Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

H55

10 770 m, 71 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sixten WestlundOK Tyr1:29:468:20
2Tore SagvoldenØstmarka OK1:32:11+2:258:33
3Einar JensenNydalens SK1:34:37+4:518:47
4Lars FremstadLarvik OK1:34:57+5:118:48
5Jørgen MårtenssonModum OL1:35:04+5:188:49
6Nils HæstadFossum IF1:35:06+5:208:49
7Stein MartinsenSandefjord OK1:35:09+5:238:50
8Terje DengerudNydalens SK1:35:12+5:268:50
9Trond OlsenLøten o-lag1:35:15+5:298:50
10Ernst Fristad NilsenLillehammer OK1:35:17+5:318:50
11Tore KjølsethNydalens SK1:35:20+5:348:51
12Morten Roger AndersenHalden SK1:35:24+5:388:51
13Arve GlittumOK Skeidi1:35:25+5:398:51
14Arild KirkerødSarpsborg OL1:35:30+5:448:52
15Jan BlandkjennKristiansand OK1:35:32+5:468:52
16Eirik Næss-UlsethNydalens SK1:35:36+5:508:52
17Axel WasseniusUddevalla OK1:35:37+5:518:52
18Sören JonssonNydalens SK1:36:18+6:328:56
19Rolf LundHSOK-DK1:36:19+6:338:56
20Øystein KildahlØstmarka OK1:36:23+6:378:56
21Lars Roger LundanesEmblem IL1:36:29+6:438:57
22Jon BjørgumKristiansand OK1:36:33+6:478:57
23Per Kristian EkebergIL Tyrving1:36:38+6:528:58
24Morten DueMåren OK1:36:42+6:568:58
25Hallvard FjærLillomarka OL1:36:46+7:008:59
26Terje Wiig MathisenEvry Oslo BIL1:36:52+7:068:59
27Jan GranstedtHalden SK1:37:50+8:049:05
28Sture OttesenIndre Østfold OK1:38:06+8:209:06
29Audun StrandlieGjø-Vard OL1:39:18+9:329:13
30Kjell MarksetIL Koll1:39:32+9:469:14
31Søren MaarupKolding OK1:43:18+13:329:35
32Martin GranlyLillomarka OL1:43:20+13:349:35
33Leif S. ThingsrudØstmarka OK1:43:34+13:489:36
34Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL1:43:50+14:049:38
35Lars HjermstadFossum IF1:44:03+14:179:39
36Egil Wickstrand IversenHeming Orientering1:47:56+18:1010:01
37Ove MartinsenHauketo IF1:47:59+18:1310:01
38Tormod StrandMåren OK1:48:04+18:1810:02
39Jack BjørnsenKristiansand OK1:48:17+18:3110:03
40Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1:51:47+22:0110:22
41Inge GlittumOK Skeidi1:51:52+22:0610:23
42Ivar RefslandIL Tyrving1:51:56+22:1010:23
43Odd-Ragnar PettersenOK Moss1:52:03+22:1710:24
44Eirik NordbrødenHalden SK1:52:12+22:2610:25
45Henry Michael ØdegaardOK Øst1:52:16+22:3010:25
46Bjørn Are CarlssonFossum IF1:52:19+22:3310:25
47Lasse NatvigByåsen IL1:52:41+22:5510:27
48Bjørn WilladssenHeming Orientering1:52:52+23:0610:28
49Nikolay KrupnovIL Tyrving1:53:09+23:2310:30
50Kristian KalagerAsker Skiklubb1:55:43+25:5710:44
51Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK1:56:00+26:1410:46
52Morten BergliaEiker OL1:56:18+26:3210:47
53Helge StubberudNydalens SK1:56:21+26:3510:48
54Richard Zeiner-GundersenFossum IF1:58:04+28:1810:57
55Karl Aasmund ErøyOK Moss2:01:35+31:4911:17
56Thor Inge TollehaugEiker OL2:04:05+34:1911:31
57Per KaarbyFossum IF2:04:25+34:3911:33
58Øyvind Roger HansenRøyken OL2:07:27+37:4111:50
59Per SchancheAsker Skiklubb2:07:48+38:0211:51
60Ketil ÅstebølOppsal Orientering2:14:52+45:0612:31
61Bjørn ÅstorpSarpsborg OL2:21:03+51:1713:05
62Kjell-Erik KristiansenIndre Østfold OK2:22:25+52:3913:13
63Kjetil KløvstadSandefjord OK2:22:59+53:1313:16
64Morten SkoglundByåsen IL2:28:14+58:2813:45
65 John HofossHadeland OL2:55:34+1:25:4816:18
66Herman BakkeLøten o-lag2:56:05+1:26:1916:20
67Pål HellerudHalden SK3:15:00+1:45:1418:06
68Kai Jostein BergersenEidskog OL3:18:03+1:48:1718:23
0Kjell Einar AndersenVarteig OLdiskvalifisert
0Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
0Per SandbergNydalens SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor