Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

H15-16

10 770 m, 75 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias JonssonNydalens SK1:11:036:35
2Jørgen BaklidKonnerud IL1:11:15+0:126:36
3Lukas LilandNydalens SK1:11:17+0:146:37
4Styrk Hundseid KamsvågFossum IF1:11:38+0:356:39
5Sebastian DalandKristiansand OK1:11:47+0:446:39
6Kasper FosserHeming Orientering1:13:51+2:486:51
7Einar MelsomFossum IF1:15:37+4:347:01
8Even-Johan KaspersenMo OK1:15:39+4:367:01
9Bjørn Anders FlågenHeming Orientering1:15:58+4:557:03
10Kristian PyttenKristiansand OK1:16:08+5:057:04
11Niels Christian HellerudHalden SK1:16:12+5:097:04
12Kristian RykkjeVaregg Fleridrett1:16:31+5:287:06
13Einar EkelandOddersjaa SSK1:16:36+5:337:06
14Amund KorsæthTrøsken IL1:17:17+6:147:10
15Sander ArntzenAsker Skiklubb1:18:04+7:017:14
16Erik Hæstad BjørnstadFossum IF1:20:00+8:577:25
17Marius AurebekkKristiansand OK1:20:22+9:197:27
18Petter Astrup ArnesenHeming Orientering1:20:31+9:287:28
19Tord StrandKongsberg OL1:20:53+9:507:30
20Erling HjermstadFossum IF1:20:54+9:517:30
21Øyvind HjermstadFossum IF1:26:03+15:007:59
22Even LindaasElverum OK1:27:57+16:548:09
23Oscar LyngenFrol IL1:28:53+17:508:15
24Malthe PoulsenFIF Hillerød Orientering1:30:49+19:468:25
25Stian RykkjeStord Orientering1:30:51+19:488:26
26Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1:31:18+20:158:28
27Håkon LundKongsberg OL1:31:51+20:488:31
28Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1:31:53+20:508:31
29Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange1:31:55+20:528:32
30Trygve MyhrAsker Skiklubb1:31:57+20:548:32
31Axel HoveidAsker Skiklubb1:32:01+20:588:32
31Per Clemet WisløffAsker Skiklubb1:32:01+20:588:32
33Oskar ArnevikRingerike OL1:32:03+21:008:32
34Eskil FrøislandVang OL1:33:15+22:128:39
35Aslak HeimdalKonnerud IL1:34:49+23:468:48
36Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1:36:23+25:208:56
37Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1:36:28+25:258:57
38Mathias VindalFreidig1:36:35+25:328:58
39Håkon SturødNydalens SK1:36:47+25:448:59
40Joar GjerdahlKonnerud IL1:36:51+25:488:59
41Alexander Repstad StoremyrIL Hauken1:36:54+25:518:59
42Audun Uglenes BerganNydalens SK1:36:56+25:539:00
43Henrik HaugKongsberg OL1:43:16+32:139:35
44Alexander Skaug YtterbølHalden SK1:43:18+32:159:35
45Benjamin AasenSarpsborg OL1:43:22+32:199:35
46Martin Andresen SkotteFossum IF1:43:25+32:229:36
47Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK1:43:27+32:249:36
48Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK1:43:31+32:289:36
49Rasmus MathisenPorsgrunn OL1:43:57+32:549:39
50Thomas KortNord-Østerdal OK1:45:14+34:119:46
51Trym B IslandOL Tønsberg og omegn1:45:21+34:189:46
52Erlend BrendstuenHalden SK1:46:48+35:459:54
53Mikkel Holm NielsenOK Pan Århus1:46:51+35:489:55
54Jeppe Kejser Dahl JensenOK Pan Århus1:46:54+35:519:55
55Andreas Bock BjørnsenOK Pan Århus1:46:58+35:559:55
56Søren Eg StaugaardKolding OK1:49:28+38:2510:09
57Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF1:49:37+38:3410:10
58Njaal Ellegaard MelbyVang OL1:51:00+39:5710:18
59Jonas MyhreKristiansand OK1:58:30+47:2711:00
60Torjus UllernIL Tyrving1:58:39+47:3611:01
61Vegard LøvliAsker Skiklubb2:04:41+53:3811:34
62Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn2:05:58+54:5511:41
63Håvard RokkanMo OK2:08:46+57:4311:57
64Mathias HermstadFreidig2:30:15+1:19:1213:57
65Eirik Nigardsøy JohnsenFredrikstad SK2:31:58+1:20:5514:06
66Audun Melby JacobsenLardal OL2:36:11+1:25:0814:30
67Fredrik SveenVang OL2:41:21+1:30:1814:58
0Øyvind Eliaeussen-SkalleHarstad OLdiskvalifisert
0Oliver Wallin HigginsIL Tyrvingdiskvalifisert
0Sindre R HoltHedrum OLdiskvalifisert
0Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
0Haakon JohannesenIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Sverre NarumOL Vallset/Stangediskvalifisert
0Lavran ThorstensenOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Elias ØhmanGjø-Vard OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor