Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

Nydalens SK

83 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Hanne Wærp HaugeN-åpen22:097:51
0Tiril Ebon EspedalD -1034:5310:44
1Teodor Mo HjelsethH11-1226:217:43
1Berit Sofie WiklundD401:33:128:39
1Elias JonssonH15-161:11:036:35
1Halvor Tørnqvist HaldenH13-1438:106:51
2Elia ThorvikH11-1226:23+0:027:44
2Maria JonssonD451:26:52+7:519:37
2Lars Young VikH13-1438:12+0:026:52
2Oda ScheeleD13-1448:06+0:568:39
2Ingvil AhlsandD15-161:14:03+0:388:12
3Kasper Bakken UlsethH11-1226:26+0:057:45
3Einar JensenH551:34:37+4:518:47
3Anne-Lene Bakken UlsethD451:26:56+7:559:38
3Øystein PettersenH351:36:32+8:507:04
3Per Øyvind SteneH401:30:52+5:026:39
3Lukas LilandH15-161:11:17+0:146:37
4Gaute BerganH11-1226:30+0:097:46
4Ellen Marie TurterD551:16:39+0:4310:09
4Hanne NøvikDamer åpen59:10+3:247:50
5Isak JonssonH13-1438:23+0:136:54
6Esten KorenH451:31:22+1:557:11
6Kornelius Kriszat-LøvfaldH13-1438:27+0:176:54
7Eivind NybergH11-1226:47+0:267:51
7Jostein AndersenH351:49:16+21:348:00
7Halvor SaunesHerrer åpen59:36+4:176:36
7Tobias Mikael EspedalH13-1438:37+0:276:56
7Yngvild Langedal BreivikD13-1448:21+1:118:41
7Ragne WiklundD15-161:19:33+6:088:49
8Terje DengerudH551:35:12+5:268:50
8Einar TommelstadH351:51:14+23:328:08
8Halvor Eid NielsenHerrer åpen59:43+4:246:37
9Julie BøbelDamer åpen1:00:37+4:518:02
9Ole Jakob FrankrigH13-1438:57+0:477:00
10Gry AhlsandD451:29:21+10:209:54
10Solveig BerganDamer åpen B57:34+17:5312:47
11Tore KjølsethH551:35:20+5:348:51
11Sindre LangaasH501:39:20+13:417:49
12Pia Young VikD11-1240:01+4:2211:44
13Joakim Wilkens JernbergH13-1440:52+2:427:21
14Anne Marit BjergaardD501:38:22+10:1310:54
14Karianne Olsvik DengerudD15-161:23:00+9:359:12
16Eirik Næss-UlsethH551:35:36+5:508:52
17Sjur LangedalH501:41:47+16:088:01
17Marte Madslien BakkenD13-1450:33+3:239:05
18Sören JonssonH551:36:18+6:328:56
21Einar LunøeH501:44:08+18:298:12
22Ea LunøeD13-1451:19+4:099:13
23Torstein HoleH401:58:40+32:508:41
24Frida SolsrudD11-1245:54+10:1513:27
24Sondre Ruud BråtenHerrer åpen1:10:03+14:447:45
26Sofie AarnesDamer åpen1:13:15+17:299:42
27Jan Erik IsaksenH451:47:43+18:168:29
27Jo WiklundH501:49:23+23:448:37
27Marianne BakkenDamer åpen1:14:06+18:209:49
28Ada WulfsbergD13-1456:53+9:4310:13
29Marie LilandD13-1456:56+9:4610:14
30Rolf Andreas BergH11-1237:45+11:2411:04
30Hannah MansD11-1249:10+13:3114:25
30Endre StoksethHerrer åpen1:15:50+20:318:24
31Oda SørlieD11-1249:24+13:4514:29
32Synnøve Lyssand SandbergD451:49:02+30:0112:05
34Johan Toverud JensenH602:30:16+50:2713:57
36Knut AaldeH402:12:45+46:559:43
36Alexander SmebyH13-1456:21+18:1110:08
38Cecilie Wærp HaugeDamer åpen1:19:29+23:4310:32
39Håkon SturødH15-161:36:47+25:448:59
40Kristian Norum MeløysundH11-1247:37+21:1613:57
42Audun Uglenes BerganH15-161:36:56+25:539:00
48Vemund HeierH13-1459:18+21:0810:39
51Elias StubberudH11-121:03:20+36:5918:34
53Helge StubberudH551:56:21+26:3510:48
56Nils BerganH452:14:29+45:0210:35
105Fredrik SaugestadHerrer åpen1:55:00+59:4112:44
0Per SandbergH55diskvalifisert
0Jon KaarbyH60diskvalifisert
0Elise Wærp HaugeD11-12diskvalifisert
0Marie SaugestadD11-12diskvalifisert
0Kari MadslienD45diskvalifisert
0Jon Iver BakkenH45diskvalifisert
0Selma TonjerDamer åpendiskvalifisert
0Kristian GundersenHerrer åpendiskvalifisert
Kathrine LunøeD45diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor