Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

H50

12 690 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tidR
1Bo EngdahlIL Koll1:25:396:44
2Tore BjørnerødOK Moss1:30:38+4:597:08
3Knut Erling ØenHeming Orientering1:31:54+6:157:14
4Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1:33:34+7:557:22
5Gjermund RørenEiker OL1:34:17+8:387:25
6Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)1:34:27+8:487:26
7Bjørn Henning GrandalIL Tyrving1:34:50+9:117:28
8Christian KorvaldHeming Orientering1:34:57+9:187:28
9Nils Petter FremmingHeming Orientering1:36:00+10:217:33
10Gløer WinsvoldSentrum OK1:37:35+11:567:41
11Sindre LangaasNydalens SK1:39:20+13:417:49
12Øystein ØstermannHeming Orientering1:41:02+15:237:57
13Svein-Erik SøgårdKongsberg OL1:41:23+15:447:59
14Dag BrenåsVarteig OL1:41:26+15:477:59
15Njål SvingheimKonnerud IL1:41:40+16:018:00
16Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL1:41:43+16:048:00
17Sjur LangedalNydalens SK1:41:47+16:088:01
18Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb1:43:34+17:558:09
19Per Olav NærestadIF Trauma1:43:40+18:018:10
20Rolv Anders SystadLyn Ski1:43:42+18:038:10
21Einar LunøeNydalens SK1:44:08+18:298:12
22Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK1:44:49+19:108:15
23Roar ByeModum OL1:44:55+19:168:16
24Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering1:45:05+19:268:16
25Oluf BøckmanKristiansand OK1:47:58+22:198:30
26Hallvard KorenOK Moss1:48:43+23:048:34
27Jo WiklundNydalens SK1:49:23+23:448:37
28Per ØstrengRaumar Orientering1:50:50+25:118:44
29Svend Arne YtterbølHalden SK1:51:58+26:198:49
30Arne TorgersenBækkelagets SK1:52:01+26:228:49
31Kjetil KarlsenOK Moss1:52:15+26:368:50
32Stein BlomsethLillomarka OL1:52:26+26:478:51
33Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn1:53:05+27:268:54
34Terje MelsomFossum IF1:53:30+27:518:56
35Anders BergsetIL Veten1:56:01+30:229:08
36Trygve LeivestadSarpsborg OL1:57:15+31:369:14Last ned GPS-spor i gpx-format
37Jan Sverre EdstrømOppsal Orientering1:58:04+32:259:18
38Nils Harald StaffOL Toten-Troll1:58:35+32:569:20
39Bjørn BakkevigHeming Orientering1:59:15+33:369:23
40Juha VienaRingerike OL2:00:14+34:359:28
41Ole Petter VestølVegårshei IL2:00:23+34:449:29
42Jan Petter HansenIL Gular2:00:35+34:569:30
43Terje HenriksenAsker Skiklubb2:02:46+37:079:40
44Ole TørnqvistFana IL2:02:52+37:139:40
45Dag SyversenSarpsborg OL2:03:17+37:389:42
46Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL2:03:55+38:169:45
47Nils Inge BrurbergSturla, IF2:04:06+38:279:46
48Lasse ArnesenHeming Orientering2:04:53+39:149:50
49Tore KolstadMo OK2:06:14+40:359:56
50Jim OlaussenHalden SK2:08:24+42:4510:07
51Leif Kåre BessebergEiker OL2:08:35+42:5610:07
52Ole Johnny PetersenEiker OL2:08:41+43:0210:08
53Tom AasrumHedrum OL2:08:55+43:1610:09
54Rune S. NielsenIndre Østfold OK2:17:42+52:0310:51
55Harald VingerhagenKristiansand OK2:18:16+52:3710:53
56Jon Ivar BergersenEidskog OL2:18:54+53:1510:56
57Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb2:27:57+1:02:1811:39
58Per Eg PedersenKolding OK2:28:48+1:03:0911:43
59Tore SandemIndre Østfold OK2:29:10+1:03:3111:45
60Lasse SkalleHarstad OL2:29:52+1:04:1311:48
61Frode KamsvågIL Tyrving2:29:57+1:04:1811:48
62Svein ThorsbergGrue IL2:35:08+1:09:2912:13
63Per StedjeØstmarka OK3:11:11+1:45:3215:03
64Kjetil RønhovdeOdda OL3:14:39+1:49:0015:20Last ned GPS-spor i gpx-format
65Oddbjørn BergersenEidskog OL3:41:05+2:15:2617:25
0Terje UrfjellIL Imåsdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor