Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

N-åpen

2 820 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL28:5910:16
0Caroline Svartedal AasenTrøsken IL31:25+2:2611:08
0Thea Alvestad-ruparFredrikstad SK34:24+5:2512:11
0Malene BerstadHeming Orientering29:01+0:0210:17
0Birk BreimoOK Moss36:45+7:4613:01
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK38:24+9:2513:37
0Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange26:349:25
0Jenny DanevadFredrikstad SK23:568:29
0Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK30:23+1:2410:46
0Marte EgerKongsberg OL26:459:29
0Aksel EideBækkelagets SK22:177:54
0Mikal EikKristiansand OK29:56+0:5710:36
0Anders Hovgaard EisvangOK Moss47:57+18:5817:00
0Erik Ellefsen FarnerØstmarka OK45:49+16:5016:14
0Abdirahman Bashir HassanOK Moss37:27+8:2813:16
0Martine Arntzen HaugØstmarka OK34:22+5:2312:11
0Hanne Wærp HaugeNydalens SK22:097:51
0Sigrid HaugeSarpsborg OL30:53+1:5410:57
0Henrik HaugumØstmarka OK27:079:36
0Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL29:24+0:2510:25
0Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL29:26+0:2710:26
0Malin Husebye AamodtFredrikstad SK40:22+11:2314:18
0Amalie HuuseØstmarka OK36:01+7:0212:46
0Emil HuuseØstmarka OK34:56+5:5712:23
0Axel HøstlandØstmarka OK25:409:06
0Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK42:15+13:1614:58
0Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK22:037:49
0Caroline Sundby JakobsenOK Moss40:40+11:4114:25
0Emma Aune JakobsenOK Moss40:37+11:3814:24
0Mari KallesonOppsal Orientering2:55:39+2:26:401:02:17
0Kristoffer KatlaFossum IF1:53:04+1:24:0540:05
0Edvard KeransFredrikstad SK26:399:27
0Jonas Kortner VogtØstmarka OK1:18:52+49:5327:58
0Thea KvalheimHalden SK31:37+2:3811:12
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL31:23+2:2411:07
0Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL29:30+0:3110:27
0Gaute LindaasElverum OK29:40+0:4110:31
0Aurora LøkkebergFredrikstad SK40:25+11:2614:19
0Bertine MjøsterØstmarka OK34:19+5:2012:10
0Albert MønnichOK Moss36:38+7:3912:59
0Gaute NysæterSkien OK24:488:47
0Eskil OlaussenOppsal Orientering48:33+19:3417:12
0Erlend OtterleiØstmarka OK27:379:47
0Juliane PedersenFredrikstad SK34:16+5:1712:09
0Tonje RykkjeStord Orientering30:41+1:4210:52
0Andreas SandernesØstmarka OK34:52+5:5312:21
0Liv SimonsenOK Øst38:17+9:1813:34
0Tor SimonsenOK Øst37:52+8:5313:25
0Milla SkålandTrøsken IL45:09+16:1016:00
0Hanna SpangbergKonnerud IL34:27+5:2812:12
0Jon StrandKongsberg OL26:379:26
0Charlotte Svartedal AasenTrøsken IL30:31+1:3210:49
0Ask Felland SætnanFossum IF24:418:45
0Julie SåheimFredrikstad SK31:33+2:3411:11
0Astrid Svenne ThorbjørnsenEiker OL3:11:13+2:42:141:07:48
0Synne TjærnsmoRøyken OL35:22+6:2312:32
0Amund Kortner VogtØstmarka OK44:50+15:5115:53
0Frederikke Warhuus SolbakkenOK Moss40:32+11:3314:22
0Ville Emil WingstedtHalden SK31:31+2:3211:10
0Jens WoldSturla, IF31:20+2:2111:06
0Adele Øen SkålandTrøsken IL44:43+15:4415:51
0Jakob ÅsmulØstmarka OK47:55+18:5616:59
0Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SKdiskvalifisert
0Selmer LøkenOK Mossdiskvalifisert
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegnbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor