Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Freidigstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Freidigstafetten
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 3 mai 2015

H15

27 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Frol IL 1 2:35:04
1. Carl Petter Lyngen 38:18 2 +0:05 38:18 1
2. Paul Sirum 40:30 2 +0:23 1:18:48 1 0
3. Ulf Forseth Indgaard 36:48 1 1:55:36 1 0
4. Martin Vister 39:28 1 2:35:04 1 0
2 Frol IL 2 2:43:54 +8:50
1. Johan Asphjell Bjørnaas 39:04 4 +0:51 39:04 2 +0:46
2. Håvard Vassenden 40:07 1 1:19:11 2 0 +0:23
3. Lars Sandstad Skjeset 38:19 2 +1:31 1:57:30 2 0 +1:54 +1:31
4. Vegard Ressem 46:24 5 +6:56 2:43:54 2 0 +8:50 +6:56
3 OL Trollelg 1 2:46:15 +11:11
1. Trond Einar Moen Pedersli 42:33 8 +4:20 42:33 5 +4:15
2. Ove Baardsgaard 43:05 5 +2:58 1:25:38 3 -2 +6:50 +2:35
3. Andreas Sølberg 39:52 3 +3:04 2:05:30 3 0 +9:54 +3:04
4. Jan Schmid 40:45 2 +1:17 2:46:15 3 0 +11:11 +1:17
4 Frol IL 3 3:00:06 +25:02
1. Jørgen Fiskum 44:30 11 +6:17 44:30 6 +6:12
2. Øystein Haug 41:09 3 +1:02 1:25:39 4 -2 +6:51 +0:39
3. Jonas Ressem 43:28 6 +6:40 2:09:07 4 0 +13:31 +6:40
4. Johan Otto Munkeby 50:59 6 +11:31 3:00:06 4 0 +25:02 +11:31
5 NTNUI 3 3:05:46 +30:42
1. Rasmus Rørholt Theisen 41:04 7 +2:51 41:04 4 +2:46
2. Jonas Madslien Bakken 44:49 8 +4:42 1:25:53 5 +1 +7:05 +4:19
3. Magne Jutulstad 43:24 5 +6:36 2:09:17 5 0 +13:41 +6:36
4. Sindre Engzelius Gylver 56:29 7 +17:01 3:05:46 5 0 +30:42 +17:01
6 NTNUI 2 3:08:52 +33:48
1. Mikkel Sørensen 40:50 6 +2:37 40:50 3 +2:32
2. Seppo Järvinen 50:23 14 +10:16 1:31:13 6 +3 +12:25 +9:53
3. Henrik Svaland Aas 51:51 10 +15:03 2:23:04 6 0 +27:28 +15:03
4. Erik Gustafsson 45:48 4 +6:20 3:08:52 6 0 +33:48 +6:20
7 Freidig 1 3:09:30 +34:26
1. Mattis Holt 47:14 14 +9:01 47:14 7 +8:56
2. Rein Helle Mårdalen 48:05 13 +7:58 1:35:19 7 0 +16:31 +7:35
3. Lars Owren 49:32 8 +12:44 2:24:51 7 0 +29:15 +12:44
4. Bjørnar Lynum 44:39 3 +5:11 3:09:30 7 0 +34:26 +5:11
8 OL Trollelg 2 3:15:40
1. Olav Andreas Remmen 50:05 18 +11:52 50:05 14 +11:47
2. Roar Skulbørstad 47:08 11 +7:01 1:37:13 10 -4 +18:25 +6:38
3. Kristian Stensrud 53:54 11 +17:06 2:31:07 9 -1 +35:31 +17:06
4. Jørgen Tegdan 44:33 10 +5:05 3:15:40 8 -1
9 NTNUI 1337 3:18:33
1. Dag Lofthus 39:04 4 +0:51 39:04 8 +0:46
2. Kjetil Okkenhaug 43:08 6 +3:01 1:22:12 8 0 +3:24 +2:38
3. Fredrik Rosenberg 1:06:45 18 +29:57 2:28:57 8 0 +33:21 +29:57
4. Anders Opsahl Bredesen 49:36 11 +10:08 3:18:33 9 +1
10 NTNUI 5 3:34:43
1. Morten Severin Saue 49:17 17 +11:04 49:17 13 +10:59
2. Adrian Opheim 54:43 16 +14:36 1:44:00 12 -1 +25:12 +14:13
3. Jacob Berg Lofthus 56:16 13 +19:28 2:40:16 11 -1 +44:40 +19:28
4. Wolfgang Kampel 54:27 12 +14:59 3:34:43 10 -1
11 Frol IL 4 3:41:44
1. Andreas Magerøy 42:39 9 +4:26 42:39 9 +4:21
2. Oscar Lyngen 57:38 18 +17:31 1:40:17 11 +2 +21:29 +17:08
3. Arne Grevskott 55:25 12 +18:37 2:35:42 10 -1 +40:06 +18:37
4. Arild Vassenden 1:06:02 18 +26:34 3:41:44 11 +1
12 Freidig 2 3:46:19
1. Øystein Jaren Samuelsen 47:19 15 +9:06 47:19 11 +9:01
2. Mathias Vindal 1:06:43 22 +26:36 1:54:02 15 +4 +35:14 +26:13
3. Adrian Opheim 1:08:15 19 +31:27 3:02:17 15 0 +1:06:41 +31:27
4. Oskar Spets Storhov 44:02 9 +4:34 3:46:19 12 -3
13 Wing OK 1 3:53:13
1. Arvid Lyngstad 55:13 22 +17:00 55:13 18 +16:55
2. Johannes K. Midtbø 1:09:00 23 +28:53 2:04:13 17 -1 +45:25 +28:30
3. Svein Erik Bratsberg 51:10 9 +14:22 2:55:23 13 -4 +59:47 +14:22
4. Agnar Renolen 57:50 14 +18:22 3:53:13 13 0
14 NTNUI 4 3:57:22
1. Olav Vestøl 50:54 20 +12:41 50:54 16 +12:36
2. Mikal Brastad Larsen 1:12:33 24 +32:26 2:03:27 16 0 +44:39 +32:03
3. Øyvind Berg 58:47 14 +21:59 3:02:14 14 -2 +1:06:38 +21:59
4. Hans Peder Langbekkhei 55:08 13 +15:40 3:57:22 14 0
15 NTNUI 7 4:11:26
1. Harald Kalager 45:54 12 +7:41 45:54 10 +7:36
2. Sondre Sande Gullord 46:00 9 +5:53 1:31:54 9 -1 +13:06 +5:30
3. Sondre Kongsgård 1:15:43 22 +38:55 2:47:37 12 +3 +52:01 +38:55
4. Gard-Martin Udnesseter Johnson 1:23:49 20 +44:21 4:11:26 15 +3
16 Byåsen IL 1 4:15:10
1. Hans Aleksander Østhagen 50:39 19 +12:26 50:39 15 +12:21
2. Haakon Arnesen 57:34 17 +17:27 1:48:13 13 -2 +29:25 +17:04
3. Erling Bye 1:15:14 21 +38:26 3:03:27 16 +3 +1:07:51 +38:26
4. Øystein Wiggen 1:11:43 19 +32:15 4:15:10 16 0
17 Freidig 3 4:21:04
1. Stig Magnar Løvås 54:56 21 +16:43 54:56 17 +16:38
2. Mathias Hermstad 1:32:28 25 +52:21 2:27:24 18 +1 +1:08:36 +51:58
3. Arild H Clausen 54:58 25 +18:10 3:22:22 18 0
4. Jon Holstad 58:42 15 +19:14 4:21:04 17 -1
18 NTNUI 9 4:21:21
1. Jakob Kalvig Skogan 47:27 16 +9:14 47:27 12 +9:09
2. Asbjørn Olsen 1:01:41 19 +21:34 1:49:08 14 +2 +30:20 +21:11
3. Kristoffer Nesland 1:29:40 24 +52:52 3:18:48 17 +3 +1:23:12 +52:52
4. Pierre Husebø Chambenoit 1:02:33 16 +23:05 4:21:21 18 +1
19 NTNUI 8 5:31:34
1. Markus Glad 1:06:15 25 +28:02 1:06:15 19 +27:57
2. Odd Eirik Farestveit 1:42:04 26 +1:01:57 2:48:19 19 0 +1:29:31 +1:01:34
3. Joakim Ripman Sletten 1:08:44 26 +31:56 3:57:03 19 0
4. Helge Tovslid 1:34:31 21 +55:03 5:31:34 19 0
NTNUI / IL Tyrving 1 diskvalifisert
1. Mathias Stensland Lillevold 39:00 3 +0:47 diskvalifisert
2. Halvor Eid Nielsen 43:20 7 +3:13 diskvalifisert
3. Vegard Ruttenborg 41:06 4 +4:18 diskvalifisert
4. Torgeir Nørbech diskvalifisert diskvalifisert
NTNUI 51 diskvalifisert
1. Simen Aamodt 38:13 1 diskvalifisert
2. Lukas Rodewohl diskvalifisert diskvalifisert
3. Jonas Klausen Espedal 45:12 7 +8:24 diskvalifisert
4. Jon Aukrust Osmoen 37:37 8 diskvalifisert
NTNUI 6 diskvalifisert
1. Fredrik Steinsvik diskvalifisert diskvalifisert
2. Niklas Profors 47:55 12 +7:48 diskvalifisert
3. Bjørn Johannessen Field 1:03:19 17 +26:31 diskvalifisert
4. Einar Hjortås 1:02:44 17 +23:16 diskvalifisert
IL Leik 1 brutt
1. Ola Keiserås 55:19 23 +17:06 brutt
2. Jonas Unsgård 1:04:20 21 +24:13 brutt
3. Brage Keiserås 1:02:37 16 +25:49 brutt
4. Morten Rikstaddal brutt brutt
NTNUI / Järla Orientering 11 brutt
1. Adam Kazda 56:35 24 +18:22 brutt
2. Mats Nordbrøden 46:37 10 +6:30 brutt
3. ikke startet brutt
4. ikke startet brutt
NTNUI 10 brutt
1. Bjørn Lundanes 43:35 10 +5:22 brutt
2. Sindre Østgulen Deisz 42:36 4 +2:29 brutt
3. Camilla Øhman 1:18:07 23 +41:19 brutt
4. Tore Eirik Havnen Johansen ikke startet brutt
OL Trollelg 3 brutt
1. Vegard Hansen 1:06:59 26 +28:46 brutt
2. Tommy Schmid 1:03:29 20 +23:22 brutt
3. Line Sølberg 1:14:49 20 +38:01 brutt
4. Martin Solli ikke startet brutt
Stjørdals-Blink Orientering 1 brutt
1. Ole Wanvik Haugen 46:25 13 +8:12 brutt
2. Jakob Haugen 50:52 15 +10:45 brutt
3. Henrik Nielsen Solberg 1:01:07 15 +24:19 brutt
4. Endre Aaen ikke startet brutt

D15

22 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Frol IL 1 1:50:43
1. Guro Torpe 38:35 5 +2:58 38:35 5 +2:58
2. Eirin Svanøe-Hafstad 38:57 1 1:17:32 2 -3 +0:08
3. Mathilde Rundhaug 33:11 1 1:50:43 1 -1
2 NTNUI 10 1:52:06
1. Kristine Fjellanger 35:37 1 35:37 1
2. Kristine Fjeldbo 41:47 2 +2:50 1:17:24 1 0
3. Linn Hokholt 34:42 2 +1:31 1:52:06 2 +1
3 Freidig 1 2:03:03 +12:20
1. Frida Sæther 40:06 7 +4:29 40:06 7 +4:29
2. Torunn Spets Storhov 42:09 3 +3:12 1:22:15 3 -4 +4:51 +0:22
3. Mari Angell-Petersen 40:48 7 +7:37 2:03:03 3 0 +12:20 +7:29
4 NTNUI 5 2:04:24 +13:41
1. Martine Åstebøl 38:39 6 +3:02 38:39 6 +3:02
2. Rannveig Jørgensen 43:47 4 +4:50 1:22:26 4 -2 +5:02 +2:00
3. Hedvig Åstebøl 41:58 8 +8:47 2:04:24 4 0 +13:41 +8:39
5 NTNUI / IL Tyrving 11 2:07:08 +16:25
1. Ida Lindkvist 38:27 4 +2:50 38:27 4 +2:50
2. Åsta Venås Flægstad 48:23 7 +9:26 1:26:50 6 +2 +9:26 +6:36
3. Ida Tiltnes 40:18 5 +7:07 2:07:08 5 -1 +16:25 +6:59
6 NTNUI 3 2:12:55 +22:12
1. Anna Ulvensøen 38:21 3 +2:44 38:21 3 +2:44
2. Jorunn Kvakland 45:48 5 +6:51 1:24:09 5 +2 +6:45 +4:01
3. Marte Fallbakken Berge 48:46 10 +15:35 2:12:55 6 +1 +22:12 +15:27
7 Frol IL / Larvik 2 2:13:49 +23:06
1. Sara Profors 42:13 10 +6:36 42:13 10 +6:36
2. Kari Svingheim 52:11 13 +13:14 1:34:24 9 -1 +17:00 +10:24
3. Runa Fremstad 39:25 3 +6:14 2:13:49 7 -2 +23:06 +6:06
8 Stjørdals-Blink Orientering 1 2:17:33 +26:50
1. Maiken Økern Hågård 41:15 8 +5:38 41:15 8 +5:38
2. Ane Nielsen Solberg 47:14 6 +8:17 1:28:29 7 -1 +11:05 +5:27
3. Birgit Økern Jensen 49:04 11 +15:53 2:17:33 8 +1 +26:50 +15:45
9 Asker Skiklubb / NTNUI 12 2:23:11 +32:28
1. Gry Granstedt 43:20 13 +7:43 43:20 13 +7:43
2. Solveig Løken 59:30 18 +20:33 1:42:50 15 +2 +25:26 +17:43
3. Ingrid Gulbrandsen 40:21 6 +7:10 2:23:11 9 -6 +32:28 +7:02
10 NTNUI 2 2:26:47 +36:04
1. Katharina Rogstad 56:20 21 +20:43 56:20 19 +20:43
2. Ingrid Okkenhaug 50:58 11 +12:01 1:47:18 18 -1 +29:54 +9:11
3. Agni Fjogstad Nielsen 39:29 4 +6:18 2:26:47 10 -8 +36:04 +6:10
11 NTNUI 8 2:28:33 +37:50
1. Marit Vala 50:14 18 +14:37 50:14 17 +14:37
2. Marit Rønning Skoglund 49:44 9 +10:47 1:39:58 12 -5 +22:34 +7:57
3. Mali Gederaas Kanstad 48:35 9 +15:24 2:28:33 11 -1 +37:50 +15:16
12 Frol IL 3 2:33:26 +42:43
1. Kine Sofie Sandstad 44:03 14 +8:26 44:03 14 +8:26
2. Elise Taylor Spets 51:19 12 +12:22 1:35:22 10 -4 +17:58 +9:32
3. Chiara Dalla Santa 58:04 14 +24:53 2:33:26 12 +2 +42:43 +24:45
13 NTNUI 6 2:38:15 +47:32
1. Aurora Fossøy 47:25 17 +11:48 47:25 16 +11:48
2. Heidi Jensen 58:57 17 +20:00 1:46:22 17 +1 +28:58 +17:10
3. Trine Disch Kihle 51:53 12 +18:42 2:38:15 13 -4 +47:32 +18:34
14 NTNUI 7 2:38:17 +47:34
1. Ingrid Berge 46:23 16 +10:46 46:23 15 +10:46
2. Live Bredholt Jørgensen 49:17 8 +10:20 1:35:40 11 -4 +18:16 +7:30
3. Mai Elin Watson 1:02:37 17 +29:26 2:38:17 14 +3 +47:34 +29:18
15 Byåsen IL 1 2:41:38 +50:55
1. Emma Arnesen 43:09 12 +7:32 43:09 12 +7:32
2. Emilie Liabakk Eriksen 57:08 15 +18:11 1:40:17 13 +1 +22:53 +15:21
3. Nina-Beate Liabakk 1:01:21 16 +28:10 2:41:38 15 +2 +50:55 +28:02
16 NTNUI / Gimle IF 13 2:44:06 +53:23
1. Audhild Bakken Rognstad 35:46 2 +0:09 35:46 2 +0:09
2. Maria Dahl Fosby 1:10:06 20 +31:09 1:45:52 16 +14 +28:28 +28:19
3. Karoline Dahl Fosby 58:14 15 +25:03 2:44:06 16 0 +53:23 +24:55
17 NTNUI 4 2:54:07 +1:03:24
1. Fredrikke Nohr Moth 42:24 11 +6:47 42:24 11 +6:47
2. Julie Hilland Andersen 57:58 16 +19:01 1:40:22 14 +3 +22:58 +16:11
3. Kristin Høgetveit 1:13:45 18 +40:34 2:54:07 17 +3 +1:03:24 +40:26
18 Freidig 2 2:54:58 +1:04:15
1. Oda Q Fossum 51:07 19 +15:30 51:07 18 +15:30
2. Pernille Opheim 1:08:34 19 +29:37 1:59:41 19 +1 +42:17 +26:47
3. Sigrid Melkild 55:17 13 +22:06 2:54:58 18 -1 +1:04:15 +21:58
19 NTNUI 1 2:58:23 +1:07:40
1. Gunhild Rogne Halland 41:21 9 +5:44 41:21 9 +5:44
2. Maja Fjellstad Knutsen 49:59 10 +11:02 1:31:20 8 -1 +13:56 +8:12
3. Mari Eidnes 1:27:03 19 +53:52 2:58:23 19 +11 +1:07:40 +53:44
20 Nidarøst OK 1 4:18:29
1. Marianne Løvås 1:03:56 22 +28:19 1:03:56 20 +28:19
2. Mari Jeanette Pukstad 2:15:34 21 +1:36:37 3:19:30 20 0 +2:02:06 +1:33:47
3. Line Hovdenak Stenersen 58:59 20 +25:48 4:18:29 20 0
NTNUI 9 diskvalifisert
1. Lise Østlid bagstevold 51:10 20 +15:33 diskvalifisert
2. Ida Elise Overgård diskvalifisert diskvalifisert
3. Ragnhild Håøy Grue 1:17:49 21 +44:38 diskvalifisert
Frol IL 4 brutt
1. Ane Kjerstine Sandstad 45:58 15 +10:21 brutt
2. Marie Wold Stavrum 53:06 14 +14:09 brutt
3. ikke startet brutt

DH13-16

10 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Freidig 2 1:17:21
1. Vegard Kittilsen 23:00 2 +0:13 23:00 2 +0:13
2. Håkon Holstad 24:39 1 47:39 1 -1
3. Vera Melkild 29:42 2 +1:52 1:17:21 1 0
2 Freidig 3 1:24:22 +7:01
1. Kristian Fredrik Lynum 25:49 3 +3:02 25:49 3 +3:02
2. Tale Tannvik Skei 26:29 3 +1:50 52:18 3 0 +4:39 +1:37
2. Emilie W Mikkelsen 39:40 9 +15:01 fullført
3. Jonas Grønli 32:04 4 +4:14 1:24:22 2 -1 +7:01 +2:22
3 Stjørdals-Blink Orientering 1 1:31:01 +13:40
1. Audun Wanvik Haugen 27:24 5 +4:37 27:24 5 +4:37
2. Henrik Kraft 33:46 6 +9:07 1:01:10 5 0 +13:31 +8:54
3. Marius Møller 29:51 3 +2:01 1:31:01 3 -2 +13:40 +0:09
4 Byåsen IL 2 1:33:24 +16:03
1. Petter Liabakk Eriksen 32:09 6 +9:22 32:09 6 +9:22
2. Andrine Viken 33:25 5 +8:46 1:05:34 6 0 +17:55 +8:33
3. Ragnhild Eide 27:50 1 1:33:24 4 -2 +16:03
5 Freidig 1 1:34:04
1. Simen Spets Storhov 22:47 1 22:47 1
2. Mikkel Holt 24:58 2 +0:19 47:45 2 +1
3. Martin Selmer 46:19 7 +18:29 1:34:04 5 +3
6 Frol IL 2 1:43:39 +26:18
1. Tobias Alstad 26:28 4 +3:41 26:28 4 +3:41
2. Martin Wold Stavrum 29:53 4 +5:14 56:21 4 0 +8:42 +5:01
3. Petter Lynum 47:18 8 +19:28 1:43:39 6 +2 +26:18 +17:36
7 Frol IL 1 1:52:53 +35:32
1. Mari Kilskar Grevskott 42:14 9 +19:27 42:14 9 +19:27
2. Matilde Munkeby 34:44 7 +10:05 1:16:58 7 -2 +29:19 +9:52
3. Ragne Munkeby 35:55 6 +8:05 1:52:53 7 0 +35:32 +6:13
8 Byåsen IL 1 2:00:51 +43:30
1. Marte Lien Johnsen 47:41 10 +24:54 47:41 10 +24:54
2. Maren Viken 37:55 8 +13:16 1:25:36 10 0 +37:57 +13:03
3. Even Svegård Bye 35:15 5 +7:25 2:00:51 8 -2 +43:30 +5:33
9 Wing OK 2 2:15:42 +58:21
1. Hallvard Dahle 36:40 7 +13:53 36:40 7 +13:53
2. Mona Eggen Kongsbak 47:10 11 +22:31 1:23:50 9 +2 +36:11 +22:18
3. Sarah Brynhildsen 51:52 9 +24:02 2:15:42 9 0 +58:21 +22:10
10 Wing OK 1 2:25:24 +1:08:03
1. Jonas Vindal 37:23 8 +14:36 37:23 8 +14:36
2. Trygve Næss 46:15 10 +21:36 1:23:38 8 0 +35:59 +21:23
3. Nikolai Renolen 1:01:46 10 +33:56 2:25:24 10 +2 +1:08:03 +32:04

DH11-12

5 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Freidig 1 51:10
1. Emil Grønli 17:00 1 17:00 1
2. Emil Leroyer 11:53 2 +0:16 28:53 2 +1
2. Vilde Talgø-Kristiansen diskvalifisert fullført
3. Vemund Mølnvik 22:17 1 51:10 1 -1
2 Freidig 2 52:29
1. Mathea Spets Storhov 17:13 3 +0:13 17:13 3 +0:13
2. Oskar Tangvold 11:37 1 28:50 1 -2
3. Vetle Grønvik Ekra 23:39 3 +1:22 52:29 2 +1
3 Frol IL 1 59:30 +8:20
1. June Munkeby 20:40 4 +3:40 20:40 4 +3:40
2. Linnea Sandvik 16:32 5 +4:55 37:12 4 0 +8:22 +4:42
2. Linnea Munkeby 16:34 6 +4:57 fullført
3. Iselina Myhr Imsland 22:18 2 +0:01 59:30 3 -1 +8:20 -0:02
4 Stjørdals-Blink Orientering 1 1:02:59 +11:49
1. Fredrik Møller 17:09 2 +0:09 17:09 2 +0:09
2. Andreas Korstad 12:24 3 +0:47 29:33 3 +1 +0:43 +0:34
3. Marie Nielsen Solberg 33:26 5 +11:09 1:02:59 4 +1 +11:49 +11:06
5 Wing OK 1 1:06:29 +15:19
1. Astrid Oline Rinnan Green 26:22 5 +9:22 26:22 5 +9:22
2. Jakob Lundgren Meland 15:20 4 +3:43 41:42 5 0 +12:52 +3:30
3. Petter Andreas Lona 24:47 4 +2:30 1:06:29 5 0 +15:19 +2:27

D135

3 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Frol IL 1 2:19:47
1. Magnhild Forseth 34:42 2 +0:01 34:42 1
2. Marit Hæreid Sandstad 36:46 2 +1:42 1:11:28 1 0
3. Anne Midtbust 1:08:19 2 +25:58 2:19:47 1 0
Freidig 1 diskvalifisert
1. Grete Berge Owren 35:15 3 +0:34 diskvalifisert
2. Anne Melkild 35:04 1 diskvalifisert
3. Torid Kvaal diskvalifisert diskvalifisert
Stjørdals-Blink Orientering 1 diskvalifisert
1. Mette Wanvik 34:41 1 diskvalifisert
2. "Kyrrine" Kraft diskvalifisert diskvalifisert
3. Katrine Austmo Møller 42:21 1 diskvalifisert

H175

7 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Freidig 1 1:31:00
1. Tore Angell-Petersen 31:28 3 +3:53 31:28 3 +3:53
2. Gunnar Østerbø 35:10 1 1:06:38 3 0 +2:55
3. Vegard Grønli 24:22 1 1:31:00 1 -2
2 OL Trollelg 1 1:32:49
1. Kjell Baardsgaard 27:35 1 27:35 1
2. Anders Lauglo 36:08 4 +0:58 1:03:43 1 0
3. Per Einar Pedersli 29:06 2 +4:44 1:32:49 2 +1
3 Frol IL 1 1:42:28 +11:28
1. Olav Martin Indgaard 31:07 2 +3:32 31:07 2 +3:32
2. Harald Bakken 35:27 2 +0:17 1:06:34 2 0 +2:51 -0:41
3. Torbjørn Sirum 35:54 3 +11:32 1:42:28 3 +1 +11:28 +8:37
4 OL Trollelg 2 1:56:20 +25:20
1. Jon Arne Klemetsaune 33:27 5 +5:52 33:27 4 +5:52
2. Egil Repvik 44:52 6 +9:42 1:18:19 5 +1 +14:36 +8:44
3. Geir Paulsen 38:01 4 +13:39 1:56:20 4 -1 +25:20 +10:44
5 Östersunds OK 1 2:02:00 +31:00
1. Hans Ågren 34:36 6 +7:01 34:36 5 +7:01
2. Tom Brantheim 36:00 3 +0:50 1:10:36 4 -1 +6:53 -0:08
3. Karin Walltin 51:24 5 +27:02 2:02:00 5 +1 +31:00 +24:07
6 OL Trollelg 3 2:47:36 +1:16:36
1. Paul Forseth 44:17 7 +16:42 44:17 6 +16:42
2. Harald Lauglo 1:00:34 7 +25:24 1:44:51 6 0 +41:08 +24:26
3. Henry Sundsetvik 1:02:45 6 +38:23 2:47:36 6 0 +1:16:36 +35:28
Wing OK 1 diskvalifisert
1. Terje Midtbø 32:27 4 +4:52 diskvalifisert
2. Lars Skrøvseth 38:07 5 +2:57 diskvalifisert
3. Robert Strøm diskvalifisert diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor