 19:17 +6:34 8:27
57 Fride Sørensen Sturla, IF 19:35 +6:52 8:35
58 Linn Hege Roso Lardal OL 19:46 +7:03 8:40
59 Merel Dirksen KOVZ 20:17 +7:34 8:53
Lotte Eriksen Reitan Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Isabel Bryant OUSA diskvalifisert
Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert
Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering diskvalifisert
Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL diskvalifisert
Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert

D 19-20 E

2 510 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anine Ahlsand Nydalens SK 14:13 5:39
2 Tonje Vassend Porsgrunn OL 14:35 +0:22 5:48
3 Evine Westli Andersen Løten o-lag 15:17 +1:04 6:05
4 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 15:20 +1:07 6:06
5 Synnøve Bråten Vegårshei IL 15:30 +1:17 6:10
6 Karen Oline Kolstad Freidig 15:47 +1:34 6:17
7 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 15:55 +1:42 6:20
8 Julie Hjortland Larvik OK 16:03 +1:50 6:23
9 Frida Sæther Freidig 16:11 +1:58 6:26
10 Maja Morawska UKS Azymut 45 Gdynia 16:14 +2:01 6:28
11 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 16:30 +2:17 6:34
12 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 16:41 +2:28 6:38
13 Ingvild Wang Lillomarka OL 17:00 +2:47 6:46
14 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 17:01 +2:48 6:46
15 Angelika Maciejewska UKS Traper Z¿ocieniec 17:32 +3:19 6:59
16 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 17:38 +3:25 7:01
17 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno OL Trollelg 18:03 +3:50 7:11
18 Silje Arntzen Asker Skiklubb 18:28 +4:15 7:21
18 Therese Sæbø Vik Sandnes IL (Rogaland) 18:28 +4:15 7:21
20 Karen Bjergaard Nydalens SK 18:31 +4:18 7:22
21 Amanda Johansson OUSA 18:40 +4:27 7:26
22 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 18:52 +4:39 7:30
23 Nastuki Yamagishi Team Japan 19:08 +4:55 7:37
24 Pia Blake Yukon O Association 19:45 +5:32 7:52
24 Naomi Suzuki Team Japan 19:45 +5:32 7:52
26 Lene Therese Myrland Notodden OL 19:56 +5:43 7:56
27 Melanie Sergiev OUSA 20:24 +6:11 8:07
28 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 20:32 +6:19 8:10
29 Mami Orui Team Japan 22:46 +8:33 9:04
30 Mana Nakamura Team Japan 31:01 +16:48 12:21
Evalin Brautigam OUSA diskvalifisert
Nora Hui Andersen Hamar OK diskvalifisert
Sigrid Alexandersen Fossum IF diskvalifisert

H 17-18E

2 570 m, 68 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Audun Heimdal Konnerud IL 11:39 4:31
2 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 12:27 +0:48 4:50
3 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 12:33 +0:54 4:52
4 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 12:35 +0:56 4:53
4 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 12:35 +0:56 4:53
6 Håvard Eidsmo Freidig 12:40 +1:01 4:55
7 Sverre Bang Støeng Hamar OK 12:41 +1:02 4:56
8 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 12:46 +1:07 4:58
9 Anders Haga Raumar Orientering 12:47 +1:08 4:58
10 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 12:55 +1:16 5:01
10 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 12:55 +1:16 5:01
12 Johannes Bordal Ringsaker OK 12:57 +1:18 5:02
13 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 12:59 +1:20 5:03
14 Marius Landsem Melhus Steinkjer OK 13:06 +1:27 5:05
15 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 13:08 +1:29 5:06
16 Tobias Kristensen Larvik OK 13:13 +1:34 5:08
17 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 13:14 +1:35 5:08
18 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 13:18 +1:39 5:10
19 Ole Kostøl Kristiansand OK 13:23 +1:44 5:12
20 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 13:28 +1:49 5:14
21 Even Lindstad Børresen Hamar OK 13:30 +1:51 5:15
21 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 13:30 +1:51 5:15
23 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 13:34 +1:55 5:16
24 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 13:35 +1:56 5:17
25 Trygve Heggedal Kongsberg OL 13:40 +2:01 5:19
25 Peter Nordbrøden Halden SK 13:40 +2:01 5:19
27 Vegard Myklemyr Eiker OL 13:43 +2:04 5:20
28 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 13:45 +2:06 5:21
29 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 13:47 +2:08 5:21
30 Magnus Wølneberg IL Tyrving 13:48 +2:09 5:22
31 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 13:56 +2:17 5:25
32 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 13:57 +2:18 5:25
33 Kristoffer Nygård Varegg Fleridrett 13:59 +2:20 5:26
34 Go Inamori Team Japan 14:07 +2:28 5:29
35 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 14:10 +2:31 5:30
36 Sturla Frydenlund Sturla, IF 14:12 +2:33 5:31
37 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 14:20 +2:41 5:34
38 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 14:24 +2:45 5:36
39 Albin Larsson Katrineholms OK 14:26 +2:47 5:36
40 Kjetil Mølvik Freidig 14:35 +2:56 5:40
41 Lars Solli Mo OK 14:39 +3:00 5:42
42 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 14:43 +3:04 5:43
43 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 14:44 +3:05 5:43
44 Asger Kirkegaard CopenhagenO 14:47 +3:08 5:45
44 Tarjei Holo Fossum IF 14:47 +3:08 5:45
46 Brage Jørum Byåsen IL 14:54 +3:15 5:47
47 Adrian Opheim Freidig 14:59 +3:20 5:49
48 Trygve Lægran Steinkjer OK 15:00 +3:21 5:50
49 Jørgen Vister Indre Østfold OK 15:06 +3:27 5:52
50 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 15:08 +3:29 5:53
51 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 15:12 +3:33 5:54
52 John Runde Kristiansand OK 15:26 +3:47 6:00
53 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 15:30 +3:51 6:01
54 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 15:46 +4:07 6:08
55 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 15:50 +4:11 6:09
55 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 15:50 +4:11 6:09
57 Petter Markhus Verdal OK 15:55 +4:16 6:11
58 Sondre Lorentsen OK Silsand 15:59 +4:20 6:13
59 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 16:03 +4:24 6:14
60 Jan Erik Naess Chicago Area Orienteering Club 16:14 +4:35 6:18
61 Addison Bosley OUSA 16:20 +4:41 6:21
62 Håvard Ulsaker Hemsedal IL 16:52 +5:13 6:33
63 Jarle Lysnes Hedrum OL 16:59 +5:20 6:36
64 Raku Kunisawa Team Japan 17:19 +5:40 6:44
65 Thomas Tubbehagen OK Moss 18:59 +7:20 7:23
66 Emil Løwengreen Fredrikstad SK 19:12 +7:33 7:28
Audun Midttun Systad Lyn Ski diskvalifisert
Sam Lunøe Nydalens SK diskvalifisert

H 19-20E

2 560 m, 57 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tim Robertson Fossum IF 12:34 4:54
2 Krzysztof Rzenca Raumar Orientering 12:55 +0:21 5:02
3 Oskar Størmer Fossum IF 13:07 +0:33 5:07
4 Markus Holter Halden SK 13:08 +0:34 5:07
5 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 13:17 +0:43 5:11
5 Anders Felde Olaussen Halden SK 13:17 +0:43 5:11
7 Rados¿aw Piotrowski Täby OK 13:19 +0:45 5:12
8 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 13:35 +1:01 5:18
9 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 13:37 +1:03 5:19
9 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 13:37 +1:03 5:19
9 Andreas Sølberg OL Trollelg 13:37 +1:03 5:19
12 Håvard Irgens Fossum IF 13:42 +1:08 5:21
13 Krzysztof Wolowczyk UNTS Warszawa 13:43 +1:09 5:21
14 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 13:45 +1:11 5:22
15 Bjørn André Aaslund Fet OL 13:46 +1:12 5:22
16 Karl Fremstad Kongsberg OL 13:50 +1:16 5:24
16 Jonas Ressem Frol IL 13:50 +1:16 5:24
18 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 13:54 +1:20 5:25
19 Elias T. Mølnvik Fossum IF 13:58 +1:24 5:27
20 Øyvind Wiggen Byåsen IL 14:02 +1:28 5:28
21 Martin Ponev Uzana 14:10 +1:36 5:32
21 Magne Jutulstad NTNUI 14:10 +1:36 5:32
23 Joe Woodley Lillomarka OL 14:15 +1:41 5:33
24 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 14:18 +1:44 5:35
25 Steinar Kollerud Lillomarka OL 14:25 +1:51 5:37
27 Vetle Christiansen Raumar Orientering 14:45 +2:11 5:45
28 Tord Haflan Nydalens SK 14:49 +2:15 5:47
28 Morten Jørgensen Kristiansand OK 14:49 +2:15 5:47
30 Niall McCarthy University College Dublin OC 14:55 +2:21 5:49
31 Apostol Atanasov Stora Tuna OK 14:57 +2:23 5:50
32 Timothy Chambers TEAM SA 14:58 +2:24 5:50
33 Malthe Gaarsdal Halden SK 15:05 +2:31 5:53
34 Will Hubsch OUSA 15:11 +2:37 5:55
35 Roark Robinson TEAM SA 15:14 +2:40 5:57
36 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 15:15 +2:41 5:57
37 Simen Bordal Fossum IF 15:16 +2:42 5:57
38 Rein Helle Mårdalen Freidig 15:32 +2:58 6:04
39 Sigurd Melsom Fossum IF 15:40 +3:06 6:07
40 Matej Sebo OUSA 15:48 +3:14 6:10
41 Takatsugu Kobayashi Team Japan 16:17 +3:43 6:21
42 Austin Fowler OUSA 16:23 +3:49 6:23
43 Erland Kvisle Asker Skiklubb 16:32 +3:58 6:27
44 Claus Martinsen Heming Orientering 16:50 +4:16 6:34
45 Ola Jordheim Hemsedal IL 16:57 +4:23 6:37
46 Takaya Sakanashi Team Japan 17:45 +5:11 6:56
47 Lars Treekrem Heming Orientering 17:46 +5:12 6:56
48 Andreas Alvem NTNUI 18:10 +5:36 7:05
49 Taiki Tanaka Team Japan 18:26 +5:52 7:12
50 Ole-Kristian Kaspersen Mo OK 18:41 +6:07 7:17
51 Dylan Barry TEAM SA 18:45 +6:11 7:19
52 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 18:53 +6:19 7:22
53 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 20:26 +7:52 7:58
54 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 23:08 +10:34 9:02
55 Michael Laraia OUSA 31:53 +19:19 12:27
Harald Astrup Arnesen Heming Orientering diskvalifisert
Henrik Upsal Kristiansand OK diskvalifisert
Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL diskvalifisert

H 21E

2 590 m, 57 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emil Ahlbäck Fossum IF 11:54 4:35
2 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 11:56 +0:02 4:36
3 Simen Aamodt NTNUI 11:57 +0:03 4:36
4 Bjørn Lundanes NTNUI 11:58 +0:04 4:37
5 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 12:04 +0:10 4:39
6 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 12:07 +0:13 4:40
7 Borger Melsom Fossum IF 12:11 +0:17 4:42
8 Leon Russell - Keely Lillomarka OL 12:13 +0:19 4:43
9 Matthew Speake Lillomarka OL 12:14 +0:20 4:43
11 Hans Petter Mathisen NTNUI 12:19 +0:25 4:45
12 Vegard Danielsen Kristiansand OK 12:25 +0:31 4:47
13 Térence Risse Nydalens SK 12:30 +0:36 4:49
14 Sindre Sandven Fossum IF 12:34 +0:40 4:51
15 Paul Sirum Frol IL 12:36 +0:42 4:51
15 Carl Petter Lyngen Frol IL 12:36 +0:42 4:51
17 Eirik Rustad Raumar Orientering 12:39 +0:45 4:53
17 Dag Lofthus NTNUI 12:39 +0:45 4:53
19 Espen Weltzien Järla Orientering 12:42 +0:48 4:54
19 Vegard Ruttenborg NTNUI 12:42 +0:48 4:54
21 Dane Blomquist Lillomarka OL 12:43 +0:49 4:54
21 Sindre Rønning Fossum IF 12:43 +0:49 4:54
23 Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 12:46 +0:52 4:55
23 Håvard Lucasen Ås-NMBU Orientering 12:46 +0:52 4:55
23 Miko¿aj Dutkowski UKS ARKADY Raszków 12:46 +0:52 4:55
26 Halvor Eid Nielsen NTNUI 12:50 +0:56 4:57
27 Kjetil Okkenhaug NTNUI 12:52 +0:58 4:58
28 Magnus Svingheim Raumar Orientering 12:57 +1:03 5:00
29 Sindre Johannessen Freidig 13:00 +1:06 5:01
30 Simen Jevne Arnesen Varegg Fleridrett 13:01 +1:07 5:01
30 Martin Hoset NTNUI 13:01 +1:07 5:01
32 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 13:04 +1:10 5:02
33 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 13:06 +1:12 5:03
34 Jonas Klausen Espedal NTNUI 13:07 +1:13 5:03
35 Erik Persson Oppsal Orientering 13:08 +1:14 5:04
36 Mattis Holt Freidig 13:20 +1:26 5:08
37 Mats Nordbrøden Järla Orientering 13:31 +1:37 5:13
38 Sondre Sande Gullord NTNUI 13:40 +1:46 5:16
39 Øyvind Stokseth Halden SK 13:42 +1:48 5:17
40 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 13:44 +1:50 5:18
41 Jonas Sommerstad Juveli Konnerud IL 13:45 +1:51 5:18
42 Leif Størmer Fossum IF 13:50 +1:56 5:20
43 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 13:53 +1:59 5:21
44 Anders Bjergaard NTNUI 14:10 +2:16 5:28
45 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 14:11 +2:17 5:28
46 Jørgen Fiskum Frol IL 14:18 +2:24 5:31
47 Ethan Childs OUSA 14:36 +2:42 5:38
48 Eskil Sande Gullord Raumar Orientering 14:47 +2:53 5:42
49 Ola Berger Byåsen IL 15:04 +3:10 5:49
50 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 15:10 +3:16 5:51
51 Jørgen Frøyd Larvik OK 15:12 +3:18 5:52
52 Simen Smestad Bækkelagets SK 15:18 +3:24 5:54
53 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 15:43 +3:49 6:04
54 Petter Fure Oppsal Orientering 25:30 +13:36 9:50
Stig Dalsøren Kristiansand OK diskvalifisert
Yasar Ismet Demiröz NEO DSK diskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Sjur Hovi Kristiansand OK diskvalifisert
Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering diskvalifisert

D 21E

2 490 m, 42 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 13:30 5:25
2 Elise Egseth Nydalens SK 13:34 +0:04 5:26
3 Lone Brochmann Bækkelagets SK 14:09 +0:39 5:40
4 Linn Hokholt NTNUI 14:14 +0:44 5:42
5 Maren Jansson Haverstad NTNUI 14:20 +0:50 5:45
6 Therese Haare Konnerud IL 14:56 +1:26 5:59
7 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 14:58 +1:28 6:00
8 Anette Juveli Konnerud IL 15:01 +1:31 6:01
9 Iliana Ilieva Halden SK 15:28 +1:58 6:12
10 Kristine Fjellanger NTNUI 15:31 +2:01 6:13
11 Anna Ulvensøen NTNUI 15:33 +2:03 6:14
12 Hanne Sandstad Freidig 15:41 +2:11 6:17
13 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 15:42 +2:12 6:18
13 Kristine Fjeldbo NTNUI 15:42 +2:12 6:18
15 Gunhild Rogne Halland NTNUI 15:48 +2:18 6:20
16 Siri Kollerud Lillomarka OL 16:22 +2:52 6:34
17 Laurina Neumann Bendigo Orienteers 16:28 +2:58 6:36
18 Britt Ingunn Nydal NTNUI 16:34 +3:04 6:39
19 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 17:03 +3:33 6:50
20 Julie Bøbel Nydalens SK 17:04 +3:34 6:51
21 Julie Størmer NTNUI 17:08 +3:38 6:52
22 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 17:19 +3:49 6:57
23 Aurora Fossøy NTNUI 17:39 +4:09 7:05
24 Heidi Stokseth Halden SK 17:44 +4:14 7:07
25 Gry Granstedt NTNUI 17:58 +4:28 7:12
26 Jenny Andreassen Moe Oppsal Orientering 18:00 +4:30 7:13
27 Åsta Venås Flægstad NTNUI 18:14 +4:44 7:19
28 Ida Mari Borge Hovi Konnerud IL 18:16 +4:46 7:20
29 Dagrun Daltveit Slettebø Fana IL 18:23 +4:53 7:22
30 Marit Isachsen Asker Skiklubb 19:23 +5:53 7:47
31 Kjersti Adéla Westin Kristiansand OK 20:28 +6:58 8:13
32 Katharina Rogstad NTNUI 21:38 +8:08 8:41
Live Lindemark Asker Skiklubb diskvalifisert
Hedvig Åstebøl NTNUI diskvalifisert
Marie Hammer Håversen Østmarka OK diskvalifisert
Runa Fremstad Larvik OK diskvalifisert
Tone E Lye IL Tyrving diskvalifisert
Camilla Øhman NTNUI diskvalifisert
Guro Vassend Fossum IF diskvalifisert
Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK diskvalifisert
Marta Ulvensøen NTNUI diskvalifisert
Marianne Dæhli NTNUI diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor