Offisiell resultatliste for Tøffen - det egentlige Tøffen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tøffen - det egentlige Tøffen
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 27 desember 2015

Damer - Tøfflus

3 560 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rita Raastad Skien OK 53:25 15:00
2 Linda Fredh Måren OK 1:05:27 +12:02 18:23
3 Kristin Johansson Hedrum OL 1:44:13 +50:48 29:16
4 Heidi Eriksen Larvik OK 1:46:00 +52:35 29:46

Damer - Tøffeln

5 540 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Julie Hjortland Larvik OK 1:03:52 11:31
2 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 1:06:20 +2:28 11:58
3 Annette Cecilie Arentz Sandefjord OK 1:06:36 +2:44 12:01
4 Grete Hovi Skien OK 1:08:51 +4:59 12:25
5 Ida Vår Dirdal Larvik OK 1:12:26 +8:34 13:04
6 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 1:15:29 +11:37 13:37
7 Hanna Johansson Hedrum OL 1:15:38 +11:46 13:39
8 Tiri Rebård Sandefjord OK 1:17:42 +13:50 14:01
9 Berit Danielsen IL Tyrving 1:22:26 +18:34 14:52
10 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 1:25:49 +21:57 15:29
11 Kerstin Elisabeth Aas Porsgrunn OL 1:26:36 +22:44 15:37

Damer - Tøffen

9 990 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Runa Fremstad Larvik OK 1:52:54 11:18
2 Ingrid Undstad Larvik OK 1:59:28 +6:34 11:57
3 Tone Stokland Sandefjord OK 2:01:33 +8:39 12:10
4 Elin Bjerva Larvik OK 2:21:57 +29:03 14:12
5 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 2:35:03 +42:09 15:31
5 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 2:35:03 +42:09 15:31

Herrer - Tøfflus

3 560 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 44:54 12:36
2 Tom Saga Skien OK 46:31 +1:37 13:03
3 Peder Torhaug-Mollerud Larvik OK 53:19 +8:25 14:58
4 Göran Börjeskog OK Tor 57:10 +12:16 16:03
5 Ragnar Hillestad Lardal OL 59:16 +14:22 16:38
6 Per Øystein Andersen Larvik OK 1:00:25 +15:31 16:58
7 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 1:00:35 +15:41 17:01
8 Thor Edvardsen Larvik OK 1:10:06 +25:12 19:41
9 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 1:14:33 +29:39 20:56
Trond Foss Sandefjord OK diskvalifisert

Herrer - Tøffeln

5 540 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Ivar Johansen Sandefjord OK 1:01:42 11:08
2 Tor Ivar Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:01:59 +0:17 11:11
3 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 1:02:22 +0:40 11:15
4 Jørgen Frøyd Larvik OK 1:02:27 +0:45 11:16
5 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 1:02:35 +0:53 11:17
6 Erlend Raastad Skien OK 1:03:05 +1:23 11:23
7 Anders Kristian Holt Hedrum OL 1:03:18 +1:36 11:25
8 Iver Ringheim Larvik OK 1:03:34 +1:52 11:28
9 Jan Gatevold Porsgrunn OL 1:04:17 +2:35 11:36
10 Tom Aasrum Hedrum OL 1:04:48 +3:06 11:41
11 Ole Petter Aasrum Larvik OK 1:05:35 +3:53 11:50
12 Tom Kristensen Larvik OK 1:06:02 +4:20 11:55
13 Kristian Thaysen NOTEAM 1:06:04 +4:22 11:55
14 Thomas Hågøy NOTEAM 1:06:05 +4:23 11:55
15 Morten Tangen Måren OK 1:06:09 +4:27 11:56
16 Ole Edvard Hjortland Larvik OK 1:06:15 +4:33 11:57
17 Vidar Gjelstad Sandefjord OK 1:06:24 +4:42 11:59
18 Are Eriksen Oslostudentenes IK 1:07:02 +5:20 12:05
19 Terje Ludvigsen Larvik OK 1:07:27 +5:45 12:10
20 Espen Johnsen Hedrum OL 1:08:46 +7:04 12:24
21 Espen Raastad Skien OK 1:09:23 +7:41 12:31
22 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 1:11:04 +9:22 12:49
23 Helge Fossheim Hedrum OL 1:12:20 +10:38 13:03
24 Roger Wisth Larvik OK 1:15:33 +13:51 13:38
25 Atle Remme Porsgrunn OL 1:15:47 +14:05 13:40
26 Ole Johansson Porsgrunn OL 1:15:51 +14:09 13:41
27 Rolf Gjølberg Larvik OK 1:22:50 +21:08 14:57
28 Elling Aakre Andebu IL 1:24:57 +23:15 15:20
29 Einar Dreng Larvik OK 1:25:55 +24:13 15:30
30 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 1:26:33 +24:51 15:37
31 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 1:26:45 +25:03 15:39
32 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 1:26:47 +25:05 15:39
33 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1:29:02 +27:20 16:04
34 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 1:50:15 +48:33 19:54
Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn brutt

Herrer - Tøffen

9 990 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 1:25:53 8:35
2 Eric Börjeskog Södertälje-Nykvarn Orientering 1:26:02 +0:09 8:36
3 Vegard Brun Saga IL Tyrving 1:28:31 +2:38 8:51
4 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 1:32:47 +6:54 9:17
5 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 1:39:29 +13:36 9:57
6 Frode Nysæter Skien OK 1:39:42 +13:49 9:58
7 Roar Fjeldbo Sandefjord OK 1:39:52 +13:59 9:59
8 Thore Kornmo Porsgrunn OL 1:40:29 +14:36 10:03
9 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:43:21 +17:28 10:20
10 Trond Gjelstad Sandefjord OK 1:45:59 +20:06 10:36
11 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 1:46:23 +20:30 10:38
12 Sindre R Holt Hedrum OL 1:47:40 +21:47 10:46
13 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 1:51:54 +26:01 11:12
14 Øyvind Hylleseth Skien OK 1:52:34 +26:41 11:16
15 Helge Gisholt OK Skeidi 1:53:11 +27:18 11:19
16 Lars Fremstad Larvik OK 1:56:33 +30:40 11:40
17 Stein Blomseth Lillomarka OL 1:58:55 +33:02 11:54
18 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:59:14 +33:21 11:56
19 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 1:59:50 +33:57 11:59
20 Harald Hovi Skien OK 2:00:50 +34:57 12:05
21 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 2:05:06 +39:13 12:31
22 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 2:06:30 +40:37 12:39
23 Hans-Petter Eikedalen Porsgrunn OL 2:19:33 +53:40 13:58
24 Tobias Kristensen Larvik OK 2:26:36 +1:00:43 14:40
25 Jan Bøhle OL Trollo 3:10:00 +1:44:07 19:01

Tøffer'n(N)

2 000 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Theodor Bjørk Sandefjord OK 24:14 12:07
0 Elin Bordøy Hedrum OL 26:15 +2:01 13:07
0 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 33:18 +9:04 16:39
0 Nora Arentz Hagen Sandefjord OK 33:20 +9:06 16:40
0 Emilie Johansen Sandefjord OK 33:21 +9:07 16:40
0 Henrik Omlid Johansen Larvik OK 24:52 +0:38 12:26
Serine Kierulf Dirdal Larvik OK brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor