Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

Halden SK

56 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Thea KvalheimN-åpen31:37+2:3811:12
0Ville Emil WingstedtN-åpen31:31+2:3211:10
0Sigrid Schmitt GranD -1033:0010:09
0Maren HenriksenD -1030:599:32
0Minna Sofie WingstedtD -1035:3410:56
0Liam Viggo WingstedtH -1028:48+5:458:51
1Kjetil BjørloH451:29:277:02
1Heidi StoksethD351:34:038:43
1Emil WingstedtH401:25:506:17
1Antonio Martínez PérezHerrer åpen55:196:07
2Joacim CarlssonH401:30:42+4:526:38
2Ida Marie Næss BjørgulDamer åpen57:13+1:277:35
2Jonas NordströmHerrer åpen55:23+0:046:08
3Marieluise Schmitt GranD13-1448:07+0:578:39
4Anja WingstedtD351:57:38+23:3510:55
4Mats HaldinH401:30:59+5:096:39
5Tore SandvikH401:31:32+5:426:42
5Thomas Natvig ÅrstadHerrer åpen57:33+2:146:22
6Runa Lien BackstrømD451:28:16+9:159:47
7Sofie BergstrømD11-1239:21+3:4211:32
7Hanne Lerche RaadalD451:29:04+10:039:52
8Gøril FristadDamer åpen1:00:11+4:257:58
9Øyvind StoksethH401:40:06+14:167:20
10Marie Lien BackstrømD11-1239:55+4:1611:42
10Magnus NordbrødenH352:01:01+33:198:51
10Thor PalmgrenH701:25:14+10:5511:18
11Niels Christian HellerudH15-161:16:12+5:097:04
12Morten Roger AndersenH551:35:24+5:388:51
12Idun Kristine Felde OlaussenD15-161:20:53+7:288:58
14Sigurd Saxe SandvikH11-1228:43+2:228:25
15Øivind NielsenH751:25:48+32:4416:53
16Oda WennemoDamer åpen1:07:27+11:418:56
18Geir TorgersenH451:39:58+10:317:52
21Lacho IlievHerrer åpen1:07:34+12:157:29
22Espen BergstrømH451:43:55+14:288:11
24Frauke Schmitt GranD451:38:42+19:4110:56
25Nora TorgersenD15-161:29:28+16:039:55
26Herman Lien BackstrømH11-1234:04+7:439:59
27Jan GranstedtH551:37:50+8:049:05
29Svend Arne YtterbølH501:51:58+26:198:49
30Irene Felde OlaussenD451:48:41+29:4012:02
44Eirik NordbrødenH551:52:12+22:2610:25
44Alexander Skaug YtterbølH15-161:43:18+32:159:35
46Ole Øivind NorstedH13-1458:47+20:3710:34
48Hege Næss BjørgulDamer åpen1:26:38+30:5211:29
48Haakon Johann Slang-SundsetvikH15-161:43:31+32:289:36
50Jim OlaussenH502:08:24+42:4510:07
50Heidi Elisabeth BrækkeD15-162:24:48+1:11:2316:03
52Bjørn Axel GranH452:08:04+38:3710:05
52Erlend BrendstuenH15-161:46:48+35:459:54
67Pål HellerudH553:15:00+1:45:1418:06
102Jo KøhnHerrer åpen1:53:48+58:2912:36
0Helle KvalheimD -10diskvalifisert
0Ane Sofie Næss BjørgulDamer åpendiskvalifisert
0Jakob TorgersenH13-14diskvalifisert
Lisa JenssenD15-16brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor