Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

H13-14

5 560 m, 76 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK38:106:51
2Lars Young VikNydalens SK38:12+0:026:52
3David RundeKristiansand OK38:17+0:076:53
4Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK38:22+0:126:54
5Isak JonssonNydalens SK38:23+0:136:54
6Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK38:27+0:176:54
7Tobias Mikael EspedalNydalens SK38:37+0:276:56
8Simen Spets StorhovFreidig38:42+0:326:57
9Ole Jakob FrankrigNydalens SK38:57+0:477:00
10Daniel B. SchmidtOK Pan Århus40:32+2:227:17
11Elias Hinge KrogsgaardSilkeborg OK40:44+2:347:19
12Gaute Kvittum NytrøenTynset IF40:49+2:397:20
13Joakim Wilkens JernbergNydalens SK40:52+2:427:21
14Nils TveiteÅs-NMBU Orientering40:59+2:497:22
15Mats Andre NygårdIndre Østfold OK41:10+3:007:24
16Bendik EliassenFredrikstad SK42:48+4:387:41
17Sondre YtterbøAsker Skiklubb45:41+7:318:12
18Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK46:01+7:518:16
19Felix FinsrudAsker Skiklubb47:38+9:288:34
20Christopher EngebretsenOK Moss48:12+10:028:40
21Asbjørn KaltoftOK Pan Århus48:15+10:058:40
22Petter Liabakk EriksenByåsen IL48:17+10:078:41
23Eirik ImrikFredrikstad SK48:27+10:178:42
24Sivert Sande KvermeFossum IF49:45+11:358:56
25Eivind Berner MyhreFossum IF49:59+11:498:59
26Iver RingheimLarvik OK50:39+12:299:06
27Magnus MosfjellBirkenes IL50:40+12:309:06
28Runar Saur ModahlFredrikstad SK51:18+13:089:13
29Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK51:54+13:449:20
30Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL52:13+14:039:23
31Elias BergsetIL Veten52:39+14:299:28
32Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn52:53+14:439:30
33Grunde IsaksætreGrue IL53:02+14:529:32
34Eirik BlågestadIndre Østfold OK53:25+15:159:36
35Eskil FrischknechtAlta OL53:40+15:309:39
36Alexander SmebyNydalens SK56:21+18:1110:08
37Anders VestølVegårshei IL57:19+19:0910:18
38Jonas GrønliFreidig57:29+19:1910:20
39Lars SandstadFreidig57:36+19:2610:21
40Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL57:39+19:2910:22
41Nicolai HarvikKonnerud IL57:43+19:3310:22
42Eirik KrokaFredrikstad SK58:26+20:1610:30
43Lars Øderud VatneBækkelagets SK58:31+20:2110:31
44Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett58:33+20:2310:31
45Gaute FosstveitRaumar Orientering58:46+20:3610:34
46Ole Øivind NorstedHalden SK58:47+20:3710:34
47Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett58:52+20:4210:35
48Vemund HeierNydalens SK59:18+21:0810:39
49Even GravningenStokke IL59:56+21:4610:46
50Sondre OttesenFredrikstad SK1:00:00+21:5010:47
51Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering1:00:17+22:0710:50
52Kristian ØstermannHeming Orientering1:02:06+23:5611:10
53Ferdinand FremmingHeming Orientering1:02:08+23:5811:10
54Henrik ReuschHeming Orientering1:02:20+24:1011:12
55Sondre Zahl HagenFossum IF1:02:26+24:1611:13
56Jonas EikåsSandefjord OK1:02:57+24:4711:19
57August Syrdal ØenHeming Orientering1:03:55+25:4511:29
58Adam ConwayGuildford Orienteers1:04:20+26:1011:34
59Erlend BørliFossum IF1:08:36+30:2612:20
60Asgeir EspelandTynset IF1:11:04+32:5412:46
61Tobias HalleAarhus 1900 Orientering1:11:49+33:3912:55
62Cornelius BjørkSandefjord OK1:12:39+34:2913:03
63Ola DahlFredrikstad SK1:16:30+38:2013:45
64Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1:18:08+39:5814:03
65Theodor LierIndre Østfold OK1:23:11+45:0114:57
66Mikkel KølbækAarhus 1900 Orientering1:32:00+53:5016:32
67Vebjørn Blom-HagenFossum IF1:35:20+57:1017:08
68Simen FritznerNittedal OL1:35:41+57:3117:12
69Anders HorveiRaumar Orientering1:37:53+59:4317:36
70Mikkel KatlaFossum IF1:39:01+1:00:5117:48
0Herman BrunborgNittedal OLdiskvalifisert
0Odd-Anton HermansenKristiansand OKdiskvalifisert
0Asgeir Reiersen JensenBirkenes ILdiskvalifisert
0Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
0Odin SætherFredrikstad SKdiskvalifisert
0Jakob TorgersenHalden SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor