Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

H40

13 650 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil WingstedtHalden SK1:25:506:17
2Joacim CarlssonHalden SK1:30:42+4:526:38
3Per Øyvind SteneNydalens SK1:30:52+5:026:39
4Mats HaldinHalden SK1:30:59+5:096:39
5Tore SandvikHalden SK1:31:32+5:426:42
6Ulf BrennaBækkelagets SK1:35:58+10:087:01
7David LøverModum OL1:37:39+11:497:09
8Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK1:38:15+12:257:11
9Øyvind StoksethHalden SK1:40:06+14:167:20
10Fredrik SvenssonJönköping OK1:41:17+15:277:25
11Fredrik KarlssonGöteborg Majorna OK1:43:29+17:397:34
12Jonas LundbergGöteborg Majorna OK1:44:22+18:327:38
13Johs HjelmstadBækkelagets SK1:44:25+18:357:38
14Olav EideOslostudentenes IK1:48:48+22:587:58
15Øystein Ringstad KristiansenSteinkjer OK1:48:59+23:097:59
16Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL1:51:49+25:598:11
17Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK1:55:16+29:268:26
18Tom BerganFet OL1:55:25+29:358:27
19Gisle NysæterSkien OK1:56:07+30:178:30
20Torbjørn KravdalGjø-Vard OL1:56:20+30:308:31
21Thomas BedinIndre Østfold OK1:57:14+31:248:35
22Pål ThomassenVaregg Fleridrett1:58:39+32:498:41
23Torstein HoleNydalens SK1:58:40+32:508:41
24Anders StorbratenIFK Lidingö SOK1:59:01+33:118:43
25Lars BerglundRingerike OL1:59:31+33:418:45
26Audun BjerknesMåren OK1:59:57+34:078:47
27Geir HoffIL Tyrving2:01:35+35:458:54
28Anders DalgaardKolding OK2:02:30+36:408:58
29Truls KvaaseBækkelagets SK2:03:29+37:399:02
30Hans Christian MeenPorsgrunn OL2:03:40+37:509:03
31Pål Christian IngierdBækkelagets SK2:03:51+38:019:04
32Bengt HansskeKils OK2:04:10+38:209:05
33Henning Bratland CarlsenOK Moss2:08:47+42:579:26
34Kyrre GranFet OL2:11:24+45:349:37
35Rune BlågestadIndre Østfold OK2:11:39+45:499:38
36Knut AaldeNydalens SK2:12:45+46:559:43
37Tage EidissenSarpsborg OL2:13:04+47:149:44
38Øyvind ThømtIndre Østfold OK2:13:09+47:199:45
39Anders GrevstadFossum IF2:16:16+50:269:58
40Dag Arne LierIndre Østfold OK2:29:26+1:03:3610:56
41Steinar ØvreåsKongsberg OL3:03:02+1:37:1213:24
42Trond MyhreFossum IF3:14:55+1:49:0514:16
Tore GranheimOK Mossbrutt
Espen TorsethGjø-Vard OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor