Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Langdistanse AAOK og VAOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Langdistanse AAOK og VAOK
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Hope IL
Dato: lørdag 29 august 2015

N-åpen

1 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Linea Daland Kristiansand OK 32:39 21:46
Gudrun Fidje Gryting Gjerstad IL 27:47 18:31
Silje Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 17:49 11:52
Øyvind Sollie Hope IL 19:44 13:09
Elias Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 26:15 17:30
Liv Cathrine Sælsbråten IF Trauma 33:32 22:21
Thea Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 33:27 22:18

D 11-12

2 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 29:05 12:38
2 Lene Hauge Hisøy OK 37:49 +8:44 16:26
3 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 49:31 +20:26 21:31

D 13-14

2 300 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Malin Hauge Hisøy OK 27:39 12:01
2 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 32:37 +4:58 14:10
3 Mia Hirsch IF Trauma 35:36 +7:57 15:28
4 Christiane Bøckman Kristiansand OK 37:58 +10:19 16:30
5 Silje Kregnes Kristiansand OK 39:53 +12:14 17:20
6 Fanny Skindlo IF Trauma 43:18 +15:39 18:49

D 17-A kort

3 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linn Carina Daland Kristiansand OK 1:16:06 19:30
2 Susan Bøbel IL Imås 1:36:06 +20:00 24:38

D 17-B

2 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Meling Spikkeland Oddersjaa SSK 53:33 23:16
2 Mari Coward OK Sør 55:04 +1:31 23:56
3 Aileen Runde Kristiansand OK 1:02:51 +9:18 27:19
4 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 1:49:10 +55:37 47:27

D 17-C

2 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Siri Coward OK Sør 1:16:48 33:23

D 17-20

4 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Hauge Hisøy OK 1:03:10 13:09
2 Julie Nærestad Vegårshei IL 1:05:04 +1:54 13:33
3 Ida Aurebekk Torridal IL 1:53:19 +50:09 23:36

D 21-

8 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 1:42:30 12:39
2 Leena Kuusipohja Kristiansand OK 2:15:37 +33:07 16:44
3 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 2:23:46 +41:16 17:44
Kjersti Adéla Westin Kristiansand OK diskvalifisert

D 35-

4 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Hauge Hisøy OK 1:40:07 20:51

D 45-

4 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Hirsch IF Trauma 1:38:42 20:33
2 Synnøve Emblem Holte Gjerstad IL 2:16:27 +37:45 28:25

D 70-

2 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Bøbel IL Imås 56:34 24:35

H 13-14

2 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 David Runde Kristiansand OK 23:03 10:01
2 Anders Vestøl Vegårshei IL 29:02 +5:59 12:37

H 15-16

4 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 49:43 10:21
2 Marius Aurebekk Kristiansand OK 53:42 +3:59 11:11
3 Fredrik Monrad Olsen Flosta IL 2:12:40 +1:22:57 27:38

H 17-A kort

4 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Sommerfelt Gjerstad IL 1:32:05 19:11
2 Andreas Sælsbråten IF Trauma 1:34:55 +2:50 19:46
3 Inge Hauge Hisøy OK 2:54:16 +1:22:11 36:18
Arvid Sollie Hope IL diskvalifisert

H 17-B

2 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ove Kjetså Otra IL 36:37 15:55
2 Morten Coward OK Sør 38:35 +1:58 16:46
3 Tony Halsall Otra IL 44:37 +8:00 19:23
4 Nils-Henrik Pedersen Hisøy OK 1:42:23 +1:05:46 44:30

H 17-20

8 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 1:16:57 9:30
2 Sebastian Daland Kristiansand OK 1:22:59 +6:02 10:14
3 Marius Pytten Kristiansand OK 1:25:38 +8:41 10:34
4 Sigurd Svaland Aas Kristiansand OK 1:59:44 +42:47 14:46
John Runde Kristiansand OK diskvalifisert

H 21-

9 100 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Danielsen Kristiansand OK 1:16:41 8:25
2 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 1:16:51 +0:10 8:26
3 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 1:20:31 +3:50 8:50
4 Leiv-Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK 1:29:40 +12:59 9:51
5 Sjur Hovi Kristiansand OK 1:30:49 +14:08 9:58
6 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 1:40:24 +23:43 11:01
7 Magnus Johansson Kristiansand OK 1:41:15 +24:34 11:07
8 Terje Urfjell IL Imås 1:51:09 +34:28 12:12
9 Per Olav Nærestad IF Trauma 2:03:28 +46:47 13:34

H 35-

8 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjell Arne Håland OK Sør 1:56:44 14:24

H 45-

8 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Idar Sætran IF Trauma 1:51:39 13:47
2 Oluf Bøckman Kristiansand OK 1:54:30 +2:51 14:08
Geir Henrik Hirsch IF Trauma diskvalifisert

H 55-

4 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 59:05 12:18
2 Steinar Aas Birkenes IL 1:01:12 +2:07 12:45
3 Jens Arild Kroken Vegårshei IL 1:13:28 +14:23 15:18
4 Trygve Løland Birkenes IL 1:18:00 +18:55 16:15

H 60-

4 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjell Walter Sørensen IK Grane Arendal Orientering 1:15:41 15:46
2 Tore Fidje Gjerstad IL 1:22:39 +6:58 17:13
3 Stein Coward OK Sør 1:26:48 +11:07 18:05

H 65-

3 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Finn Pettersen Gjerstad IL 1:17:41 19:55
Øyvin Simonsen IL Imås brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor