Offisiell resultatliste for Sandefjord Christmas Cityrace

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sandefjord Christmas Cityrace
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: onsdag 16 desember 2015

D-lang

7 110 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 58:26 8:13
2 Elin Bjerva Larvik OK 59:05 +0:39 8:18
3 Kristine Fjeldbo NTNUI 59:11 +0:45 8:19
4 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 1:00:07 +1:41 8:27
5 Ingrid Undstad Larvik OK 1:03:07 +4:41 8:52
6 Maria Prestbøen Sandefjord OK 1:04:12 +5:46 9:01
7 Tone Stokland Sandefjord OK 1:06:18 +7:52 9:19
8 Hilde Vassend Porsgrunn OL 1:08:06 +9:40 9:34
9 Hanne Vassend Porsgrunn OL 1:08:33 +10:07 9:38
10 Tiri Rebård Sandefjord OK 1:18:37 +20:11 11:03
11 Ingeborg Dahl Sandefjord OK 1:29:07 +30:41 12:32
Live Bredholt Jørgensen NTNUI diskvalifisert
Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL diskvalifisert
Marianne Bruun Lien Sandefjord TIF diskvalifisert

H-lang

7 110 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørn Sundby Larvik OK 48:37 6:50
2 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 49:19 +0:42 6:56
3 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 49:34 +0:57 6:58
4 Sindre R Holt Hedrum OL 49:44 +1:07 6:59
5 Jonas Sommerstad Juveli Konnerud IL 50:51 +2:14 7:09
6 Tobias Kristensen Larvik OK 51:20 +2:43 7:13
7 Fredrik Moe Sandefjord OK 53:52 +5:15 7:34
8 Roar Fjeldbo Sandefjord OK 56:42 +8:05 7:58
9 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 57:48 +9:11 8:07
10 Thore Kornmo Porsgrunn OL 58:02 +9:25 8:09
11 Martin Hasle Sandefjord OK 58:25 +9:48 8:12
12 Marius Martinsen Sandefjord OK 58:26 +9:49 8:13
13 Joar Gjerdahl Konnerud IL 59:22 +10:45 8:20
14 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 59:57 +11:20 8:25
15 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 1:00:14 +11:37 8:28
16 Anders Kristian Holt Hedrum OL 1:01:08 +12:31 8:35
17 Henrik Bergman Sandefjord OK 1:02:04 +13:27 8:43
18 Dag Ausen Porsgrunn OL 1:02:27 +13:50 8:47
19 Jørgen Fjære Hedrum OL 1:04:54 +16:17 9:07
20 Jens Didrik Berg Larvik OK 1:06:10 +17:33 9:18
21 Bjørn Richard Kirste Skien OK 1:09:34 +20:57 9:47
22 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 1:09:54 +21:17 9:49
23 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 1:21:49 +33:12 11:30
24 Robert Fredriksen Notodden OL 1:29:46 +41:09 12:37
Jørgen Lien Sandefjord TIF diskvalifisert
Helge Gisholt OK Skeidi diskvalifisert
Håkon Kornmo Porsgrunn OL diskvalifisert
Tom Kristensen Larvik OK diskvalifisert
Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL diskvalifisert

D-mellom

5 290 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 47:40 9:00
2 Hanna Johansson Hedrum OL 50:20 +2:40 9:30
3 Ida Vår Dirdal Larvik OK 55:56 +8:16 10:34
4 Anne Berit Bredholt Sandefjord OK 56:22 +8:42 10:39
5 Stine Arntzen Sandefjord OK 57:14 +9:34 10:49
6 Elin-Kristin Hem NTNUI 57:21 +9:41 10:50
7 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 59:27 +11:47 11:14
8 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 1:02:19 +14:39 11:46
9 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 1:04:31 +16:51 12:11
10 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 1:05:01 +17:21 12:17
11 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 1:05:33 +17:53 12:23
12 Elin Gravningen Stokke IL 1:06:37 +18:57 12:35
13 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 1:08:28 +20:48 12:56
14 Grete Hovi Skien OK 1:10:00 +22:20 13:13
15 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 1:12:50 +25:10 13:46
16 Astrid Brevik Stokke IL 1:13:43 +26:03 13:56
17 Thea Land Konnerud IL 1:21:09 +33:29 15:20
18 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 1:37:29 +49:49 18:25
Jenny Baklid Konnerud IL diskvalifisert
Elise Ausen Porsgrunn OL diskvalifisert

H-mellom

5 290 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Frøyd Larvik OK 39:52 7:32
2 Skjalg Nysæter Skien OK 45:26 +5:34 8:35
3 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 47:15 +7:23 8:55
4 Iver Ringheim Larvik OK 47:23 +7:31 8:57
5 Halvor Horvli Konnerud IL 48:03 +8:11 9:04
6 Are Eriksen Oslostudentenes IK 50:25 +10:33 9:31
7 Espen Raastad Skien OK 51:07 +11:15 9:39
8 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 51:38 +11:46 9:45
9 Espen Johnsen Hedrum OL 51:39 +11:47 9:45
10 Roger Lysnes Hedrum OL 52:29 +12:37 9:55
11 Jan Gatevold Porsgrunn OL 52:38 +12:46 9:56
12 Bjørnar Brevik Stokke IL 53:37 +13:45 10:08
13 Audun Brevik Stokke IL 56:45 +16:53 10:43
14 Terje Ulla Eiken Kongsberg OL 58:19 +18:27 11:01
15 Jonas Eikås Sandefjord OK 59:03 +19:11 11:09
16 Elling Aakre Andebu IL 1:01:28 +21:36 11:37
17 Tor Sverre Gravningen Stokke IL 1:01:43 +21:51 11:40
18 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 1:02:16 +22:24 11:46
19 Sigurdur Freyr Sigurdsson Stokke IL 1:05:56 +26:04 12:27
20 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 1:06:14 +26:22 12:31
21 Martin Nauf Hedrum OL 1:06:28 +26:36 12:33
22 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 1:07:14 +27:22 12:42
23 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 1:10:21 +30:29 13:17
24 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 1:10:48 +30:56 13:23
25 Ole Johansson Porsgrunn OL 1:19:40 +39:48 15:03
26 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 1:20:04 +40:12 15:08
27 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 1:21:46 +41:54 15:27
28 Arild Brevik Stokke IL 1:23:23 +43:31 15:45
Runar Kittilsen Stokke IL diskvalifisert
Eelco van Raaij Hedrum OL diskvalifisert
Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF diskvalifisert
Atle Remme Porsgrunn OL diskvalifisert

D-kort

3 130 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martine Topstad Larvik OK 28:10 8:59
2 Trude Hansen Berger og Svelvik OL 30:43 +2:33 9:48
3 Tove Heimdal Konnerud IL 31:48 +3:38 10:09
4 Celine Vik Olsen Larvik OK 36:01 +7:51 11:30
5 Mona Engel Sjøvaag Kierulf Larvik OK 39:12 +11:02 12:31
6 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 39:57 +11:47 12:45
7 Anne Marit Nauf Hedrum OL 42:12 +14:02 13:28
8 Inger Nergaard Stokke IL 43:34 +15:24 13:55
9 Kristin Johansson Hedrum OL 43:53 +15:43 14:01
10 Margareta Brynhildsen Stokke IL 44:42 +16:32 14:16
11 Rita Kirste Skien OK 47:27 +19:17 15:09
12 Rita Raastad Skien OK 47:28 +19:18 15:09
13 Eli Jorid Klovning Porsgrunn OL 50:15 +22:05 16:03
14 Toini Skyttersæter Konnerud IL 50:33 +22:23 16:09
15 Elisabeth Rød Andebu IL 56:20 +28:10 17:59
16 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 1:02:24 +34:14 19:56
17 Nora Arentz Hagen Sandefjord OK 1:02:31 +34:21 19:58
Karin Kittilsen Stokke IL diskvalifisert
Frida Daler Stokke IL diskvalifisert
Isa Heggedal Konnerud IL brutt

H-kort

3 130 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 30:10 9:38
2 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 30:52 +0:42 9:51
3 Håvard W. Pettersen Berger og Svelvik OL 32:49 +2:39 10:29
4 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 33:28 +3:18 10:41
5 Andreas Skjelland Hegg Stokke IL 34:45 +4:35 11:06
6 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 36:31 +6:21 11:40
7 Per Ø. Andersen Larvik OK 37:09 +6:59 11:52
8 Simen Gravningen Stokke IL 37:31 +7:21 11:59
9 Kristoffer Fjære Hedrum OL 38:42 +8:32 12:21
10 Brage Eikås Sandefjord OK 38:44 +8:34 12:22
11 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 46:48 +16:38 14:57
12 Egil Ronæss Porsgrunn OL 56:47 +26:37 18:08
13 Hallgeir Brevik Stokke IL 1:09:11 +39:01 22:06
Theodor Bjørk Sandefjord OK diskvalifisert
Ole Edvard Hjortland Larvik OK diskvalifisert
Henrik R Holt Hedrum OL diskvalifisert

Rekrutt

2 140 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 23:51 +5:45 11:08
0 Jens G. Dybvik Stokke IL 47:35 +29:29 22:14
0 Niclas Gunnerød Stokke IL 29:57 +11:51 13:59
0 Annika van Raaij Hedrum OL 36:15 +18:09 16:56
0 Magnus Sigurdsson Stokke IL 29:51 +11:45 13:56
0 Oda Gjerdahl Berger og Svelvik OL 46:19 +28:13 21:38
0 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 33:55 +15:49 15:50
0 Karoline Fjære Hedrum OL 36:10 +18:04 16:54
0 Benjamin Gjone Sandefjord OK 25:53 +7:47 12:05
0 Mathilde Kristensen Stokke IL 48:43 +30:37 22:45
0 Ida Lie Sørensen Larvik OK 23:52 +5:46 11:09
0 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 32:52 +14:46 15:21
0 Hedda Wessel Pettersen Berger og Svelvik OL 46:22 +28:16 21:40
0 Martin Dybvik Stokke IL 47:29 +29:23 22:11
0 Gabriel Gjone Sandefjord OK 25:25 +7:19 11:52
0 Serine Kierulf Dirdal Larvik OK 18:06 8:27
Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL diskvalifisert
Ulrik Gulliksen Sandefjord OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor