Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blåveissprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blåveissprinten
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 11 april 2015

N-åpen

1 650 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Mathilde Stordal Aalerud OL Tønsberg og omegn 37:25 22:40
0 Emmy Braathen Trøsken IL 41:04 +3:39 24:53
0 Birk Breimo OK Moss 24:58 15:07
0 Julie Brenås Varteig OL 22:50 13:50
0 Ingrid Sofie Hox Brynildsen Fredrikstad SK 26:15 15:54
0 Marte Hox Brynildsen Fredrikstad SK 24:23 14:46
0 Mathea Brønn Fredrikstad SK 33:55 20:33
0 Sebastian Bøhn-Bryntesen Halden SK 21:12 12:50
0 Jenny Danevad Fredrikstad SK 17:09 10:23
0 Anders Hovgaard Eisvang OK Moss 21:52 13:15
0 Jacob Eylertsen Halden SK 19:50 12:01
0 Håvard Ferden Kolbotn og Skimt OL 30:55 18:44
0 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 13:23 8:06
0 Isabel Granheim OK Moss 17:24 10:32
0 Sofie Granheim OK Moss 17:20 10:30
0 Abdirahman Bashir Hassan OK Moss 26:24 16:00
0 Sonder Heggenes Trøsken IL 32:58 19:58
0 Sofie Holm Nedrebø OK Moss 30:09 18:16
0 Ingrid Pedersen Holmskau Trøsken IL 17:29 10:35
0 Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK 17:42 10:43
0 Malin Husebye Aamodt Fredrikstad SK 27:00 16:21
0 Mats Ishii Horni Johnsen Røyken OL 27:56 16:55
0 Edvard Kerans Fredrikstad SK 25:01 15:09
0 Håkon Langsæter Trøsken IL 24:53 15:04
0 Marte L. Langsæter Trøsken IL 24:50 15:03
0 Sigurd Ludvigsen Sarpsborg OL 39:24 +1:59 23:52
0 Selmer Løken OK Moss 27:10 16:27
0 Albert Mønnich OK Moss 24:58 15:07
0 Alexandra Nilsen Kolbotn og Skimt OL 21:13 12:51
0 Isabella Nilsen Kolbotn og Skimt OL 20:57 12:41
0 Audun Nordby Fredrikstad SK 17:44 10:44
0 Guro Ottesen Fredrikstad SK 21:58 13:18
0 Aksel Sandvik Halden SK 25:34 15:29
0 Sverre Sandvik Halden SK 19:49 12:00
0 Milla Skåland Trøsken IL 37:46 +0:21 22:53
0 Ludvik Sæther Fredrikstad SK 11:33 7:00
0 Selma Sofie Sæther Fredrikstad SK 21:57 13:18
0 Julie Såheim Fredrikstad SK 24:36 14:54
0 Helene Vik-Haugen Fredrikstad SK 21:30 13:01
0 Minna Sofie Wingstedt Halden SK 18:20 11:06
0 Ville Emil Wingstedt Halden SK 19:44 11:57
0 Adele Øen Skåland Trøsken IL 34:13 20:44
Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL diskvalifisert

D -10

2 070 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tiril Hvidsten Fredrikstad SK 26:31 12:48
2 Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK 38:02 +11:31 18:22

D 11-12

2 770 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sofie Bergstrøm Halden SK 30:39 11:03
2 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 32:48 +2:09 11:50
3 Marie Kvarme Røyken OL 38:07 +7:28 13:45
4 Embla Øvretveit Fredrikstad SK 39:32 +8:53 14:16
5 Selma Færden Kolbotn og Skimt OL 45:33 +14:54 16:26
6 Frida Hovgaard Eisvang OK Moss 1:01:24 +30:45 22:09
7 Mina Akiko Horni-Johnsen Røyken OL 1:02:30 +31:51 22:33
8 Andrea Fjell Røyken OL 1:11:03 +40:24 25:38
Amalie Ludvigsen Sarpsborg OL diskvalifisert
Eline Signore Myhrvold Indre Østfold OK diskvalifisert

D 11-12N

2 070 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Signe Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 23:16 11:14
2 Emma Helene Olsen Halden SK 32:02 +8:46 15:28

D 13-14

2 790 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karoline Bjørnerød OK Moss 24:16 8:41
2 Kaisa Antonsen Fredrikstad SK 27:43 +3:27 9:56
3 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 31:32 +7:16 11:18
4 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 34:39 +10:23 12:25
5 Gea Øiseth Bedin Indre Østfold OK 35:07 +10:51 12:35
6 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 40:05 +15:49 14:22
7 Ingeborg Kvarme Røyken OL 44:22 +20:06 15:54
8 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 50:52 +26:36 18:13

D 13-16N

2 070 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Ada Helene Gulliksen Indre Østfold OK ikke startet

D13-16C

2 770 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maren Sofie Gulliksen Indre Østfold OK 27:17 9:50
2 Anna Nærby Indre Østfold OK 38:41 +11:24 13:57
3 Ingrid Bratland Tjernshaugen OK Moss 41:36 +14:19 15:01

D 15-16

3 340 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 27:51 8:20
2 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 28:21 +0:30 8:29
3 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 28:45 +0:54 8:36
4 Nora Torgersen Halden SK 30:00 +2:09 8:58
5 Aurora Gjølsjø OK Moss 30:46 +2:55 9:12
6 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 32:29 +4:38 9:43
7 Jorid Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 32:42 +4:51 9:47
8 Marie Bergstrøm Halden SK 33:27 +5:36 10:00
9 Marie Hansen Sarpsborg OL 33:48 +5:57 10:07
10 Hanna Lye Moum Halden SK 34:19 +6:28 10:16
11 Karoline Aune Halden SK 35:25 +7:34 10:36
12 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 38:10 +10:19 11:25
13 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 38:23 +10:32 11:29
14 Lisa Jenssen Halden SK 39:18 +11:27 11:45
15 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 44:37 +16:46 13:21
16 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 46:14 +18:23 13:50

D 17-C

2 770 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Foss Gulliksen Indre Østfold OK 28:06 10:08
2 Linda Fredh Måren OK 30:54 +2:48 11:09
3 Kristin Gjølsjø OK Moss 33:32 +5:26 12:06
4 Vivianne Jodalen Nittedal OL 36:42 +8:36 13:14
5 Anne Moian Nydal Asker Skiklubb 37:37 +9:31 13:34
6 Ingrid Telnes Lilleby OK Moss 37:52 +9:46 13:40
7 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 38:40 +10:34 13:57
8 Ellen Akiko Horni-Johnsen Røyken OL 42:22 +14:16 15:17
9 Kirsten Kvernsveen Nittedal OL 44:56 +16:50 16:13
10 Ina Blågestad Indre Østfold OK 48:56 +20:50 17:39
11 Heidrun Mattick Gimle IF 54:01 +25:55 19:30

D 17-N

2 070 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hildegunn Sagli Gudim Indre Østfold OK 33:17 16:04
Heidi Iren Trulsen Fredrikstad SK brutt

D 17-20

3 880 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 33:37 8:39
2 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 33:47 +0:10 8:42
3 Oda Sikkeland IL Tyrving 35:04 +1:27 9:02
4 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 36:14 +2:37 9:20
5 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 36:33 +2:56 9:25
6 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 37:19 +3:42 9:37
7 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 38:35 +4:58 9:56
8 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 38:43 +5:06 9:58
9 Sigrid Marie Ståhl Vik Fredrikstad SK 38:49 +5:12 10:00
10 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 38:51 +5:14 10:00
11 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 39:43 +6:06 10:14
12 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 41:01 +7:24 10:34
13 Helena Åsberg Sarpsborg OL 41:13 +7:36 10:37
14 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 42:22 +8:45 10:55
15 Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK 48:31 +14:54 12:30
16 Margrete Krage Sarpsborg OL 51:54 +18:17 13:22
17 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 54:17 +20:40 13:59
Siri Grandal IL Tyrving diskvalifisert

D 21-

4 390 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Hagström Falköpings AIK OK 29:37 6:44
2 Mari Fasting NOF 30:06 +0:29 6:51
3 Kamilla Olaussen NOF 30:10 +0:33 6:52
4 Marie Olaussen Fredrikstad SK 31:21 +1:44 7:08
5 Sabine Hauswirth Halden SK 32:10 +2:33 7:19
6 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 32:24 +2:47 7:22
7 Marte Narum Nydalens SK 32:30 +2:53 7:24
8 Tone Wigemyr NOF 32:54 +3:17 7:29
9 Sigrid Alexandersen Fossum IF 33:23 +3:46 7:36
10 Ingjerd Myhre NOF 33:44 +4:07 7:41
11 Hollie Orr Halden SK 33:54 +4:17 7:43
12 Marit Kahrs Halden SK 34:04 +4:27 7:45
13 Synnøve Bråten Vegårshei IL 34:12 +4:35 7:47
14 Eva Jurenikova Halden SK 34:15 +4:38 7:48
15 Thalia Bertschinger Nydalens SK 34:22 +4:45 7:49
16 Hanne Nøvik Nydalens SK 34:50 +5:13 7:56
17 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 34:51 +5:14 7:56
18 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 34:58 +5:21 7:57
19 Marion Huber Nydalens SK 35:06 +5:29 7:59
20 Anne Johanne Lind NOF 35:13 +5:36 8:01
21 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 35:55 +6:18 8:10
22 Salome Weber OLV Langenthal 36:02 +6:25 8:12
23 Siri Ulvestad Nydalens SK 36:03 +6:26 8:12
24 Laura Portin Halden SK 36:37 +7:00 8:20
25 Heidi Mårtensson NOF 37:20 +7:43 8:30
26 Tonje Vassend Porsgrunn OL 37:31 +7:54 8:32
27 Eldbjørg Narum Fossum IF 38:35 +8:58 8:47
28 Louise Oram Nydalens SK 39:48 +10:11 9:03
29 Gina Granstedt Halden SK 40:03 +10:26 9:07
30 Helen Palmer Halden SK 40:16 +10:39 9:10
31 Andrea Roggo Halden SK 40:34 +10:57 9:14
32 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 40:35 +10:58 9:14
33 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 41:23 +11:46 9:25
34 Kajsa Nilsson Halden SK 42:16 +12:39 9:37
35 Jennie Runesson Göteborg Majorna OK 42:36 +12:59 9:42
36 Ida Katrine Børstad Thoresen Sarpsborg OL 42:53 +13:16 9:46
37 Cristina Luis Nydalens SK 43:13 +13:36 9:50
38 Marit Isachsen Asker Skiklubb 43:21 +13:44 9:52
39 Marte Eline Ulvestad Heming Orientering 44:22 +14:45 10:06
40 Marie Hammer Håversen Østmarka OK 46:46 +17:09 10:39
41 Selma Tonjer Nydalens SK 47:00 +17:23 10:42
42 Ingrid Bjørshol Holm Oppsal Orientering 51:43 +22:06 11:46
43 Kjersti Myhre Kongsberg OL 59:24 +29:47 13:31
Malin Jakobsson Nydalens SK diskvalifisert

D 40-

3 880 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 32:08 8:16
2 Astrid Bjørnerød OK Moss 37:11 +5:03 9:35
3 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 38:58 +6:50 10:02
4 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 40:34 +8:26 10:27
5 Lene Sandvik Halden SK 46:35 +14:27 12:00
6 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 46:42 +14:34 12:02
7 Heidi Østli Raumar Orientering 48:32 +16:24 12:30
8 Cathrine Lillestrand Trøsken IL 50:45 +18:37 13:04
9 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 56:58 +24:50 14:40
10 Anne Teigland Arntzen Raumar Orientering 59:02 +26:54 15:12
11 Margunn Asheim Birkeland Halden SK 1:01:31 +29:23 15:51
12 Tonje Holm OK Moss 1:01:47 +29:39 15:55
Line Nybakken Ås-NMBU Orientering diskvalifisert

D 50-

3 340 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Toril Hallan Lillomarka OL 28:42 8:35
2 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 29:34 +0:52 8:51
3 Gunhild Hennum Lierbygda OL 31:59 +3:17 9:34
4 Runa Skyttersæter Heming Orientering 32:29 +3:47 9:43
5 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 33:42 +5:00 10:05
6 Bente Line Indre Østfold OK 33:56 +5:14 10:09
7 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 34:47 +6:05 10:24
8 Kjersti Skantze IL Tyrving 34:56 +6:14 10:27
9 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 35:37 +6:55 10:39
10 Solveig Sikkeland IL Tyrving 35:39 +6:57 10:40
11 Aase Løvland Kolbotn og Skimt OL 38:07 +9:25 11:24
11 Sirpa Lilja Modum OL 38:07 +9:25 11:24
13 Else Grandal IL Tyrving 40:05 +11:23 12:00
14 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 43:09 +14:27 12:55
15 Kristin Fleisje Nittedal OL 44:54 +16:12 13:26
16 Grete Berntsen Måren OK 46:23 +17:41 13:53
17 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 46:28 +17:46 13:54
18 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 52:51 +24:09 15:49
19 Marit Nandrup Pettersen Indre Østfold OK 59:35 +30:53 17:50

D 60-

2 430 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gabriella Axelsson Idefjordens SK 24:41 10:09
2 Marit Bokerød Hansen Idd Sportsklubb 29:15 +4:34 12:02
3 Jessica Kathle Måren OK 32:02 +7:21 13:10
4 Bodil Berby Trøsken IL 52:55 +28:14 21:46
5 Marit Sørensen Indre Østfold OK 12:22:00 +11:57:19 5:05:20

D 70-

2 430 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 36:04 14:50
2 Johanna Ytterbøl Gimle IF 54:18 +18:14 22:20

H 11-12

2 770 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alfred Bjørnerød OK Moss 21:40 7:49
2 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 22:17 +0:37 8:02
3 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 23:11 +1:31 8:22
4 Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 25:16 +3:36 9:07
5 Sondre Engebretsen OK Moss 26:02 +4:22 9:23
6 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 30:11 +8:31 10:53
7 Jonathan Eylertsen Halden SK 32:37 +10:57 11:46
8 Herman Lien Backstrøm Halden SK 32:40 +11:00 11:47
9 Christian Fredrik Borg IL Koll 34:39 +12:59 12:30
10 Jonas Olaussen Halden SK 36:49 +15:09 13:17
11 Jonas Krogh Oppsal Orientering 45:10 +23:30 16:18
12 Balder Gammelli Messell IL Koll 1:04:07 +42:27 23:08
Sivert Poppe Fredrikstad SK diskvalifisert
Amund Øiseth Bedin Indre Østfold OK diskvalifisert

H 11-12N

2 070 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Mathias Pedersen Holmskau Trøsken IL 25:22 12:15

H 13-14

2 790 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 22:25 8:02
2 Mats Andre Nygård Indre Østfold OK 22:46 +0:21 8:09
3 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 23:22 +0:57 8:22
4 Eirik Imrik Fredrikstad SK 23:31 +1:06 8:25
5 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 24:14 +1:49 8:41
6 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 25:48 +3:23 9:14
7 Jakob Torgersen Halden SK 30:43 +8:18 11:00
8 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 35:17 +12:52 12:38
9 Erik Kristoffer Sandbæk Grønnerød Halden SK 36:36 +14:11 13:07
10 Jonatan Aune Halden SK 37:11 +14:46 13:19
Christopher Engebretsen OK Moss diskvalifisert

H13-16C

2 770 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sebastian Austneberg Indre Østfold OK 26:46 9:39
2 Halvor Nærby Indre Østfold OK 33:50 +7:04 12:12

H 15-16

3 880 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Niels Christian Hellerud Halden SK 29:55 7:42
2 Erlend Brendstuen Halden SK 32:02 +2:07 8:15
3 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 33:07 +3:12 8:32
4 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 34:26 +4:31 8:52
5 Børge Brenås Varteig OL 34:56 +5:01 9:00
6 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 35:25 +5:30 9:07
7 Henrik Hvidsten Fredrikstad SK 36:14 +6:19 9:20
8 Haakon Johann Slang-Sundsetvik Halden SK 38:22 +8:27 9:53
9 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 39:32 +9:37 10:11
10 Even Lunde Varteig OL 47:42 +17:47 12:17
11 Haakon Johannesen Indre Østfold OK 55:13 +25:18 14:13
12 Vegar Skinne Indre Østfold OK 56:32 +26:37 14:34
13 Eirik Klavestad Moen Fredrikstad SK 1:02:58 +33:03 16:13
Bendik Bergseng Fredrikstad SK diskvalifisert

H 17-C

2 770 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rune Nygård Indre Østfold OK 36:06 13:01
2 Roy Roger Espenes Varteig OL 38:48 +2:42 14:00
3 Jan Edvin Blomkvist Fredrikstad SK 1:30:08 +54:02 32:32

H 17-20

4 390 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oskar Størmer Fossum IF 29:23 6:41
2 Sigurd Melsom Fossum IF 29:57 +0:34 6:49
3 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 30:05 +0:42 6:51
4 Elias T. Mølnvik Fossum IF 30:31 +1:08 6:57
5 Anders Haga Raumar Orientering 31:17 +1:54 7:07
6 Elias Wiklund Nydalens SK 31:42 +2:19 7:13
7 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 32:15 +2:52 7:20
8 Martin Borge Heir Fossum IF 33:40 +4:17 7:40
9 Olav Schmitt Gran Halden SK 33:51 +4:28 7:42
10 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 34:09 +4:46 7:46
11 Karl Kristen Gjølsjø OK Moss 34:19 +4:56 7:49
12 Magnus Wølneberg IL Tyrving 38:25 +9:02 8:45
13 Tarjei Holo Fossum IF 38:46 +9:23 8:49
14 Jørgen Vister Indre Østfold OK 38:54 +9:31 8:51
15 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 39:40 +10:17 9:02
Andreas Hammer Håversen Østmarka OK diskvalifisert
Olai Stensland Lillevold Fossum IF diskvalifisert

H 21-

5 340 m, 58 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Vister NOF 28:56 5:25
2 Olav Lundanes NOF 30:01 +1:05 5:37
3 Magne Dæhli NOF 30:12 +1:16 5:39
4 Gaute Hallan Steiwer NOF 30:22 +1:26 5:41
5 Nicholas Oskarsson NOF 30:38 +1:42 5:44
6 Torgeir Nørbech NOF 31:01 +2:05 5:48
7 Mats Haldin Halden SK 31:24 +2:28 5:52
8 Carl Godager Kaas NOF 31:26 +2:30 5:53
9 Fredric Portin Halden SK 31:55 +2:59 5:58
10 Jarkko Huovila Halden SK 32:09 +3:13 6:01
11 Jon Aukrust Osmoen NOF 32:15 +3:19 6:02
12 Sindre Rønning NOF 32:26 +3:30 6:04
12 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 32:26 +3:30 6:04
14 Tore Sandvik Halden SK 32:29 +3:33 6:04
15 Erik Andersson Järla Orientering 32:40 +3:44 6:07
16 Antonio Martínez Pérez Halden SK 32:47 +3:51 6:08
17 Andreas Sølberg NOF 33:07 +4:11 6:12
18 Mattias Karlsson Halden SK 33:08 +4:12 6:12
19 Marcus Millegård Halden SK 33:16 +4:20 6:13
20 Borger Melsom NOF 34:08 +5:12 6:23
21 Simo Martomaa Kalevan rasti 34:21 +5:25 6:25
22 Magne Haga Raumar Orientering 34:22 +5:26 6:26
23 Ragnar Tonjer Nydalens SK 34:49 +5:53 6:31
24 Jonas Nordström Halden SK 34:58 +6:02 6:32
25 Thomas Natvig Årstad NOF 35:11 +6:15 6:35
26 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 35:43 +6:47 6:41
27 Mathias Nipen IL Tyrving 35:45 +6:49 6:41
28 Eirik Watterdal Bækkelagets SK 36:24 +7:28 6:48
29 Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK 36:41 +7:45 6:52
30 Vetle Christiansen Raumar Orientering 36:57 +8:01 6:55
31 Andreas Høye Fredrikstad SK 36:59 +8:03 6:55
32 Øyvind Stokseth Halden SK 37:12 +8:16 6:57
33 Daniel Oliversen Trøsken IL 37:33 +8:37 7:01
34 Thomas Bedin Indre Østfold OK 40:57 +12:01 7:40
35 Miikka Huovila Karkki-Rasti 41:32 +12:36 7:46
36 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 41:43 +12:47 7:48
37 Lacho Iliev Halden SK 41:47 +12:51 7:49
38 Sigurd Fandango Oppsal Orientering 42:18 +13:22 7:55
39 Kenneth Buch NOF 42:31 +13:35 7:57
40 Thomas Nipen Nydalens SK 42:56 +14:00 8:02
41 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 43:19 +14:23 8:06
42 Henrik Drange Ruud Røyken OL 43:20 +14:24 8:06
43 Ivar Seierstad IL GeoForm 43:22 +14:26 8:07
44 Petter Skedsmo Hadeland OL 43:24 +14:28 8:07
45 Hans Petter Mathisen NTNUI 43:31 +14:35 8:08
46 Øystein Sørensen Nydalens SK 45:04 +16:08 8:26
47 Erik Persson Oppsal Orientering 46:24 +17:28 8:41
48 Magnus Nordbrøden Halden SK 47:32 +18:36 8:54
49 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 48:23 +19:27 9:03
50 Rolf Wermelinger Halden SK 49:27 +20:31 9:15
51 Halvor Hobøl Oppsal Orientering 50:03 +21:07 9:22
52 Øyvind Løken OK Moss 50:40 +21:44 9:29
53 Erlend Isachsen Asker Skiklubb 52:16 +23:20 9:47
54 Donatas Kontautas OK Moss 1:00:27 +31:31 11:19
55 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 1:00:48 +31:52 11:23
Emil Ahlbäck Fossum IF diskvalifisert
Anders Felde Olaussen Halden SK diskvalifisert
Torben Christian Wendler Raumar Orientering diskvalifisert

H 40-

4 390 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eivind Tonna Lillomarka OL 32:01 7:17
2 Jan Erik Isaksen Nydalens SK 33:53 +1:52 7:43
3 Geir Torgersen Halden SK 34:03 +2:02 7:45
4 Sigmund Vister Indre Østfold OK 34:51 +2:50 7:56
5 Tage Eidissen Sarpsborg OL 36:03 +4:02 8:12
6 Torgeir Snilsberg OK Moss 37:01 +5:00 8:25
7 Hallvard Koren OK Moss 37:27 +5:26 8:31
8 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 37:45 +5:44 8:35
9 Henning Bratland Carlsen OK Moss 38:19 +6:18 8:43
10 Finn Henry Lillestrand Trøsken IL 38:34 +6:33 8:47
11 Asle Sagli Gudim Indre Østfold OK 39:49 +7:48 9:04
12 Bjørn Axel Gran Halden SK 42:38 +10:37 9:42
13 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 42:51 +10:50 9:45
14 Erik Rosenvold Østmarka OK 43:17 +11:16 9:51
15 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 45:46 +13:45 10:25
16 Roy Vidar Johannesen Indre Østfold OK 47:32 +15:31 10:49
17 Per-Arne Martinsen Indre Østfold OK 48:23 +16:22 11:01
18 Bjørn Ketil Hansen Sarpsborg OL 52:20 +20:19 11:55

H 50-

3 880 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tore Bjørnerød OK Moss 26:46 6:53
2 Øystein Holo Fossum IF 31:12 +4:26 8:02
3 Jussi Silvennoinen Kalevan rasti 31:16 +4:30 8:03
4 Kjetil Karlsen OK Moss 31:38 +4:52 8:09
4 Dag Brenås Varteig OL 31:38 +4:52 8:09
6 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 32:17 +5:31 8:19
7 Leif Eriksson Modum OL 32:21 +5:35 8:20
8 Øystein Jensen Sarpsborg OL 32:43 +5:57 8:25
9 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 33:20 +6:34 8:35
10 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 33:28 +6:42 8:37
11 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 34:22 +7:36 8:51
12 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 34:43 +7:57 8:56
13 Jens Olav Kløvrud Lillomarka OL 35:12 +8:26 9:04
14 Rune S. Nielsen Indre Østfold OK 36:49 +10:03 9:29
15 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 36:54 +10:08 9:30
16 Terje Dengerud Nydalens SK 36:57 +10:11 9:31
17 Christopher Schive OK Moss 37:41 +10:55 9:42
18 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 37:58 +11:12 9:47
19 Svend Arne Ytterbøl Halden SK 38:12 +11:26 9:50
20 Frank Johannes Bjøringsøy Indre Østfold OK 39:05 +12:19 10:04
21 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 40:07 +13:21 10:20
22 Morten Karlsen Måren OK 40:10 +13:24 10:21
23 Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL 40:44 +13:58 10:29
24 Morten Kongsberg IL Tyrving 41:50 +15:04 10:46
25 Clas Svanteson Kolbotn og Skimt OL 43:14 +16:28 11:08
26 Jan Sverdrup-Thygeson Fredrikstad SK 44:07 +17:21 11:22
27 Per Arne Andresen Kolbotn og Skimt OL 45:04 +18:18 11:36
28 Bjørn Åstorp Sarpsborg OL 45:53 +19:07 11:49
29 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 47:04 +20:18 12:07
30 Roy Gjerding OK Moss 47:59 +21:13 12:22
31 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 56:49 +30:03 14:38
32 Roar Nydal Asker Skiklubb 57:50 +31:04 14:54
33 Pål Hellerud Halden SK 58:08 +31:22 14:58
Donald Skantze IL Tyrving diskvalifisert

H 60-

3 340 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Huseby Sarpsborg OL 25:57 7:46
2 Willy Grønstad Gimle IF 29:17 +3:20 8:46
3 Einar Kristian Lunde Varteig OL 30:29 +4:32 9:07
4 Eldar Børsum Bækkelagets SK 31:58 +6:01 9:34
5 Stein R. Hermansen Indre Østfold OK 32:40 +6:43 9:46
6 Leif Bokerød Idd Sportsklubb 33:43 +7:46 10:05
7 Stein Turtumøygard Måren OK 33:51 +7:54 10:08
8 Tor Ragnar Andersen Halden SK 38:49 +12:52 11:37
9 Tore Rambøl Indre Østfold OK 40:27 +14:30 12:06
10 Per Oskar Larsen Indre Østfold OK 41:29 +15:32 12:25
11 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 42:12 +16:15 12:38
12 Per Oscar Saugestad OK Moss 49:39 +23:42 14:51
13 Ola Bækkevold OK Moss 50:01 +24:04 14:58
14 Atle Hugo Søvik IL Tyrving 56:22 +30:25 16:52
15 Georg Kapperud Oppsal Orientering 56:28 +30:31 16:54
16 Gunnar Harstad Kolbotn og Skimt OL 1:06:48 +40:51 20:00
Jon Færden Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert
Per Reidulf Holm OK Moss diskvalifisert

H 70-

2 430 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 25:24 10:27
2 Harald Lundhaug OK Moss 25:57 +0:33 10:40
3 Per Anders Flesjø OK Moss 28:30 +3:06 11:43
4 Trygve Fosse Gimle IF 32:20 +6:56 13:18
5 Roar Bjordal Oppsal Orientering 34:18 +8:54 14:06
6 Roger Torper Indre Østfold OK 34:28 +9:04 14:11
7 Arne Chr. Scheie Østmarka OK 35:33 +10:09 14:37
8 Harald Wibye OK Moss 40:04 +14:40 16:29
9 Kjell Teigland Østmarka OK 1:01:16 +35:52 25:12
10 Tor Kaurin Måren OK 1:08:02 +42:38 27:59
Thore Løken OK Moss diskvalifisert

Direkte A

4 390 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Kinn Porsgrunn OL 36:05 8:13
2 Iliana Ilieva Halden SK 37:00 +0:55 8:25
3 Ingrid Bronebakk Halden SK 41:32 +5:27 9:27
4 Vendela Haldin Halden SK 42:08 +6:03 9:35
5 Øyvind Larsen Indre Østfold OK 42:20 +6:15 9:38
6 Elisabeth Ingvaldsen Nydalens SK 42:26 +6:21 9:39
7 Tormod Jensen Sarpsborg OL 45:25 +9:20 10:20
8 Per Arne Karlsen Østmarka OK 46:06 +10:01 10:30
9 Morten Tangen Måren OK 46:28 +10:23 10:35
10 Anja Wingstedt Halden SK 46:44 +10:39 10:38
11 Stein Mella Oppsal Orientering 49:40 +13:35 11:18
12 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 50:06 +14:01 11:24
13 Anders Brynildsen Fredrikstad SK 54:58 +18:53 12:31
14 Øivind Berget Sarpsborg OL 1:00:38 +24:33 13:48
15 Hilde Storløkken Kongsberg OL 1:01:43 +25:38 14:03
16 Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 1:07:03 +30:58 15:16
Øivind Myhre Kongsberg OL diskvalifisert
Bernt Myrvold Sarpsborg OL diskvalifisert
Tim Robertson Fossum IF diskvalifisert

Direkte B

2 790 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Olaf Klemsdal Varteig OL 33:06 11:51
2 Bjørg Synnøve Nigardsøy Fredrikstad SK 38:16 +5:10 13:42
3 David Standal Fredrikstad SK 39:18 +6:12 14:05
4 Håkon Standal Fredrikstad SK 42:20 +9:14 15:10
5 Marit Vinje Oppsal Orientering 57:30 +24:24 20:36
Liv Edle Grønstad Gimle IF diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor