Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

D11-12

3 410 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mille Baastad BergIL Tyrving35:3910:27
2Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn35:46+0:0710:29
3Mille JægtvikKonnerud IL35:53+0:1410:31
4Marie Møller NielsenOK Pan Århus38:48+3:0911:22
5Elida Sagli GudimIndre Østfold OK39:14+3:3511:30
6Ida Marie FlågenHeming Orientering39:18+3:3911:31
7Sofie BergstrømHalden SK39:21+3:4211:32
8Janna Sofie TellesbøØstmarka OK39:23+3:4411:32
9Marie Roll-TørnqvistFana IL39:28+3:4911:34
10Marie Lien BackstrømHalden SK39:55+4:1611:42
11Mathea Spets StorhovFreidig39:57+4:1811:42
12Pia Young VikNydalens SK40:01+4:2211:44
13Amalie LøkkebergFredrikstad SK41:14+5:3512:05
14Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK41:16+5:3712:06
15Embla ØvretveitFredrikstad SK41:21+5:4212:07
16Frida Hovgaard EisvangOK Moss41:33+5:5412:11
17Ella Hedegaard RichardsonOK Pan Århus43:00+7:2112:36
18Anna Taagehøi NykjærOK Pan Århus43:05+7:2612:38
19Kristin LundanesEmblem IL43:21+7:4212:42
20Eileen BjanesIL Tyrving43:28+7:4912:44
21Ella BerstadHeming Orientering43:58+8:1912:53
22Noor Dirro-HeluMåren OK44:16+8:3712:58
23Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering45:32+9:5313:21
24Frida SolsrudNydalens SK45:54+10:1513:27
25Annika Jarstadmarken PriceØstmarka OK46:08+10:2913:31
26Eira LineØstmarka OK46:12+10:3313:32
27Luciana SvadsMåren OK46:13+10:3413:33
28Marie KvarmeRøyken OL48:51+13:1214:19
29Vida Helland-HansenIL Tyrving49:04+13:2514:23
30Hannah MansNydalens SK49:10+13:3114:25
31Oda SørlieNydalens SK49:24+13:4514:29
32Mathilde Primdahl HøstOK Pan Århus55:28+19:4916:15
33Kathinka Zahl HagenFossum IF59:59+24:2017:35
34Veronika JacobsenFredrikstad SK1:00:03+24:2417:36
35Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1:03:29+27:5018:37
36Live ArntzenRaumar Orientering1:08:31+32:5220:05
37Emilie Stenslet HalsRaumar Orientering1:08:56+33:1720:12
0Eline AndersenKonnerud ILdiskvalifisert
0Elise Wærp HaugeNydalens SKdiskvalifisert
0Johanna Sofie LongfjeldModum OLdiskvalifisert
0Marie SaugestadNydalens SKdiskvalifisert
0Hedda SpangbergKonnerud ILdiskvalifisert
0Hannah Syrdal ØenHeming Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor