Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

Damer åpen B

4 500 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arnhild KroghOppsal Orientering39:418:49
2Inga StødleKristiansand OK48:36+8:5510:48
3Sanna Aurora SandellKristiansand OK49:56+10:1511:05
4Hanne StensletRaumar Orientering54:08+14:2712:01
5Laila ThomassenModum OL55:39+15:5812:22
6Marianne Granum HelsvigKonnerud IL56:01+16:2012:26
7Eva Steffensen JohansenGimle IF56:15+16:3412:30
8Kristin GjølsjøOK Moss56:34+16:5312:34
9Elsie BrenneVarteig OL57:14+17:3312:43
10Solveig BerganNydalens SK57:34+17:5312:47
11Berit AndersenVarteig OL58:26+18:4512:59
12Line NordhaugKonnerud IL1:01:25+21:4413:38
13Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)1:01:34+21:5313:40
14Trude HansenBerger og Svelvik OL1:01:39+21:5813:42
15Line BjørnåsKonnerud IL1:01:43+22:0213:42
16Anne-Sofie KristiansenFredrikstad SK1:02:42+23:0113:56
17Bjørg Synnøve NigardsøyFredrikstad SK1:03:10+23:2914:02
18Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1:03:11+23:3014:02
19Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL1:03:38+23:5714:08
20Anne Berg GjølbergLarvik OK1:03:44+24:0314:09
21Kristin JohanssonHedrum OL1:05:00+25:1914:26
22Anna LarssonOK Gipen1:05:58+26:1714:39
23Stine AustadRaumar Orientering1:07:48+28:0715:04
24Anne-Grete AustadRaumar Orientering1:07:50+28:0915:04
25Yvonne SvendsenIL Tyrving1:08:06+28:2515:08
26Gunhild MyhrAsker Skiklubb1:08:55+29:1415:18
27Marianne ArnesenAsker Skiklubb1:09:57+30:1615:32
28Eli Tufte HanssenEiker OL1:10:42+31:0115:42
29Vilde RetteraasenIndre Østfold OK1:11:59+32:1815:59
30Ina BlågestadIndre Østfold OK1:12:01+32:2016:00
31Anne Lise NyengenIndre Østfold OK1:12:04+32:2316:00
32Celine Vik OlsenLarvik OK1:12:31+32:5016:06
33Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1:16:23+36:4216:58
34Maria PerssonAsker Skiklubb1:17:55+38:1417:18
35Jenny WinsvoldSentrum OK1:18:57+39:1617:32
36Irèn BratsethGimle IF1:19:19+39:3817:37
37Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1:19:25+39:4417:38
38Jartrud SteinsliØstmarka OK1:20:37+40:5617:54
39Laila Eriksen BlomFet OL1:21:00+41:1918:00
40Ingrid Grønlund MoenGimle IF1:26:26+46:4519:12
41Mia JønsbergGimle IF1:26:38+46:5719:15
42Marta StangModum OL1:30:24+50:4320:05
43Elisabet Høgset RiseRingsaker OK1:30:54+51:1320:12
0Åsgerd BergmanOK Tranandiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor