Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

H65

9 020 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell WintherOppsal Orientering1:25:509:30
2Willy GrønstadGimle IF1:25:54+0:049:31
3Harry BreilandÅlgård Orientering1:26:13+0:239:33
4Per-Erik ØstlieDriv IL1:30:55+5:0510:04
5Nils-Petter WiikDriv IL1:31:04+5:1410:05
6Kjell Audun SundsdalMelum IL1:34:13+8:2310:26
7Tor TrøanHadeland OL1:35:18+9:2810:33
8Einar LundHamar OK1:37:17+11:2710:47
9Trygve LølandBirkenes IL1:38:14+12:2410:53
10Eldar BørsumBækkelagets SK1:38:49+12:5910:57
11Geir ArnesenBærums Skiklub1:39:00+13:1010:58
12Atle RemmePorsgrunn OL1:42:03+16:1311:18
13Øistein HagenOK Øst1:42:22+16:3211:20
14Kjell MartinssonOK Tranan1:42:31+16:4111:21
15Helge RevhaugRingerike OL1:43:49+17:5911:30
16John Thomas PetersenNittedal OL1:44:04+18:1411:32
17Steinar SkoglundFossum IF1:44:08+18:1811:32
18Jan-Erik FredriksenIndre Østfold OK1:44:33+18:4311:35
19Per Oskar LarsenIndre Østfold OK1:44:42+18:5211:36
20Bjørn SteenBø OL1:44:46+18:5611:36
21Per ØhlckersIL Tyrving1:45:06+19:1611:39
22Hasse BergstrømIL Tyrving1:47:35+21:4511:55
23Poul BobachAalborg OK1:48:58+23:0812:04
24Ola BækkevoldOK Moss1:49:24+23:3412:07
25Ottar StangTrøsken IL1:50:05+24:1512:12
26Helge FossheimHedrum OL1:50:24+24:3412:14
27Atle BergsethKvernbit IL1:51:03+25:1312:18
28Ingvar BergmanOK Tranan1:53:13+27:2312:33
29Anders WaageFreidig1:53:28+27:3812:34
30Svein EriksenSandefjord OK1:55:19+29:2912:47
31Rolf GjølbergLarvik OK1:57:27+31:3713:01
32Hans Lyder HaareKonnerud IL1:58:50+33:0013:10
33Øyvind HoveidAsker Skiklubb1:58:56+33:0613:11
34Egil SyverstadTrøsken IL1:59:08+33:1813:12
35Øivind BergetSarpsborg OL1:59:22+33:3213:14
36Per Ove LindemarkTrøsken IL2:06:33+40:4314:01
37Inge SkavhaugRingkollen Skiklubb2:07:08+41:1814:05
38Per Oscar SaugestadOK Moss2:25:15+59:2516:06
39Tom WahlgrenSarpsborg OL2:25:24+59:3416:07
40Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn2:25:49+59:5916:09
41Joar WangTistedalen FL3:12:27+1:46:3721:20
0Elling AakreAndebu ILdiskvalifisert
0Jimmy NordliTrøsken ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor