Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintløp Stavanger Sentrum

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintløp Stavanger Sentrum
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 20 september 2015

D -10

1 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Taksdal Ganddal IL 17:28 9:11
2 Marte Roth Aarskog Sandnes IL (Rogaland) 32:17 +14:49 16:59

D 11-12

1 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 12:03 6:20
2 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 13:31 +1:28 7:06
3 Alida Oftedal Ålgård Orientering 18:03 +6:00 9:30
4 Silje Lea Sletten Ganddal IL 40:59 +28:56 21:34

D 11-12N

1 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aurora Kallevåg Vassøy IL 16:56 10:35
2 Emma Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 30:13 +13:17 18:53

D 13-14

2 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 14:59 7:08
2 Ingrid Lamark Ganddal IL 17:05 +2:06 8:08
3 Elise Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 27:42 +12:43 13:11

D 17-

2 500 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 16:04 6:25
2 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 18:29 +2:25 7:23
3 Anita Glenne Kallhovd Egersund OK 20:15 +4:11 8:06
4 Vibeke Lamark Ganddal IL 20:47 +4:43 8:18
5 Franziska Blystad Stavanger Orienteringsklubb 21:06 +5:02 8:26
6 Ane Klepsvik Vinsjansen Ganddal IL 22:32 +6:28 9:00
7 Grethe Stokland Ganddal IL 23:34 +7:30 9:25
8 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 23:55 +7:51 9:34
9 Toril Granly Stavanger Orienteringsklubb 25:45 +9:41 10:18
10 Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 26:17 +10:13 10:30
11 Bjørg Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 31:44 +15:40 12:41
12 Brit Vivian Meling Sandnes IL (Rogaland) 40:26 +24:22 16:10

D 50-

2 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Tone Nygård Egersund OK 15:37 7:26
2 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 18:13 +2:36 8:40

D 60-

2 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 22:12 10:34
2 Inger Skretting Opstad Egersund OK 22:44 +0:32 10:49

D 70-

2 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 24:15 11:32
2 Helga Aaslid Egersund OK 35:41 +11:26 16:59

H -10

1 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) 25:47 13:34
2 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 35:53 +10:06 18:53

H 11-12

1 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 13:26 7:04
2 Øyvind Lamark Ganddal IL 17:18 +3:52 9:06
3 Stian Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 25:15 +11:49 13:17

H 11-12N

1 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torjus Lindanger Sandnes IL (Rogaland) 16:18 10:11
2 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 21:59 +5:41 13:44

H 13-14

2 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 13:47 6:33
2 Tobias Rødde Ganddal IL 18:54 +5:07 9:00
3 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 22:51 +9:04 10:52

H 15-16

2 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 15:40 6:16
2 Per Ivar Stokland Ganddal IL 16:01 +0:21 6:24
3 Ruben Kobbeltvedt Haugesund IL Orientering 17:56 +2:16 7:10
4 Anders Tengs Kristensen Stavanger Orienteringsklubb 21:08 +5:28 8:27

H 17-

3 200 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 17:25 5:26
2 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 18:37 +1:12 5:49
3 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 19:13 +1:48 6:00
4 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 20:03 +2:38 6:15
5 Oddvar Taksdal Ganddal IL 21:08 +3:43 6:36
6 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 21:36 +4:11 6:45
7 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 23:05 +5:40 7:12
8 Martin Blystad Stavanger Orienteringsklubb 24:36 +7:11 7:41
9 Hans Christian Granly Falkenberg Stavanger Orienteringsklubb 26:24 +8:59 8:15
10 Ove Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 27:50 +10:25 8:41
11 Vegard Villmones Ganddal IL 29:05 +11:40 9:05
12 Helge Risa Stavanger Orienteringsklubb 30:31 +13:06 9:32
13 Jørgen Nilsen Sandnes IL (Rogaland) 33:40 +16:15 10:31
14 Espen Fyhn Nilsen Sandnes IL (Rogaland) 38:26 +21:01 12:00
15 Lenart Lykkedal Pedersen Stavanger Orienteringsklubb 39:03 +21:38 12:12
16 Arild Svihus Ganddal IL 41:20 +23:55 12:55

H 17-N

1 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arild Opstad Egersund OK 22:28 14:02

H 50-

2 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 15:25 6:10
2 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 16:30 +1:05 6:36
3 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 17:04 +1:39 6:49
4 Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb 18:04 +2:39 7:13
5 Rune Karstensen Stavanger Orienteringsklubb 19:18 +3:53 7:43
6 Frank Hansen Egersund OK 29:36 +14:11 11:50

H 60-

2 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 17:01 6:48
2 Ove Oaland Ganddal IL 20:07 +3:06 8:02
2 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 20:07 +3:06 8:02
4 Knut Jonas Espedal Stavanger Orienteringsklubb 22:55 +5:54 9:10
5 Svein Leonard Eliassen Vaulen Orienteringsklubb 27:16 +10:15 10:54
6 Cato Molthe Stavanger Orienteringsklubb 29:52 +12:51 11:56
7 Finn-Morten Årstad Vaulen Orienteringsklubb 30:37 +13:36 12:14

H 70-

2 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 19:33 9:18
2 Tormod Aaslid Egersund OK 20:33 +1:00 9:47
3 Magnar Nerheim Suldal Orienteringslag 23:35 +4:02 11:13
4 Tor Øystein Håkon Nilsen Vaulen Orienteringsklubb 41:15 +21:42 19:38

C-Åpen

1 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frøydis Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 21:57 11:33

N-åpen

1 100 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Ingeborg Roth Aarskog Sandnes IL (Rogaland) 30:18 27:32
Jomar Halvorsen Sætre Sandnes IL (Rogaland) 19:08 17:23
Tuva Halvorsen Sætre Sandnes IL (Rogaland) 19:22 17:36
Anders Rogne Kallevåg Vassøy IL 25:40 23:19
Livar Oftedal Ålgård Orientering 25:18 22:59
Maren Oftedal Ålgård Orientering 23:24 21:16
Bjørnar Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 21:11 19:15
Alexander Sandve Ganddal IL 23:35 21:26
Natalie Sandve Ganddal IL 23:35 21:26
Grete Stokke Seljeskog Ganddal IL 15:05 13:42
Håkon Stokke Seljeskog Ganddal IL 14:55 13:33
Øyvind Stokke Seljeskog Ganddal IL 15:09 13:46
Ada C Stokkeland Ålgård Orientering 12:22 11:14
Lea Stokkeland Ålgård Orientering 21:57 19:57
Sturla Bjøberg Stokland Ganddal IL 22:36 20:32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor