Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

IL Tyrving

48 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mille Baastad BergD11-1235:3910:27
1Wenche HultgreenD601:18:5110:27
4Svein S JacobsenH601:45:35+5:469:48
4Kristoffer JacobsenH351:43:24+15:427:34
5Marianne NjåsteinD501:36:35+8:2610:42
7Inger TiltnesD601:35:11+16:2012:37
7Bjørn Henning GrandalH501:34:50+9:117:28
8Sidsel NørstebøD551:18:49+2:5310:27
9Roger Telle-HansenH351:51:47+24:058:11
10Kjersti SkantzeD551:22:41+6:4510:57
11Hege FeiringD451:29:23+10:229:54
11Stian BergersenHerrer åpen1:05:40+10:217:16
13Randi NilstadD551:25:03+9:0711:16
15Anett WallinD451:36:17+17:1610:40
15Berit DanielsenD551:29:44+13:4811:54
16Berit BergeD551:29:57+14:0111:55
17Åshild FlatebakkenD451:37:05+18:0410:45
18Kirsti Grundnes BergDamer åpen B1:03:11+23:3014:02
20Eileen BjanesD11-1243:28+7:4912:44
20Camilla StridsklevDamer åpen1:08:11+12:259:02
21Per ØhlckersH651:45:06+19:1611:39
21Ane Næsset RamtvedtDamer åpen1:08:22+12:369:04
22Hasse BergstrømH651:47:35+21:4511:55
23Per Kristian EkebergH551:36:38+6:528:58
24Milda ØhlckersDamer åpen1:09:39+13:539:14
25Yvonne SvendsenDamer åpen B1:08:06+28:2515:08
26Christian GrotnesH451:47:21+17:548:27
27Geir HoffH402:01:35+35:458:54
29Vida Helland-HansenD11-1249:04+13:2514:23
29Anne Kristine NorderudD502:05:48+37:3913:56
29Maren NorderudD15-161:30:26+17:0110:01
32Solveig Eline BergD15-161:37:02+23:3710:45
37Thea Feiring HaltiaD15-161:56:35+43:1012:55
40Trond LundH451:52:49+23:228:53
42Ivar RefslandH551:51:56+22:1010:23
42Tom RådahlHerrer åpen B1:07:53+29:5315:05
49Nikolay KrupnovH551:53:09+23:2310:30
55Elin EkebergDamer åpen1:34:18+38:3212:30
60Torjus UllernH15-161:58:39+47:3611:01
61Frode KamsvågH502:29:57+1:04:1811:48
61Sven Reidar TonjerHerrer åpen1:27:55+32:369:44
79Ole Underthun JohansenHerrer åpen1:30:33+35:1410:02
0Helle HundseidD50diskvalifisert
0Kjell RøkkeH70diskvalifisert
0Morten Nilstad PettersenHerrer åpendiskvalifisert
0Oliver Wallin HigginsH15-16diskvalifisert
0Ådne SkjærsteinH13-14diskvalifisert
0Synne SkjærsteinD15-16diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor