Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

N-åpen

2 820 m, 65 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Sigrid Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 28:59 10:16
0 Caroline Svartedal Aasen Trøsken IL 31:25 +2:26 11:08
0 Thea Alvestad-rupar Fredrikstad SK 34:24 +5:25 12:11
0 Malene Berstad Heming Orientering 29:01 +0:02 10:17
0 Birk Breimo OK Moss 36:45 +7:46 13:01
0 Ingrid Sofie Hox Brynildsen Fredrikstad SK 38:24 +9:25 13:37
0 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 26:34 9:25
0 Jenny Danevad Fredrikstad SK 23:56 8:29
0 Andrine K. S. Edvardsen Fredrikstad SK 30:23 +1:24 10:46
0 Marte Eger Kongsberg OL 26:45 9:29
0 Aksel Eide Bækkelagets SK 22:17 7:54
0 Mikal Eik Kristiansand OK 29:56 +0:57 10:36
0 Anders Hovgaard Eisvang OK Moss 47:57 +18:58 17:00
0 Erik Ellefsen Farner Østmarka OK 45:49 +16:50 16:14
0 Abdirahman Bashir Hassan OK Moss 37:27 +8:28 13:16
0 Martine Arntzen Haug Østmarka OK 34:22 +5:23 12:11
0 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 22:09 7:51
0 Sigrid Hauge Sarpsborg OL 30:53 +1:54 10:57
0 Henrik Haugum Østmarka OK 27:07 9:36
0 Ingrid Pedersen Holmskau Trøsken IL 29:24 +0:25 10:25
0 Mathias Pedersen Holmskau Trøsken IL 29:26 +0:27 10:26
0 Malin Husebye Aamodt Fredrikstad SK 40:22 +11:23 14:18
0 Amalie Huuse Østmarka OK 36:01 +7:02 12:46
0 Emil Huuse Østmarka OK 34:56 +5:57 12:23
0 Axel Høstland Østmarka OK 25:40 9:06
0 Håkon Fenne Ingierd Bækkelagets SK 42:15 +13:16 14:58
0 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 22:03 7:49
0 Caroline Sundby Jakobsen OK Moss 40:40 +11:41 14:25
0 Emma Aune Jakobsen OK Moss 40:37 +11:38 14:24
0 Mari Kalleson Oppsal Orientering 2:55:39 +2:26:40 1:02:17
0 Kristoffer Katla Fossum IF 1:53:04 +1:24:05 40:05
0 Edvard Kerans Fredrikstad SK 26:39 9:27
0 Jonas Kortner Vogt Østmarka OK 1:18:52 +49:53 27:58
0 Thea Kvalheim Halden SK 31:37 +2:38 11:12
0 Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 31:23 +2:24 11:07
0 Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 29:30 +0:31 10:27
0 Gaute Lindaas Elverum OK 29:40 +0:41 10:31
0 Aurora Løkkeberg Fredrikstad SK 40:25 +11:26 14:19
0 Bertine Mjøster Østmarka OK 34:19 +5:20 12:10
0 Albert Mønnich OK Moss 36:38 +7:39 12:59
0 Gaute Nysæter Skien OK 24:48 8:47
0 Eskil Olaussen Oppsal Orientering 48:33 +19:34 17:12
0 Erlend Otterlei Østmarka OK 27:37 9:47
0 Juliane Pedersen Fredrikstad SK 34:16 +5:17 12:09
0 Tonje Rykkje Stord Orientering 30:41 +1:42 10:52
0 Andreas Sandernes Østmarka OK 34:52 +5:53 12:21
0 Liv Simonsen OK Øst 38:17 +9:18 13:34
0 Tor Simonsen OK Øst 37:52 +8:53 13:25
0 Milla Skåland Trøsken IL 45:09 +16:10 16:00
0 Hanna Spangberg Konnerud IL 34:27 +5:28 12:12
0 Jon Strand Kongsberg OL 26:37 9:26
0 Charlotte Svartedal Aasen Trøsken IL 30:31 +1:32 10:49
0 Ask Felland Sætnan Fossum IF 24:41 8:45
0 Julie Såheim Fredrikstad SK 31:33 +2:34 11:11
0 Astrid Svenne Thorbjørnsen Eiker OL 3:11:13 +2:42:14 1:07:48
0 Synne Tjærnsmo Røyken OL 35:22 +6:23 12:32
0 Amund Kortner Vogt Østmarka OK 44:50 +15:51 15:53
0 Frederikke Warhuus Solbakken OK Moss 40:32 +11:33 14:22
0 Ville Emil Wingstedt Halden SK 31:31 +2:32 11:10
0 Jens Wold Sturla, IF 31:20 +2:21 11:06
0 Adele Øen Skåland Trøsken IL 44:43 +15:44 15:51
0 Jakob Åsmul Østmarka OK 47:55 +18:56 16:59
Syver Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK diskvalifisert
Selmer Løken OK Moss diskvalifisert
Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn brutt

D -10

3 250 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Marte Hox Brynildsen Fredrikstad SK 33:55 10:26
0 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 39:53 12:16
0 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 34:53 10:44
0 Mathilde Fossaas Gimle IF 43:49 13:28
0 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 33:00 10:09
0 Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK 48:16 14:51
0 Maren Henriksen Halden SK 30:59 9:32
0 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 39:56 12:17
0 Regina Kaltoft OK Pan Århus 36:06 11:06
0 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 25:39 7:53
0 Anna Kølbæk Aarhus 1900 Orientering 36:08 11:07
0 Eva Taagehøi Nykjær OK Pan Århus 1:50:36 34:01
0 Anna Taksdal Ganddal IL 29:16 9:00
0 Minna Sofie Wingstedt Halden SK 35:34 10:56
Julie Brenås Varteig OL diskvalifisert
Helle Kvalheim Halden SK diskvalifisert

D11-12

3 410 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mille Baastad Berg IL Tyrving 35:39 10:27
2 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 35:46 +0:07 10:29
3 Mille Jægtvik Konnerud IL 35:53 +0:14 10:31
4 Marie Møller Nielsen OK Pan Århus 38:48 +3:09 11:22
5 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 39:14 +3:35 11:30
6 Ida Marie Flågen Heming Orientering 39:18 +3:39 11:31
7 Sofie Bergstrøm Halden SK 39:21 +3:42 11:32
8 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 39:23 +3:44 11:32
9 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 39:28 +3:49 11:34
10 Marie Lien Backstrøm Halden SK 39:55 +4:16 11:42
11 Mathea Spets Storhov Freidig 39:57 +4:18 11:42
12 Pia Young Vik Nydalens SK 40:01 +4:22 11:44
13 Amalie Løkkeberg Fredrikstad SK 41:14 +5:35 12:05
14 Signe Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 41:16 +5:37 12:06
15 Embla Øvretveit Fredrikstad SK 41:21 +5:42 12:07
16 Frida Hovgaard Eisvang OK Moss 41:33 +5:54 12:11
17 Ella Hedegaard Richardson OK Pan Århus 43:00 +7:21 12:36
18 Anna Taagehøi Nykjær OK Pan Århus 43:05 +7:26 12:38
19 Kristin Lundanes Emblem IL 43:21 +7:42 12:42
20 Eileen Bjanes IL Tyrving 43:28 +7:49 12:44
21 Ella Berstad Heming Orientering 43:58 +8:19 12:53
22 Noor Dirro-Helu Måren OK 44:16 +8:37 12:58
23 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 45:32 +9:53 13:21
24 Frida Solsrud Nydalens SK 45:54 +10:15 13:27
25 Annika Jarstadmarken Price Østmarka OK 46:08 +10:29 13:31
26 Eira Line Østmarka OK 46:12 +10:33 13:32
27 Luciana Svads Måren OK 46:13 +10:34 13:33
28 Marie Kvarme Røyken OL 48:51 +13:12 14:19
29 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 49:04 +13:25 14:23
30 Hannah Mans Nydalens SK 49:10 +13:31 14:25
31 Oda Sørlie Nydalens SK 49:24 +13:45 14:29
32 Mathilde Primdahl Høst OK Pan Århus 55:28 +19:49 16:15
33 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 59:59 +24:20 17:35
34 Veronika Jacobsen Fredrikstad SK 1:00:03 +24:24 17:36
35 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1:03:29 +27:50 18:37
36 Live Arntzen Raumar Orientering 1:08:31 +32:52 20:05
37 Emilie Stenslet Hals Raumar Orientering 1:08:56 +33:17 20:12
Eline Andersen Konnerud IL diskvalifisert
Elise Wærp Hauge Nydalens SK diskvalifisert
Johanna Sofie Longfjeld Modum OL diskvalifisert
Marie Saugestad Nydalens SK diskvalifisert
Hedda Spangberg Konnerud IL diskvalifisert
Hannah Syrdal Øen Heming Orientering diskvalifisert

D13-14

5 560 m, 51 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hedvig Valbjørn Gydesen OK Melfar 47:10 8:28
2 Oda Scheele Nydalens SK 48:06 +0:56 8:39
3 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 48:07 +0:57 8:39
4 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 48:09 +0:59 8:39
5 Andrea Ranvik Konnerud IL 48:11 +1:01 8:39
6 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 48:12 +1:02 8:40
7 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 48:21 +1:11 8:41
8 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 48:25 +1:15 8:42 Last ned GPS-spor i gpx-format
9 Mari Strømme Lid TIF Viking 48:31 +1:21 8:43
10 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 48:33 +1:23 8:43
11 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 48:35 +1:25 8:44
12 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 48:46 +1:36 8:46
13 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 48:50 +1:40 8:46
14 Carmen Dirro Måren OK 49:03 +1:53 8:49
15 Bethina Staulen Fredin Skien OK 49:15 +2:05 8:51
16 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 50:03 +2:53 9:00
17 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 50:33 +3:23 9:05
18 Åsne Haavengen Kongsberg OL 50:50 +3:40 9:08
19 Silje Berner Myhre Fossum IF 50:59 +3:49 9:10
20 Tale Strand Kongsberg OL 51:10 +4:00 9:12
21 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 51:11 +4:01 9:12
22 Ea Lunøe Nydalens SK 51:19 +4:09 9:13
23 Karoline Bjørnerød OK Moss 51:26 +4:16 9:15
24 Silje Kregnes Kristiansand OK 54:58 +7:48 9:53
25 Kaja Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 55:00 +7:50 9:53
26 Malin Hauge Hisøy OK 55:13 +8:03 9:55
27 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 56:37 +9:27 10:10
28 Ada Wulfsberg Nydalens SK 56:53 +9:43 10:13
29 Marie Liland Nydalens SK 56:56 +9:46 10:14
30 Elise Ausen Porsgrunn OL 57:09 +9:59 10:16
31 Hanna Johansson Hedrum OL 57:37 +10:27 10:21
32 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 58:22 +11:12 10:29
33 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 59:54 +12:44 10:46
34 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 1:03:46 +16:36 11:28
35 Berthe Teslo Hadeland OL 1:07:38 +20:28 12:09
36 Thea Land Konnerud IL 1:11:06 +23:56 12:47
37 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 1:11:21 +24:11 12:49
38 Kaisa Antonsen Fredrikstad SK 1:12:54 +25:44 13:06
39 Emma Danevad Fredrikstad SK 1:12:59 +25:49 13:07
40 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 1:13:08 +25:58 13:09
41 Astrid Gylling Aarhus 1900 Orientering 1:16:40 +29:30 13:47
42 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 1:23:37 +36:27 15:02
43 Maria Kølbæk Aarhus 1900 Orientering 1:25:02 +37:52 15:17
44 Ingeborg Kvarme Røyken OL 1:26:18 +39:08 15:31
45 Tina Kalleson Oppsal Orientering 1:32:33 +45:23 16:38
46 Anni Saarela Konnerud IL 1:35:05 +47:55 17:06
47 Ingrid Elise Vingerrhagen Kristiansand OK 1:57:47 +1:10:37 21:11
48 Tuva Hepburn Kristiansand OK 1:57:49 +1:10:39 21:11
Christiane Bøckman Kristiansand OK diskvalifisert
Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Kristine Eide Rapp Raumar Orientering brutt

D15-16

9 020 m, 56 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anine Lome Hamar OK 1:13:25 8:08
2 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 1:14:03 +0:38 8:12
3 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:14:40 +1:15 8:16
4 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 1:17:47 +4:22 8:37
5 Hanne Vassend Porsgrunn OL 1:17:55 +4:30 8:38
6 Ane Dyrkorn Eiker OL 1:18:03 +4:38 8:39
7 Ragne Wiklund Nydalens SK 1:19:33 +6:08 8:49
8 Pernille Katla Fossum IF 1:19:50 +6:25 8:51
9 Synne Strand Asker Skiklubb 1:19:58 +6:33 8:51
10 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 1:20:02 +6:37 8:52
11 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 1:20:14 +6:49 8:53
12 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 1:20:53 +7:28 8:58
13 Ragnhild Eide Byåsen IL 1:22:56 +9:31 9:11
14 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 1:23:00 +9:35 9:12
15 Agnes Irene Longfjeld Modum OL 1:23:03 +9:38 9:12
16 Helene Eger Kongsberg OL 1:23:07 +9:42 9:12
17 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 1:23:50 +10:25 9:17
18 Thea Dyrkorn Eiker OL 1:23:56 +10:31 9:18
19 Maria Prestbøen Sandefjord OK 1:26:07 +12:42 9:32
20 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 1:26:22 +12:57 9:34
21 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 1:29:14 +15:49 9:53
22 Aurora Gjølsjø OK Moss 1:29:21 +15:56 9:54
23 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 1:29:24 +15:59 9:54
24 Birka Øhlenschlæger Nielsen Silkeborg OK 1:29:26 +16:01 9:54
25 Nora Torgersen Halden SK 1:29:28 +16:03 9:55
26 Dina Reitan Freidig 1:29:30 +16:05 9:55
27 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1:29:37 +16:12 9:56
28 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 1:30:10 +16:45 9:59
29 Maren Norderud IL Tyrving 1:30:26 +17:01 10:01
30 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 1:36:34 +23:09 10:42
31 Ingrid Hasaas Fossum IF 1:36:45 +23:20 10:43
32 Solveig Eline Berg IL Tyrving 1:37:02 +23:37 10:45
33 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 1:38:58 +25:33 10:58
34 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:40:19 +26:54 11:07
35 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 1:43:07 +29:42 11:25
36 Eli Kolstad Mo OK 1:46:24 +32:59 11:47
37 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 1:56:35 +43:10 12:55
38 Jorid Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 1:58:48 +45:23 13:10
39 Marie Hansen Sarpsborg OL 1:58:53 +45:28 13:10
40 Marlin Haavengen Kongsberg OL 1:59:25 +46:00 13:14
41 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 2:00:15 +46:50 13:19
42 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 2:00:46 +47:21 13:23
43 Linn Mei Waaler Måren OK 2:02:42 +49:17 13:36
44 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 2:06:13 +52:48 13:59
45 Sarah Wøllo Kongsberg OL 2:09:45 +56:20 14:23
46 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 2:10:00 +56:35 14:24
47 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 2:10:54 +57:29 14:30
48 Kornelia Lønning Brurberg Sturla, IF 2:10:57 +57:32 14:31
49 Trine Eg Staugaard Kolding OK 2:11:32 +58:07 14:34
50 Heidi Elisabeth Brække Halden SK 2:24:48 +1:11:23 16:03
51 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 2:24:50 +1:11:25 16:03
Kjersti Lundqvist Ås-NMBU Orientering diskvalifisert
Hedda Skatvedt Raumar Orientering diskvalifisert
Synne Skjærstein IL Tyrving diskvalifisert
Anna Emilie Torseth Gjø-Vard OL diskvalifisert
Lisa Jenssen Halden SK brutt

D35

10 770 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Heidi Stokseth Halden SK 1:34:03 8:43
2 Elin Bjerva Larvik OK 1:34:47 +0:44 8:48
3 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 1:34:56 +0:53 8:48
4 Anja Wingstedt Halden SK 1:57:38 +23:35 10:55
5 Monica Berglund Ringerike OL 2:13:00 +38:57 12:20
6 Gunilla Ottersten Eds SK 2:21:25 +47:22 13:07
7 Hege Rønning Johansen Måren OK 3:03:07 +1:29:04 17:00

D40

10 770 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 1:33:12 8:39
2 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 1:33:17 +0:05 8:39
3 Heidi Tronbøl Fet OL 1:34:40 +1:28 8:47
4 Ingrid Undstad Larvik OK 1:39:03 +5:51 9:11
5 Karianne Strømme TIF Viking 1:46:20 +13:08 9:52
6 Birgit Økern Jensen Stjørdals-Blink Orientering 1:47:17 +14:05 9:57
7 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 1:57:34 +24:22 10:54
8 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 1:58:51 +25:39 11:02
9 Anne Urset IL BUL-Tromsø 1:59:26 +26:14 11:05
10 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 1:59:46 +26:34 11:07
11 Linda Rykkje Stord Orientering 2:13:20 +40:08 12:22
12 Doris Stien Kaspersen Mo OK 2:15:09 +41:57 12:32
13 Wendy Fjellstad Ås-NMBU Orientering 2:29:49 +56:37 13:54
14 Paula Berstad Heming Orientering 3:01:38 +1:28:26 16:51

D45

9 020 m, 42 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hanne Sandstad Freidig 1:19:01 8:45
2 Maria Jonsson Nydalens SK 1:26:52 +7:51 9:37
3 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 1:26:56 +7:55 9:38
4 Kristin Bruserud OL Trollo 1:27:51 +8:50 9:44
5 Torunn økern Jensen Ringerike OL 1:28:12 +9:11 9:46
6 Runa Lien Backstrøm Halden SK 1:28:16 +9:15 9:47
7 Hanne Lerche Raadal Halden SK 1:29:04 +10:03 9:52
8 Hilde Vassend Porsgrunn OL 1:29:12 +10:11 9:53
9 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 1:29:18 +10:17 9:54
10 Gry Ahlsand Nydalens SK 1:29:21 +10:20 9:54
11 Hege Feiring IL Tyrving 1:29:23 +10:22 9:54
12 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 1:29:34 +10:33 9:55
13 Jorun Ruud Asker Skiklubb 1:33:40 +14:39 10:23
14 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 1:33:49 +14:48 10:24
15 Anett Wallin IL Tyrving 1:36:17 +17:16 10:40
16 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 1:36:43 +17:42 10:43
17 Åshild Flatebakken IL Tyrving 1:37:05 +18:04 10:45
18 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 1:37:10 +18:09 10:46
19 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 1:37:21 +18:20 10:47
20 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 1:37:44 +18:43 10:50
21 Ann Elin Flågen Heming Orientering 1:37:56 +18:55 10:51
22 Trine Oldernes Lillomarka OL 1:38:02 +19:01 10:52
23 Tove Aasheim Askøy OL 1:38:10 +19:09 10:52
24 Frauke Schmitt Gran Halden SK 1:38:42 +19:41 10:56
25 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 1:39:55 +20:54 11:04
26 Helena Eriksson Eds SK 1:45:05 +26:04 11:39
27 Siri Thortveit Myhre Kristiansand OK 1:45:20 +26:19 11:40
28 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 1:47:05 +28:04 11:52
29 Stine Arntzen Sandefjord OK 1:47:08 +28:07 11:52
30 Irene Felde Olaussen Halden SK 1:48:41 +29:40 12:02
31 Mette Eline Heimstad Ringerike OL 1:48:46 +29:45 12:03
32 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 1:49:02 +30:01 12:05
33 Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering 1:52:38 +33:37 12:29
34 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 1:52:44 +33:43 12:29
35 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 1:55:05 +36:04 12:45
36 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 1:55:12 +36:11 12:46
37 Carina Regborn Hagaby GoIF 2:11:11 +52:10 14:32
38 Monica Feyling Kolbotn og Skimt OL 2:13:26 +54:25 14:47
39 Marianne Reusch Heming Orientering 2:21:41 +1:02:40 15:42
Kathrine Lunøe Nydalens SK diskvalifisert
Kari Madslien Nydalens SK diskvalifisert
Inger Reinhartsen Kristiansand OK diskvalifisert

D50

9 020 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 1:28:09 9:46
2 Unn Hilde Heggedal Kongsberg OL 1:29:27 +1:18 9:55
3 Agneta Eriksson Uddevalla OK 1:34:11 +6:02 10:26
4 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 1:36:21 +8:12 10:40
5 Marianne Njåstein IL Tyrving 1:36:35 +8:26 10:42
6 Kjersti Hov Fossum IF 1:36:38 +8:29 10:42
7 Hilde Storløkken Kongsberg OL 1:36:59 +8:50 10:45
8 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 1:37:07 +8:58 10:46
9 Anne Danielsen Lyn Ski 1:37:18 +9:09 10:47
10 Ingvild Mulen Kristiansand OK 1:37:34 +9:25 10:49
11 Dagrun Melkild Heming Orientering 1:37:36 +9:27 10:49
12 Ingrid Alexandersson Stora Tuna OK 1:37:51 +9:42 10:50
13 Åshild Stuve Strandlie Gjø-Vard OL 1:38:08 +9:59 10:52
14 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 1:38:22 +10:13 10:54
15 Tone Hollowell OK Tyr 1:38:27 +10:18 10:54
16 Vanja Staff OL Toten-Troll 1:40:05 +11:56 11:05
17 Trude Fixdal IL Koll 1:46:53 +18:44 11:50
18 Kristin Fleisje Nittedal OL 1:47:20 +19:11 11:53
19 Bjørg Marit Sollie OL Trollo 1:47:30 +19:21 11:55
20 Kristin Damsgaard Grindstad Sarpsborg OL 1:51:13 +23:04 12:19
21 Tove Heimdal Konnerud IL 1:51:45 +23:36 12:23
22 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 1:52:00 +23:51 12:25
23 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 1:52:55 +24:46 12:31
24 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 1:53:06 +24:57 12:32
25 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 1:53:45 +25:36 12:36
26 Anna Weckner Westlund OK Tyr 1:54:46 +26:37 12:43
27 Heidi Børstad Sarpsborg OL 2:01:14 +33:05 13:26
28 Marit Nandrup Pettersen Indre Østfold OK 2:04:48 +36:39 13:50
29 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 2:05:48 +37:39 13:56
30 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 2:19:20 +51:11 15:26
31 Maria Torgersen Bækkelagets SK 2:22:13 +54:04 15:46
32 Hege Heiberg Hadeland OL 2:30:59 +1:02:50 16:44
Helle Hundseid IL Tyrving diskvalifisert
Kirsti Rogstad Kongsberg OL ikke startet

D55

7 540 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sirpa Lilja Modum OL 1:15:56 10:04
2 Anne Garsrud Vaulen Orienteringsklubb 1:16:35 +0:39 10:09
3 Grete Hovi Skien OK 1:16:37 +0:41 10:09
4 Ellen Marie Turter Nydalens SK 1:16:39 +0:43 10:09
5 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 1:16:48 +0:52 10:11
6 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 1:18:06 +2:10 10:21
7 Bente Line Indre Østfold OK 1:18:10 +2:14 10:22
8 Sidsel Nørstebø IL Tyrving 1:18:49 +2:53 10:27
9 Helga Haverstad Lierbygda OL 1:22:31 +6:35 10:56
10 Kjersti Skantze IL Tyrving 1:22:41 +6:45 10:57
11 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 1:24:50 +8:54 11:15
12 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 1:24:54 +8:58 11:15
13 Randi Nilstad IL Tyrving 1:25:03 +9:07 11:16
14 Elsa Put OMEGA 1:28:12 +12:16 11:41
15 Berit Danielsen IL Tyrving 1:29:44 +13:48 11:54
16 Berit Berge IL Tyrving 1:29:57 +14:01 11:55
17 Anne Sørum Ringsaker OK 1:34:38 +18:42 12:33
18 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 1:39:58 +24:02 13:15
19 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 1:41:02 +25:06 13:23
20 Lena Runesson OK Vivill 1:41:09 +25:13 13:24
21 Tove Damgaard OL Trollo 2:00:25 +44:29 15:58

D60

7 540 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Wenche Hultgreen IL Tyrving 1:18:51 10:27
2 Gabriella Axelsson Idefjordens SK 1:19:37 +0:46 10:33
3 Lis Dæhli Løten o-lag 1:23:16 +4:25 11:02
4 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 1:34:34 +15:43 12:32
5 Lisa Annersand OK Tyr 1:34:42 +15:51 12:33
6 Monica Martinsson OK Tranan 1:34:54 +16:03 12:35
7 Inger Tiltnes IL Tyrving 1:35:11 +16:20 12:37
8 Bjørg Svanberg Røyken OL 1:37:32 +18:41 12:56
9 Kjersti Tho Stabæk IF 1:38:31 +19:40 13:03
10 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 1:40:03 +21:12 13:16
11 Elle M. Melbye Heming Orientering 1:45:35 +26:44 14:00
12 Gro Eia OL Trollo 1:48:25 +29:34 14:22
13 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 1:49:13 +30:22 14:29
14 Bodil Klakegg Kolbotn og Skimt OL 1:50:22 +31:31 14:38
15 Tove Skiri Wahlgren Sarpsborg OL 1:58:32 +39:41 15:43
16 Aud Kjemperud Eiker OL 2:10:55 +52:04 17:21
17 Ingeborg Bakken Måren OK 2:11:09 +52:18 17:23
18 Anne-Sofie Gjermstad Nidarøst OK 3:42:13 +2:23:22 29:28
Anne Lise Andreassen Sandefjord OK diskvalifisert
Randi Kristin Nærum Larvik OK diskvalifisert

D65

5 080 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 1:11:26 14:03
2 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 1:15:33 +4:07 14:52
3 Marion Hallsten Uddevalla OK 1:15:43 +4:17 14:54
4 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 1:15:50 +4:24 14:55
5 Inger Lindløv OK Moss 1:19:04 +7:38 15:33
6 Berit Grosvold Eiker OL 1:19:07 +7:41 15:34
7 Eva Taraldrud Indre Østfold OK 1:20:20 +8:54 15:48
8 Margit Ryen Steen Bø OL 1:21:15 +9:49 15:59
9 Anne Kaasa Driv IL 1:32:10 +20:44 18:08
10 Brynhild Fanuelsen Fossum IF 1:34:44 +23:18 18:38
11 Gry Bruland Vråle Sturla, IF 2:02:14 +50:48 24:03
Bodil Berby Trøsken IL diskvalifisert
Eva Marie Gran OK Øst diskvalifisert

D70

5 080 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torid Kvaal Freidig 1:14:30 14:39
2 Aase Tove Golden Måren OK 1:15:54 +1:24 14:56
3 Liv Feiring Hamar OK 1:20:44 +6:14 15:53
4 Birgitte Bekkelund Røyken OL 1:23:21 +8:51 16:24
5 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 1:28:39 +14:09 17:27
6 Inger Halck Måren OK 1:29:14 +14:44 17:33
7 Ingeborg Bøbel IL Imås 1:30:01 +15:31 17:43
8 Synnøve Dalva Bø OL 1:47:27 +32:57 21:09
9 Tordis Rytter Jakobsen OK Moss 2:02:09 +47:39 24:02
10 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 2:30:04 +1:15:34 29:32
11 Eva Nilsen Lillomarka OL 2:30:09 +1:15:39 29:33
Aina Romsdal Mauritzsen Varanger Orienteringslag diskvalifisert

D75

4 890 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 1:16:31 15:38
2 Gudveig Jørundland OK Sør 1:45:05 +28:34 21:29
3 Unni Drage Haugerud IF 1:45:20 +28:49 21:32
4 Johanna Ytterbøl Gimle IF 1:59:28 +42:57 24:25
5 Tirill Liby Seip OK Skeidi 2:20:29 +1:03:58 28:43

H -10

3 250 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Rasmus Berglund Ringerike OL 23:03 7:05
0 Niels Dalgaard Kolding OK 23:26 +0:23 7:12
0 Brage Eikås Sandefjord OK 26:59 +3:56 8:18
0 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 28:54 +5:51 8:53
0 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 22:30 6:55
0 Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK 33:50 +10:47 10:24
0 Mathias Linløkken Østmarka OK 32:07 +9:04 9:52
0 Audun Nordby Fredrikstad SK 34:09 +11:06 10:30
0 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 31:02 +7:59 9:32
0 Theo Winsents Sæter Måren OK 32:33 +9:30 10:00
0 Valdemar Taagehøi Nykjær OK Pan Århus 35:25 +12:22 10:53
0 Liam Viggo Wingstedt Halden SK 28:48 +5:45 8:51

H11-12

3 410 m, 56 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 26:21 7:43
2 Elia Thorvik Nydalens SK 26:23 +0:02 7:44
3 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 26:26 +0:05 7:45
4 Gaute Bergan Nydalens SK 26:30 +0:09 7:46
5 Alfred Bjørnerød OK Moss 26:37 +0:16 7:48
6 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 26:44 +0:23 7:50
7 Eivind Nyberg Nydalens SK 26:47 +0:26 7:51
8 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 28:27 +2:06 8:20
9 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 28:28 +2:07 8:20
10 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 28:30 +2:09 8:21
11 Johan Eger Kongsberg OL 28:33 +2:12 8:22
12 Sondre Engebretsen OK Moss 28:34 +2:13 8:22
13 Ask Olaussen Oppsal Orientering 28:41 +2:20 8:24
14 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 28:43 +2:22 8:25
15 Lukas Klausen Sturla, IF 28:46 +2:25 8:26
16 Mikkel Berglund Ringerike OL 28:58 +2:37 8:29
17 Jens Dalgaard Kolding OK 30:22 +4:01 8:54
18 Stein Aas Stræte Ringerike OL 30:25 +4:04 8:55
19 Arthur Brunborg Nittedal OL 30:30 +4:09 8:56
20 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 30:36 +4:15 8:58
21 Jonas Krogh Oppsal Orientering 30:38 +4:17 8:59
22 Sivert Poppe Fredrikstad SK 33:48 +7:27 9:54
23 Ludvik Sæther Fredrikstad SK 33:53 +7:32 9:56
24 Benjamin August Viken Tverlandet IL 33:55 +7:34 9:56
25 Martin Reiersen Jensen Birkenes IL 34:01 +7:40 9:58
26 Herman Lien Backstrøm Halden SK 34:04 +7:43 9:59
27 Birk F. Sætnan Fossum IF 34:44 +8:23 10:11
28 Eivind Bogen Arenth Sturla, IF 35:08 +8:47 10:18
29 Mats Lindaas Elverum OK 37:34 +11:13 11:00
30 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 37:45 +11:24 11:04
31 Christian Fredrik Borg IL Koll 37:58 +11:37 11:08
32 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 38:15 +11:54 11:13
33 Oliver Nilsen Fossum IF 38:20 +11:59 11:14
34 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 40:29 +14:08 11:52
35 Ola Kjølstad Røyken OL 41:56 +15:35 12:17
36 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 42:12 +15:51 12:22
37 Fridtjof Reusch Heming Orientering 42:29 +16:08 12:27
38 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 42:32 +16:11 12:28
39 Olav Melheim Sturla, IF 47:29 +21:08 13:55
40 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 47:37 +21:16 13:57
41 Mads Stavund Skødt OK Pan Århus 48:44 +22:23 14:17
42 Jon Randar Holmøy Hadeland OL 48:47 +22:26 14:18
43 Silas Ribergaard Skammelsen OK Pan Århus 48:59 +22:38 14:21
44 Atle Trollehave OK Pan Århus 49:31 +23:10 14:31
45 Herman Hvideberg Moer Raumar Orientering 54:47 +28:26 16:03
46 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 56:33 +30:12 16:35
47 Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb 56:52 +30:31 16:40
48 Simen Hagen Strømsnes Asker Skiklubb 56:55 +30:34 16:41
49 Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 1:02:48 +36:27 18:24
50 Felix R. Hylleseth Sentrum OK 1:03:01 +36:40 18:28
51 Elias Stubberud Nydalens SK 1:03:20 +36:59 18:34
Theodor Bjørk Sandefjord OK diskvalifisert
Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK diskvalifisert
Anselm Reichenbach Oppsal Orientering diskvalifisert
Hans Urset IL BUL-Tromsø diskvalifisert
Tobias Mathisen Porsgrunn OL brutt
Tidemann Lier Indre Østfold OK ikke startet

H13-14

5 560 m, 76 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 38:10 6:51
2 Lars Young Vik Nydalens SK 38:12 +0:02 6:52
3 David Runde Kristiansand OK 38:17 +0:07 6:53
4 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 38:22 +0:12 6:54
5 Isak Jonsson Nydalens SK 38:23 +0:13 6:54
6 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 38:27 +0:17 6:54
7 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 38:37 +0:27 6:56
8 Simen Spets Storhov Freidig 38:42 +0:32 6:57
9 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 38:57 +0:47 7:00
10 Daniel B. Schmidt OK Pan Århus 40:32 +2:22 7:17
11 Elias Hinge Krogsgaard Silkeborg OK 40:44 +2:34 7:19
12 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 40:49 +2:39 7:20
13 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 40:52 +2:42 7:21
14 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 40:59 +2:49 7:22
15 Mats Andre Nygård Indre Østfold OK 41:10 +3:00 7:24
16 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 42:48 +4:38 7:41
17 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 45:41 +7:31 8:12
18 Sigvart Eugen Bergland Indre Østfold OK 46:01 +7:51 8:16
19 Felix Finsrud Asker Skiklubb 47:38 +9:28 8:34
20 Christopher Engebretsen OK Moss 48:12 +10:02 8:40
21 Asbjørn Kaltoft OK Pan Århus 48:15 +10:05 8:40
22 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 48:17 +10:07 8:41
23 Eirik Imrik Fredrikstad SK 48:27 +10:17 8:42
24 Sivert Sande Kverme Fossum IF 49:45 +11:35 8:56
25 Eivind Berner Myhre Fossum IF 49:59 +11:49 8:59
26 Iver Ringheim Larvik OK 50:39 +12:29 9:06
27 Magnus Mosfjell Birkenes IL 50:40 +12:30 9:06
28 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 51:18 +13:08 9:13
29 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 51:54 +13:44 9:20
30 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 52:13 +14:03 9:23
31 Elias Bergset IL Veten 52:39 +14:29 9:28
32 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 52:53 +14:43 9:30
33 Grunde Isaksætre Grue IL 53:02 +14:52 9:32
34 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 53:25 +15:15 9:36
35 Eskil Frischknecht Alta OL 53:40 +15:30 9:39
36 Alexander Smeby Nydalens SK 56:21 +18:11 10:08
37 Anders Vestøl Vegårshei IL 57:19 +19:09 10:18
38 Jonas Grønli Freidig 57:29 +19:19 10:20
39 Lars Sandstad Freidig 57:36 +19:26 10:21
40 Sindre Lysaker Norbom Konnerud IL 57:39 +19:29 10:22
41 Nicolai Harvik Konnerud IL 57:43 +19:33 10:22
42 Eirik Kroka Fredrikstad SK 58:26 +20:16 10:30
43 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 58:31 +20:21 10:31
44 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 58:33 +20:23 10:31
45 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 58:46 +20:36 10:34
46 Ole Øivind Norsted Halden SK 58:47 +20:37 10:34
47 Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 58:52 +20:42 10:35
48 Vemund Heier Nydalens SK 59:18 +21:08 10:39
49 Even Gravningen Stokke IL 59:56 +21:46 10:46
50 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 1:00:00 +21:50 10:47
51 Even Nygaard Østreng Raumar Orientering 1:00:17 +22:07 10:50
52 Kristian Østermann Heming Orientering 1:02:06 +23:56 11:10
53 Ferdinand Fremming Heming Orientering 1:02:08 +23:58 11:10
54 Henrik Reusch Heming Orientering 1:02:20 +24:10 11:12
55 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 1:02:26 +24:16 11:13
56 Jonas Eikås Sandefjord OK 1:02:57 +24:47 11:19
57 August Syrdal Øen Heming Orientering 1:03:55 +25:45 11:29
58 Adam Conway Guildford Orienteers 1:04:20 +26:10 11:34
59 Erlend Børli Fossum IF 1:08:36 +30:26 12:20
60 Asgeir Espeland Tynset IF 1:11:04 +32:54 12:46
61 Tobias Halle Aarhus 1900 Orientering 1:11:49 +33:39 12:55
62 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 1:12:39 +34:29 13:03
63 Ola Dahl Fredrikstad SK 1:16:30 +38:20 13:45
64 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 1:18:08 +39:58 14:03
65 Theodor Lier Indre Østfold OK 1:23:11 +45:01 14:57
66 Mikkel Kølbæk Aarhus 1900 Orientering 1:32:00 +53:50 16:32
67 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 1:35:20 +57:10 17:08
68 Simen Fritzner Nittedal OL 1:35:41 +57:31 17:12
69 Anders Horvei Raumar Orientering 1:37:53 +59:43 17:36
70 Mikkel Katla Fossum IF 1:39:01 +1:00:51 17:48
Herman Brunborg Nittedal OL diskvalifisert
Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK diskvalifisert
Asgeir Reiersen Jensen Birkenes IL diskvalifisert
Ådne Skjærstein IL Tyrving diskvalifisert
Odin Sæther Fredrikstad SK diskvalifisert
Jakob Torgersen Halden SK diskvalifisert

H15-16

10 770 m, 75 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Elias Jonsson Nydalens SK 1:11:03 6:35
2 Jørgen Baklid Konnerud IL 1:11:15 +0:12 6:36
3 Lukas Liland Nydalens SK 1:11:17 +0:14 6:37
4 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 1:11:38 +0:35 6:39
5 Sebastian Daland Kristiansand OK 1:11:47 +0:44 6:39
6 Kasper Fosser Heming Orientering 1:13:51 +2:48 6:51
7 Einar Melsom Fossum IF 1:15:37 +4:34 7:01
8 Even-Johan Kaspersen Mo OK 1:15:39 +4:36 7:01
9 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 1:15:58 +4:55 7:03
10 Kristian Pytten Kristiansand OK 1:16:08 +5:05 7:04
11 Niels Christian Hellerud Halden SK 1:16:12 +5:09 7:04
12 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 1:16:31 +5:28 7:06
13 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 1:16:36 +5:33 7:06
14 Amund Korsæth Trøsken IL 1:17:17 +6:14 7:10
15 Sander Arntzen Asker Skiklubb 1:18:04 +7:01 7:14
16 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:20:00 +8:57 7:25
17 Marius Aurebekk Kristiansand OK 1:20:22 +9:19 7:27
18 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 1:20:31 +9:28 7:28
19 Tord Strand Kongsberg OL 1:20:53 +9:50 7:30
20 Erling Hjermstad Fossum IF 1:20:54 +9:51 7:30
21 Øyvind Hjermstad Fossum IF 1:26:03 +15:00 7:59
22 Even Lindaas Elverum OK 1:27:57 +16:54 8:09
23 Oscar Lyngen Frol IL 1:28:53 +17:50 8:15
24 Malthe Poulsen FIF Hillerød Orientering 1:30:49 +19:46 8:25
25 Stian Rykkje Stord Orientering 1:30:51 +19:48 8:26
26 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 1:31:18 +20:15 8:28
27 Håkon Lund Kongsberg OL 1:31:51 +20:48 8:31
28 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 1:31:53 +20:50 8:31
29 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 1:31:55 +20:52 8:32
30 Trygve Myhr Asker Skiklubb 1:31:57 +20:54 8:32
31 Axel Hoveid Asker Skiklubb 1:32:01 +20:58 8:32
31 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 1:32:01 +20:58 8:32
33 Oskar Arnevik Ringerike OL 1:32:03 +21:00 8:32
34 Eskil Frøisland Vang OL 1:33:15 +22:12 8:39
35 Aslak Heimdal Konnerud IL 1:34:49 +23:46 8:48
36 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:36:23 +25:20 8:56
37 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 1:36:28 +25:25 8:57
38 Mathias Vindal Freidig 1:36:35 +25:32 8:58
39 Håkon Sturød Nydalens SK 1:36:47 +25:44 8:59
40 Joar Gjerdahl Konnerud IL 1:36:51 +25:48 8:59
41 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 1:36:54 +25:51 8:59
42 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 1:36:56 +25:53 9:00
43 Henrik Haug Kongsberg OL 1:43:16 +32:13 9:35
44 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 1:43:18 +32:15 9:35
45 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 1:43:22 +32:19 9:35
46 Martin Andresen Skotte Fossum IF 1:43:25 +32:22 9:36
47 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 1:43:27 +32:24 9:36
48 Haakon Johann Slang-Sundsetvik Halden SK 1:43:31 +32:28 9:36
49 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 1:43:57 +32:54 9:39
50 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 1:45:14 +34:11 9:46
51 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 1:45:21 +34:18 9:46
52 Erlend Brendstuen Halden SK 1:46:48 +35:45 9:54
53 Mikkel Holm Nielsen OK Pan Århus 1:46:51 +35:48 9:55
54 Jeppe Kejser Dahl Jensen OK Pan Århus 1:46:54 +35:51 9:55
55 Andreas Bock Bjørnsen OK Pan Århus 1:46:58 +35:55 9:55
56 Søren Eg Staugaard Kolding OK 1:49:28 +38:25 10:09
57 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 1:49:37 +38:34 10:10
58 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 1:51:00 +39:57 10:18
59 Jonas Myhre Kristiansand OK 1:58:30 +47:27 11:00
60 Torjus Ullern IL Tyrving 1:58:39 +47:36 11:01
61 Vegard Løvli Asker Skiklubb 2:04:41 +53:38 11:34
62 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 2:05:58 +54:55 11:41
63 Håvard Rokkan Mo OK 2:08:46 +57:43 11:57
64 Mathias Hermstad Freidig 2:30:15 +1:19:12 13:57
65 Eirik Nigardsøy Johnsen Fredrikstad SK 2:31:58 +1:20:55 14:06
66 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 2:36:11 +1:25:08 14:30
67 Fredrik Sveen Vang OL 2:41:21 +1:30:18 14:58
Øyvind Eliaeussen-Skalle Harstad OL diskvalifisert
Oliver Wallin Higgins IL Tyrving diskvalifisert
Sindre R Holt Hedrum OL diskvalifisert
Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK diskvalifisert
Haakon Johannesen Indre Østfold OK diskvalifisert
Sverre Narum OL Vallset/Stange diskvalifisert
Lavran Thorstensen Oppsal Orientering diskvalifisert
Elias Øhman Gjø-Vard OL diskvalifisert

H35

13 650 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 1:27:42 6:25
2 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 1:27:51 +0:09 6:26
3 Øystein Pettersen Nydalens SK 1:36:32 +8:50 7:04
4 Kristoffer Jacobsen IL Tyrving 1:43:24 +15:42 7:34
5 Anders Höije Göteborg Majorna OK 1:44:32 +16:50 7:39
6 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 1:46:07 +18:25 7:46
7 Jostein Andersen Nydalens SK 1:49:16 +21:34 8:00
8 Einar Tommelstad Nydalens SK 1:51:14 +23:32 8:08
9 Roger Telle-Hansen IL Tyrving 1:51:47 +24:05 8:11
10 Magnus Nordbrøden Halden SK 2:01:01 +33:19 8:51
11 Øyvind Løken OK Moss 2:01:48 +34:06 8:55
12 Donatas Kontautas OK Moss 2:08:53 +41:11 9:26
13 Erik Rytter Jakobsen OK Moss 2:09:05 +41:23 9:27
14 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 2:41:43 +1:14:01 11:50

H40

13 650 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emil Wingstedt Halden SK 1:25:50 6:17
2 Joacim Carlsson Halden SK 1:30:42 +4:52 6:38
3 Per Øyvind Stene Nydalens SK 1:30:52 +5:02 6:39
4 Mats Haldin Halden SK 1:30:59 +5:09 6:39
5 Tore Sandvik Halden SK 1:31:32 +5:42 6:42
6 Ulf Brenna Bækkelagets SK 1:35:58 +10:08 7:01
7 David Løver Modum OL 1:37:39 +11:49 7:09
8 Bjørn Erik Glomsrud Indre Østfold OK 1:38:15 +12:25 7:11
9 Øyvind Stokseth Halden SK 1:40:06 +14:16 7:20
10 Fredrik Svensson Jönköping OK 1:41:17 +15:27 7:25
11 Fredrik Karlsson Göteborg Majorna OK 1:43:29 +17:39 7:34
12 Jonas Lundberg Göteborg Majorna OK 1:44:22 +18:32 7:38
13 Johs Hjelmstad Bækkelagets SK 1:44:25 +18:35 7:38
14 Olav Eide Oslostudentenes IK 1:48:48 +22:58 7:58
15 Øystein Ringstad Kristiansen Steinkjer OK 1:48:59 +23:09 7:59
16 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 1:51:49 +25:59 8:11
17 Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK 1:55:16 +29:26 8:26
18 Tom Bergan Fet OL 1:55:25 +29:35 8:27
19 Gisle Nysæter Skien OK 1:56:07 +30:17 8:30
20 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 1:56:20 +30:30 8:31
21 Thomas Bedin Indre Østfold OK 1:57:14 +31:24 8:35
22 Pål Thomassen Varegg Fleridrett 1:58:39 +32:49 8:41
23 Torstein Hole Nydalens SK 1:58:40 +32:50 8:41
24 Anders Storbraten IFK Lidingö SOK 1:59:01 +33:11 8:43
25 Lars Berglund Ringerike OL 1:59:31 +33:41 8:45
26 Audun Bjerknes Måren OK 1:59:57 +34:07 8:47
27 Geir Hoff IL Tyrving 2:01:35 +35:45 8:54
28 Anders Dalgaard Kolding OK 2:02:30 +36:40 8:58
29 Truls Kvaase Bækkelagets SK 2:03:29 +37:39 9:02
30 Hans Christian Meen Porsgrunn OL 2:03:40 +37:50 9:03
31 Pål Christian Ingierd Bækkelagets SK 2:03:51 +38:01 9:04
32 Bengt Hansske Kils OK 2:04:10 +38:20 9:05
33 Henning Bratland Carlsen OK Moss 2:08:47 +42:57 9:26
34 Kyrre Gran Fet OL 2:11:24 +45:34 9:37
35 Rune Blågestad Indre Østfold OK 2:11:39 +45:49 9:38
36 Knut Aalde Nydalens SK 2:12:45 +46:55 9:43
37 Tage Eidissen Sarpsborg OL 2:13:04 +47:14 9:44
38 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 2:13:09 +47:19 9:45
39 Anders Grevstad Fossum IF 2:16:16 +50:26 9:58
40 Dag Arne Lier Indre Østfold OK 2:29:26 +1:03:36 10:56
41 Steinar Øvreås Kongsberg OL 3:03:02 +1:37:12 13:24
42 Trond Myhre Fossum IF 3:14:55 +1:49:05 14:16
Tore Granheim OK Moss brutt
Espen Torseth Gjø-Vard OL brutt

H45

12 690 m, 65 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjetil Bjørlo Halden SK 1:29:27 7:02
2 Tomas Eidsmo Freidig 1:29:32 +0:05 7:03
3 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 1:29:35 +0:08 7:03
4 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 1:29:41 +0:14 7:04
5 Sveinung Rykkje Stord Orientering 1:29:47 +0:20 7:04
6 Esten Koren Nydalens SK 1:31:22 +1:55 7:11
7 Gjermund Urset IL BUL-Tromsø 1:33:13 +3:46 7:20
8 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 1:33:56 +4:29 7:24
9 Jens Even Storhov Freidig 1:34:06 +4:39 7:24
10 Tore Nymark Askøy OL 1:34:09 +4:42 7:25
11 Lars Enerhaugen Modum OL 1:34:10 +4:43 7:25
12 Sigmund Vister Indre Østfold OK 1:36:54 +7:27 7:38
13 Svein Nygård Lillomarka OL 1:37:18 +7:51 7:40
14 Arne Nåtedal OL Trollo 1:37:26 +7:59 7:40
15 Arild Andresen Fossum IF 1:37:33 +8:06 7:41
16 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 1:39:27 +10:00 7:50
17 Bent Erik Skaug Oppsal Orientering 1:39:40 +10:13 7:51
18 Geir Torgersen Halden SK 1:39:58 +10:31 7:52
19 Ebbe Møller Nielsen OK Pan Århus 1:40:08 +10:41 7:53
20 Christian Jomaas Fossum IF 1:40:17 +10:50 7:54
21 Christian Reusch Heming Orientering 1:43:26 +13:59 8:09
22 Espen Bergstrøm Halden SK 1:43:55 +14:28 8:11
23 Espen Wigaard Oppsal Orientering 1:44:01 +14:34 8:11
24 Harald Iwe IL GeoForm 1:45:22 +15:55 8:18
25 Peder Natvig IL Koll 1:47:15 +17:48 8:27
26 Christian Grotnes IL Tyrving 1:47:21 +17:54 8:27
27 Jan Erik Isaksen Nydalens SK 1:47:43 +18:16 8:29
28 Per Øivind Eger Kongsberg OL 1:48:50 +19:23 8:34
29 Kjetil Damm TIF Viking 1:49:02 +19:35 8:35
30 Helge Rosenlund Varegg Fleridrett 1:49:05 +19:38 8:35
31 Otto Richard Eide Byåsen IL 1:49:13 +19:46 8:36
32 Pål Tveter Indre Østfold OK 1:49:17 +19:50 8:36
33 Jori Arrakoski FSO 1:49:21 +19:54 8:37
34 Asle Sagli Gudim Indre Østfold OK 1:49:25 +19:58 8:37
35 Christian Gløgård Nittedal OL 1:49:31 +20:04 8:37
36 Svein Melby Sarpsborg OL 1:50:16 +20:49 8:41
37 Hans Jevanord Fossum IF 1:51:05 +21:38 8:45
38 Jan-Rune Larsen Basso Stavanger Orienteringsklubb 1:51:41 +22:14 8:48
39 Jørn Moe Fet OL 1:51:47 +22:20 8:48
40 Trond Lund IL Tyrving 1:52:49 +23:22 8:53
41 Lars Grande Kjelsås IL 1:53:00 +23:33 8:54
42 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 1:54:09 +24:42 8:59
43 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL 1:55:47 +26:20 9:07
44 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 1:55:49 +26:22 9:07
45 Stig Melling Ringerike OL 1:59:14 +29:47 9:23
46 Finn Henry Lillestrand Trøsken IL 1:59:52 +30:25 9:26
47 Vidar Strand Lierbygda OL 2:00:41 +31:14 9:30
48 Torgeir Snilsberg OK Moss 2:01:37 +32:10 9:35
49 Knut Aurebekk Torridal IL 2:03:10 +33:43 9:42
50 Per Erik Larsen Sandefjord OK 2:03:42 +34:15 9:44
51 Stein H. Hagen Fossum IF 2:04:22 +34:55 9:48
52 Bjørn Axel Gran Halden SK 2:08:04 +38:37 10:05
53 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 2:08:27 +39:00 10:07
54 Harald Storrønning Byåsen IL 2:09:09 +39:42 10:10
55 Gerard Kort Os IL 2:11:50 +42:23 10:23
56 Nils Bergan Nydalens SK 2:14:29 +45:02 10:35
57 Einar Teslo Hadeland OL 2:15:25 +45:58 10:40
58 Torleif Ahlsand Kjelsås IL 2:21:56 +52:29 11:11
59 Anders Flågen Heming Orientering 2:24:06 +54:39 11:21
60 Harald Eik Kristiansand OK 2:26:06 +56:39 11:30
61 Håkon Børli Fossum IF 2:26:59 +57:32 11:34
Jon Iver Bakken Nydalens SK diskvalifisert
Peter Carlsen Røyken OL diskvalifisert
Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering diskvalifisert
Tom Kristensen Larvik OK diskvalifisert

H50

12 690 m, 66 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bo Engdahl IL Koll 1:25:39 6:44
2 Tore Bjørnerød OK Moss 1:30:38 +4:59 7:08
3 Knut Erling Øen Heming Orientering 1:31:54 +6:15 7:14
4 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 1:33:34 +7:55 7:22
5 Gjermund Røren Eiker OL 1:34:17 +8:38 7:25
6 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 1:34:27 +8:48 7:26
7 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 1:34:50 +9:11 7:28
8 Christian Korvald Heming Orientering 1:34:57 +9:18 7:28
9 Nils Petter Fremming Heming Orientering 1:36:00 +10:21 7:33
10 Gløer Winsvold Sentrum OK 1:37:35 +11:56 7:41
11 Sindre Langaas Nydalens SK 1:39:20 +13:41 7:49
12 Øystein Østermann Heming Orientering 1:41:02 +15:23 7:57
13 Svein-Erik Søgård Kongsberg OL 1:41:23 +15:44 7:59
14 Dag Brenås Varteig OL 1:41:26 +15:47 7:59
15 Njål Svingheim Konnerud IL 1:41:40 +16:01 8:00
16 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 1:41:43 +16:04 8:00
17 Sjur Langedal Nydalens SK 1:41:47 +16:08 8:01
18 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 1:43:34 +17:55 8:09
19 Per Olav Nærestad IF Trauma 1:43:40 +18:01 8:10
20 Rolv Anders Systad Lyn Ski 1:43:42 +18:03 8:10
21 Einar Lunøe Nydalens SK 1:44:08 +18:29 8:12
22 Ole Inge Rismoen Brandval/Kongsvinger OK 1:44:49 +19:10 8:15
23 Roar Bye Modum OL 1:44:55 +19:16 8:16
24 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 1:45:05 +19:26 8:16
25 Oluf Bøckman Kristiansand OK 1:47:58 +22:19 8:30
26 Hallvard Koren OK Moss 1:48:43 +23:04 8:34
27 Jo Wiklund Nydalens SK 1:49:23 +23:44 8:37
28 Per Østreng Raumar Orientering 1:50:50 +25:11 8:44
29 Svend Arne Ytterbøl Halden SK 1:51:58 +26:19 8:49
30 Arne Torgersen Bækkelagets SK 1:52:01 +26:22 8:49
31 Kjetil Karlsen OK Moss 1:52:15 +26:36 8:50
32 Stein Blomseth Lillomarka OL 1:52:26 +26:47 8:51
33 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 1:53:05 +27:26 8:54
34 Terje Melsom Fossum IF 1:53:30 +27:51 8:56
35 Anders Bergset IL Veten 1:56:01 +30:22 9:08
36 Trygve Leivestad Sarpsborg OL 1:57:15 +31:36 9:14 Last ned GPS-spor i gpx-format
37 Jan Sverre Edstrøm Oppsal Orientering 1:58:04 +32:25 9:18
38 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 1:58:35 +32:56 9:20
39 Bjørn Bakkevig Heming Orientering 1:59:15 +33:36 9:23
40 Juha Viena Ringerike OL 2:00:14 +34:35 9:28
41 Ole Petter Vestøl Vegårshei IL 2:00:23 +34:44 9:29
42 Jan Petter Hansen IL Gular 2:00:35 +34:56 9:30
43 Terje Henriksen Asker Skiklubb 2:02:46 +37:07 9:40
44 Ole Tørnqvist Fana IL 2:02:52 +37:13 9:40
45 Dag Syversen Sarpsborg OL 2:03:17 +37:38 9:42
46 Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL 2:03:55 +38:16 9:45
47 Nils Inge Brurberg Sturla, IF 2:04:06 +38:27 9:46
48 Lasse Arnesen Heming Orientering 2:04:53 +39:14 9:50
49 Tore Kolstad Mo OK 2:06:14 +40:35 9:56
50 Jim Olaussen Halden SK 2:08:24 +42:45 10:07
51 Leif Kåre Besseberg Eiker OL 2:08:35 +42:56 10:07
52 Ole Johnny Petersen Eiker OL 2:08:41 +43:02 10:08
53 Tom Aasrum Hedrum OL 2:08:55 +43:16 10:09
54 Rune S. Nielsen Indre Østfold OK 2:17:42 +52:03 10:51
55 Harald Vingerhagen Kristiansand OK 2:18:16 +52:37 10:53
56 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 2:18:54 +53:15 10:56
57 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 2:27:57 +1:02:18 11:39
58 Per Eg Pedersen Kolding OK 2:28:48 +1:03:09 11:43
59 Tore Sandem Indre Østfold OK 2:29:10 +1:03:31 11:45
60 Lasse Skalle Harstad OL 2:29:52 +1:04:13 11:48
61 Frode Kamsvåg IL Tyrving 2:29:57 +1:04:18 11:48
62 Svein Thorsberg Grue IL 2:35:08 +1:09:29 12:13
63 Per Stedje Østmarka OK 3:11:11 +1:45:32 15:03
64 Kjetil Rønhovde Odda OL 3:14:39 +1:49:00 15:20 Last ned GPS-spor i gpx-format
65 Oddbjørn Bergersen Eidskog OL 3:41:05 +2:15:26 17:25
Terje Urfjell IL Imås diskvalifisert

H55

10 770 m, 71 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sixten Westlund OK Tyr 1:29:46 8:20
2 Tore Sagvolden Østmarka OK 1:32:11 +2:25 8:33
3 Einar Jensen Nydalens SK 1:34:37 +4:51 8:47
4 Lars Fremstad Larvik OK 1:34:57 +5:11 8:48
5 Jørgen Mårtensson Modum OL 1:35:04 +5:18 8:49
6 Nils Hæstad Fossum IF 1:35:06 +5:20 8:49
7 Stein Martinsen Sandefjord OK 1:35:09 +5:23 8:50
8 Terje Dengerud Nydalens SK 1:35:12 +5:26 8:50
9 Trond Olsen Løten o-lag 1:35:15 +5:29 8:50
10 Ernst Fristad Nilsen Lillehammer OK 1:35:17 +5:31 8:50
11 Tore Kjølseth Nydalens SK 1:35:20 +5:34 8:51
12 Morten Roger Andersen Halden SK 1:35:24 +5:38 8:51
13 Arve Glittum OK Skeidi 1:35:25 +5:39 8:51
14 Arild Kirkerød Sarpsborg OL 1:35:30 +5:44 8:52
15 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 1:35:32 +5:46 8:52
16 Eirik Næss-Ulseth Nydalens SK 1:35:36 +5:50 8:52
17 Axel Wassenius Uddevalla OK 1:35:37 +5:51 8:52
18 Sören Jonsson Nydalens SK 1:36:18 +6:32 8:56
19 Rolf Lund HSOK-DK 1:36:19 +6:33 8:56
20 Øystein Kildahl Østmarka OK 1:36:23 +6:37 8:56
21 Lars Roger Lundanes Emblem IL 1:36:29 +6:43 8:57
22 Jon Bjørgum Kristiansand OK 1:36:33 +6:47 8:57
23 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 1:36:38 +6:52 8:58
24 Morten Due Måren OK 1:36:42 +6:56 8:58
25 Hallvard Fjær Lillomarka OL 1:36:46 +7:00 8:59
26 Terje Wiig Mathisen Evry Oslo BIL 1:36:52 +7:06 8:59
27 Jan Granstedt Halden SK 1:37:50 +8:04 9:05
28 Sture Ottesen Indre Østfold OK 1:38:06 +8:20 9:06
29 Audun Strandlie Gjø-Vard OL 1:39:18 +9:32 9:13
30 Kjell Markset IL Koll 1:39:32 +9:46 9:14
31 Søren Maarup Kolding OK 1:43:18 +13:32 9:35
32 Martin Granly Lillomarka OL 1:43:20 +13:34 9:35
33 Leif S. Thingsrud Østmarka OK 1:43:34 +13:48 9:36
34 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 1:43:50 +14:04 9:38
35 Lars Hjermstad Fossum IF 1:44:03 +14:17 9:39
36 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 1:47:56 +18:10 10:01
37 Ove Martinsen Hauketo IF 1:47:59 +18:13 10:01
38 Tormod Strand Måren OK 1:48:04 +18:18 10:02
39 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 1:48:17 +18:31 10:03
40 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:51:47 +22:01 10:22
41 Inge Glittum OK Skeidi 1:51:52 +22:06 10:23
42 Ivar Refsland IL Tyrving 1:51:56 +22:10 10:23
43 Odd-Ragnar Pettersen OK Moss 1:52:03 +22:17 10:24
44 Eirik Nordbrøden Halden SK 1:52:12 +22:26 10:25
45 Henry Michael Ødegaard OK Øst 1:52:16 +22:30 10:25
46 Bjørn Are Carlsson Fossum IF 1:52:19 +22:33 10:25
47 Lasse Natvig Byåsen IL 1:52:41 +22:55 10:27
48 Bjørn Willadssen Heming Orientering 1:52:52 +23:06 10:28
49 Nikolay Krupnov IL Tyrving 1:53:09 +23:23 10:30
50 Kristian Kalager Asker Skiklubb 1:55:43 +25:57 10:44
51 Frank Johannes Bjøringsøy Indre Østfold OK 1:56:00 +26:14 10:46
52 Morten Berglia Eiker OL 1:56:18 +26:32 10:47
53 Helge Stubberud Nydalens SK 1:56:21 +26:35 10:48
54 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:58:04 +28:18 10:57
55 Karl Aasmund Erøy OK Moss 2:01:35 +31:49 11:17
56 Thor Inge Tollehaug Eiker OL 2:04:05 +34:19 11:31
57 Per Kaarby Fossum IF 2:04:25 +34:39 11:33
58 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 2:07:27 +37:41 11:50
59 Per Schanche Asker Skiklubb 2:07:48 +38:02 11:51
60 Ketil Åstebøl Oppsal Orientering 2:14:52 +45:06 12:31
61 Bjørn Åstorp Sarpsborg OL 2:21:03 +51:17 13:05
62 Kjell-Erik Kristiansen Indre Østfold OK 2:22:25 +52:39 13:13
63 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 2:22:59 +53:13 13:16
64 Morten Skoglund Byåsen IL 2:28:14 +58:28 13:45
65  John Hofoss Hadeland OL 2:55:34 +1:25:48 16:18
66 Herman Bakke Løten o-lag 2:56:05 +1:26:19 16:20
67 Pål Hellerud Halden SK 3:15:00 +1:45:14 18:06
68 Kai Jostein Bergersen Eidskog OL 3:18:03 +1:48:17 18:23
Kjell Einar Andersen Varteig OL diskvalifisert
Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert
Per Sandberg Nydalens SK diskvalifisert

H60

10 770 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torgeir Strandhagen Røyken OL 1:39:49 9:16
2 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 1:39:58 +0:09 9:16
3 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 1:45:31 +5:42 9:47
4 Svein S Jacobsen IL Tyrving 1:45:35 +5:46 9:48
5 Harald Hovi Skien OK 1:45:37 +5:48 9:48
6 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 1:45:44 +5:55 9:49
7 Widar Trømborg Sande Sportsklubb 1:45:47 +5:58 9:49
8 Morten Dåsnes Ringerike OL 1:45:50 +6:01 9:49
9 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 1:46:29 +6:40 9:53
10 Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering 1:46:43 +6:54 9:54
11 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 1:46:54 +7:05 9:55
12 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 1:47:03 +7:14 9:56
13 Are Eriksen Oslostudentenes IK 1:51:45 +11:56 10:22
14 Per Osen Vestre Akers SK 1:52:23 +12:34 10:26
15 Ole Rognstad Brandval/Kongsvinger OK 1:52:35 +12:46 10:27
16 Trond Syversen OK Øst 1:52:42 +12:53 10:27
17 Erik Lindström Modum OL 1:56:58 +17:09 10:51
18 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 1:58:00 +18:11 10:57
19 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 1:58:34 +18:45 11:00
20 Jon Gunnar Henriksen Rudsbygd IL 1:59:43 +19:54 11:06
21 Urban Larsson OK Gipen 1:59:48 +19:59 11:07
22 Reidar Fossum Asker Skiklubb 2:02:18 +22:29 11:21
23 Harald Thon Sturla, IF 2:04:25 +24:36 11:33
24 Einar Kristian Lunde Varteig OL 2:10:10 +30:21 12:05
25 Arvid Galborgen Eds SK 2:13:27 +33:38 12:23
26 Tore Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 2:13:42 +33:53 12:24
27 Petter F. Johannessen Sturla, IF 2:15:46 +35:57 12:36
28 Bent Galborgen Indre Østfold OK 2:15:52 +36:03 12:36
29 Ketil Berge Vestre Akers SK 2:22:50 +43:01 13:15
30 Mathias Martinsen Heming Orientering 2:23:13 +43:24 13:17
31 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 2:28:09 +48:20 13:45
32 Stein Turtumøygard Måren OK 2:29:33 +49:44 13:53
33 Olav Østhagen OL Vallset/Stange 2:30:07 +50:18 13:56
34 Johan Toverud Jensen Nydalens SK 2:30:16 +50:27 13:57
35 Runar Kirkerud Eiker OL 2:45:12 +1:05:23 15:20
36 Jan Sveen Raumar Orientering 2:57:56 +1:18:07 16:31
37 Finn Ingwersen Horsens OK 3:04:34 +1:24:45 17:08
38 Karsten Stald Horsens OK 3:08:44 +1:28:55 17:31
39 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 3:23:58 +1:44:09 18:56
Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert
Jon Kaarby Nydalens SK diskvalifisert

H65

9 020 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjell Winther Oppsal Orientering 1:25:50 9:30
2 Willy Grønstad Gimle IF 1:25:54 +0:04 9:31
3 Harry Breiland Ålgård Orientering 1:26:13 +0:23 9:33
4 Per-Erik Østlie Driv IL 1:30:55 +5:05 10:04
5 Nils-Petter Wiik Driv IL 1:31:04 +5:14 10:05
6 Kjell Audun Sundsdal Melum IL 1:34:13 +8:23 10:26
7 Tor Trøan Hadeland OL 1:35:18 +9:28 10:33
8 Einar Lund Hamar OK 1:37:17 +11:27 10:47
9 Trygve Løland Birkenes IL 1:38:14 +12:24 10:53
10 Eldar Børsum Bækkelagets SK 1:38:49 +12:59 10:57
11 Geir Arnesen Bærums Skiklub 1:39:00 +13:10 10:58
12 Atle Remme Porsgrunn OL 1:42:03 +16:13 11:18
13 Øistein Hagen OK Øst 1:42:22 +16:32 11:20
14 Kjell Martinsson OK Tranan 1:42:31 +16:41 11:21
15 Helge Revhaug Ringerike OL 1:43:49 +17:59 11:30
16 John Thomas Petersen Nittedal OL 1:44:04 +18:14 11:32
17 Steinar Skoglund Fossum IF 1:44:08 +18:18 11:32
18 Jan-Erik Fredriksen Indre Østfold OK 1:44:33 +18:43 11:35
19 Per Oskar Larsen Indre Østfold OK 1:44:42 +18:52 11:36
20 Bjørn Steen Bø OL 1:44:46 +18:56 11:36
21 Per Øhlckers IL Tyrving 1:45:06 +19:16 11:39
22 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 1:47:35 +21:45 11:55
23 Poul Bobach Aalborg OK 1:48:58 +23:08 12:04
24 Ola Bækkevold OK Moss 1:49:24 +23:34 12:07
25 Ottar Stang Trøsken IL 1:50:05 +24:15 12:12
26 Helge Fossheim Hedrum OL 1:50:24 +24:34 12:14
27 Atle Bergseth Kvernbit IL 1:51:03 +25:13 12:18
28 Ingvar Bergman OK Tranan 1:53:13 +27:23 12:33
29 Anders Waage Freidig 1:53:28 +27:38 12:34
30 Svein Eriksen Sandefjord OK 1:55:19 +29:29 12:47
31 Rolf Gjølberg Larvik OK 1:57:27 +31:37 13:01
32 Hans Lyder Haare Konnerud IL 1:58:50 +33:00 13:10
33 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 1:58:56 +33:06 13:11
34 Egil Syverstad Trøsken IL 1:59:08 +33:18 13:12
35 Øivind Berget Sarpsborg OL 1:59:22 +33:32 13:14
36 Per Ove Lindemark Trøsken IL 2:06:33 +40:43 14:01
37 Inge Skavhaug Ringkollen Skiklubb 2:07:08 +41:18 14:05
38 Per Oscar Saugestad OK Moss 2:25:15 +59:25 16:06
39 Tom Wahlgren Sarpsborg OL 2:25:24 +59:34 16:07
40 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 2:25:49 +59:59 16:09
41 Joar Wang Tistedalen FL 3:12:27 +1:46:37 21:20
Elling Aakre Andebu IL diskvalifisert
Jimmy Nordli Trøsken IL diskvalifisert

H70

7 540 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Taraldrud Indre Østfold OK 1:14:19 9:51
2 Sören Andersson IK Dran 1:18:05 +3:46 10:21
3 Rune Sandberg Uddevalla OK 1:18:08 +3:49 10:21
4 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 1:18:15 +3:56 10:22
5 Roar Forbord Malvik IL 1:18:22 +4:03 10:23
6 Torleif Stephansen Nidarøst OK 1:18:28 +4:09 10:24
7 Henrik Hvoslef IK Stern 1:19:43 +5:24 10:34
8 Trond Feiring Hamar OK 1:21:57 +7:38 10:52
9 Tore Langaard Oppsal Orientering 1:22:53 +8:34 10:59
10 Thor Palmgren Halden SK 1:25:14 +10:55 11:18
11 Øivind Magne Rogndalen Hamar OK 1:26:52 +12:33 11:31
12 Per Anders Flesjø OK Moss 1:26:56 +12:37 11:31
13 Helge Bjaaland Heming Orientering 1:28:14 +13:55 11:42
14 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 1:28:38 +14:19 11:45
15 Lars Åge Seim Gimle IF 1:33:35 +19:16 12:24
16 Magnus Landstad Freidig 1:37:14 +22:55 12:53 Last ned GPS-spor i gpx-format
17 Knut Lindløv OK Moss 1:37:22 +23:03 12:54
18 Knut Jørgensen Sarpsborg OL 1:39:49 +25:30 13:14
19 Thorolf Trolsrud Botne SK 1:41:41 +27:22 13:29
20 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 1:41:53 +27:34 13:30
21 Knut Erik Østengen OMEGA 1:42:06 +27:47 13:32
22 Ragnar Hillestad Lardal OL 1:42:41 +28:22 13:37
23 Klaus Engen Eidskog OL 1:47:01 +32:42 14:11
24 Jan Jansen OK Moss 1:50:44 +36:25 14:41
25 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 1:54:19 +40:00 15:09
26 Per Chr. Evensen Sarpsborg OL 2:07:21 +53:02 16:53
27 Amund Ragnar Herrebrøden OK Øst 2:15:44 +1:01:25 18:00
28 Arne Svartedal Trøsken IL 2:41:24 +1:27:05 21:24
Kristen Lund Skaukameratene OL diskvalifisert
Kjell Røkke IL Tyrving diskvalifisert
Arne Kristian Skiftenes IL Imås diskvalifisert
Per-Erik Winther Oppsal Orientering diskvalifisert
Magnar Øvreås Botne SK diskvalifisert

H75

5 080 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Harald Lundhaug OK Moss 53:04 10:26
2 Gunnar Østerbø Freidig 55:02 +1:58 10:50
3 Odd Kletteli Bækkelagets SK 1:00:24 +7:20 11:53
4 Trygve Fosse Gimle IF 1:08:34 +15:30 13:29
5 Lars Mauritzsen Varanger Orienteringslag 1:16:49 +23:45 15:07
6 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 1:17:06 +24:02 15:10
7 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 1:17:10 +24:06 15:11
8 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 1:17:34 +24:30 15:16
9 Stein R. Jensen Lia IL 1:17:40 +24:36 15:17
10 Carl B. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 1:18:31 +25:27 15:27
11 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 1:22:03 +28:59 16:09
12 Erling Tidemann Lommedalens IL 1:23:34 +30:30 16:27
13 Egil Rygh OL Tønsberg og omegn 1:24:30 +31:26 16:38
14 Willy Johansen Ringsaker OK 1:24:56 +31:52 16:43
15 Øivind Nielsen Halden SK 1:25:48 +32:44 16:53
16 Harald Wibye OK Moss 1:27:55 +34:51 17:18
17 Kåre Knudsen IL GeoForm 1:28:19 +35:15 17:23
18 Ola Aalde Freidig 1:32:13 +39:09 18:09
19 Per Meiland Lommedalens IL 1:33:03 +39:59 18:19
20 Arne Øfsthus Asker Skiklubb 1:38:50 +45:46 19:27
21 Ronald Inglingstad Oppsal Orientering 1:43:11 +50:07 20:18
22 Knut Melby Sarpsborg OL 1:44:25 +51:21 20:33
23 Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm 1:47:55 +54:51 21:14
24 Tom Sletner Røyken OL 1:52:36 +59:32 22:09
25 Leif Bråten Heming Orientering 1:59:32 +1:06:28 23:31
Harry Bergseter Romsås IL diskvalifisert
Per Løvaas OL Trollelg diskvalifisert

H80

4 890 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Peo Bengtsson OK Pan Kristianstad 1:15:31 15:26
2 Nils Jansson Skattkärrs SOK 1:18:21 +2:50 16:01
3 Iver Rognstad Hadeland OL 1:20:13 +4:42 16:24
4 Bjørn Tveite Ås-NMBU Orientering 1:23:19 +7:48 17:02
5 Arne Strandlie Gjø-Vard OL 1:26:43 +11:12 17:44
6 Tor Drage Haugerud IF 1:28:43 +13:12 18:08
7 Einar Jørundland OK Sør 1:45:23 +29:52 21:33

Damer åpen

7 540 m, 70 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingjerd Myhre Järla Orientering 55:46 7:23
2 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 57:13 +1:27 7:35
3 Jennie Runesson Göteborg Majorna OK 58:52 +3:06 7:48
4 Hanne Nøvik Nydalens SK 59:10 +3:24 7:50
5 Anikken Gjerde Alnæs Raumar Orientering 59:20 +3:34 7:52
6 Caroline Gjøtterup Dansk Orienterings-Forbund 59:54 +4:08 7:56
7 Guro Alexandersen Fredrikstad SK 59:58 +4:12 7:57
8 Gøril Fristad Halden SK 1:00:11 +4:25 7:58
9 Julie Bøbel Nydalens SK 1:00:37 +4:51 8:02
10 Mette Hjerrild Dansk Orienterings-Forbund 1:02:13 +6:27 8:15
11 Ane Baldishol Brevig Røyken OL 1:02:17 +6:31 8:15
12 kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 1:02:31 +6:45 8:17
13 Lea-Rebekka Tonjer Oslostudentenes IK 1:02:34 +6:48 8:17
14 Eldbjørg Narum Fossum IF 1:02:48 +7:02 8:19
15 Hege Kullerud Konnerud IL 1:06:29 +10:43 8:49
16 Oda Wennemo Halden SK 1:07:27 +11:41 8:56
17 Tonje Granne Kvale NOTEAM 1:07:58 +12:12 9:00
18 Inge Skovgaard Knudsen OK Pan Århus 1:08:01 +12:15 9:01
19 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 1:08:05 +12:19 9:01
20 Camilla Stridsklev IL Tyrving 1:08:11 +12:25 9:02
21 Ane Næsset Ramtvedt IL Tyrving 1:08:22 +12:36 9:04
22 Kari Aarhus Kinn Porsgrunn OL 1:08:30 +12:44 9:05
23 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 1:09:06 +13:20 9:09
24 Milda Øhlckers IL Tyrving 1:09:39 +13:53 9:14
25 Marita Weierud Kvaale Røyken OL 1:11:21 +15:35 9:27
26 Sofie Aarnes Nydalens SK 1:13:15 +17:29 9:42
27 Marianne Bakken Nydalens SK 1:14:06 +18:20 9:49
28 Nikoline Bromander Fredrikstad SK 1:16:01 +20:15 10:04
29 Pia Skyttersæter Iversen Heming Orientering 1:16:22 +20:36 10:07
30 Kristin Eger Kongsberg OL 1:17:56 +22:10 10:20
31 Sandra Busa-Kleusena Sortland OL - Orientering 1:17:59 +22:13 10:20
31 Ingvild Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 1:17:59 +22:13 10:20
33 Helena Åsberg Sarpsborg OL 1:18:02 +22:16 10:20
34 Cathrine Lillestrand Trøsken IL 1:18:30 +22:44 10:24
35 Ida Thoresen Sarpsborg OL 1:18:40 +22:54 10:25
36 Belinda Østvik Jørandli Gjø-Vard OL 1:19:26 +23:40 10:32
37 Kristin Hjortland Larvik OK 1:19:28 +23:42 10:32
38 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 1:19:29 +23:43 10:32
39 Ida Solberg Svenne Eiker OL 1:19:32 +23:46 10:32
40 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 1:20:07 +24:21 10:37
41 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 1:21:45 +25:59 10:50
42 Hanne Løver Thon Modum OL 1:21:53 +26:07 10:51
43 Idunn Haavengen Kongsberg OL 1:23:20 +27:34 11:03
44 Ragna Brenne Varteig OL 1:23:59 +28:13 11:08
45 Torun Dyrkorn Eiker OL 1:24:29 +28:43 11:12
46 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 1:24:35 +28:49 11:13
47 Gry Anita Gjerde Alnæs Raumar Orientering 1:24:41 +28:55 11:13
48 Hege Næss Bjørgul Halden SK 1:26:38 +30:52 11:29
49 Kristin Sletner Røyken OL 1:26:59 +31:13 11:32
50 Anne Marthe Peveri Eiker OL 1:28:07 +32:21 11:41
51 Hilde Jarstadmarken Østmarka OK 1:29:19 +33:33 11:50
52 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 1:30:00 +34:14 11:56
53 Mona Strand Måren OK 1:31:55 +36:09 12:11
54 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 1:33:37 +37:51 12:24
55 Elin Ekeberg IL Tyrving 1:34:18 +38:32 12:30
56 Torunn Herrebrøden Berntsen Fet OL 1:35:16 +39:30 12:38
57 Kristin Heivoll Søgne og Songdalen OK 1:37:49 +42:03 12:58
58 Ingvild Løver Thon Modum OL 1:37:51 +42:05 12:58
59 Ingrid Tronshaug Stokke IL 1:40:33 +44:47 13:20
60 Helen Gåsvik Lierbygda OL 1:42:58 +47:12 13:39
61 Susan Bøbel IL Imås 1:43:18 +47:32 13:42
62 Oda Modalsli Fossum IF 1:47:51 +52:05 14:18
63 Barbara Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:58:03 +1:02:17 15:39
64 Eva Syversen Røyken OL 2:03:48 +1:08:02 16:25
Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK diskvalifisert
Cora Ebner Kongsberg OL diskvalifisert
Thea Kleiven Ringerike OL diskvalifisert
Ingrid Nermoen Østmarka OK diskvalifisert
Selma Tonjer Nydalens SK diskvalifisert
Linda Fredh Måren OK brutt

Herrer åpen

9 020 m, 131 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Antonio Martínez Pérez Halden SK 55:19 6:07
2 Jonas Nordström Halden SK 55:23 +0:04 6:08
3 Jakob Ekhard Edsen Dansk Orienterings-Forbund 55:27 +0:08 6:08
4 Anders Hedberg Göteborg Majorna OK 55:53 +0:34 6:11
5 Thomas Natvig Årstad Halden SK 57:33 +2:14 6:22
6 Oscar Vångell Ärla IF 59:31 +4:12 6:35
7 Halvor Saunes Nydalens SK 59:36 +4:17 6:36
8 Halvor Eid Nielsen Nydalens SK 59:43 +4:24 6:37
9 Andreu Blanes Reig Södertälje-Nykvarn Orientering 1:02:33 +7:14 6:56
10 Håkon Heggedal NTNUI 1:04:56 +9:37 7:11
11 Stian Bergersen IL Tyrving 1:05:40 +10:21 7:16
11 Aske Jepsen Dansk Orienterings-Forbund 1:05:40 +10:21 7:16
13 Niklas Ingwersen OK Pan Århus 1:05:47 +10:28 7:17
14 Jørgen Elisenberg Hamar OK 1:05:49 +10:30 7:17
15 Daniel Oliversen Trøsken IL 1:05:53 +10:34 7:18
16 Michael Reinhart KFUM Örebro OK 1:05:54 +10:35 7:18
17 Eirik Watterdal Bækkelagets SK 1:06:15 +10:56 7:20
18 Trond Kortner Østmarka OK 1:06:19 +11:00 7:21
19 Viktor Stensson Göteborg Majorna OK 1:06:44 +11:25 7:23
20 Magnus Aarhus Kinn Porsgrunn OL 1:07:22 +12:03 7:28
21 Lacho Iliev Halden SK 1:07:34 +12:15 7:29
22 Jan Andreas Edstrøm NTNUI 1:07:47 +12:28 7:30
23 Martin Schälli Bækkelagets SK 1:08:08 +12:49 7:33
24 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 1:10:03 +14:44 7:45
25 Kristian Kullerud Konnerud IL 1:13:56 +18:37 8:11
26 Magnus Skauge Oliversen Trøsken IL 1:14:00 +18:41 8:12
27 Petter Skedsmo Hadeland OL 1:14:26 +19:07 8:15
28 Henrik Drange Ruud Røyken OL 1:14:40 +19:21 8:16
29 Steinar Kvaale Bø OL 1:14:53 +19:34 8:18
30 Endre Stokseth Nydalens SK 1:15:50 +20:31 8:24
31 Tarjei Vollset Heming Orientering 1:17:04 +21:45 8:32
32 Bjørn Hauge Fet OL 1:17:11 +21:52 8:33
33 Stian Overskeid Indre Østfold OK 1:18:47 +23:28 8:44
34 Erik Rosenvold Østmarka OK 1:20:01 +24:42 8:52
35 Sander Arnevik Ringerike OL 1:21:42 +26:23 9:03
36 Håkon Kindem Gimle IF 1:21:52 +26:33 9:04
37 Håvard Bakke Ringerike OL 1:22:54 +27:35 9:11
38 Håkon Neset Fossum IF 1:22:57 +27:38 9:11
39 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 1:23:45 +28:26 9:17
40 Lars Lindstrøm Dansk Orienterings-Forbund 1:23:52 +28:33 9:17
41 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 1:24:09 +28:50 9:19
42 Trond Hegna Asker Skiklubb 1:25:31 +30:12 9:28
43 Anders Løset Ringerike OL 1:25:51 +30:32 9:31
44 Morten Tangen Måren OK 1:26:12 +30:53 9:33
45 Glenn Remi Bergland Indre Østfold OK 1:26:27 +31:08 9:35
46 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 1:26:30 +31:11 9:35
47 Håvard Mølnås Mo OK 1:26:36 +31:17 9:36
48 Torben Utzon OK Pan Århus 1:26:46 +31:27 9:37
49 Snorre Frydenlund Sturla, IF 1:26:49 +31:30 9:37
50 Ole Christian Bang Hamar OK 1:26:57 +31:38 9:38
51 Tobias R. Hylleseth Sentrum OK 1:27:03 +31:44 9:39
52 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 1:27:10 +31:51 9:39
53 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 1:27:13 +31:54 9:40
54 André Jægtvik Konnerud IL 1:27:18 +31:59 9:40
55 Henrik Nykjær OK Pan Århus 1:27:23 +32:04 9:41
56 Martin Øhman Gjø-Vard OL 1:27:25 +32:06 9:41
57 Mats Hauge NOTEAM 1:27:33 +32:14 9:42
58 Anders Gustafsson Sturla, IF 1:27:44 +32:25 9:43
59 Pål Winsents Måren OK 1:27:47 +32:28 9:43
60 Øyvind Larsen Indre Østfold OK 1:27:50 +32:31 9:44
61 Sven Reidar Tonjer IL Tyrving 1:27:55 +32:36 9:44
62 Bent Sande Kverme Fossum IF 1:28:00 +32:41 9:45
63 Martin Malmstrøm NOTEAM 1:28:06 +32:47 9:46
64 Per-Arne Martinsen Indre Østfold OK 1:28:07 +32:48 9:46
65 Kjetil Rasmussen Modalsli Fossum IF 1:28:10 +32:51 9:46
66 Vetle Reinhartsen Kristiansand OK 1:28:13 +32:54 9:46
67 Erik Barlinn Korvold NOTEAM 1:28:14 +32:55 9:46
68 Morten Kaare Moe Fet OL 1:28:21 +33:02 9:47
69 Marius Staff OL Toten-Troll 1:28:55 +33:36 9:51
70 Per Magnus Dahl Elverum OK 1:29:07 +33:48 9:52 Last ned GPS-spor i gpx-format
71 Maths Carlsson Tolered-Utby OL 1:29:22 +34:03 9:54
72 Erik Dale Avinor Sola BIL 1:29:28 +34:09 9:55
73 Christopher Schive OK Moss 1:29:36 +34:17 9:56
74 Martin Sollie Nåtedal OL Trollo 1:29:49 +34:30 9:57
75 Magnus Johnsson IK Grane Arendal Orientering 1:30:13 +34:54 10:00
76 Henrik Chr. Hirsch IF Trauma 1:30:16 +34:57 10:00
77 Ole-Kristian Kaspersen Mo OK 1:30:18 +34:59 10:00
78 Jon Erik Kvarme Røyken OL 1:30:26 +35:07 10:01
79 Ole Underthun Johansen IL Tyrving 1:30:33 +35:14 10:02
80 Dag Andersen Varteig OL 1:30:43 +35:24 10:03
81 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 1:31:52 +36:33 10:11
82 Stian Svae Østmarka OK 1:34:14 +38:55 10:26
83 Mads Lillevold Ås-NMBU Orientering 1:34:31 +39:12 10:28
84 Henning C Strandhagen Røyken OL 1:34:52 +39:33 10:31
85 Jørn-Are Longfjeld Modum OL 1:36:07 +40:48 10:39
86 Ståle Ruud Indre Østfold OK 1:40:44 +45:25 11:10
87 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 1:41:00 +45:41 11:11
88 Paul Christian Jensen Birkenes IL 1:41:27 +46:08 11:14
89 Roar Tønnessen Kongsberg OL 1:42:58 +47:39 11:24
90 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 1:43:01 +47:42 11:25
91 Helge Eriksen Byåsen IL 1:43:07 +47:48 11:25
92 Bjørn Ketil Hansen Sarpsborg OL 1:43:25 +48:06 11:27
93 Jan Kølbæk Aarhus 1900 Orientering 1:43:28 +48:09 11:28
94 Anders Larsson Tolered-Utby OL 1:44:28 +49:09 11:34
95 Stian Lundteppen Elverum OK 1:44:56 +49:37 11:38
96 Terkel Gydesen OK Melfar 1:47:06 +51:47 11:52
97 Phil Conway Guildford Orienteers 1:47:22 +52:03 11:54
98 Christer Bech Idefjordens SK 1:48:42 +53:23 12:03
99 Audun Fingarsen Elverum OK 1:51:29 +56:10 12:21
100 Per Dahl Jensen OK Pan Århus 1:52:45 +57:26 12:30
101 Peter Kilden OK Pan Århus 1:53:02 +57:43 12:31
102 Jo Køhn Halden SK 1:53:48 +58:29 12:36
103 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 1:54:20 +59:01 12:40
104 Helge Brynestad Ringsaker OK 1:54:22 +59:03 12:40
105 Fredrik Saugestad Nydalens SK 1:55:00 +59:41 12:44
106 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:55:18 +59:59 12:46
107 Ola Brox OL Toten-Troll 1:55:41 +1:00:22 12:49
108 Rolf E. Andersen Lierbygda OL 1:58:20 +1:03:01 13:07
109 Terje Ulla Eiken Kongsberg OL 1:58:56 +1:03:37 13:11
110 Tormod Sørum Trøsken IL 1:59:54 +1:04:35 13:17
111 Roy Gjerding OK Moss 2:00:46 +1:05:27 13:23
112 Mogens Finderup OK Pan Århus 2:08:40 +1:13:21 14:15
113 Per Olaf Klemsdal Varteig OL 2:10:18 +1:14:59 14:26
114 Joar Dørum Kleiva Elverum OK 2:14:18 +1:18:59 14:53
115 Martin Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 2:15:37 +1:20:18 15:02
116 Terje Aldár Trøsken IL 2:30:23 +1:35:04 16:40
117 Ivar Lindseth Ringerike OL 2:31:43 +1:36:24 16:49
118 Kristian Nøss Røyken OL 2:45:57 +1:50:38 18:23
119 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 2:57:36 +2:02:17 19:41
Emil Alexandersson Stora Tuna IK SK diskvalifisert
Freddy Andreassen NOTEAM diskvalifisert
Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL diskvalifisert
Kristian Gundersen Nydalens SK diskvalifisert
Ole Edvard Hjortland Larvik OK diskvalifisert
Oddbjørn Krage Sarpsborg OL diskvalifisert
Kjetil Lund OL Trollo diskvalifisert
Oscar Melheim Sturla, IF diskvalifisert
Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving diskvalifisert
Atle Rokkan Mo OK diskvalifisert
Are Strandlie Gjø-Vard OL diskvalifisert
John Tangen Hamar OK diskvalifisert

Damer åpen B

4 500 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 39:41 8:49
2 Inga Stødle Kristiansand OK 48:36 +8:55 10:48
3 Sanna Aurora Sandell Kristiansand OK 49:56 +10:15 11:05
4 Hanne Stenslet Raumar Orientering 54:08 +14:27 12:01
5 Laila Thomassen Modum OL 55:39 +15:58 12:22
6 Marianne Granum Helsvig Konnerud IL 56:01 +16:20 12:26
7 Eva Steffensen Johansen Gimle IF 56:15 +16:34 12:30
8 Kristin Gjølsjø OK Moss 56:34 +16:53 12:34
9 Elsie Brenne Varteig OL 57:14 +17:33 12:43
10 Solveig Bergan Nydalens SK 57:34 +17:53 12:47
11 Berit Andersen Varteig OL 58:26 +18:45 12:59
12 Line Nordhaug Konnerud IL 1:01:25 +21:44 13:38
13 Liv Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:01:34 +21:53 13:40
14 Trude Hansen Berger og Svelvik OL 1:01:39 +21:58 13:42
15 Line Bjørnås Konnerud IL 1:01:43 +22:02 13:42
16 Anne-Sofie Kristiansen Fredrikstad SK 1:02:42 +23:01 13:56
17 Bjørg Synnøve Nigardsøy Fredrikstad SK 1:03:10 +23:29 14:02
18 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 1:03:11 +23:30 14:02
19 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 1:03:38 +23:57 14:08
20 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 1:03:44 +24:03 14:09
21 Kristin Johansson Hedrum OL 1:05:00 +25:19 14:26
22 Anna Larsson OK Gipen 1:05:58 +26:17 14:39
23 Stine Austad Raumar Orientering 1:07:48 +28:07 15:04
24 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 1:07:50 +28:09 15:04
25 Yvonne Svendsen IL Tyrving 1:08:06 +28:25 15:08
26 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 1:08:55 +29:14 15:18
27 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 1:09:57 +30:16 15:32
28 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 1:10:42 +31:01 15:42
29 Vilde Retteraasen Indre Østfold OK 1:11:59 +32:18 15:59
30 Ina Blågestad Indre Østfold OK 1:12:01 +32:20 16:00
31 Anne Lise Nyengen Indre Østfold OK 1:12:04 +32:23 16:00
32 Celine Vik Olsen Larvik OK 1:12:31 +32:50 16:06
33 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 1:16:23 +36:42 16:58
34 Maria Persson Asker Skiklubb 1:17:55 +38:14 17:18
35 Jenny Winsvold Sentrum OK 1:18:57 +39:16 17:32
36 Irèn Bratseth Gimle IF 1:19:19 +39:38 17:37
37 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 1:19:25 +39:44 17:38
38 Jartrud Steinsli Østmarka OK 1:20:37 +40:56 17:54
39 Laila Eriksen Blom Fet OL 1:21:00 +41:19 18:00
40 Ingrid Grønlund Moen Gimle IF 1:26:26 +46:45 19:12
41 Mia Jønsberg Gimle IF 1:26:38 +46:57 19:15
42 Marta Stang Modum OL 1:30:24 +50:43 20:05
43 Elisabet Høgset Rise Ringsaker OK 1:30:54 +51:13 20:12
Åsgerd Bergman OK Tranan diskvalifisert

Herrer åpen B

4 500 m, 50 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Geir Egil Norbom Konnerud IL 38:00 8:26
2 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 38:07 +0:07 8:28
3 Jon Møretrø Kolbotn og Skimt OL 38:10 +0:10 8:28
4 Patrick Thomassen Modum OL 39:26 +1:26 8:45
5 Olav Hasaas Fossum IF 40:18 +2:18 8:57
6 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 41:33 +3:33 9:14
7 Henrik Hvidsten Fredrikstad SK 41:51 +3:51 9:18
8 Andreas - Ås IL 42:45 +4:45 9:30
9 Trond Møretrø Kolbotn og Skimt OL 44:13 +6:13 9:49
10 Arne Olaussen Oppsal Orientering 44:28 +6:28 9:52
11 Lars-Henrik Galborgen Eds SK 44:48 +6:48 9:57
12 Janne Eriksson Eds SK 44:53 +6:53 9:58
13 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 45:03 +7:03 10:00
14 Pål Runde Kristiansand OK 45:22 +7:22 10:04
15 Bjørn Christensen Østmarka OK 45:38 +7:38 10:08
16 Rune Nygård Indre Østfold OK 46:00 +8:00 10:13
17 Kjetil Jacobsen Hamar OK 46:56 +8:56 10:25
18 David Standal Fredrikstad SK 47:41 +9:41 10:35
19 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 47:58 +9:58 10:39
20 Pål Espen Nordhaug Konnerud IL 48:18 +10:18 10:44
21 Tore Grønlund Moen Gimle IF 48:39 +10:39 10:48
22 Jørn Tveten Indre Østfold OK 49:07 +11:07 10:54 Last ned GPS-spor i gpx-format
23 Håvard W. Pettersen Berger og Svelvik OL 49:21 +11:21 10:58
24 Trond I. Russaas Gimle IF 49:36 +11:36 11:01
25 Halvor Mangseth Oslostudentenes IK 51:05 +13:05 11:21
26 Tov Arne Bondal Notodden OL 51:56 +13:56 11:32
27 Jørn Torgersen TIF Viking 52:25 +14:25 11:38
28 Lars Emil Knudsen Sarpsborg OL 53:44 +15:44 11:56
29 Håvard Andersen Varteig OL 54:20 +16:20 12:04
30 Knut Winsvold Østmarka OK 54:23 +16:23 12:05
31 Sjur Grindstuen Indre Østfold OK 54:49 +16:49 12:10
32 Trond Retteraasen Indre Østfold OK 55:08 +17:08 12:15
33 Martin Frischknecht Alta OL 55:09 +17:09 12:15
34 Arnstein Dale OL Vallset/Stange 55:43 +17:43 12:22
35 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 55:54 +17:54 12:25
36 Bård Stang Modum OL 56:32 +18:32 12:33
37 Odd Rise Ringsaker OK 57:13 +19:13 12:42
38 Frode G. Waaler Måren OK 57:49 +19:49 12:50
39 Gunnar Fosstveit Raumar Orientering 57:54 +19:54 12:52
40 Petter Fure Oppsal Orientering 58:42 +20:42 13:02
41 Martin Kaspersen Mo OK 1:06:02 +28:02 14:40
42 Tom Rådahl IL Tyrving 1:07:53 +29:53 15:05
43 Sindre Valsgård Indre Østfold OK 1:09:31 +31:31 15:26
44 Hans Petter Jevanord Ringsaker OK 1:10:23 +32:23 15:38
45 Håkon Kopperud Knutsen Gimle IF 1:19:04 +41:04 17:34
46 Geir Thrane Knutsen Gimle IF 1:19:22 +41:22 17:38
47 Jan Vegard Rudsengen NOTEAM 1:19:52 +41:52 17:44
48 Arne Lande Bø OL 1:42:56 +1:04:56 22:52
Tor Kaurin Måren OK diskvalifisert
Martin Reichenbach Oppsal Orientering diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor