Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: BSI - Orientering
Dato: tirsdag 8 september 2015

D-12

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 18:08
2 Therese Fetveit Sundal Fana IL 21:48 +3:40
3 Maren Krokeide Ottesen TIF Viking 24:47 +6:39
4 Helene Grønbech Askøy OL 38:08 +20:00

D13-15

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingunn Torød Buset Gneist, IL 13:49
2 Mari Strømme Lid TIF Viking 14:36 +0:47
3 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 14:39 +0:50
4 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 14:41 +0:52
5 Marie Oen-Sivertsen TIF Viking 15:04 +1:15
6 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 16:37 +2:48
7 Ragnhild Bohne Varegg Fleridrett 17:57 +4:08
8 Julie Grøttveit Gneist, IL 26:58 +13:09
9 Hanne-Emilie Svanberg Helle TIF Viking 27:17 +13:28
Viktoria Roll-Toft Fana IL diskvalifisert
Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen Knudsen Gneist, IL ikke startet

D16-18

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanne Daltveit Fana IL 17:50
2 Line Laurantsen Varegg Fleridrett 18:03 +0:13
3 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 18:06 +0:16
4 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 18:51 +1:01
5 Vilde Hopland Skage Gneist, IL 20:53 +3:03
6 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular 21:16 +3:26
7 Ida Lehmann Varegg Fleridrett 22:27 +4:37

D19-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Valentina Dimitrova Gneist, IL 18:19
2 Olena Strugalove Varegg Fleridrett 18:35 +0:16
3 Torill Brekken Gneist, IL 19:17 +0:58
4 Elise Rognsvåg Rehns BK 20:13 +1:54
5 Toril Aasheim Nymark Askøy OL 21:09 +2:50
6 Ann-Elin Bendiksen Fana IL 22:36 +4:17
Mariell Arntzen Gneist, IL ikke startet
Ingrid Eggen Haugesund IL Orientering ikke startet

D40-

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nina Goga Bergens TF 14:03
2 Vibeke Øye IL Gular 14:43 +0:40
3 Marit Nipen Gneist, IL 14:58 +0:55
4 Rannveig Nordhagen Fana IL 15:16 +1:13
5 Tove Aasheim Askøy OL 16:15 +2:12
6 Mette Rogne Varegg Fleridrett 16:27 +2:24
7 Jannike Bremar Johannessen Gneist, IL 17:29 +3:26
8 Britt Karlsen Askøy OL 17:40 +3:37
9 Anne Kjersti Daltveit Fana IL 17:45 +3:42
10 Liv Ormberg Fana IL 17:54 +3:51
11 Vibeke Nymo Varegg Fleridrett 18:11 +4:08
12 Marian Kjellevold Malde IL Gular 18:25 +4:22
13 Hege Fjellbirkeland IL Gular 18:29 +4:26
14 Torild Myrli TIF Viking 18:35 +4:32
15 Lise Balestrand Grønbech Askøy OL 18:59 +4:56
16 Annhild Fetveit Fana IL 22:30 +8:27
17 Tone Roll-Toft Fana IL 24:25 +10:22
18 Ylva Svanberg Helle TIF Viking 26:55 +12:52
Karen Clementsen Kayser Fana IL ikke startet

D60-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nina Soligard Bergens TF 15:53
2 Berit Hegdal Bergens TF 18:23 +2:30
3 Bjørg Kocbach Bergens TF 19:31 +3:38
4 Kari Secher Bergens TF 24:42 +8:49
5 Else Lerche Raadal Fana IL 24:45 +8:52
6 Astri Ese Hole Bergens TF 26:51 +10:58
7 Ingvill Vold Fana IL 27:40 +11:47
Kari Natås Bergens TF ikke startet

DN

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Siv Øvrebotten Lie Os Orienteringsklubb 7:54
2 Hedda Erica Eikanger Gneist, IL 8:25 +0:31
3 IIrina Brosvik Askøy OL 9:25 +1:31
4 Agnes Lehmann Varegg Fleridrett 11:04 +3:10
5 Ingrid Døskeland Fana IL 24:51 +16:57
Irina Brosvik Askøy OL ikke startet
Torill Kjenes Haugland Varegg Fleridrett ikke startet
Siv Øvrebotten Lie Os Orienteringsklubb ikke startet
Marie Thomassen Varegg Fleridrett ikke startet

HN

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gabriel Andersen TIF Viking 8:56
2 Oskar Nedreaas Varegg Fleridrett 9:32 +0:36
3 Magnus Hellebust Varegg Fleridrett 12:05 +3:09
4 Cornelius Glittenberg Gneist, IL 16:40 +7:44
5 Andre Berland Fana IL 18:35 +9:39
Erlend Boosvik Askøy OL diskvalifisert
Erlend Brosvik Askøy OL ikke startet
Emil Øye Kragseth IL Gular ikke startet
Jørgen Oen-Sivertsen TIF Viking ikke startet

H-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andreas Kragseth IL Gular 23:49

H13-15

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Aksel Mjelstad TIF Viking 13:18
2 Knut Heikki Odland Torgersen Bergens TF 14:21 +1:03
3 Ulrik Hellen TIF Viking 14:22 +1:04
4 Erlend Sørheim Varegg Fleridrett 14:33 +1:15
5 Aune Dørmænen Varegg Fleridrett 14:51 +1:33
6 Andreas Grønbech Askøy OL 15:16 +1:58
7 Tage Rosenlund Varegg Fleridrett 15:31 +2:13
8 Erik Bohne Varegg Fleridrett 15:33 +2:15
9 Eirik Bjerke Otterå TIF Viking 16:22 +3:04
10 Mathias Heradstveit Gneist, IL 16:42 +3:24
11 Olav Hammersland Garnes Gneist, IL 17:46 +4:28
12 Martin Krokeide Ottesen TIF Viking 18:04 +4:46
13 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 18:33 +5:15
14 Magnus Lehmann Varegg Fleridrett 19:18 +6:00
15 Sindre Haaland Westerbø Gneist, IL 19:45 +6:27
16 Lars Evensen Gneist, IL 20:03 +6:45
Fredrik Viken Gneist, IL aktiv
Halvor Fetveit Sundal Fana IL diskvalifisert
Sigve Rygg Eikeland Bergens TF ikke startet
Kristoffer Kjenes Haugland Varegg Fleridrett ikke startet
Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett ikke startet
Oskar Madslien Steinhaug Varegg Fleridrett ikke startet
Eyvind Kjellevold Malde IL Gular ikke startet

H16-18

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 14:42
2 Knut Kyrkjebø TIF Viking 16:06 +1:24
3 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 16:49 +2:07
4 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 17:12 +2:30
Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett ikke startet

H19-

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Göran Winblad Rehns BK 13:26
2 Eirik Bjørkevoll Odda OL 14:47 +1:21
3 Magne Knudsen Gneist, IL 14:58 +1:32
4 Trygve Buanes TIF Viking 15:17 +1:51
5 Lasse Solheim Varegg Fleridrett 15:41 +2:15
6 Sturle Nordeide Gneist, IL 16:36 +3:10
7 Håkon Gimse Heming Orientering 16:44 +3:18
8 Petter Oen-Sivertsen TIF Viking 18:26 +5:00
9 André Dyrstad Gneist, IL 18:48 +5:22
10 Lars Kristian Eidsheim Askøy OL 19:30 +6:04
11 Knut Utne Fana IL 21:19 +7:53
12 Andreas Berge BSI - Orientering 25:16 +11:50
13 Jørgen Julius Johansen Varegg Fleridrett 29:45 +16:19
14 Jan Olav Ormberg Fana IL 35:03 +21:37
Fredrik Thorkildsen BSI - Orientering diskvalifisert
Andreas Berge NOR ikke startet
Daniel Blomster Varegg Fleridrett ikke startet

H40-

20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øistein Stemme Hordaveg BIL 15:41
2 Tom Johannessen Gneist, IL 16:16 +0:35
3 Tore Nymark Askøy OL 16:41 +1:00
4 Helge Rosenlund Varegg Fleridrett 17:03 +1:22
5 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 17:09 +1:28
6 Pål Thomassen Varegg Fleridrett 17:10 +1:29
7 Arne Johannesen IL Gular 17:26 +1:45
8 Bjart Are Hellen TIF Viking 17:37 +1:56
9 Arne Wilhelm Knudsen Gneist, IL 17:55 +2:14
10 Ole Kragseth IL Gular 18:24 +2:43
11 Stig Mjelstad TIF Viking 19:29 +3:48
12 Knut A Molvik Gneist, IL 20:20 +4:39
13 Sverre Johan Nærheim IL Gular 20:24 +4:43
14 Lars Fjellanger Fana IL 21:24 +5:43
15 Bjørn Batalden Fana IL 22:26 +6:45
16 Knut Gjestemoen Bergens TF 23:52 +8:11
17 Matti Torgersen Bergens TF 25:04 +9:23
18 Sindre Ekrheim Bergens TF 27:38 +11:57
Kjetil Damm TIF Viking aktiv
Sjur Lehmann Varegg Fleridrett aktiv
Ketil Døskeland Fana IL ikke startet
Michael Gunnarson Varegg Fleridrett ikke startet
Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett ikke startet
Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett ikke startet
Sverre Ottesen Varegg Fleridrett ikke startet

H60-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magnus Natås Bergens TF 14:59
2 Dagfinn Hole Bergens TF 15:42 +0:43
3 Magne Raadal Fana IL 17:13 +2:14
4 Egil Karlsen Askøy OL 18:00 +3:01
5 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 18:12 +3:13
6 Erling Strand Bergens TF 18:33 +3:34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor