Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal, dølaspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal
Arrangørorganisasjoner: Alvdal IL / Folldal IF / Tynset IF
Dato: fredag 3 juli 2015 - søndag 5 juli 2015

SprintMellomdistanseMellomdistanse (totalt)DølasprettenDølaspretten (totalt)

N-åpen

2 110 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Maria Bøgeberg Løten o-lag 21:06 10:00
Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 21:59 10:25
Eline Rød Feragen Tynset IF 23:45 11:15
Håkon Hallan OK Skøynar 16:08 7:38
Sigrid Haugskott OL Trollelg 17:26 8:15
Laura Hegstad OK Skøynar 34:20 16:16
Hans Mathias Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 23:15 11:01
Margrethe Hårstad Selbu OK 28:10 13:20
Henrik Jørgensen Lillehammer OK 40:09 19:01
Ingrid Jørgensen Lillehammer OK 40:15 19:04
Ivar Kleppa Madslien Lillehammer OK 27:22 12:58
Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 25:58 12:18
Aurora Oldertrøen Tynset IF 27:34 13:03
Ida Joanne Oldertrøen Tynset IF 24:12 11:28
Martine Røed feragen Tynset IF 44:43 21:11
Jørgen Røhjell Folldal IF 21:22 10:07
Sander Røset Tynset IF 32:31 15:24
Helene Scheele Nydalens SK 20:26 9:41
Bertine Simensen Scheie Lillehammer OK 33:58 16:05
Amund Hagberg Solum Rond OL 21:59 10:25
Erlend Stokke Tynset IF 44:44 21:12
Guro Stokke Tynset IF 23:48 11:16
Hannah Gustad Strøm OK Skøynar 25:34 12:07
Ingrid Gustad Strøm OK Skøynar 34:26 16:19
Marit Svendgård OK Skøynar 23:36 11:11
Markus Tørum Selbu OK 28:23 13:27
Tina Uglemsmo Selbu OK 28:03 13:17
Lisa Sæther Verdenius Vingelen IL 36:58 17:31
Maria sæther Verdenius Vingelen IL 39:54 18:54
Jørgen Holm Grøneng Lillehammer OK diskvalifisert

D -10

2 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Emilie Flø Lillomarka OL 19:12 7:40
Guro Hegstad OK Skøynar 23:10 9:16
Andrine Helander Røset Tynset IF 21:24 8:33
Marie Scheele Nydalens SK 19:20 7:44
Guro Schjølberg Tynset IF 22:21 8:56
Rebekka Veie OK Skøynar 32:23 12:57
Ida Høsøien Tynset IF diskvalifisert

H -10

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Vebjørn Røhjell Folldal IF 20:22 8:08

D 11-12N

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Birgitte Simensen Scheie Lillehammer OK 21:40 8:40
Marte Sofie Skrove Ringerike OL 26:34 10:37

H 11-12N

2 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Anton Hovdal OK Skøynar 27:07 10:50
Gaute Lindaas Elverum OK 22:28 8:59
Anders Tørum Selbu OK 23:05 9:14
Lars Erik Uglemsmo Selbu OK 19:15 7:42

D 11-12

3 280 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eline Horten Jordet Vingelen IL 24:31 7:28
2 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 24:49 +0:18 7:33
3 Andrea sæther Verdenius Vingelen IL 27:55 +3:24 8:30
4 Selma Bjørnsgaard Lenndin Lillehammer OK 31:35 +7:04 9:37
5 Anna Aurora Nolte Freidig 33:24 +8:53 10:10
Serine Jørgensen Lillehammer OK diskvalifisert

H 11-12

3 280 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 21:09 6:26
2 Hans Urset IL BUL-Tromsø 23:09 +2:00 7:03
3 Lars Horten Jordet Vingelen IL 23:10 +2:01 7:03
4 Sebastian Rød Feragen Tynset IF 23:24 +2:15 7:08
5 Mats Lindaas Elverum OK 29:59 +8:50 9:08
6 Anders Taraldsen Lillehammer OK 30:20 +9:11 9:14
7 Sjur Holm Grøneng Lillehammer OK 30:34 +9:25 9:19
8 Lukas Kort Os IL 32:17 +11:08 9:50
9 Truls Lunåsmo Tynset IF 36:09 +15:00 11:01
10 Jørgen Langbekkhei Os IL 42:02 +20:53 12:48

D 13-16C

3 280 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Frida Haugskott OL Trollelg 25:04 7:38
2 Ane Hagset Stavnesli Molde og Omegn IF 27:44 +2:40 8:27
3 Sigrid Helene Bøgeberg Løten o-lag 45:10 +20:06 13:46

H 13-16C

3 280 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lars Hovdal OK Skøynar 25:07 7:39
2 Nikolai Renolen Wing OK 38:53 +13:46 11:51

D 17-C

3 280 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hildegunn Prytz Djupdal Ålen IL 30:23 9:15
2 Kjersti Hagberg Solum Rond OL 35:44 +5:21 10:53

H 17-C

3 280 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torbjørn Dalløkken IL GeoForm 28:53 8:48
2 Bjørn Eriksrud Raufoss IL Orientering 42:51 +13:58 13:03
3 Arne Gunnar Barflo Løten o-lag 1:05:09 +36:16 19:51

D 13-14

4 180 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Oda Scheele Nydalens SK 31:11 7:27
2 Inga Sandvold Tynset IF 34:02 +2:51 8:08
3 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 34:21 +3:10 8:13
4 Anna Vangen Lunåsmo Tynset IF 44:55 +13:44 10:44
5 Maren Viken Byåsen IL 51:27 +20:16 12:18
6 Hege Hallan OK Skøynar 1:14:01 +42:50 17:42
Elin Flø Lillomarka OL diskvalifisert

H 13-14

4 180 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 26:25 6:19
2 Even Bordal Ringsaker OK 32:16 +5:51 7:43
3 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 32:27 +6:02 7:45
4 Trym Nergård Rønning OK Skøynar 33:12 +6:47 7:56
5 A Schjølberg Tynset IF 34:11 +7:46 8:10
6 Håvard Veie OK Skøynar 37:48 +11:23 9:02
7 Asgeir Espeland Tynset IF 40:18 +13:53 9:38
8 Hallvar Hallan OK Skøynar 41:23 +14:58 9:54
9 Jacob Sæther Verdenius Vingelen IL 46:02 +19:37 11:00
10 Jakob Høsøien Tynset IF 49:58 +23:33 11:57
Simen Hegstad OK Skøynar diskvalifisert

D 15-20B

4 180 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Signe Sveen Gussgard Folldal IF 41:58 10:02
2 Ida Urset IL BUL-Tromsø 45:03 +3:05 10:46
3 Hanne Grøtli Svergja Kvikne IL 50:49 +8:51 12:09

H 15-20B

4 180 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Martin Selmer Freidig 46:40 11:09

H 21-

11 850 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Håvard Lucasen Ås-NMBU Orientering 1:12:55 6:09
2 Gjermund Urset IL BUL-Tromsø 1:17:03 +4:08 6:30
3 Sindre Johannessen Freidig 1:17:10 +4:15 6:30
4 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 1:19:21 +6:26 6:41
5 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 1:22:41 +9:46 6:58
6 Øyvind Stokseth Halden SK 1:23:00 +10:05 7:00
7 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 1:24:22 +11:27 7:07
8 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 1:26:36 +13:41 7:18
9 Ragnar Tonjer Nydalens SK 1:26:51 +13:56 7:19
10 Jostein Kvakland Varegg Fleridrett 1:32:41 +19:46 7:49
11 Truls Wanvik Krogstadmo Selbu OK 1:43:06 +30:11 8:42
12 Sindre Engzelius Gylver NTNUI 1:49:57 +37:02 9:16
13 Erlend Engzelius Gylver Asker Skiklubb 1:51:26 +38:31 9:24
Tore Borchgrevink Alu Hamar OK diskvalifisert
Adrian Opheim NTNUI diskvalifisert

H 19-20

10 240 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sigve Wanvik Krogstadmo Selbu OK 1:27:36 8:33
Ola Keiserås IL Leik diskvalifisert

H 35-

10 240 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Håvard Sundberg Stor-Elvdal SK 1:24:28 8:14

H 40-

10 240 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jan Jacob Verdenius Vingelen IL 1:17:38 7:34
2 Dag Arne Lier Indre Østfold OK 1:43:37 +25:59 10:07
3 Lars Strøm OK Skøynar 1:44:19 +26:41 10:11
4 Tormod Kleppa Lillehammer OK 2:05:42 +48:04 12:16
Ståle Ruud Indre Østfold OK brutt

D 21-

8 360 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gunhild Rogne Halland NTNUI 1:05:20 7:48
2 Jorunn Kvakland NTNUI 1:09:55 +4:35 8:21
3 Hedvig Åstebøl NTNUI 1:11:27 +6:07 8:32
4 Martine Åstebøl NTNUI 1:12:57 +7:37 8:43
5 Lea-Rebekka Tonjer Oslostudentenes IK 1:21:06 +15:46 9:42
6 Kirsten Marie Lynum OK Skøynar 1:27:40 +22:20 10:29
7 Selma Tonjer Nydalens SK 1:28:05 +22:45 10:32
8 Unni Øygard Løten o-lag 1:37:34 +32:14 11:40
9 Ingrid Urseth Vingelen IL 1:52:28 +47:08 13:27
Heidi Stokseth Halden SK diskvalifisert

H 17-18

8 360 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Nyaas Tynset IF 1:03:17 7:34
2 Anders Rønning Vingelen IL 1:07:01 +3:44 8:00

H 45-

8 360 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Rune Scheele Nydalens SK 1:02:20 7:27
2 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1:09:16 +6:56 8:17
3 Agnar Renolen Wing OK 1:13:00 +10:40 8:43
4 Kai Solum Rond OL 1:13:55 +11:35 8:50
5 Reidar Selmer Freidig 1:19:13 +16:53 9:28
6 Rune Stræte Wing OK 1:19:28 +17:08 9:30
7 Mattias Robertson Centrum OK 1:23:27 +21:07 9:58
8 John-Ola Hovdal OK Skøynar 1:24:18 +21:58 10:05
9 Jens Kjetil Mehammer Wing OK 1:27:24 +25:04 10:27
10 Per Ivar Skinderhaug Wing OK 1:32:41 +30:21 11:05
Jan Lenndin Lillehammer OK diskvalifisert

D 35-

7 360 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristin Jæger Oppsal Orientering 1:48:43 14:46

H 15-16

7 360 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Haugskott OL Trollelg 58:05 7:53
2 Eskil Frøisland Vang OL 58:48 +0:43 7:59
3 Even Lindaas Elverum OK 59:06 +1:01 8:01
4 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 1:01:41 +3:36 8:22
5 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 1:03:57 +5:52 8:41
6 Sverre Narum OL Vallset/Stange 1:04:28 +6:23 8:45
7 Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK 1:06:10 +8:05 8:59
8 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 1:11:07 +13:02 9:39
9 Morten Svendgård OK Skøynar 1:11:08 +13:03 9:39
10 Kristian Veie OK Skøynar 1:16:16 +18:11 10:21
Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert

H 50-

7 360 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 53:19 7:14
2 Frode Haugskott OL Trollelg 54:11 +0:52 7:21
3 Harald Svergja Nord-Østerdal OK 54:32 +1:13 7:24
4 Atle Berg Nord-Østerdal OK 54:59 +1:40 7:28
5 Øyvind Schjelderup Freidig 1:03:21 +10:02 8:36
6 Jon Inge Breen Ålen IL 1:06:09 +12:50 8:59
7 Njål Svingheim Konnerud IL 1:09:01 +15:42 9:22
8 Stig Bratsberg Molde og Omegn IF 1:12:23 +19:04 9:50
9 Eirik Sletten Folldal IF 1:14:06 +20:47 10:04
10 Per Engebakken Nord-Østerdal OK 1:14:08 +20:49 10:04
11 Svein Thorsberg Grue IL 1:21:08 +27:49 11:01

D 15-16

6 310 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Guri Sandvold Tynset IF 54:02 8:33
2 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 1:00:57 +6:55 9:39
3 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 1:04:23 +10:21 10:12
4 Rønnaug Hansæl-Nergaard Kvikne IL 1:08:53 +14:51 10:54
5 Andrine Viken Byåsen IL 1:13:29 +19:27 11:38
6 Jorun Bækken Os IL 1:14:30 +20:28 11:48
7 Anna Renolen Wing OK 1:16:25 +22:23 12:06
Hilde Moan Bjørshol Kvikne IL diskvalifisert

D 40-

6 310 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristin Haugskott OL Trollelg 51:21 8:08
2 Else Kari Scheele Nydalens SK 51:47 +0:26 8:12
3 Anne Urset IL BUL-Tromsø 53:49 +2:28 8:31
4 Valborg Madslien Lillehammer OK 54:34 +3:13 8:38
5 Birgit Økern Jensen Stjørdals-Blink Orientering 56:39 +5:18 8:58
6 Anne Kjersti Briskerud Grue IL 1:07:11 +15:50 10:38
7 Anne Ruste Flø Lillomarka OL 1:07:36 +16:15 10:42

H 55-

6 310 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arild Bjarkø Nord-Østerdal OK 49:39 7:52
2 Hans Boye Skogstad OL Gaula 52:10 +2:31 8:16
3 Morten Due Måren OK 54:00 +4:21 8:33
4 Yngve Gottfridsson Nittedal OL 56:32 +6:53 8:57
5 Terje Rønning OK Skøynar 59:39 +10:00 9:27
6 Torgeir Volden Løten o-lag 1:03:55 +14:16 10:07
7 Bjørn Gussgard Folldal IF 1:06:13 +16:34 10:29
8 Ketil Åstebøl Oppsal Orientering 1:11:46 +22:07 11:22
9 Leif Gunnar Smistad OL Trollelg 1:15:39 +26:00 11:59
Eirik Vefsnmo Byåsen IL diskvalifisert

D 45-

5 380 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torunn økern Jensen Ringerike OL 41:07 7:38
2 Hilde Grøneng Lillehammer OK 41:55 +0:48 7:47
3 Ane Bjørnsgaard Lillehammer OK 44:04 +2:57 8:11
4 Tone Almås IL Leik 45:47 +4:40 8:30
5 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 50:48 +9:41 9:26
6 Hilde Forbord Malvik IL 53:42 +12:35 9:58
7 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 53:51 +12:44 10:00
8 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 55:28 +14:21 10:18
9 Mai Iren Almås IL Leik 1:03:36 +22:29 11:49
10 Åsa Detterfelt Linköpings OK 1:08:22 +27:15 12:42

D 50-

5 380 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tove Strand Måren OK 48:28 9:00
2 Ragnhild Dåsnes Os IL 50:43 +2:15 9:25
Margrete Engzelius Asker Skiklubb diskvalifisert

D 55-

5 380 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Rønning Hamar OK 39:53 7:24
2 Kari Natvig Nittedal OL 42:44 +2:51 7:56
3 Inger Lise Pettersen Korgen IL 49:39 +9:46 9:13
4 Kari Osmoen Os IL 50:02 +10:09 9:17
5 Karin Galaaen Selbu OK 56:47 +16:54 10:33
6 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 58:44 +18:51 10:55
7 Mary Falkevik Olsson Västvärmlands OK 1:04:10 +24:17 11:55
8 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 1:18:48 +38:55 14:38
Lena Gottfridsson Nittedal OL diskvalifisert

H 60-

5 380 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helge Sundberg Røros IL 41:58 7:48
2 Avle Christen Bjørn Hamar OK 43:24 +1:26 8:04
3 Reidar Fossum Asker Skiklubb 45:04 +3:06 8:22
4 Frank Bjarkø Wing OK 49:48 +7:50 9:15
5 Bård Natvig Nittedal OL 50:00 +8:02 9:17
6 Per Hermann Krøger Måren OK 55:54 +13:56 10:23
7 Lars Olsson Västvärmlands OK 57:58 +16:00 10:46
8 Gisle Due Måren OK 58:20 +16:22 10:50
9 Kai Midtskogen Botne SK 58:32 +16:34 10:52
10 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 1:05:57 +23:59 12:15

H 65-

5 380 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helge Revhaug Ringerike OL 46:31 8:38
2 Ole Lien Løten o-lag 47:19 +0:48 8:47
3 Jon Arne Klemetsaune OL Trollelg 49:34 +3:03 9:12
4 Paul Martin Berg Rudsbygd IL 51:08 +4:37 9:30
5 Leif Magne Eggestad Bodø og Omegn IF Orientering 51:24 +4:53 9:33
6 John Birger Skansen Rudsbygd IL 51:59 +5:28 9:39
7 Jan Gaute Buvik Korgen IL 52:30 +5:59 9:45
8 Terje Malm Hamar OK 53:32 +7:01 9:57
9 Knut Vidar Johansen Måren OK 58:37 +12:06 10:53
10 Nils Olav Vennevik Freidig 1:02:41 +16:10 11:39
11 Tore Stubbe Nord-Østerdal OK 1:07:37 +21:06 12:34

D 60-

3 780 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 36:22 9:37
2 Inger Nergaard Stokke IL 46:13 +9:51 12:13
3 Grethe Lill Ryeng Sturla, IF 55:22 +19:00 14:38

D 65-

3 780 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Tho Stabæk IF 43:57 11:37
2 Marit Tyldum Rudsbygd IL 47:00 +3:03 12:26
3 Anne-Lise Brenne OL Trollelg 1:03:06 +19:09 16:41

D 70-

3 780 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tea Forberg Rond OL 44:36 11:47
2 Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL 49:19 +4:43 13:02
3 Hjørdis Øvreås Botne SK 1:00:27 +15:51 15:59
Aase Tove Golden Måren OK diskvalifisert
Grete Urset Vingelen IL diskvalifisert

D 75-

3 780 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inger E. Vamnes Hamar OK 50:45 13:25
2 Astrid Vigenstad Lillehammer OK 52:52 +2:07 13:59
3 Marit Økern Jensen Bærums Skiklub 1:02:41 +11:56 16:34

H 70-

3 780 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Roar Forbord Malvik IL 32:22 8:33
2 Leif Røhjell Byåsen IL 33:17 +0:55 8:48
3 Per Vold Vang OL 35:30 +3:08 9:23
4 Lars Buttingsrud Vingelen IL 36:00 +3:38 9:31
5 Trond Feiring Hamar OK 37:00 +4:38 9:47
6 Øistein Åsmul OL Trollelg 38:05 +5:43 10:04
7 Bjørn Ivar Ryen Vingelen IL 40:07 +7:45 10:36
8 Odd Musum OL Trollelg 40:41 +8:19 10:45
9 Einar Stensby Løten o-lag 44:25 +12:03 11:45
10 Per (Jakob) Kjus Røyken OL 55:04 +22:42 14:34
Magnar Øvreås Botne SK diskvalifisert

H 75-

3 780 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jon Tyldum Rudsbygd IL 34:41 9:10
2 Per Løvaas OL Trollelg 43:58 +9:17 11:37
3 Oddvar Erlien Vingelen IL 47:21 +12:40 12:31
4 Reidar Mylius Ålen IL 52:52 +18:11 13:59
5 Jarle Th. Nestvold OL Trollelg 55:04 +20:23 14:34
6 Erland Lilleøkseth Løten o-lag 1:02:28 +27:47 16:31

H 80-

3 780 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Halstein Ødegård Løten o-lag 53:39 14:11
2 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 54:39 +1:00 14:27
3 Gunnar Smistad OL Trollelg 55:30 +1:51 14:40
4 Mads Berg Nord-Østerdal OK 1:26:58 +33:19 23:00
Herleik Nylund Løten o-lag diskvalifisert

Trim Direktepåmelding A

6 310 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Johannes Bordal Ringsaker OK 47:31 7:31
2 Kristian Holm Lillehammer OK 53:29 +5:58 8:28
3 Geir Inge Keiserås IL Leik 54:20 +6:49 8:36
4 Per Martin Rørvik NOTEAM 57:03 +9:32 9:02 Last ned GPS-spor i gpx-format
5 Bjørn Austbø Tynset IF 58:24 +10:53 9:15
6 Jan Hage IL Leik 1:02:43 +15:12 9:56
7 Sven Reidar Tonjer IL Tyrving 1:04:11 +16:40 10:10
8 Jonas Detterfelt Linköpings OK 1:06:22 +18:51 10:31
9 Børge Røhjell Folldal IF 1:09:33 +22:02 11:01
10 Ingrid Tronshaug Stokke IL 1:12:36 +25:05 11:30
11 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 1:15:25 +27:54 11:57
12 Helge Brynestad Ringsaker OK 1:19:42 +32:11 12:37
13 Tore Lindaas Elverum OK 1:24:07 +36:36 13:19
14 Mette Resell Nolte Freidig 1:26:25 +38:54 13:41
15 Leik Fæmundshytten NOTEAM 1:30:46 +43:15 14:23
16 Hanne-Merete Hagset Molde og Omegn IF 1:37:29 +49:58 15:26
Brage Keiserås IL Leik diskvalifisert
Gerard Kort Os IL diskvalifisert
Sunniva Nergaard Berg Stokke IL brutt

Trim Direktepåmelding B

4 180 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arild Heggeset Freidig 37:29 8:58
2 Bente Horten Vingelen IL 40:22 +2:53 9:39
3 Einar Otto Ingulfsvann OK Skøynar 44:29 +7:00 10:38
4 Ragnild Skogsrud OL Vallset/Stange 49:29 +12:00 11:50
5 Bjørn  Brenne OL Trollelg 49:51 +12:22 11:55
6 Gunn-Marit Wanvik Selbu OK 54:35 +17:06 13:03
7 Leif Jordet Vingelen IL 55:00 +17:31 13:09
8 Anne Margit Bratten NOTEAM 59:18 +21:49 14:11
9 Aase Ranheim Ringsaker OK 1:05:31 +28:02 15:40
10 Marleen Kort Os IL 1:22:21 +44:52 19:42
11 Grete  Steihaug Tynset IF 1:26:00 +48:31 20:34
Leikny Engesmo Emblem IL diskvalifisert
Hege Hegstad OK Skøynar diskvalifisert
Per Einar Engesmo Emblem IL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor