Offisiell resultatliste for Marsipanløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Marsipanløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: tirsdag 29 desember 2015

D lang

6 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 1:05:53 10:58
2 Marita Hernandez OL Toten-Troll 1:19:53 +14:00 13:18
3 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 1:20:11 +14:18 13:21

H lang

6 000 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Ravnan OL Toten-Troll 48:39 8:06
2 Vegard Ruttenborg NTNUI 49:08 +0:29 8:11
3 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 54:07 +5:28 9:01
4 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 54:20 +5:41 9:03
5 Eskil Frøisland Vang OL 56:47 +8:08 9:27
6 Anders Sollien OL Toten-Troll 57:15 +8:36 9:32
7 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 57:18 +8:39 9:33
8 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 57:25 +8:46 9:34
9 Sondre Sande Gullord NTNUI 59:23 +10:44 9:53
10 Brynjar Larssen Bakken Lillehammer OK 1:01:32 +12:53 10:15
11 Onno Verberne OL Toten-Troll 1:01:59 +13:20 10:19
12 Arno Schneider OL Toten-Troll 1:02:32 +13:53 10:25
13 Sigurd Ravnan OL Toten-Troll 1:03:03 +14:24 10:30
14 Michael Sætvedt Gjø-Vard OL 1:03:04 +14:25 10:30
15 Morten Tangen Måren OK 1:03:06 +14:27 10:31
16 Marius Staff OL Toten-Troll 1:04:34 +15:55 10:45
17 Are Eriksen Oslostudentenes IK 1:04:54 +16:15 10:49
18 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:05:43 +17:04 10:57
19 Ove Martinsen Hauketo IF 1:07:02 +18:23 11:10
20 Steinar Bakken Lillehammer OK 1:08:22 +19:43 11:23
21 Stein Arne Negård Vang OL 1:11:28 +22:49 11:54
22 Håvard Kvamme OL Toten-Troll 1:14:38 +25:59 12:26
23 Harald Østbye Elverum OK 1:20:09 +31:30 13:21

D mellom

4 000 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vanja Staff OL Toten-Troll 46:32 11:38
2 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 49:00 +2:28 12:15
3 Hildegunn Lindstad OL Toten-Troll 49:05 +2:33 12:16
4 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 49:11 +2:39 12:17
5 Anne Sørum Ringsaker OK 53:28 +6:56 13:22
6 Eldrid Hågård Aas OL Toten-Troll 53:31 +6:59 13:22
7 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 53:41 +7:09 13:25
8 Ida Engen Raumar Orientering 54:31 +7:59 13:37
9 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 54:33 +8:01 13:38
10 Linda Fredh Måren OK 1:02:34 +16:02 15:38
11 Hege Heiberg Hadeland OL 1:19:26 +32:54 19:51
12 Tiril Reksnes Hadeland OL 1:21:09 +34:37 20:17

H mellom

4 000 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Grøndalen Hamar OK 43:06 10:46
2 Kristian Lund Lidköpings Vintersportklubb 43:18 +0:12 10:49
3 Terje Gudbrandsen Hamar OK 44:43 +1:37 11:10
4 Øystein Bakken Lillehammer OK 45:28 +2:22 11:22
5 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 45:55 +2:49 11:28
6 Andreas Bjørke Sollien OL Toten-Troll 48:46 +5:40 12:11
7 Lars Lien Gjø-Vard OL 48:55 +5:49 12:13
8 Erik Grøndalen Hamar OK 50:09 +7:03 12:32
9 Even Erlien Gjø-Vard OL 51:17 +8:11 12:49
10 John Thomas Petersen Nittedal OL 52:58 +9:52 13:14
11 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 1:02:07 +19:01 15:31
12 Erik Haugen Ringsaker OK 1:02:09 +19:03 15:32
13 Svein Solerød OL Toten-Troll 1:03:37 +20:31 15:54
14 Øivind Frøisland Vang OL 1:05:54 +22:48 16:28
15 Sune Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 1:06:38 +23:32 16:39
16 Kjell Joar Rognstad Lillehammer OK 1:09:47 +26:41 17:26
17 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 1:19:02 +35:56 19:45
Simon Wich-Heiter Gjø-Vard OL diskvalifisert

D kort

2 500 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guri Larssen Lillehammer OK 43:04 17:13
2 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 43:10 +0:06 17:16
3 Kjersti Småstuen OL Toten-Troll 43:16 +0:12 17:18
4 Live Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 43:20 +0:16 17:20
5 Marte Bjørke Sollien OL Toten-Troll 43:39 +0:35 17:27
6 Tove Bakken Lillehammer OK 43:43 +0:39 17:29
7 Eivor Stensrud Raufoss IL Orientering 44:10 +1:06 17:40
8 Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 46:39 +3:35 18:39
9 Hege Solerød Gjø-Vard OL 46:42 +3:38 18:40
10 Maren Sogstad Gjø-Vard OL 46:44 +3:40 18:41
11 José van der Waa Nederland 58:15 +15:11 23:18
12 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 58:36 +15:32 23:26
13 Anna Emilie Torseth Gjø-Vard OL 1:13:57 +30:53 29:34
14 Anne Frøisland Vang OL 1:34:26 +51:22 37:46

H kort

2 500 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Gjestvang OL Toten-Troll 42:45 17:06
2 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 43:22 +0:37 17:20
3 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 43:24 +0:39 17:21
4 Even Lien Gjø-Vard OL 43:51 +1:06 17:32
5 Tage Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 44:16 +1:31 17:42
6 Espen Torseth Gjø-Vard OL 44:22 +1:37 17:44
7 Einar Sogstad Gjø-Vard OL 46:46 +4:01 18:42
8 Amund Flaskerud OL Toten-Troll 58:20 +15:35 23:20
9 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 59:11 +16:26 23:40
Sigurd Kvamme OL Toten-Troll brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor