Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

Damer åpen

7 540 m, 70 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingjerd MyhreJärla Orientering55:467:23
2Ida Marie Næss BjørgulHalden SK57:13+1:277:35
3Jennie RunessonGöteborg Majorna OK58:52+3:067:48
4Hanne NøvikNydalens SK59:10+3:247:50
5Anikken Gjerde AlnæsRaumar Orientering59:20+3:347:52
6Caroline GjøtterupDansk Orienterings-Forbund59:54+4:087:56
7Guro AlexandersenFredrikstad SK59:58+4:127:57
8Gøril FristadHalden SK1:00:11+4:257:58
9Julie BøbelNydalens SK1:00:37+4:518:02
10Mette HjerrildDansk Orienterings-Forbund1:02:13+6:278:15
11Ane Baldishol BrevigRøyken OL1:02:17+6:318:15
12kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb1:02:31+6:458:17
13Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK1:02:34+6:488:17
14Eldbjørg NarumFossum IF1:02:48+7:028:19
15Hege KullerudKonnerud IL1:06:29+10:438:49
16Oda WennemoHalden SK1:07:27+11:418:56
17Tonje Granne KvaleNOTEAM1:07:58+12:129:00
18Inge Skovgaard KnudsenOK Pan Århus1:08:01+12:159:01
19Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL1:08:05+12:199:01
20Camilla StridsklevIL Tyrving1:08:11+12:259:02
21Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving1:08:22+12:369:04
22Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL1:08:30+12:449:05
23Anna-Thekla TonjerElverum OK1:09:06+13:209:09
24Milda ØhlckersIL Tyrving1:09:39+13:539:14
25Marita Weierud KvaaleRøyken OL1:11:21+15:359:27
26Sofie AarnesNydalens SK1:13:15+17:299:42
27Marianne BakkenNydalens SK1:14:06+18:209:49
28Nikoline BromanderFredrikstad SK1:16:01+20:1510:04
29Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering1:16:22+20:3610:07
30Kristin EgerKongsberg OL1:17:56+22:1010:20
31Sandra Busa-KleusenaSortland OL - Orientering1:17:59+22:1310:20
31Ingvild Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb1:17:59+22:1310:20
33Helena ÅsbergSarpsborg OL1:18:02+22:1610:20
34Cathrine LillestrandTrøsken IL1:18:30+22:4410:24
35Ida ThoresenSarpsborg OL1:18:40+22:5410:25
36Belinda Østvik JørandliGjø-Vard OL1:19:26+23:4010:32
37Kristin HjortlandLarvik OK1:19:28+23:4210:32
38Cecilie Wærp HaugeNydalens SK1:19:29+23:4310:32
39Ida Solberg SvenneEiker OL1:19:32+23:4610:32
40Arnhild U. BråtenVegårshei IL1:20:07+24:2110:37
41Stine Frogner TømmervoldHamar OK1:21:45+25:5910:50
42Hanne Løver ThonModum OL1:21:53+26:0710:51
43Idunn HaavengenKongsberg OL1:23:20+27:3411:03
44Ragna BrenneVarteig OL1:23:59+28:1311:08
45Torun DyrkornEiker OL1:24:29+28:4311:12
46Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1:24:35+28:4911:13
47Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering1:24:41+28:5511:13
48Hege Næss BjørgulHalden SK1:26:38+30:5211:29
49Kristin SletnerRøyken OL1:26:59+31:1311:32
50Anne Marthe PeveriEiker OL1:28:07+32:2111:41
51Hilde JarstadmarkenØstmarka OK1:29:19+33:3311:50
52Ann-Karin LestebergKongsberg OL1:30:00+34:1411:56
53Mona StrandMåren OK1:31:55+36:0912:11
54Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn1:33:37+37:5112:24
55Elin EkebergIL Tyrving1:34:18+38:3212:30
56Torunn Herrebrøden BerntsenFet OL1:35:16+39:3012:38
57Kristin HeivollSøgne og Songdalen OK1:37:49+42:0312:58
58Ingvild Løver ThonModum OL1:37:51+42:0512:58
59Ingrid TronshaugStokke IL1:40:33+44:4713:20
60Helen GåsvikLierbygda OL1:42:58+47:1213:39
61Susan BøbelIL Imås1:43:18+47:3213:42
62Oda ModalsliFossum IF1:47:51+52:0514:18
63Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1:58:03+1:02:1715:39
64Eva SyversenRøyken OL2:03:48+1:08:0216:25
0Ane Sofie Næss BjørgulHalden SKdiskvalifisert
0Cora EbnerKongsberg OLdiskvalifisert
0Thea KleivenRingerike OLdiskvalifisert
0Ingrid NermoenØstmarka OKdiskvalifisert
0Selma TonjerNydalens SKdiskvalifisert
Linda FredhMåren OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor