Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

Herrer åpen B

4 500 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tidR
1Geir Egil NorbomKonnerud IL38:008:26
2Nikolai NordhaugKonnerud IL38:07+0:078:28
3Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL38:10+0:108:28
4Patrick ThomassenModum OL39:26+1:268:45
5Olav HasaasFossum IF40:18+2:188:57
6Sverre WisløffAsker Skiklubb41:33+3:339:14
7Henrik HvidstenFredrikstad SK41:51+3:519:18
8Andreas -Ås IL42:45+4:459:30
9Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL44:13+6:139:49
10Arne OlaussenOppsal Orientering44:28+6:289:52
11Lars-Henrik GalborgenEds SK44:48+6:489:57
12Janne ErikssonEds SK44:53+6:539:58
13Per Anders YtterbøAsker Skiklubb45:03+7:0310:00
14Pål RundeKristiansand OK45:22+7:2210:04
15Bjørn ChristensenØstmarka OK45:38+7:3810:08
16Rune NygårdIndre Østfold OK46:00+8:0010:13
17Kjetil JacobsenHamar OK46:56+8:5610:25
18David StandalFredrikstad SK47:41+9:4110:35
19Pål Kogstad NæssRaumar Orientering47:58+9:5810:39
20Pål Espen NordhaugKonnerud IL48:18+10:1810:44
21Tore Grønlund MoenGimle IF48:39+10:3910:48
22Jørn TvetenIndre Østfold OK49:07+11:0710:54Last ned GPS-spor i gpx-format
23Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL49:21+11:2110:58
24Trond I. RussaasGimle IF49:36+11:3611:01
25Halvor MangsethOslostudentenes IK51:05+13:0511:21
26Tov Arne BondalNotodden OL51:56+13:5611:32
27Jørn TorgersenTIF Viking52:25+14:2511:38
28Lars Emil KnudsenSarpsborg OL53:44+15:4411:56
29Håvard AndersenVarteig OL54:20+16:2012:04
30Knut WinsvoldØstmarka OK54:23+16:2312:05
31Sjur GrindstuenIndre Østfold OK54:49+16:4912:10
32Trond RetteraasenIndre Østfold OK55:08+17:0812:15
33Martin FrischknechtAlta OL55:09+17:0912:15
34Arnstein DaleOL Vallset/Stange55:43+17:4312:22
35Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL55:54+17:5412:25
36Bård StangModum OL56:32+18:3212:33
37Odd RiseRingsaker OK57:13+19:1312:42
38Frode G. WaalerMåren OK57:49+19:4912:50
39Gunnar FosstveitRaumar Orientering57:54+19:5412:52
40Petter FureOppsal Orientering58:42+20:4213:02
41Martin KaspersenMo OK1:06:02+28:0214:40
42Tom RådahlIL Tyrving1:07:53+29:5315:05
43Sindre ValsgårdIndre Østfold OK1:09:31+31:3115:26
44Hans Petter JevanordRingsaker OK1:10:23+32:2315:38
45Håkon Kopperud KnutsenGimle IF1:19:04+41:0417:34
46Geir Thrane KnutsenGimle IF1:19:22+41:2217:38
47Jan Vegard RudsengenNOTEAM1:19:52+41:5217:44
48Arne LandeBø OL1:42:56+1:04:5622:52
0Tor KaurinMåren OKdiskvalifisert
0Martin ReichenbachOppsal Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor