Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprintcup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup 1
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: torsdag 9 april 2015

D -10

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
Ingrid Myhr Amundsen Wing OK 11:57
Eir Sverresdotter Ekseth Freidig 14:41
Nora Halvorsen Freidig 12:36
Tora Kittilsen Freidig 9:27
Una Kittilsen Freidig 8:27
Solveig Louise Nissen Freidig 11:03
Linnea Skaufel Simensen Freidig 15:52
Maria Strømdal Wik Freidig 11:11
Juni Pape Skjærvold Freidig diskvalifisert
Astrid Berge Mjølhus OL Trollelg ikke startet
Ella Sandstad Freidig ikke startet

D 11-12

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Silje Marie Nissen Freidig 7:09
2 Mari Eidsmo Freidig 7:59 +0:50
3 Silje Skaufel Simensen Freidig 8:09 +1:00
4 Ane Malene Kolstad Freidig 8:13 +1:04
5 Johanne Stefanussen Flo Wing OK 9:39 +2:30
6 Mathea Spets Storhov Freidig 10:26 +3:17
7 Anna Aurora Nolte Freidig 11:16 +4:07
8 Frid Sverresdotter Ekseth Freidig 11:17 +4:08
9 Astrid Oline Rinnan Green Wing OK 14:37 +7:28
10 Tuva Grøtte Wing OK 19:24 +12:15
Ella Fiskum Ness Freidig ikke startet

D 13-14

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 21:49
2 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 23:32 +1:43
3 Vilde Lereim Storli Freidig 30:57 +9:08
4 Maren Viken Byåsen IL 33:41 +11:52
5 Mona Eggen Kongsbak Wing OK 40:21 +18:32
6 Stine Myhr Amundsen Wing OK 59:59 +38:10
Tale Tannvik Skei Freidig diskvalifisert
Ingvild Lauvstad Sunde Wing OK diskvalifisert

D 15-16

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Ragnhild Eide Byåsen IL 21:12
2 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 22:34 +1:22
3 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 22:51 +1:39
4 Marie Bakken Sørensen Freidig 24:32 +3:20
5 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 25:23 +4:11
6 Ingrid Wanvik Krogstadmo Selbu OK 25:47 +4:35
7 Ella Eriksen Kongsvik Wing OK 28:39 +7:27
8 Solveig Sæternes Byåsen IL 29:15 +8:03
9 Andrine Viken Byåsen IL 29:16 +8:04
10 Anna Renolen Wing OK 29:45 +8:33
11 Martine Klock Fleten Wing OK 30:35 +9:23
12 Marte Myhr Amundsen Wing OK 36:20 +15:08
13 Sarah Brynhildsen Wing OK 37:30 +16:18
Maria Ulseth Sylte Freidig diskvalifisert
Vera Melkild Freidig ikke startet

D 17-20

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Emma Arnesen Byåsen IL 19:54
2 Karen Oline Kolstad Freidig 20:06 +0:12
3 Malin Sandstad Freidig 20:12 +0:18
4 Frida Sæther Freidig 20:54 +1:00
5 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 21:20 +1:26
6 Ingvild Utengen Byåsen IL 21:52 +1:58
7 Oda Q Fossum Freidig 23:15 +3:21
8 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 23:35 +3:41
9 Kristine Klock Fleten Wing OK 25:01 +5:07
10 Line Sølberg OL Trollelg 25:08 +5:14
11 Pernille Opheim Freidig 25:44 +5:50
12 Heidi Jensen NTNUI 26:23 +6:29
13 Sigrid Bratsberg Wing OK 26:43 +6:49
14 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 26:47 +6:53
15 Ane Svegård Bye Byåsen IL 27:23 +7:29
16 Eldrid Bratsberg Wing OK 33:01 +13:07

D 21-

27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Kristine Fjellanger NTNUI 18:53
2 Guro Torpe Frol IL 20:19 +1:26
3 Line Hovdenak Stenersen Nidarøst OK 22:04 +3:11
4 Mari Angell-Petersen Freidig 22:47 +3:54
5 Elen Katrine Skjerve NTNUI 22:48 +3:55
6 Kari Svingheim Frol IL 22:57 +4:04
7 Elin-Kristin Hem NTNUI 23:00 +4:07
8 Marte Reenaas Wing OK 23:04 +4:11
9 Jenny Persson Byåsen IL 23:40 +4:47
10 Hanne Vefsnmo Byåsen IL 23:44 +4:51
11 Melanie Simpson Wing OK 23:45 +4:52
12 Hedvig Åstebøl NTNUI 23:56 +5:03
13 Solveig Vassenden Frol IL 25:00 +6:07
14 Randi Mohus Wing OK 25:50 +6:57
15 Anne berit Engebakken Vingelen IL 25:54 +7:01
16 Ingunn Sandbakk NTNUI 25:56 +7:03
17 Kjersti Elisabeth Midtbø Wing OK 26:28 +7:35
18 Elise Taylor Spets Frol IL 26:33 +7:40
19 Mari Brenne Dreier Frol IL 26:43 +7:50
20 Aurora Fossøy NTNUI 27:07 +8:14
21 Ingunn Skaufel Freidig 27:42 +8:49
22 Mette Resell Nolte Freidig 28:14 +9:21
23 Bjørg Granly NTNUI 29:02 +10:09
24 Anette Kleppestø NTNUI 29:49 +10:56
25 Mari Jeanette Pukstad Nidarøst OK 31:19 +12:26
26 Karine Foss NTNUI 32:03 +13:10
Laura Ramstein NTNUI diskvalifisert
Marianne Løvås Nidarøst OK ikke startet

D 40-

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Gøril Eide Byåsen IL 21:48
2 Torunn Spets Storhov Freidig 23:10 +1:22
3 Randi Lillealtern Freidig 24:30 +2:42
4 Vibeke Klock Fleten Wing OK 25:15 +3:27
5 Mona J. Mølnvik Freidig 26:08 +4:20
6 Heidi Torvik Wing OK 27:12 +5:24
7 Liv Tennes Wing OK 27:51 +6:03
8 Tone Almås IL Leik 27:57 +6:09
9 Hilde Forbord Malvik IL 28:20 +6:32
10 Kjersti Tannvik Freidig 29:22 +7:34
11 Kristin Sølberg IL Leik 32:04 +10:16
12 Mari Hoff Byåsen IL 32:18 +10:30
13 Susanna Brynhildsen Wing OK 35:03 +13:15
14 Ingunn Morset Wing OK 35:24 +13:36
15 Anne-Lise Bratsberg Wing OK 39:18 +17:30
16 Anne Elisabeth Helland Wing OK 42:08 +20:20
17 Hanne Kongsvik Wing OK 43:03 +21:15
18 Eirin Lodgaard Raufoss IL Orientering 1:20:33 +58:45
Kari Solem Aune Byåsen IL diskvalifisert
Margot Bolstad Lynum Freidig ikke startet

D 50-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Rine Hanssen Byåsen IL 24:10
2 Grete Berge Owren Freidig 26:59 +2:49
3 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 28:07 +3:57
4 Turid Arnesen Byåsen IL 30:36 +6:26
5 Hilde Haugskott OL Trollelg 33:47 +9:37
6 Åse Rita Ellingsen Wing OK 36:42 +12:32
7 Ingrid Lien Johnsen Byåsen IL 36:59 +12:49
Hanne Svegård Byåsen IL diskvalifisert
Guri Bjørndal Byåsen IL ikke startet

D 60-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Anne-Sofie Gjermstad OK Nidarøst 57:01
Ruth Schmid OL Trollelg diskvalifisert

D 65-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Gunn Kari Hygen Freidig 42:32

D 70-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Katharina mo berge Freidig 30:10
2 Randi Helland Wing OK 45:14 +15:04

H -10

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 14:28
Andreas Bruun Rui Freidig 10:43
Lars Endreseth Baasland Freidig 10:49
Julian Grøtte Wing OK 32:25
Tristan Halvorsen Freidig 9:22
Hallvard Hellevik Freidig 9:48
Alf Petter Lynum Freidig 9:09
Kristoffer Strømdal Wik Freidig 11:54
Anders Berge Mjølhus OL Trollelg ikke startet

H 11-12

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Håkon Høyem Olsen Freidig 7:18
2 Iver Dalsaune Thun Freidig 8:05 +0:47
3 Emil Grønli Freidig 8:17 +0:59
4 Petter Andreas Lona Wing OK 8:30 +1:12
5 Vegard Ulseth Sylte Freidig 9:37 +2:19
6 William Walseth Malvik IL 10:13 +2:55
7 Jakob Lundgren Meland Wing OK 10:44 +3:26
8 Sverre Hellevik Freidig 12:23 +5:05
9 Emil Leroyer Freidig 16:03 +8:45
10 Kasper Sæterhaug Knudsen Freidig 17:43 +10:25
Erlend Aune Byåsen IL ikke startet
Vemund Mølnvik Freidig ikke startet

H 13-14

22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Simen Spets Storhov Freidig 18:23
2 Vegard Kittilsen Freidig 20:03 +1:40
3 Lars Sandstad Freidig 20:17 +1:54
4 Jo Even Kolstad Freidig 20:53 +2:30
5 Jonas Grønli Freidig 22:21 +3:58
6 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 23:50 +5:27
7 Jonas Vindal Wing OK 23:57 +5:34
8 Matias Nissen Freidig 24:53 +6:30
9 Håkon Holstad Freidig 26:44 +8:21
10 Erling Eide Hustvedt Wing OK 27:34 +9:11
11 Tormod Geving Freidig 28:29 +10:06
12 Einar Eide Byåsen IL 29:22 +10:59
13 Erik Hagen Berg Wing OK 32:06 +13:43
14 Tobias Gundersen Nidarøst OK 32:48 +14:25
15 Gabriel Callanan Wing OK 33:16 +14:53
16 Joakim Hammari Sveen Wing OK 33:19 +14:56
17 Johannes Langaas Nidarøst OK 35:43 +17:20 Last ned GPS-spor i gpx-format
18 Trygve Annar Næss Wing OK 40:06 +21:43
19 Albert Odin Klæbo Drevdal Wing OK 55:34 +37:11
20 Jostein Mauseth Rø Freidig 55:36 +37:13
Mikkel Holt Freidig diskvalifisert
Nikolai Renolen Wing OK diskvalifisert
Emil Kristoffer Auran Malvik IL ikke startet

H 15-16

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Mathias Vindal Freidig 18:39
2 Oskar Spets Storhov Freidig 18:43 +0:04
3 Mathias Hermstad Freidig 19:08 +0:29
4 Mats Eidsmo Freidig 20:21 +1:42
5 Kristian Fredrik Lynum Freidig 20:38 +1:59
6 Are Lodgaard Byåsen IL 22:50 +4:11
7 Even Svegård Bye Byåsen IL 23:48 +5:09
8 Hallvard Dahle Wing OK 26:23 +7:44
9 Ådne Skjæveland Jøssing Wing OK 26:34 +7:55
10 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 26:37 +7:58
11 Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK 29:16 +10:37
12 Andreas Helland Eriksen Wing OK 31:07 +12:28
Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo Wing OK diskvalifisert
Oscar Lyngen Frol IL ikke startet

H 17-20

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Håvard Eidsmo Freidig 17:17
2 Øyvind Wiggen Byåsen IL 17:32 +0:15
3 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering 17:40 +0:23
4 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 17:48 +0:31
5 Kjetil Mølnvik Freidig 18:34 +1:17
6 Arvid Lyngstad Wing OK 19:16 +1:59
7 Jonas Unsgård IL Leik 20:04 +2:47
8 Adrian Opheim Freidig 20:07 +2:50
9 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 20:19 +3:02
10 Andreas Alvem NTNUI 21:14 +3:57
11 Birk Gravdahl Wing OK 22:36 +5:19
12 Ola Keiserås IL Leik 22:45 +5:28
13 Martin Løvås Nidarøst OK 32:23 +15:06
Pierre Husebø Chambenoit NTNUI diskvalifisert
Johannes K. Midtbø Wing OK diskvalifisert
Asbjørn Midtbø Wing OK ikke startet

H 21-

52 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 15:31
2 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 15:44 +0:13
3 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 15:55 +0:24
4 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 15:57 +0:26
5 Terje Maroni Byåsen IL 16:28 +0:57
6 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 16:29 +0:58
6 Sindre Johannessen Freidig 16:29 +0:58
8 Sindre Jansson Haverstad NTNUI 16:40 +1:09
9 Ove Baardsgaard OL Trollelg 16:51 +1:20
10 Jørgen Fiskum Frol IL 16:57 +1:26
11 Mattis Holt Freidig 17:02 +1:31
12 Tore Bjørseth Berdal Krokstadøra IL 17:08 +1:37
12 Halvor Eid Nielsen NTNUI 17:08 +1:37
14 Bård Nonstad OL Trollelg 17:15 +1:44
15 Øystein Haug Frol IL 17:27 +1:56
16 Jan Schmid OL Trollelg 17:34 +2:03
17 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 18:01 +2:30
18 Olav Vestøl NTNUI 18:25 +2:54
19 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 18:33 +3:02
20 Adrian Opheim NTNUI 18:50 +3:19
21 Hans Aleksander Østhagen Byåsen IL 18:56 +3:25
22 Sondre Bø Kongsgård NTNUI 19:01 +3:30
23 Adam Kazda NTNUI 19:13 +3:42
23 Joakim Blix Prestmo Bækkelagets SK 19:13 +3:42
25 Lars Owren Freidig 19:16 +3:45
26 Petter Andreas Bergh Malvik IL 19:21 +3:50
27 Gustav Fiskum NTNUI 19:23 +3:52
28 Åsmund Skomedal NTNUI 20:03 +4:32
29 Markus Glad NTNUI 20:15 +4:44 Last ned GPS-spor i gpx-format
30 Eirik Marthinsen NTNUI 20:31 +5:00
31 Sindre Engzelius Gylver NTNUI 20:38 +5:07
31 Mattis Myhre Frol IL 20:38 +5:07
33 Roar Skulbørstad OL Trollelg 20:47 +5:16
34 Snorre Hansen Byåsen IL 21:01 +5:30
35 Morten Rikstaddal IL Leik 21:02 +5:31
36 Anders Estenstad IL Leik 21:16 +5:45
37 Fredrik Widerøe NTNUI 21:48 +6:17
38 Robert Gjære Nyhus OK Fjell 22:13 +6:42
39 Alex Pedersen OL Trollelg 23:03 +7:32
40 Jørgen Langeland NTNUI 23:04 +7:33
41 Tore Eirik Havnen Johansen NTNUI 23:12 +7:41
41 Espen Stornes NTNUI 23:12 +7:41
43 Helmer Volden Wing OK 23:21 +7:50
44 Øivind Aunøien OK Fjell 23:37 +8:06
45 Eivind Sjøgren Olsen Freidig 28:41 +13:10
46 Bjarte Haugen Frol IL 32:32 +17:01
47 Vidar Tronsaune OK Fjell 38:11 +22:40
Jonas Klausen Espedal NTNUI diskvalifisert
Christian Hohl Wing OK diskvalifisert
Bjørn Lundanes NTNUI diskvalifisert
Mats Nordbrøden Järla Orientering diskvalifisert
Paul Sirum Frol IL diskvalifisert
Tommy Schmid OL Trollelg ikke startet
Håvard Vassenden Frol IL ikke startet

H 40-

33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Tomas Eidsmo Freidig 17:07 Last ned GPS-spor i gpx-format
2 Johan Ivarsson Freidig 17:41 +0:34
3 Pål Kittilsen Freidig 17:52 +0:45
4 Bjørnar Lynum Freidig 18:57 +1:50
5 Jørgen Tegdan OL Trollelg 20:00 +2:53
6 Andreas Sylte Freidig 20:08 +3:01
7 Brage Keiserås IL Leik 20:31 +3:24
8 Torgeir Aune Byåsen IL 20:46 +3:39
9 Jens Kjetil Mehammer Wing OK 20:58 +3:51
10 Vegard Hansen OL Trollelg 21:11 +4:04 Last ned GPS-spor i gpx-format
11 Jan Hage IL Leik 22:17 +5:10
12 Bernt Brynhildsen Wing OK 22:20 +5:13
13 Trond Sletner Byåsen IL 22:53 +5:46
14 Harald Storrønning Byåsen IL 22:59 +5:52
15 Roy Seland Wing OK 23:14 +6:07
16 Rune Stræte Wing OK 23:23 +6:16
17 Egil Hustvedt Wing OK 23:24 +6:17
18 Hans Helmer Sæternes Byåsen IL 23:33 +6:26
19 Jørgen Longva Byåsen IL 23:37 +6:30
20 Agnar Renolen Wing OK 25:05 +7:58
21 Per Ivar Skinderhaug Wing OK 25:10 +8:03
22 Stein-Erik Fleten Wing OK 25:14 +8:07
23 Øystein Wiggen Byåsen IL 25:21 +8:14
24 Jon Vindal Wing OK 25:29 +8:22
25 Jon Holstad Freidig 25:34 +8:27
26 Jon Olaf Olaussen Malvik IL 27:25 +10:18
27 Arild Heggeset Freidig 27:41 +10:34
28 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 27:43 +10:36
29 Erik Foss IL Leik 28:18 +11:11
30 Eivind Lona Wing OK 33:21 +16:14
31 Marius Walseth Malvik IL 34:07 +17:00
Harald Førdedal Wing OK diskvalifisert
Lars Erik Strømsnes Malvik IL diskvalifisert
Vegard Grønli Freidig ikke startet
Olle Malmring Freidig ikke startet
Thomas Berge Mjølhus OL Trollelg ikke startet
Jens Even Storhov Freidig ikke startet

H 50-

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Bjarne Lien Byåsen IL 18:42
2 Knut Hagen Byåsen IL 20:57 +2:15
3 Øyvind Schjelderup Freidig 22:45 +4:03
4 Terje Midtbø Wing OK 23:15 +4:33
5 Inge Nørstebø OL Trollelg 24:16 +5:34
6 Håvard Eidnes OL Trollelg 24:19 +5:37
7 Dag Erik Helland Wing OK 24:23 +5:41
8 Svein Olav Åmot IL Leik 24:45 +6:03
9 Eirik Vefsnmo Byåsen IL 25:22 +6:40
10 Ragnar Ness Freidig 25:31 +6:49
11 Bjørn Erik Johnsen Byåsen IL 25:46 +7:04
12 Tor Lunde Malvik IL 26:50 +8:08
13 Geir Willumsen Freidig 34:40 +15:58
Svein Erik Bratsberg Wing OK diskvalifisert
Lasse Natvig Byåsen IL diskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Rolf Helge Røsand Nidarøst OK ikke startet

H 60-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Bjørn Berger Byåsen IL 28:11
2 Jan Erik Kofoed Nidarøst OK 29:07 +0:56
3 Frank Bjarkø Wing OK 29:15 +1:04
4 Helge Rustad SPK Freidig 30:27 +2:16
5 Rune M Holt Freidig 31:27 +3:16
6 Jens Øystein Gjersvold Nidarøst OK 40:24 +12:13
Terje Skjeggedal NTNUI diskvalifisert

H 65-

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Steinar Aasvang Wing OK 26:14
2 Frode Stensrud OL Trollelg 26:49 +0:35
3 Knut Lillealtern Freidig 27:37 +1:23
4 Lars Skrøvseth Wing OK 29:11 +2:57
5 Rolf Karset Steinkjer OK 31:06 +4:52
6 Svein Endre Hove Byåsen IL 31:47 +5:33
7 Anders Waage Freidig 31:56 +5:42
8 Edgar Furuholt Det Norske 32:56 +6:42
9 Nils Olav Vennevik Freidig 33:29 +7:15
10 Egil Repvik OL Trollelg 34:45 +8:31
11 Harald Lauglo OL Trollelg 45:36 +19:22
Tore Angell-Petersen Freidig diskvalifisert
Tom Bugge Byåsen IL diskvalifisert

H 70-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Torleif Stephansen OK Nidarøst 30:27
2 Øistein Åsmul OL Trollelg 31:09 +0:42
3 Robert Strøm Wing OK 32:49 +2:22
4 Leif Engen Nidarøst OK 34:46 +4:19
5 Leidulv Vinje Nidarøst OK 35:55 +5:28
6 Knut Skjesol Wing OK 38:53 +8:26
Roar Forbord Malvik IL diskvalifisert
Magnus Landstad Freidig diskvalifisert
Leif Røhjell Byåsen IL diskvalifisert
Tore Brurok Nidarøst OK ikke startet
Tore Kiste Nidarøst OK ikke startet
Thore Sundsetvik OL Trollelg ikke startet

H 75-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Jardar Sandstad Selbu OK 31:42
2 Henry Sundsetvik OL Trollelg 38:23 +6:41
3 Anders Lauglo OL Trollelg 38:49 +7:07
4 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 41:00 +9:18
5 Arnfinn Langeland Byåsen IL 45:01 +13:19

H 80-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Arne Kjell Foldvik Nidarøst OK 39:53
2 Paul Forseth OL Trollelg 40:29 +0:36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor